Aktualne wydarzenia
|
28/2/22

Co dalej z Polską. 500 hełmów czyli jak Niemcy dogadali się z Rosją

Film, podkast i transkrypcja zawiera odpowiedź na to co dalej będzie działo się na Ukrainie ,jak to dotknie Polskę i jak zostało to wszystko ustawione i zaaranżowane .

Co dalej z Polską. 500 hełmów czyli jak Niemcy dogadali się z Rosją

Co dalej z Polską. 500 hełmów czyli jak Niemcy dogadali się z Rosją

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podkastu

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

Transkrypcja automatyczna

[00:00:05.180] - Aron
Witam wszystkich nowych filmie w którym będzie przekaz dla Polski i pokaże że to co się dzieje na Ukrainie to była ustawka. Tytuł mówi sam za siebie. 5 tysięcy hełmów czyli jak Niemcy oszukał Ukrainę i jak dogadały się z Rosją. I co z tego wyniknie dla nas to co za chwilę powiem. Pewnie zawetuje wiele pomysłów dlaczego dlatego że zostaną skomponowane z nie sympatycznym i faktami w których wszyscy uczestniczymy i wielu osobom nie mieści się w głowie to że jacyś politycy mogą ustawić takie wydarzenie jak na Ukrainie i po prostu mieć los Ukraińców w swoich dłoniach a później bawić się tym losem i odciąć się od tego wydarzenia. Dla wielu osób takie zachowanie polityków jest wręcz niewyobrażalne dlatego że podważa nasze poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli politycy potrafią w ten sposób ustawić wydarzenie gdzie wiele osób czuje się bardzo niekomfortowo i nie sympatycznie to dlaczego są w stanie posunąć się dalej. Chcę Wam pokazać jak to wszystko było ustawione i co ustalił pan kanclerz Niemiec z Władimirem Putinem w sprawie tego co będzie się działo dalej i w sprawie Polski. Teraz podam wam przykład wyobraźcie sobie taką rzecz macie swój dom.

[00:01:38.940] - Aron
Płacicie firmie ochroniarskiej. I w momencie kiedy ktoś w cudzysłowie najlepsza na wasz dom dochodzi do napadu to kiedy dzwoni cię do firmy ochroniarskiej to czego się spodziewacie. że przyjadą ochroniarze którzy otrzymacie hełmy i pałki do obrony. Teraz już wiecie do czego zmierzam. Zobaczcie postawę Unii NATO Niemiec. Postawę o której mówiłem wcześniej. Co się dzieje teraz kiedy to wszystko jest tak świeże. W momencie kiedy obiecano Ukrainie bezpieczeństwo obiecano że w momencie kiedy będzie jakikolwiek konflikt z Rosją czy zagrożenie to my mamy wojsko mamy całą strukturę NATO są tutaj w Polsce Amerykanie my wam pomożemy jak zostaniecie zaatakowani wyślemy wam wojsko pomożemy w tej sytuacji mamy sytuację i co się dzieje. Unia NATO mówi nie wysyłamy wojska wyślemy hełmy i wyślemy im broń niech się bronią. Taka postawa pokazuje że coś tutaj kompletnie nie jest tak. Ewidentnie widać że. Ktoś to musiał wszystko zaplanować i teraz jak powiedzieć ludziom. Prawdę. Kiedy z mediów wylewa się tyle kłamstwa na ten temat kiedy postawa polityków wręcz jest sarkazm etyczna komediowe wręcz i kiedy ludzie boją się usłyszeć prawdę bo w tym momencie tracą kompletnie poczucie bezpieczeństwa.

[00:03:32.400] - Aron
Jak można ufać politykom którzy obiecują ci bezpieczeństwo a w momencie kiedy dochodzi do takiej sytuacji jak na Ukrainie omawiają ręce i zaczynają wprowadzać w cudzysłowie podział między sobą czyli kłócą się między sobą jedni umywa ręce rząd kanclerz Niemiec potrzebował 22 godziny aby mówić w cudzysłowie wspólnym językiem co on robił przez 22 godziny. To co wam za chwilę powiem pewnie nie spodoba się wielu ludziom ale powiedziałem sama prawda o tym że to było zaplanowane i ustawione również. To nie dociera natomiast zobaczcie jakie są fakty. Mieli bronić swojego sojusznika a zostawili go. Stosował na lodzie sankcje które nakładają nie zatrzymają tej ustawki w cudzysłowie nie zatrzymają ruchu wojsk. Nie zmienią nic w tej sytuacji. Wysyłanie 5 tysięcy hełmów pokazuje lekceważąco podejście do sojuszników. Do tej całej sytuacji. Dlatego mina pana premiera Morawieckiego bezcenna kiedy o tym mówił. I nagle okazuje się że ktoś od początku rozgrywał polityczne pionki na politycznej szachownicy. Mało tego. Jak Zachód ogląda i Polacy oglądają to co się dzieje na Ukrainie w ciepło z prądem ze spokojem z paliwem w aucie żeby dojechać do pracy. Nie odcięto ropy nie odcięto gazu więc nie mamy zimno w domu.

[00:05:12.130] - Aron
Nie mamy tutaj jakiś problemów z dojazdem do pracy. Cały system leci dalej. Wszystko trwa normalnie jakby się nic nie działo. Ktoś to musiał zagwarantować Europejczykom. Więc chcemy im pokazać że kilka faktów pokazuje jak to wszystko było ustawiane. Zacznijmy od początku. Przyjeżdża Pan Biden w grudniu i zaczyna rozmawiać z Władimirem Putinem na temat wojny na temat tego że tutaj może dojść do konfliktu. Jak to jest że oni planują konflikt bez elementu zaskoczenia. Jeżeli ktoś planuje wojnę to są elementem zaskoczenia żeby druga strona nie mogła się do tego przygotować. A tutaj mamy dwa miesiące ustaleń. Widzimy jak posłowie kanclerz Niemiec i Francji LATA DO USA do Władimira ustalają wszystko i później przesuwają w cudzysłowie prowokację o tydzień i nagle przygotowują też Polskę na przyjęcie uchodźców. Mówią o tym że wojna jest pewna. I mówią o tym że oczywiście nie zostawią Ukrainy a później przez kilka dni widzimy paradoks. Tysięcy hełmów widzimy słowa nie wyślemy im żywność broń niech się sami bronią. Widzimy wielkie słowa przed telewizorami i nagle rozłam w Unii. Jedni są za Rosją inni są za Ukrainą i między tymi wydarzeniami.

[00:06:50.790] - Aron
Ludzie którzy kompletnie są teraz osłabieni. Jak można zabawić się losem całego narodu aby po prostu uzyskać swoje cele. Jak powiedziałem chyba że chodzi o coś o wiele większego. W momencie kiedy ustalali teraz to co się dzieje na Ukrainie to jak to wyglądało kiedy pan Majdan przyjechał i powiedział że jest pewna frakcja w Stanach w której służy i która naciska go do wywołania trzeciej wojny światowej. To przyjechał na ten temat rozmawiać z Władimirem i powiedział żebym wywołał trzecią wojnę światową muszę ustawić rakiety o czym zresztą wiesz bo od wielu lat ustawiamy rakiety dookoła Rosji na Ukrainie wtedy kiedy zostawię rakiety na Ukrainie w zasięgu tych rakiet jest cała Rosja o czym powiedział pan Putin. Dzień przed wydarzeniami na Ukrainie w swoim orędziu. Powiedzieli całą prawdę w tym momencie mamy Ukraińców którzy kompletnie są rzeczywistością. Mamy rzeczywistość w której z mediów wylewa się olbrzymia ilość wniosków kłamstw. Pokazuje nam się straszną wojnę na internecie widzimy zdjęcia filmy jakie spokój w Kijowie mnóstwo wniosków mnóstwo sprzecznych informacji. Ludzie którym się nie mieści w głowie że mogą zostać tak oszukani skupiają się na informacjach które płyną w głównych mediach a tam ciągle to samo.

[00:08:26.030] - Aron
Internet żyje swoim życiem pokazuje prawdę ale ludzie nie chcą wiedzieć dlaczego. Dlatego że musieliby się zmierzyć z czymś tak perfidny i z tak wielkim fałszem. Ludziom się nie mieści w głowie że to co oglądają w telewizji to ustawka fałsz i sceny które nie miały miejsca. Są przerażeni tym że politycy mogą tak rozegrać jakąś sprawę z jakimś narodem że mogą obiecać sojusznikom i wszystko a potem powiedzieć stop. My nie chcemy i dbać o własne interesy ustawić sobie ciepło prąd ustawić sobie wszystko aby dostawy szły nadal. Aby nie było żadnych konsekwencji tej ustawki w ich kraju. Co się dzieje dalej. Nie ma wysłania wojsk. Nasi generałowie są w szoku. Nie ma żadnych ustaleń na ten temat. Mówi się o wysłaniu broni kiedy. W tym momencie już teraz oni tego potrzebowali i potrzebują ale tego nie otrzymają. Dlaczego. Dlatego że przez dwadzieścia dwie godziny pan kanclerz oraz chyba tak ma na imię ustawiał z Władimirem dalsze postępowanie tej ustawy. To co za chwilę usłyszycie może wywołać u Was nie sympatyczne w umyśle może nawet wywołać wyparcie PO. Wielu osobom nie mieści się w głowie jak można w tak bezczelny i prymitywny sposób w tak lekceważący sposób.

[00:10:03.370] - Aron
Powiedzieć że wyślą hełmy do Ukrainy i to będzie ich pomoc. Tutaj ewidentnie wreszcie ta prawda się przebija o tej ustawie. Zaplanowali to wszystko wcześniej aby. Władimir Putin mógł zrobić jedną rzecz zapobiec trzeciej wojnie światowej. Stąd mój film o pokoju na Ukrainie i obrońcy pokoju jest nadal bardzo aktualny pozwolono mu to zrobić. Wycofano się z jakiejkolwiek interwencji wojskowej. Pokazuje się podział w Unii jedni są za Rosją i Ukrainą teraz niby wszyscy mówią jednym głosem kiedy ustalili sankcje. Spójrzmy na to co oni ustalili mówią do nas że zamkną oligarchów i ich majątki czy tam przymknąć. Kiedy się pytają o to czy Abramowicza też to mówią że nie dadzą Komu i czy jak to zrobią. Czyli znów nie mówią nam prawdy i nie wiadomo czy oni to zrobią czy nie. Ale w eter idzie że coś robią czyszczą w cudzysłowie sumienie skoro nie pomogli tak jak powinni pomóc to robią coś co niby ma co zrobić zaboleć kogo bo przecież nie zmieni tego że tam w Ukrainie dalej jest to samo. Chyba że to wszystko oczywiście było ustalone i teraz po to żeby się publiczność zgotowała tymi hasłami pokazują nam właśnie taką stawkę.

[00:11:28.800] - Aron
Mało tego Swift. Ekonomiści mówią że taka sankcja to nie sankcja. Dlaczego. Dlatego że wprowadza się w Europie i na całym świecie system rozliczeń bezgotówkowych czyli. Wprowadza się walutę elektroniczną więc to co teraz jest nam potrzebne za chwilę nie będzie potrzebne. Zniknie więc przyspieszają proces wprowadzenia waluty elektronicznej i tego co będzie na świecie o czym też zresztą mówiłem że tak się stanie czyli nagle okazuje się że na tej politycznej szachownicy ustawka na Ukrainie załatwia i parę rzeczy. Oni sobie wcześniej załatwili spokój we własnych krajach ale teraz przez dwadzieścia dwie godziny załatwiali jeszcze jedną rzecz jaką i to jest przesłanie dla Polski abyście nie dali się znowu zmanipulować tym co będzie płynęło w głównych mediach abyście wyłączyli telewizory i nie słuchali tego jak będą was straszyć przez najbliższe dni. Co zrobił Pan Olaf z panem Władimirem. Kiedy patrzę sobie na pole informacji ziemi a mój potencjał pozwala mi widzieć przyszłość i podglądać rzeczy które są ustalone poza powiedzmy tym oficjalnym komunikatem dla społeczeństwa i ludzi którzy oglądają mnie od początku mojego kanału wiedzą doskonale że jak piszecie w komentarzach wszystkie przepowiednie wszystkie powiedzmy spojrzenia na te trudne sytuacje na świecie się sprawdziły miały przełożenie w rzeczywistości.

[00:13:09.600] - Aron
I teraz chcę Wam pokazać mniej więcej jak ta rozmowa pana Olafa kanclerza Niemiec z Władimirem. Dzwoni pan Olaf i mówi tak słuchaj Władimir widzisz co się dzieje. No nie wysyłamy wojsk nie przeszkadzały ci w tym co robisz. Cieszę się że nie atakuje tego co mówiłeś czyli że starasz się aby ludność cywilna przeszła spokojnie. Cieszę się że właśnie zamyka Amerykanom możliwość postawienia rakiet w tych miejscach. Więc spokojnie przejdź przez Ukrainę i zablokuje właśnie możliwość aby Amerykanie postawili tam rakiety i zagrozili tobie a tym samym nam wywołali trzecią wojnę światową. Mówię Amerykanie czyli ta frakcja Amerykanów i sucha jest jeszcze jedna rzecz bo teraz nas naciskają te 5 tysięcy hełmów poszło tak Wiesz ludzie zaczynają widzieć że my nie reagujemy że jest kłótnia i podział w NATO i oni widzą że my robimy po prostu zwrot od tej sytuacji więc nie ma sensu żebyś ty po prostu tam był. Teraz tylko zrób to co ustaliliśmy to na chwilę przed tą rozmowę w nocy z soboty na niedzielę dostałem kolejny przekaz. Kiedy rano w niedzielę na spacerek sami powiedziałem Jedynce co dostałem. Powiedziałem tak nie znając w ogóle wiadomości nie otwierając wiadomości wojska rosyjskie cofną się poza strefę rażenia.

[00:14:43.740] - Aron
Prezydent Ukrainy dostanie ultimatum nie do odrzucenia. I w tym momencie będzie musiał zakończyć tą całą sytuację jeżeli nie zgodzi się na ultimatum to automatycznie oskarża się go o ludobójstwo w Ukrainie. Dlaczego. Dlatego że pocisk który może zniszczyć całe miasto i który właśnie wiadomościach wieczornych został pokazany. W tym momencie powiedzenie że strzeli. Będzie że nagrany to jeszcze pokazany całemu społeczeństwu że to nie Rosja naciskała przycisk tylko to prezydent Ukrainy chciał być dumny nie chciał się poddać i wskazał swoich obywateli i całe swoje miasto na zagładę. To mi zostało pokazane i kiedy zobaczyłem że powiedziałem słuchaj zobaczysz taką sytuację. Myślę że na dniach kiedy wojska rosyjskie się cofną oni ogłoszą że wygrywają że się wojska wycofają zobaczysz pusty sprzęt i w tym momencie potem przyjdzie ultimatum nie do odrzucenia. Ot trąbią o zwycięstwo że to wojska ukraińskie odepchnął Rosję i w tym momencie później że Rosja jest tak słaba że musi zagrozić w cudzysłowie użyciem rakiet które niszczą całe miasta. Kiedy oglądałem wiadomości Polsatu to nic dziwnego że ludzie są przerażeni kiedy oglądałem ilość wniosków retorykę jaka tam płynie to emerytka powiedziała do mnie tak zobacz. Postaw się w sytuacji takiego człowieka który nie ma takiej wiedzy jak ty i ogląda tylko wiadomości.

[00:16:35.360] - Aron
On jest przerażony tym co płynie z Wiadomości. On ci nie uwierzy bo podważa cały system bezpieczeństwa i gwarancji jaki on dostaje od systemu i od rządu. Jemu się nie mieści w głowie że rządy czyli tzw. dobra Unia i Amerykanie mogą gotować mu taki los i mogą zgotował taki los Ukrainie że mogli to wszystko ustawić. Więc ci ludzie będą wypierać tą prawdę ale będą się jednoczyć żeby pomagać Ukraińcom. Rozmowa trwa nadal i tu jest ważny przekaz dla Polski słuchaj. Im dłużej się tam bawić tą wojnę pod jazda tym więcej wychodzi że my nic nie robimy i że jesteś silniejszy i że te sankcje są słabe i tutaj w mediach różnie mówią że to jest porażka Unii porażka NATO więc daj im tam to co żeśmy ustalili to jedno w cudzysłowie ultimatum zagroził im że zniszczyli miasto wtedy oni się szybko poddadzą a to sukces że w ciągu czterech czy pięciu dni zajęły się powiedzmy Ukrainę my gwarantujemy Ci że żadne wojska NATO i żadne amerykańskie rakiety nie będą w strefie Ukrainy już celować w ciebie wyczyścić nam przestrzeń z Amerykanów i z ich planów. Natomiast Słuchaj jest jeszcze jedna rzecz jaka bardziej mnie słucha.

[00:17:57.940] - Aron
Słuchaj mamy problem z Polakami. Dlaczego. No widzisz mają billboardy że Unia jest zła tworzą między może mamy cos Polakami. Jeżeli chodzi tutaj o podatki o VAT nie słuchają się nas są. Robotnikami w naszych fabrykach są tanią siłą roboczą która się zaczęła buntować. Morawiecki tutaj do mnie przyjeżdża i mnie szantażuje że powiedzmy będzie rozpatrywał gospodarkę i moje interesy w Polsce więc trzeba będzie ich trochę postraszyć żeby przesiedli. I to spowoduje że nie będziesz miał rakiet w Polsce i to spowoduje że nie będzie Amerykanów w Polsce więc otrzymasz to co chcesz zrobić to mi a ja wtedy pójdę i powiem że wszystko jest OK i dołączę do nich i będę na ciebie krzyczał. Władimir jak to Władimir genialny spokojny polityk który mówi jak jest na świecie mówi OK tylko żebyście znowu nie palili z pięcioma tysiącami hełmów żeby Polacy za szybko tego nie rozumieli. Przecież to inteligentny naród to są Słowianie bardzo szybko zaczną chwytać że coś tu jest nie tak. Ale okazji chciałem żeby nie było tak jak na Ukrainie chciałem żeby nie było rakiet w Polsce. Chciałem żeby nie było Amerykanów w Polsce i chciałem żeby nie było trzeciej wojny światowej wszystkie cele zrealizowane do tego.

[00:19:25.300] - Aron
W nagrodę dostałem Ukraine czyli bardzo bogaty kraj na surowce mineralne i kraj który gwarantuje mi że przy zmianach pogody i klimatu będę miał zboże będę miał żywność więc ok zgadzam się iż możesz krzyczeć w Unii na mnie cześć pa odłożyli telefon. Za chwilę będziecie widzieli strach w polskich mediach że Ukraina zdobyta i to co powiedziałem przepowiednia w kilku filmach poprzednich ustawi wojska przy granicy białoruskiej ukraińskiej i wiadomo że już ma te rakiety Iskander które mogą zniszczyć miasto z obywatelami więc automatycznie będziecie wiedzieli sianie strachu i tzw. koza z Niemcami tak mówi młodzież czyli mamy mini wojenkę z Unią. Polski rząd nie słucha tego co mówi obniża VAT chociaż mu nie wolno przed zgodą Unii żarówek i Billboard że Unia jest zła. Dalej jest więc widać że Niemcy rozgrywają to po całości a ponieważ oni rządzą w Unii to nie pozwolą Polakom tutaj robić tego co chcą od dwóch lat trwa huśtawka między Polską a Niemcami. Dwie przepowiednie na ten temat w ciągu dwóch lat się sprawdzają że dalej będzie szła znowu wojna między Polską a Niemcami jeżeli chodzi tutaj o Unię więc teraz kiedy ustawili Ukrainę. To jeszcze teraz będą straszyć Polaków.

[00:21:06.620] - Aron
Wielu z was wie że przez te sześć lat kiedy były tak powiedzmy smutne wydarzenia dla wielu osób tak drastyczne wydarzenia na świecie. Wielu z was wie że wtedy nagrywają filmy i wprowadzają spokój do waszych umysłów serc i domów. Kiedy zagrożenie płynęło z mediów kiedy wasze umysły były zawieszone wojną w Iranie wojną w Korei i tak dalej czyli że już będzie trzecia wojna światowa już doprowadzi do trzeciej wojny światowej. Wtedy mówiłem nie będzie to ustawka dogadają się mówiłem kto to załagodzić i tak dalej. Wielu z Was przez sześć lat. Wie że w każdym tym wydarzeniu nie pomyliłem się ani razu. Piszecie do mnie w komentarzach że wszystko to co mówiłeś jak się dogadali kto to zrobi i wszystko się sprawdziło. Dlatego również tu Was proszę o to abyście zaakceptowali tą stawkę bo Władimir Putin. Ustawił wojska po to aby Amerykanie nie mogli dokonać tego co mieli w planach czyli rozpoczęcia trzeciej wojny światowej. Dlaczego i po co im ta wojna. Tutaj odpowiedź na to pytanie jest w drugiej części filmu poprzedniego mojego. Ten film jest na platformie Adam Słomka. Będziecie mieli za chwilę retorykę nie sympatyczną aby co zrobić aby odwrócić uwagę od tego jak zachowała się Unia i sojusznicy aby odwrócić uwagę od tego że zostawili Ukrainę na pastwę własnego losu tak to mogę powiedzieć.

[00:22:49.820] - Aron
Albo jak ktoś powie na pastwę Władimira wszystko to zostało zaplanowane wcześniej i jest jeszcze planowane tyle że teraz dochodzi interes Niemiec. Taki jaki był wcześniej zobaczcie. Ustawka na Ukrainie i sankcje które naprawdę by jakoś mogły zaboleć Władimira to nie płacimy za gaz za ropę itd Nie chcemy twojej ropy gazu nie chcemy twojego węgla pszenicy ale nic takiego nie zadziałało. Wszystko dalej płynie jakby nic się nie stało siedzą w ciepłych w domku przed telewizorami wszystko jest po staremu. Tylko wiadomości są pełne kłamstwa fałszu i obłudy i aby ludzkość nie spojrzała na działania Unii z perspektywy jak oni mieli to zrobić. Zaczną reklamować nas nowym strachem nowym zagrożeniem. W tamtym roku mówiłem o takiej przepowiedni że Władimir Putin weźmie na siebie najtrudniejsze zadanie na świecie i będzie okrzyknięty tym najgorszym człowiekiem na świecie a tym samym będzie kolejny raz ratował ludzkość przed trzecią wojnę światową. Teraz będzie znowu jest sympatycznym bohaterem w Polsce. No bo będą podsycanie strach że on zagraża Polsce że będzie chciał wziąć odwet na Polsce. Kiedy mówię o zagrożeniach to przy takich wydarzeniach mówię nie ma sensu się bać jest spokój zostawcie ustawka grają nic z tego nie będzie.

[00:24:24.910] - Aron
Ale kiedy widzę zagrożenie to mówię otwarcie to jest zagrożenie dla ludzkości. Z tym musimy popracować. Większym zagrożeniem dla ludzkości jest meta wersja i wirtualna rzeczywistość która się tworzy i która będzie miała mózgi tak to bowiem wielu ludziom doprowadzi wielu ludzi do depresji do odsunięcia się od rzeczywistości od życia niż ta cała ustawka na Ukrainie. Więc ja wiem że to może wydawać się wręcz niewyobrażalne ale tak to wygląda. Podsumowując te fakty zobaczcie jedno kiedy naprawdę płace w firmie ochroniarskiej za bezpieczeństwo to żądam tego bezpieczeństwa i mają mi przysłać w chwili kryzysu ochroniarzy którzy mnie obronią a nie wysyłać mi hełmy żywność koce i pałki żebym sam bił się z tymi którzy przyszli do mojego domu. W momencie kiedy ja się biję z powiedzmy tymi którzy weszli do mojego domu to co mnie obchodzi to czy ktoś im odetnie dostęp do pieniędzy do ich kont skoro oni dalej meble. Teraz widzicie jak to wszystko zostało zaplanowane jak to wszystko zostało ułożone. To co jest najpiękniejsze z tego wszystkiego z tej ustawki to to że jak powiedziałem nie będzie wojny globalnej nie będzie trzeciej wojny światowej bo ona byłaby tylko wtedy kiedy presja ludzkości teraz na Putina byłaby tak duża że Amerykanie mogliby włączyć ten przycisk nuklearny i wywołać trzecią wojnę.

[00:26:03.250] - Aron
Ale to że nie ma rakiet na Białorusi to że nie ma rakiet w Kazachstanie i to że nie ma rakiet na Ukrainie powoduje że cokolwiek by zrobili natychmiast byłaby reakcja Rosji i Chin. I również wszystkich sojuszników. Więc nie mogą tego zrobić więc mamy znów spokój na świecie. Zostaje tylko uwolnić się od mediów od telewizji zrozumieć całą tę sytuację i nawet jak w umyśle jest to nie do pojęcia że politycy mogą w ten sposób poświęcić jeden naród aby ocalić o wiele więcej narodów. To trzeba zaakceptować fakt że tak się stało. Dlatego Władimir Putin starał się. Aby ludziom cywilnym nie stało się nic złego. Atakował to co musiał. Natomiast reszta jak widać na filmach na internecie po prostu jest bardzo dziwna. Z mediów mamy straszne obrazy na Internecie nic się nie dzieje poglądy kamer na żywo w Kijowie cisza spokój. Coś tu naprawdę jest nie tak. I dlatego na koniec konkluzja. Jak myślicie dlaczego postawili aktora jako prezydenta Ukrainy bo umie grać świetnie odegrał rolę w tym przedstawieniu. Chcielibyście żeby prezydentem powiedzmy Polski był Cezary Pazura albo Bogusław Linda chociaż to twardy facet tak wyglada na ekranie.

[00:27:39.780] - Aron
Nie wiem czy byśmy na niego zagłosowali bo ci panowie nie mają żadnego pojęcia o polityce i nie znają się nie boją się poruszać po polityce. Więc w tym momencie nic dziwnego że go ustawili do tej gry. Mam nadzieję że teraz wszystko jest jasne i przestańcie się dawać namawiać na kolejne wydarzenia które będą teraz powiedzmy tworzyć. W stosunku do Polski. Tak to mogę powiedzieć. Nic z tego co będą mówić się nie zrealizuje a Władimir Putin nie przyjechał aby rozpętać trzecią wojnę światową tylko żeby zamknąć możliwość tej frakcji stana do stworzenia takiej możliwości i aby mieć wreszcie spokój z wojskiem amerykańskim i tak naprawdę uwolnić Europę od okupacji amerykańskiej. To się bardzo spodoba wielu powiedzmy państwom które teraz są pod okupacją amerykańską i którzy muszą płacić haracz do Stanów. Ale to pokaże przyszłość i zobaczycie jak powiedziałem że wielu z was jeżeli teraz nie przyjmie prawdy nie zobaczy prawdy bo nie mieści się w głowie że to mogło być aż tak ustawione. To kiedy zapytacie się Boga jak już wiecie dlaczego pozwolił Putinowi na coś takiego na Ukrainie. Wtedy zobaczycie to co teraz mówię. Pytanie będzie brzmiało dlaczego teraz tak trudno nam uwierzyć.

[00:29:09.590] - Aron
A z Bogiem na pewno nie bedziecie się kłócić. Więc jak powiedziałem czasami jeden naród poświęca się i osłabia karmę aby uratować pozostałych. Dar poświęcenia to rozwój dusz więc jeżeli mówimy o karczmie Ukrainy to każdy z Was wie jak Ukraińcy zachowywali się w czasie drugiej wojny światowej. Teraz kiedy. Część tych ludzi się z rodzinka wychowała żeby odrobić karmę muszą przechodzić to co przeżywali w poprzednim życiu i tam powiedzmy zachowali się różnie niektórzy więc teraz poprzez dar poświęcenia mogą odrobić swoją karmę w życiu wiecznym. Wszystko jest po coś i wszystko jest właściwe. Skoro w planie boski zostało dopuszczone to ma to o wiele głębszy sens. Staram się Wam ten sens przekazać to czy ktoś na to spojrzy z tej perspektywy zależy od niego. Mam na koniec jeszcze jedną taką konkluzje. Ja wiem że ktoś kto słucha ten film może czuć się rozgoryczony i może czuć się zły na mnie. Dlaczego. Dlatego że musiałby sobie uświadomić to że dał się oszukać mediom a wierzy w swoją inteligencję wierzy w to że może mieć jakiś tytuł i nagle to wszystko spowodowało że on nie potrafił zobaczyć prawdy.

[00:30:35.600] - Aron
Wielu ludzi nie będzie chciało się poczuć oszukany bo wtedy trudno zaufać tylko politykom ale jeszcze swojemu pomysłowi że dał się oszukać. I dlatego wielu z Was może wyprzedzić ten film i będzie wybierała rzeczywistość bo będziecie woleli wierzyć w to co jest w mediach niż w to co tutaj zostaje podane. Ale prawda zawsze się przebije przez zachowanie tych którzy to stawiają podarowali nam prawdę swoim zachowaniem. Wystarczy to wszystko poskładać w całość i zobaczyć. życzę wam aby komentarze pod tym filmem były pełne spokoju harmonii żeby nie było już krzyków na Władimira nie było krzyków na drugą stronę teraz na Niemców abyśmy odrobili swoją karmę i cieszyli się tym że prowokacja i chęć stworzenia trzeciej wojny światowej została zamknięta. Bądźcie szczęśliwi. Wszystkiego dobrego wam życzę.