Aktualne wydarzenia
|
2/6/22

Czerwiec 2022: Tworzenie nowej ekonomii na świecie. Przywództwo Rosji

Film mówi o tym co wydarzy się w czerwcu 2022 i o zmianie jaka nas czeka w ekonomii.

Czerwiec 2022: Tworzenie nowej ekonomii na świecie. Przywództwo Rosji

Film mówi o tym co wydarzy się w czerwcu 2022 i o zmianie jaka nas czeka w ekonomii.

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podcast

Transkrypcja odcinka

[00:00:28.830] - Aron
Witam wszystkich w nowym filmie filmie o miesiącu czerwcu. Jak wiecie nie jest to łatwy miesiąc. Moje serduszko pozdrawia wasze serduszka. Chciałbym ten film nakręcić dla wszystkich użytkowników i platformy Anonymous. PL na którą serdecznie zapraszam i dla moich stałych słuchaczy na kanale na YouTube. Ten miesiąc jest bardzo ważnym miesiącem dlatego że tworzy się tutaj nowa struktura pieniądza nowa struktura ekonomiczna. Zanim zaproszę Was do filmu. Zapraszam Was na naszą platformę rozwoju duchowego Aaron Home pl i na moją stronę www. Aaron Home.pl do działu zasobów gdzie przygotowaliśmy nowe kursy. I tutaj mogę Wam powiedzieć że najnowsze kursy jakie dodaliśmy do naszej platformy i do mojej strony to kursy pracy spod świadomością i poznania swoich wcieleń. To jest kurs który tak jak ja diagnozuje ludzi. Tak ten kurs pokaże wam co macie do zrobienia jakie wartości macie do zrobienia. Czyli tak naprawdę sami sobie tworzycie diagnozę o którą wielu z was mnie prosiło. Kolejny kurs to jak uwolnić się z blokad programów strachów i lęków bycia złym rodzicem. Jak otworzyć się na rodzinę. Jak nabrać odwagi aby zmierzyć się ze swoją orientacją seksualną.

[00:01:48.930] - Aron
Czyli jak powiedzieć rodzicom że jestem człowiekiem tęczowym potocznie zwanym gejem. Jak otworzyć się na miłość na związek. Wiele osób ma blokady jeżeli chodzi o miłość o związek nie potrafi się zakochać lub boi się zakochać. Jak uwolnić się od programów schematów religijnych. Jak przeprogramować swój umysł z negatywnego myślenia na pozytywne myślenie. Wiele osób jest typowymi pesymistami i oni nie wiedzą dlaczego ich umysły ciągle myślą negatywnie i nie potrafią myśleć pozytywnie. Więc ten kurs na pewno pomoże im przeprogramować swój umysł i jak ochronić swoje dziecko przed siłami zła. Tutaj to jest ten kurs dla wszystkich osób które zauważyły że coś niedobrego dzieje się w przestrzeni rodzinnej w przestrzeni dzieci oraz oczywiście jest tam też spotkanie duszy który cieszył się tak olbrzymią popularnością przez wiele wiele lat bo jest to kurs który można rozpocząć swoją przygodę z rozwojem duchowym. Serdecznie zapraszam na platformę społecznościową na platformę randkowym bo jest tutaj już pierwsza para która poznała się na tej platformie i tworzy szczęśliwy związek. I oczywiście na platformę biznesową bo tutaj znów po ostatnich odpowiedziach na czacie biznesowym osoby zarobiły kilka tysięcy złotych. Pochwaliły się tutaj tym zarobkiem więc staramy się aby właśnie ta platforma przynosiła wam wymierne korzyści.

[00:03:11.010] - Aron
Dlaczego. W ten sposób zaczynam ten film o czerwcu. Dlatego że będzie to miesiąc pieniądza. Jak zrozumieć miesiąc pieniądza. Co to w ogóle oznacza. Trzeba spojrzeć na sytuację na świecie. Mamy tutaj teraz tzw. dwie płaszczyzny. Pierwsza płaszczyzna to płaszczyzna Rosji Chin i Unii Euro Azji ale jeszcze bez Europy Zachodniej i Europy Środkowej. Unia Azji stworzyła sobie pierwszą konferencję która układa nowy porządek na świecie czyli tworzy nową zmianę na świecie. Jak wiemy kraje uprzemysłowione z Europy Zachodniej są bardzo uzależnione od surowców z Azji z Afryki. I nagle po tym co wydarzyło się na Ukrainie Władimir Putin staje się najpotężniejszym człowiekiem. Zresztą zawsze był najpotężniejszym człowiekiem swoich czasów i w tym momencie on układa całą strukturę ekonomiczną gospodarczą i dyktuje warunki tak naprawdę wszystkim na świecie. I widzimy że i sankcje nic mu nie robią bo są właśnie tak skonstruowane żeby nie zniszczyły Rosji tylko ją wzmocniły. I teraz układa się nowy porządek na świecie. Ale w tym porządku na świecie nie będzie dwóch rzeczy dominacji USA i dolara i dominacji Europy Zachodniej czyli Unii i euro. Więc musimy być przygotowani że świat który znamy odchodzi o czym mówię od wielu wielu lat.

[00:04:45.330] - Aron
Teraz rozpoczyna się reset systemu ekonomicznego. Miesiąc czerwiec to taki prolog w którym rozpocznie się kasowanie dominacji dolara i euro na świecie a co za tym idzie rozpoczęła się już jedność krajów azjatyckich i krajów afrykańskich a co za tym idzie będzie dominacja juana. To będzie elektroniczny juan. I wzmacnianie narodowych walut w krajach azjatyckich. Następnie przez Afrykę i Amerykę Południową. Oczywiście Unia nie podda się tak łatwo tak samo jak USA. Więc będziemy widzieli w czerwcu duże zawirowanie jeżeli chodzi o ekonomię o pieniądze. Kryptowaluty będą przechodziły przez nowe przepisy które będą regulowały ich obrót handel i to jak można nimi zarządzać. Jak można je tworzyć. Miesiąc czerwiec to prolog do kompletnej zmiany ekonomicznej na świecie. Będziemy mieli kilka takich miesięcy czerwiec wrzesień grudzień. W tym roku i oczywiście w następnych latach zniknie wszystko to co uznaliśmy za normę. Zniknie pieniądz papierowy przeniesiemy wszystko do internetu będziemy zarządzać pieniądzem wirtualnym. Następnie pieniądz wirtualny będzie redukowany. Czyli zredukują różnorodność walut narodowych. Wzmocni się waluta chińska. I ona będzie na początku walutą główną. Wzmocni się oczywiście też rubel co widać teraz i o czym mówiłem że tak będzie.

[00:06:25.400] - Aron
Więc w tym momencie macie pozycję Rosji i Chin wzmocnioną przez kraje byłego Związku Radzieckiego przez kraje które współpracują z Chinami. I teraz widzimy że Europa Zachodnia i USA będą przechodziły tzw. swój kryzys czyli kryzys egzystencji. Tak to nazwę. Dlaczego. Dlatego że odchodzi to co znamy. Odchodzi dominacja Niemiec Francji i Unia w takiej formie że wszyscy służą Niemcom i Francji i wszyscy na nich pracują. Tak samo będzie w USA że wszystkie kraje są podporządkowane hegemonii USA. A jeżeli ktoś się z nimi nie zgadza to nakładają na te kraje embargo. W jednym z filmów mówiłem o tym że co dziesiąty kraj na świecie ma embargo nałożone przez USA. Teraz te embarga będą znoszone a co za tym idzie kraje będą wybierały czy będą chciały iść w Unii. USA Wielka Brytania Japonia Australia czy będą chciały dołączyć do Unii Europy Azji i Unii Afryki i Ameryki Południowej. Rosja z Chinami poprzez kompletną dominację na świecie poprzez to że uzależniły od swoich surowców i od swoich produktów cały świat mogą teraz dyktować warunki całemu światu. I to się dzieje na naszych oczach. Natomiast to nie jest tak że Europa czy Niemcy Francja czy USA o tym nie wiedziały.

[00:07:53.150] - Aron
Oczywiście że wiedziały a ponieważ zmiany klimatu przyspieszają i w czerwcu znów będziemy widzieli wręcz niewiarygodne rzeczy jeżeli chodzi o klimat. Pobito rekordy różnicy temperatur upałów opadów to będziecie wiedzieli dlaczego im to robią. System taki jaki znamy nie przetrwa i trzeba go zresetować. I stworzyć coś nowego co przetrwa zmiany klimatu. Dlatego dla jednych upadek Europy zasypanie się USA czy zasypanie ich dominacji na całym świecie. Powiem tak strata pozycji. O ta chyba mogę najlepiej powiedzieć. Wrota pozycji Niemiec Francji USA na świecie będzie dla wielu polityków dla wielu biznesmenów dla wielu ludzi wręcz czymś strasznym tragedią. Wiele polityków będzie krzyczało że kiedy Rosja z Chinami przejmą świat to będzie tragedia. Nie będzie to coś najlepszego co mogą spotkać nas teraz w tych czasach. Każdy kto dołączy do Unii Euro Azji będzie tworzył coś nowego. Będzie miał dostęp do surowców wspólnych do produktów wspólnych. Nie będzie przechodził przez kryzys w danym kraju. Nie będzie przechodził przez kryzys gospodarczy ekonomiczny jaki będzie sztucznie wywołany na świecie. Będzie cieszył się dobrobytem i współistnienie. Ale każdy kraj który będzie się buntował który będzie chciał iść po swojemu odczuje zmiany klimatu.

[00:09:28.210] - Aron
I to że nie da się iść po swojemu w tych czasach. Bardzo mocno odczują to też mieszkańcy tego kraju. Dlatego Europa Środkowa tworzy swój własny jakby region czyli Międzymorza. Widzimy zagrywkę polskiego rządu że bardzo mocno chcą współpracować z Ukrainą. Widzimy otwarcie granic dla Ukrainy. Wszystko po to aby mieć dostęp do ich surowców i do zbóż. Mówiłem kilka lat temu że Polska ma taką rolę spichlerza Europy. Dzięki temu że zmiana klimatu obejdzie się z nami trochę łagodniej niż z Europą Zachodnią to tutaj będzie spichlerz Europy czyli między może to taki spichlerz Europy. Ale za tym idzie również rozłożenie tych surowców tych zbóż po Europie i Afryce. Czyli mówiłem o szlaku jedwabnym. To się tworzy aby szlak jedwabny świetnie działał. Musi być porozumienie z Chinami i z Rosją a co za tym idzie rozszerzenie Unii. Europa Już widzimy że niektóre kraje zamknęły eksport swoich surowców i swoich zbóż. Eksport żywności a co za tym idzie utrudni to życie krajom uprzemysłowionym i krajom które były od nich uzależnione. Ponieważ większość tych krajów to kraje które są w Azji i w Ameryce Południowej a jak wiemy Rosja z Chinami tak naprawdę rządzi teraz Azją i zaczynają rządzić Ameryką Południową.

[00:11:02.620] - Aron
To nic dziwnego że Niemcy Francja i USA bardzo mocno to odczują więc brak żywności na półkach będzie normą. Będzie spowodowane starą polityką ekonomiczną żywieniową jaką szły te kraje. Widzimy też spotkania pana Makro i pana Olafa Schultza z Władimirem Putinem rozmowy telefoniczne a potem nagle rozmowy w Unii jeżeli chodzi o jakieś blokady o kolejne sankcje. Do tej pory widzimy że sankcje spowodowały dwie rzeczy że rubel jest najmocniejszą walutą w historii. I sojusz rosyjsko chiński i sojusz Azji jest największe w historii i ich gospodarki się wzmocniły zamiast się osłabić. A gospodarki Niemiec Francji i Europy przeżywają kryzys. Więc ewidentnie widać że ktoś tutaj chce działać na szkodę Rosji a działa na własną szkodę. Tutaj nie chodzi o szkody tu chodzi o reset systemu. Zapowiadałem go kilka lat temu że wszystko co znacie upadnie i rozsypuje się cały system ekonomiczno polityczny religijny jaki znamy. I to się dzieje na naszych oczach. Przechodzi to przez ustawkę na Ukrainie i w ten sposób rozpoczął się ten proces zmian. Teraz po konferencji Unii Euro Azji możecie sobie poczytać o tej konferencji. Ktoś powie że tam było tylko kilka krajów które nic nie znaczą na świecie.

[00:12:33.140] - Aron
Te kraje produkują tyle żywności że mają olbrzymie znaczenie na świecie. Mało tego już widzimy że do tych krajów dołączają inne kraje jak Indie. Jak Arabia Saudyjska czyli kraje o olbrzymim znaczeniu jeżeli chodzi o żywność. Jeżeli chodzi o surowce mineralne i w ten sposób tworzy się nowa struktura ekonomi na Ziemi będą chcieli utrącić wartość dolara i wartość euro. Moja przepowiednia o tym że świat podzieli się na dwie strefy. Strefa w której państwa podległe USA będą jeszcze wzmacniać dolara i tutaj dolar będzie miał wartość i kraje które uwolnią się od dolara i tam dolar nie będzie miał żadnej wartości. Więc teraz dokładnie te dwie strefy widać i one się już dzielą. Jak to się ma dla Polaków dla nas. Mogę powiedzieć tak nasz rząd dalej lawiruje między Rosją USA i Unią. Dalej pan Morawiecki z jednej strony krzyczy na Unię czy na Norwegię a sami zarabiamy na tej ustawce na Ukrainę. Szlak Jedwabny dalej działa działa o wiele mocniej niż do tej pory. Bo pojawiają się chińskie auta czyli zagrażają niemieckiej motoryzacji do której jesteśmy wręcz przy spawaniu tutaj w Europie i też na świecie.

[00:14:07.330] - Aron
Okazuje się że chińskie towary które nie będą już w takich ilościach podróżować do Europy będą szły przez Białoruś Ukrainę i Polskę. Więc kiedy polski rząd wkroczy na Rosję. Kiedy polski rząd krzyczy na Unię. Kiedy polski rząd brata się z USA to to wszystko trzeba wziąć przez pryzmat ja to nazywam matuszka kłamczucha. On mówi jedno a robią drugie. Oczywiście że mamy rok w których przygotowują się do wyborów więc mówią to co chcą wyborcy usłyszeć. Starają się pokazać siebie w genialnym świetle że pomogli Ukrainie że wzmocnili tutaj tzw. rusofobię czyli tych którzy uważali że wszelkie zło na ziemi jest winą Rosji Putina i komunizmu. Wzmacniali też światopogląd ludzi którzy uważają że wszystko co najlepsze na świecie to Ameryka USA i dolar czyli ich demokracja. Więc grali do wielu bramek. Wzmacniali też światopogląd ludzi którzy uważają że Unia to droga do wyzysku a nie do zysku. Więc widać ewidentnie że zaskarbiła sobie światopoglądy całych grup społecznych wszystkich Polaków aby wygrać kolejne wybory. I te ich słowa po prostu takie są. Natomiast nie zmienia to jednego. Nie zmienia to faktu w którym to Rosja z Chinami będzie rozdawała przez kilka lat karty na całym świecie.

[00:15:50.140] - Aron
Władimir Putin jest najpotężniejszym człowiekiem na świecie i to on decyduje o tym jak to wyglądało. Piękne w tym wszystkim jest to że w jego głowie jest pokój nie wojna światowa tak jak w głowie pana Bidena i jego zwolenników. Tutaj mamy ułożenie nowej ekonomii po tym jak rozsypał stary układ i pokazał i obnażył czym jest Unia czym jest hegemonia USA i czym są układy tutaj na Ukrainie i w Europie Środkowej. Będziecie widzieć dziwne zachowania. Czyli Rosja w czerwcu będzie chciała zakończyć tą ustawkę na Ukrainie ale odbędzie się to poprzez mocne akcenty mocne uderzenia. Czyli będą chcieli mieć argumenty żeby pan Zalewski przestał już grać swoją rolę i aby zakończyć to co się dzieje na Ukrainie poprzez układy i ułożenie Ukrainy na nowo. Oczywiście będą chcieli tutaj aby Republika Ługańska i republiki które teraz są niepodległe były właśnie niepodległe odcinając Ukrainę od morza a co za tym idzie odcinając wiele krajów od zasobów które były na Ukrainie. I to zdenerwuje oczywiście USA więc USA będzie bardzo mocno mieszało w tych powiedzmy rozmowach ukraińsko rosyjskich. Natomiast jak powiedział pan Biden nie wyślą broni na Ukrainę rakiet które mogłyby zagrozić Rosji bo wiedzą doskonale że to spotka się z dużym odwetem ekonomicznym.

[00:17:30.910] - Aron
Tak to mogę powiedzieć rozsypał dolara na całym świecie. Amerykanie swego prezydenta Joe Bidena oskarżają o największą inflację o to że pogorszyła się stopa życiowa w USA. I oczywiście mają rację teraz. Jeszcze Rosja z Chinami rozsypała dolara. No to pan Biden mógłby pakować walizki. I doszłoby do dużych powiedzmy eskalacji napięć w USA strajków takich aby pan Biden opuścił Biały Dom. On o tym doskonale wie. Więc będziemy widzieć takie mieszanie pana Bidena ale tak żeby mocno nie zagrozić Rosji żeby nie było odwetu na dolarze mimo tego że i tak dolar będzie rozchwytywany w tamtych częściach świata. Więc musicie być przygotowani do tego że będzie dużo zawirowań w ekonomii. Na akcjach będą spadki za chwilę będą jakieś podwyżki. Mogą na chwilę zamknąć giełdę bo czerwiec taka kumulacja wszystkich wydarzeń z półrocza i jest on bardzo bardzo zawieszony energetycznie. Do tego dojdą zmiany klimatu zmiany ekonomii dla wielu ludzi trudny okres pogorszenie się stopy życiowej. W Europie zachodniej stanach również trochę w Europie Środkowej będzie normą ale polepszenie się stopy życiowej w Azji pokaże do czego zmierza unia Eurazji. Oni już ułożyli plan wspólnego działania wspólnego wspierania się poza wiadomościami czyli wspólnego połączenia się wszystkich krajów azjatyckich tak aby wszystkie surowce były wspólne aby była jedna waluta aby nikt nie mógł decydować o jednym kraju aby nikt nie mógł narzucać woli innemu kraju aby każdy miał głos i aby każdy był wysłuchany.

[00:19:25.830] - Aron
To jest projekt Unii Euro Azji który się tworzy naszych oczach. Dlatego tak mocno krzyczą na pana Putina bo rozsypuje to starą hegemonię starych krajów tzw. starych mocarstw które są na świecie. Ja się bardzo oczywiście cieszę z tego że sprawdzają się moje przepowiednie sprzed kilku lat gdzie mówiłem że tak będzie rozsypie się wszystko co jest teraz na świecie cały ten system że to Władimir Putin będzie tym najpotężniejszym człowiekiem i że to Rosja dostała tą broń która daje im argumenty do tego aby rozsypać stary system. I to wszystko się potwierdza. Teraz zostaje nam skonfrontować się ze zmianą. Mówiłem to już kilka miesięcy temu takie przepowiedni że będzie się lepiej żyło w Polsce niż np. Europie Zachodniej czy w Niemczech. Ludzie brali to przez pryzmat wręcz niedorzeczności czy fantazji. Ale po ostatnich wydarzeniach w Niemczech po ostatnich podwyżkach braku żywności na Polkach zamieszania jeżeli chodzi o pracę o opłaty w Niemczech okazuje się że na półkach nie brakuje żywności. Nie mamy jeszcze reglamentowane i żywności. Jeżeli chodzi o zarobki mamy tutaj dofinansowania z których możemy skorzystać więc. Widzimy że w tych zmianach jest kasacja systemu. Przepowiednia o tym że kraje zachodnie odczują to bardzo mocno a kraje Europy Środka przejdą to łagodniej bo są do tego przystosowane.

[00:20:59.740] - Aron
Po prostu też się sprawdza więc zaciśnięcie pasa ze względu na zmiany klimatu na formowanie całej strefy ekonomii jest normą. Ale to wszystko zmierza do trzeciej wojny światowej czy do depopulacji jak niektórzy mówią lecz do zmiany której każdy obywatel na naszym globie będzie mógł żyć w dostatku w obfitości. To jest ta zmiana. To jest droga do złotego wieku ale nie każdy człowiek dotrwa do tej zmiany bo nie każdy człowiek przejdzie przetrwać systemu. Nie wszyscy się w nim odnajdą i nie wszyscy będą umieli żyć w równości w dobrobycie. Są ludzie którzy muszą mieć wrogów. Są ludzie którzy aby poczuć się lepiej muszą oczernić kogoś muszą wbić komuś szpilkę. Musi być ponad kimś innym aby czuł się dobrze. I tych ludzi czeka najtrudniejsze los w tych czasach. To są czasy ostateczne w których każdy zmierzy się sam ze sobą. Z każdego wyjdzie czyn lub światło. I każde z nas przejdzie przez falę ostateczną. Do tej fali jeszcze trochę czasu nam zostało do ostatecznej rozgrywki o której mówiłem w filmie który jest na naszej platformie Around Hope. Natomiast czasy przejściowe to czasy w których albo się akceptuje i rozumie to co się dzieje dookoła albo tworzy się we własnym ciele poprzez złość agresję irytację zawiść zazdrość choroby i takie zmiany że opuści się po prostu naszą ukochaną ziemię.

[00:22:41.600] - Aron
Więc bądźcie przygotowani na to że będzie duże zawirowanie w czerwcu w strefie ekonomi. Trzeba będzie to przeczekać ze spokojem i trzeba będzie słuchać tego co przychodzi z Unii Euro Azji bo ona wyznaczy drogę w Europie Środkowej i w Europie Zachodniej. Im szybciej Europa zjednoczy się cała. Z Azją tym szybciej będzie dobrobyt dla nas wszystkich. Im więcej będziemy blokować tą Unię tym nasza stopa życiowa w Europie Środkowej i tym bardziej w zachodniej będzie się pogarszać. Sami decydujemy czy idziemy do dobrobytu czy musi zabraknąć żywności i wody a mama ziemia musi spuścić na nas powiedzmy plagi suszy powodzi upałów aby coś do nas dotarło. Każdy z nas decyduje swoją świadomością co zaistnieje w czasach ostatecznych i jaką intensyfikację będą miały tutaj wydarzenia. W czasach ostatecznych wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni wszyscy jesteśmy wspólną świadomością więc wszyscy skupmy się na dobrobycie a nie na trzymaniu starego systemu który był nie sympatyczną siecią. Na zakończenie tego filmu pokażę Wam zdjęcie które. Zrobiłem kiedy byłem na wrocławskim. Kiedy nagrywałem film o reklamie wrocławskim o kolejnych miejscach mocy. Myślę że to zdjęcie jest najbardziej wymownym zdjęciem i informacją dla nas jakie otrzymałem.

[00:24:28.610] - Aron
Zostawiam was z tym zdjęciem abyście zrozumieli co odchodzi a co jest budowane na ziemi. Bądźcie szczęśliwi. Życzę wam wszystkiego dobrego i zrozumienia i akceptacji tych czasów.