Rozwój duchowy
|
13/6/22

Dlaczego powstają lęki i strachy w czasach ostatecznych, co daje rozwój duchowy w tych czasach

Film odpowiada na pytania dlaczego powstają lęki i obawy w tych czasach, czym są czasy ostateczne, jak popracować nad sobą aby przetrwać te czasy, jak zbudować sobie komfort życia w tych czasach, czym jest strefa mroku, jak wygląda najgorsza strefa tzw "Piekła"

Dlaczego powstają lęki i strachy w czasach ostatecznych, co daje rozwój duchowy w tych czasach

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo


Materiał w formie podcast

Transkrypcja odcinka

[00:00:21.590] - Aron
Moje serduszko pozbywa się serduszka i kolejny film będzie dotyczył właśnie czasów ostatecznych. Jesteśmy i wielu pytań które bardzo często słyszę we wszechświecie i tutaj od ludzi. Czy były takie czasy w których nikt nie przeszedł nikt nie zdał egzaminu. Mnie nie było dlatego że to byłoby bez sensu żeby robić tak trudne zadania do których nikt nie może doskoczyć dopasować się. Widzimy po zawodach sportowych widzimy po sztuce czym dysponujemy jaką mocą jest nasza dusza i co możemy osiągnąć. Więc w tym momencie w czasach ostatecznych to jest taka rozgrywka w której to my łącząc wszystkie doświadczenia tworzymy znowu coś pięknego nowy egzamin. No i ponieważ przechodziliśmy tych egzaminów wiele to nic dziwnego że projektanci którzy czerpią pomysły z naszej świadomości wymyślają nowe czasy ostateczne nowe egzaminy. To jest zabawa. W ten sposób to wygląda. To jest bardzo proste skoro powiedzmy jesteśmy w aquaparku i widzimy taką największą zjeżdżalnię. I jedni się boją nie chcą zjechać. Tak a drugi powie ja jadę i zjeżdża ląduje na dole. Przerażenie w oczach ale uśmiech taki że dokonał czegoś wielkiego. No i później kolejna osoba dołącza do łańcucha i zacząłem się bawić tą zjeżdżalnia.

[00:01:44.210] - Aron
I ile można zjeżdżać z tej zjeżdżalni która kiedyś wydawała się taka wielka przerażająca. I w ten sposób powstaje tzw. plan o to żeby była inna zjeżdżalnia żeby można było przeżyć coś bardziej niesamowitego ekstremalnego. No i w ten sposób buduje się wszechświat. Z takich pomysłów przeżyliśmy jedno chcemy czegoś więcej chcemy czegoś innego. Jak powiedziałem te czasy ostateczne są czasami które łączą w sobie wszystko zmiany klimatu upadek systemu upadek religii wartości połączenie z ziemskimi. Otwartość na wielowymiarowe poruszanie się po wszechświata. Wirusy choroby. Wszystko jest naraz. I bardzo się z tego cieszę bo to jest taka esencja czasów ostatecznych które nie budzą u mnie zmiany klimatu. No to obudzimy się z systemu obudzimy się gdzieś tam pieniędzy. Jeżeli nie pójdzie gorset systemu to obudzi mnie co pracy albo czterodniowy dzień pracy i tak dalej i tak dalej. Czyli wiele takich niewyobrażalnych rzeczy sprzed kilku lat stają się naszą rzeczywistością i nagle trzeba się z nią zmierzyć. Natomiast były czasy ostateczne gdzie przetrwało np. 3 proc. istot. Jeszcze często przetrwało 1 proc. istot natomiast 1 proc. wiadomo że to nic nie mówi kiedy nie ma podanych liczb.

[00:03:05.720] - Aron
Powiem wam tak było 100 miliardów osób istot na planecie ale wtedy były 3 planety czyli czas zostać obchodził przez 3 planety które widzieliśmy. Ziemia była w zupełnie innym układzie chociaż jest nowa planeta Ziemia powstała po pierwszych jakby tych czasach w naszej Galaktyce bo to mówimy o naszych czasach bo wiadomo że to nie mówię o początkach kiedy to zadziało się bo wtedy byliśmy zupełnie innymi istotami energetycznymi i nie było jeszcze materii. Więc tam też bawiliśmy się w egzaminy. Mówimy już o czasach naszej galaktyki naszej po prostu tutaj zabawy w momencie kiedy pierwsze czasy kiedy pokazują to są trzy planety podobne do Ziemi które są połączone ze sobą. Można się po nich poruszać i jakby w tych trzech planetach po prostu były pierwsze czasy ostateczne zrobione z tzw. gotowania się czyli tutaj słońce. Plazma która przeszła to co planety spowodowało oczyszczenie całych planet czyli planet zielonych niebieskich obrotowych i tak dalej. Stworzyły się planety żółte czyli tak jakby wypalone. I tutaj nie odrobiliśmy pewnej lekcji. Wiele osób nadrobiła lekcję dlatego że. Wydawało nam się to niemożliwe. Czyli że. Mieliśmy świadomość że to są czasy ostateczne ale mówię że dlatego że pokazują mi że uczestniczyłem ale w zupełnie innej postaci.

[00:04:27.670] - Aron
W tej pierwszej zabawie. I wiele z was pewnie poczuje to co mówię. Teraz ten dotyk albo zobaczy wizja albo się może cofnąć. Medytacja. Do tego momentu zobaczycie te trzy piękne planety które są połączone ze sobą które tak jak my widzimy Księżyc i Słońce. Dwie były widoczne z jednej czyli z 3 w sumie dwie widoczne i automatycznie koło siebie. Więc tutaj to piękno było. I teraz wydawało nam się że nikt nie zniszczy takiego piękna. Ale pierwsze czasy ostateczne były w ogóle takim początkiem zabawy gry. Czyli tak jak teraz wiele osób nie docenia zmian klimatu w ogóle nie wierzy w czasy ostateczne że zwiastuje że idzie do złotego wieku. Dokładnie w tamtych czasach czuliśmy to samo. Czyli była wiadomość ale nie w to nie wierzył. Większość ludzi w to nie wierzyła. Większość istot to nie wierzyła. Nazwę to większość istot energetycznych i humanoidalnych i zwierzęcych i form których ja nie nazwę. Po prostu w to nie wierzyła. I w ten sposób kiedy był wybuch tej plazmy to zmiotło na noc swoistą. Dopiero po drugiej stronie było tzw. a to jednak działa.

[00:05:46.820] - Aron
To jednak są czasy ostateczne czyli forma słowa czasy ostateczne musiała nabrać znaczenia. Poprzez takie wydarzenie. No i ci którzy zrozumieli czy to też nawet ci którzy wzięli pod uwagę czy mieli wizję. Tak wielu z was ma wizje zagrożeń zniszczeń itd. No to w tym momencie przygotowali się do tego. Czyli zeszli do podziemi. Są podziemne miasta które są budowane do dzisiaj. Zeszli do podziemi zeszli też do naturalnych jaskiń które były pod wodą. To to jest fenomenalnego w tamtych czasach to to że np. była woda ona miała też inny kolor bo miał kolor zielony itd. Były też jaskinie wręcz całe takie struktury miast podwodnych gdzie wiadomo że wystarczyło dopłynąć. Mało tego umieliśmy zmieniać ciśnienie bo widać że mieliśmy skrzela na zawołanie. Tak to mogę powiedzieć. Czyli dostosowaliśmy się do warunków adekwatnie dojrzeliśmy. Czyli jeżeli ja żyłem na wysokości 5000 metrów czy się 6000 metrów to oddychają swobodnie. Tak samo oddychają swobodnie pod wodą. Więc w momencie kiedy była mowa o tym to trzeba było przenieść się do tych jaskiń. Trzeba było je odnaleźć trzeba było je zagospodarować. I w ten sposób to się działo i wiele osób nie chciało wykonać takiej pracy uważało że to jest niemożliwe że tak się stanie.

[00:07:07.790] - Aron
I ta niemożliwość przechodzi też w podświadomości do tych osób które wam wybierają i mówią że to niemożliwe że będzie jakiś złoty wiek to bzdury itd. Oni w tamtych czasach jeżeli żyli to nie możliwość i teraz też to wyparcie jest. I w momencie kiedy jeden z miliardów po prostu wykonał pracę to okazało się że tych osób jest to było dużo. Natomiast. Musieli przetrwać w tych miejscach strukturach. Później po wyjściu nabrali pokory. Zrozumieli te czasy ostateczne i oczywiście budowali nowy świat. I w ten sposób to było. Natomiast czasy ostateczne zawsze przechodzą przez tą ilość istot które nie wierzą. Zobaczcie mamy miliard które przeżyły uwierzyły i 99 miliardów które wyparły tę rzeczywistość i one teraz muszą przepracować to wyparcie. I to wyparcie zawsze się włącza kiedy są czasy ostateczne. Mało tego kiedy mamy utrudnienie podane jako że żyjemy tylko podobno raz więc w tym momencie to wyparcie jest jeszcze większe. I tak to wyglądało w tamtych czasach. Natomiast teraz te czasy są inne jak powiedziałem łączą w sobie wiele struktur zniszczenia. Tak to mogę powiedzieć oczyszczenia. Wszystko po to aby dać możliwość tym doświadczonym duszom które brały udział w pierwszym oczyszczaniu w innym oczyszczaniu wodą ogniem tutaj trzęsieniem ziemi meteorytem itd.

[00:08:35.730] - Aron
W tym momencie to wszystko wirusem. To wszystko łączy się tutaj w jedność bo mówią nam o tym że wybuch społeczny zniszczy technologię i niszczy technologię. Mówi się o trzęsieniach ziemi mówi się o potopie a mówi się o wirusie które uwolnią się od lodowców itd. Wszystko naraz. Wszystko po to aby przypomnieć istotom które brały udział w którymś oczyszczeniu w których czas ostatecznych to że mogą je przetrwać tylko muszą się zmienić wykonać pracę. I dlatego jedni boją się wirusów inni boją się powodzi. Jeszcze inni boją się ognia a jeszcze inni boją się trzęsienia ziemi. Mają panikę na samą myśl o czymś takim. Mają jakieś koszmary z innych żyć w których zginęli w powodzi czy zginęli podczas wybuchu słonecznego czy zginęli podczas trzęsienia ziemi czy zginęli w jakiejś zarazie chorobie itd. Dlatego jest bardzo dużo. Więc w tym momencie to ma nas naprowadzić że w tych czasach musimy przepracować wszystkie talenty strach i obawy. I stąd każdy z was kiedy sobie teraz pomyśli np. czego ja się boję tak naprawdę jakiejś śmierci się boję o. I w ten sposób nagle z podświadomości wyciągniecie informacje na temat śmierci.

[00:09:48.510] - Aron
Kurs jest pod świadomością cofa was wasze wcielenia i możecie sobie też wejść w naczynia śmierci czyli pokaż mi moja podświadomości jakie były najsmutniejsze śmierci i najtragiczniejsze najboleśniejsze które przeżywam czy przeżyłem. No i trzeba być gotowym na to żeby zobaczyć bardzo wielką nie sympatyczną tylko wyłączcie sobie czucie. Czyli powiedzcie dalej że chcę być obserwatorem a nie uczestnikiem. To jest bardzo ważne bo w tym momencie przeżywać jeszcze raz tak jak ja przeżywałem to że moje ciało się rozpadało przy pierwszej wojnie światowej kiedy był atak gazowy. Więc w tym momencie poprosiłem o to żeby obserwować ale sama obserwacja już nie jest miła ale nie uczestniczyć. Więc możecie zobaczyć jakie lęki strachy macie do przepracowania i co tutaj może zostać wywołane. W czasach ostatecznych w stosunku do nas jedni boją się biedy głodu bo też były takie czasy ostateczne w których po prostu zabrakło żywności. I w ten sposób po prostu ludzie odchodzili umierali zabrakło wody. Woda była zatruta więc wiele wiele rzeczy było. Pamiętajcie że czasy ostateczne miały różne schematy i np. jeżeli kasujemy po prostu świat poprzez trzęsienie ziemi wielkie trzęsienie ziemi to co się dzieje. Wylewają morze.

[00:11:11.300] - Aron
Brakuje żywności brakuje wody pitnej i trzesienie ziemi trwa. Ludzie niestety chowają się. Wszystko się sypie rozsypuje to trwa. Dzień za dniem. Nie wiesz z której strony zginiesz. Za chwilę nie masz co jeść. Po prostu widzisz tylko jeden wielki chaos. Dokoła ciebie wszystko się trzęsie. Więc w ten sposób to wygląda. Natomiast to co było najzabawniejsze w tych czasach to teraz mogę powiedzieć bo dla uczestników było takie zabawne to to że tu się trzęsie ziemia pod nogami tu się walą jakieś drzewa tu się jakieś budowle na górze piękne słońce piękna temperatura żeby to przetrwać. Czyli tak jakby wszystko co tutaj się rozsypało powodowało że ludzie mają czas żeby uczestniczyć w tym jak najdłużej. Ludzie i istoty w tym uczestniczyły więc w tym momencie taki paradoks tamtych czasów. I w momencie kiedy na przykład była cisza czyli trzęsienia ziemi ustały no to okazało się że nie ma co jeść. Rodziny są zniszczone. Wiele rzeczy które wtedy było używane za pokarm dla ducha i ciała nie istniało i dochodziło do takich rzeczy. Czy powiedzmy będę tutaj człowiekiem który się za to podda poprosi o śmierć czy jednak będę starał się przetrwać te czasy zminimalizować swoje potrzeby.

[00:12:36.050] - Aron
Wtedy wiele osób wiele istot jakby otworzyło drogę do pracy. Dlaczego. Dlatego że medytacja i pobieranie energii z wszechświata powoduje że nie chcecie jeść że ciało inaczej się zachowuje. Sami wiecie że podczas medytacji wasz oddech jest bardzo krótki a potrzeby wasze życiowe są minimalne. Często jest tak że jeżeli tworzę medytację czy jakieś kursy czy rozmawiałem z ludźmi to nie musiałem jeść przez cały dzień. Dlatego że ilość energii jaka spływała do mnie podczas przekazów podczas połączenia ze światem była tak duża że nie potrzebowałem tutaj jedzenia aby nakarmić ciało. I tak samo jest u nas. Wiemy że są osoby które pobierają energie z wszechświata które niech nie jedzą tak jak inni więc dokładnie tak samo bo wtedy musieliśmy nauczyć się czegoś innego zmienić swoje jestestwa. A najlepsze w tym wszystkim jest to że nauczyciele jak to zrobić byli wcześniej tylko nie chcieli ich ludzie słuchać. Niewiele ludzi słuchało ich że można żyć inaczej że można pobrać energie wszechświata tak jak teraz są. Czyli nauczyciele pokazują że można tak robić ale nie każdy chciał być do tego dostosowany. Więc trzeba było już ten proces zmiany energetyki w swoim ciele.

[00:13:46.880] - Aron
I w ten sposób nabierali doświadczenia. Podczas czasów ostatecznych każde czasy ostateczne wyciągają z was wszystkie lęki. Strachy jakie macie do przepracowania. Te czasy ostateczne wyciągnął strach o pieniądze o dzieci o rodziny o dom itd. Czyli strach o przysłowiową materie przysłowiowe życie. Następnie będzie strach o przyszłość strach o religię dlatego że będzie konserwatyzm strach o narodowości strach o utratę poczucia bezpieczeństwa itd. ITD. Wszystkie te strachy i lęki które macie zakodowane poprzednich wcieleń uaktywniają się w czasach ostatecznych. Dlatego tak łatwo dajemy się zaprogramować na lat. I tutaj przychodzę do tej grupy osób które nazywamy NW owcami czyli ludzie którzy widzą nowy porządek świata ale w ich mniemaniu nowy porządek świata to jest dominacja istot z bloku bogatych a reszta służy i oczywiście globalna depopulacja. I ponieważ oni uczestniczyli w takich wydarzeniach bo jak powiedziałem był taki okres z którym potem zostali zniszczeni ci najbogatsi to łatwo jest im uwierzyć że coś takiego będzie miało miejsce. I to jest ich strach do przepracowania. W momencie kiedy ja wiem na czym polegają czasy ostateczne to patrzę na mnie zupełnie inaczej. Wiem że każde odwołanie w czasach ostatecznych przeprowadzi mnie adekwatnych do mojej wibracji do Nowego Świata.

[00:15:19.230] - Aron
Jeżeli będę dbał o swoją wibrację to wyląduję w czymś co nazywa rajem. Jeżeli nie będę dbał o wibracje to wyląduję w poczekalni dusz albo w czyśćcu albo w tym co zmiecie piekłem. Każdy świat jest zbudowany z naszych wyborów i z naszej świadomości gdzie idziemy. Jeżeli ja mam świadomość lęku i strachu to wyląduję w świecie lęku i strachu. Poza są właśnie czasy ostateczne aby przerobić lęki strachy i wylądować w cudownej pięknej rzeczywistości bez lęków i strachu. Dlatego nie dziwcie się że wszystko to co tworzyło lęki strachy jak pieniądze praca dom wszystko to zostaje pozamiatane. Zmienione kompletnie wszystko to musi się rozsypać bo wielu z nas ma strach o to czy utraci dom. I co. Przychodzi powódź straciłeś dom i co dalej. Teraz musisz się połączyć z ludźmi aby mieszkać gdzie indziej. No i mamy strach o to że umrze dziecko czy zginie nasze dziecko. No ale dziecko umierało wiele razy i to jest normalna rzecz że dzieci umierają. Nic to nie da gwarancji że dziecko będzie żyło dłużej niż my. Więc w tym momencie te wszystkie strachy i lęki w tych czasach będą wychodziły i każdy może się rozbić.

[00:16:30.390] - Aron
Twój strach i lęk. Każdy może nie udźwignąć np. tego że jego strach i lęk spowodował pewną lekcję. I w ten sposób grupa osób i to od ludzi którzy się rozwijają duchowo będzie uczyła ich uwalniać swoje strach i lęki uczyła ich zrozumienia. Ponieważ tworzymy taką grupę więc jesteście nauczycielami duchowymi nauczycielami którzy tłumaczą te czasy i przeprowadzają ludzi w tych czasach. Są z nami ludzie którzy zaczynają drogę w rozwoju duchowym i są nami osoby które są rozwinięte duchowo które pomagają innym ale oczyszczają miejsca które tłumaczą czym jest rozwój duchowy. I to jest najpiękniejsze że każdy z nas obojętnie jak się rozwijał będzie miał w sobie do przepracowania jakiś strach i lek który wyjdzie w momencie kiedy w czasie ostatecznym będzie ten etap jakiejś tam sympatyczna która właśnie kolejną grupę ludzi uczy pracy nad sobą i np. będzie tak że skasują pieniądz papierowy. Więc ludzie którzy są do niego przystosowani będą w włościach w agresji będą się bali o swoją przyszłość itd. I ci którzy rozumieją po co to jest będą im tłumaczyć po co to jest. W tych wszystkich właśnie takich sytuacjach jak konflikt jak wirusy uczymy się przepracować swoje strachy lęki.

[00:17:55.670] - Aron
Uczymy się zapanować nad wibracjami. Uczymy się zmienić wibrację uczymy się panować nad całą naszą egzystencją nad ciałem i duchem. Na tym polega cała ta zabawa. Dlatego jest tak różnorodna i zawsze po takiej zabawie czeka nas cudowny piękny świat. Nagroda dla tych wszystkich którzy odrobili lekcję. Czy był świat z którego nie da się wyjść. Czyli to piekło z którego nikt nie wyszedł. Nie ma takiego świata dlatego że zawsze w takim świecie. Rozświetla się światło. Dlaczego. Dlatego że istoty które zgasną w sobie wszystko zgasną. Nawet wiarę że w ogóle istnieje światło poruszają się po ciemności obijają się. Tam panuje ciemność a tak naprawdę ich zmysły wzroku. Tak to mogę powiedzieć i duchowego i fizycznego przestały istnieć. I w tym momencie kiedy jest absolutna ciemność do tego nie wiedzą gdzie idą nie wiedzą gdzie są obijają się nie wiedzą z której strony. Coś na nich spadnie coś się stanie. Nic dziwnego że jakkolwiek byś nie wierzył i uwolnił się od wiary w światło to pomyślisz o jednej rzeczy żeby się to skończyło i żeby zaistniało coś nowego. Jeżeli nawet nigdy nie widzieć na oczy światła i żyłeś całe życie w czerni w ciemności to swoją myślą poprosisz o to żeby było coś nowego i co się dzieje w takich sytuacjach kiedy te myśli powstają w takim świecie to nagle ponieważ oni nie mają jakby tutaj możliwości zobaczenia światła zmienia się kolor czerni.

[00:19:42.900] - Aron
Wystarczy że nagle zobaczą szarość. Jest wstrząs czyli jest coś innego niż ten. Ja chcę tej szarości. Kiedy myślą i mówią że chcą szarości swoimi myślami tworzą świat szarości. Zaczynają widzieć że ta szarość jest coraz dłużej dłużej dłużej. I w tej szarości zaczyna coś być widać. Widać cienie widać po prostu która się gdzieś tam przemieszcza. I w ten sposób te istoty które były w takich czarnych światach które chciały sprawdzić czy kompletnie pozbawione wiary w światło kompletnie pozbawione wizji światła będą umiały zmierzyć się z absolutną czernią. Przypomina mi to ubrania księży. Kiedy widzę jak oni biegają w czerni to wspominamy właśnie te istoty które właśnie ubrały się w kompletną czerń i biegały po tym świecie a potem właśnie te czarne sutanny. Tak to mogę świecić. Te czarne cienie które w tych ilościach przemieszczały powodowały że oni jakby chcieli iść do szarości zostawić i zrzucić to czerń. Tak mi przyszło na myśl bo po prostu religia kształtuje pewien system myślenia zachowania siebie i rzeczywistość. Weryfikuje wąsko na bieżąco. Ale ludzie są ślepi na tę rzeczywistość własną wierzyć w to co im religia wkłada do głowy i co osoba ubrana właśnie wkłada do głowy.

[00:21:12.930] - Aron
Ja wiem że ktoś powie że oni są kolorowi ale niestety większość czasu spędzają w czerni a nie w kolorach. I to nie jest żałoba za Jezusem bo Jezus żyje. Więc dlaczego mam nosić wieczną żałobę z kimś kto żyje tam. Przecież zmartwychwstał. Gdzie tu sens. Ale jak powiedziałem ten ten brak sensu w wielu sytuacjach jest tylko wymysłem nowej zabawy w której uczestniczymy. Czyli im bardziej zabawa jest absurdalna zbudowana z absurdalnych założeniach religia np. tym my zadając niewygodne pytania dziwimy się że przez jakiś okres braliśmy udział w tej zabawie i że daliśmy się zaprogramować złapać na jakieś sympatyczne iść na jakieś struktury na jakieś dogmaty. I tak samo było w tamtym świecie. To jest takie ekstremum. Tak to mogę być. To jest takie maksimum możliwości zmierzenia się ze sobą. Tak to mamy pojecie czyli Boże pozbawienie pamięci kobiet pozbawienie wszystkich pozytywnych emocji jak miłość jak szlachetność jak dobroć itd. Chce być wypełniony czernią stać się czernią i być w czerni. I wtedy do tego świata gdzie słowo piekło jest sposobem bardzo delikatnym tak to mogę powiedzieć. Myślę że tamten świat jest światem wręcz niewyobrażalnym dla nas ale wielu z nas przechodziło przez tamten świat.

[00:22:43.000] - Aron
Mówię o tym bo mam to przed oczami. Widzę że bawiłem się w taką rzeczywistość. Pewnie jak wielu z was którzy posłuchają ten film zobaczycie. Taki świat może się cofać wegetacja ponieważ wyszliśmy stamtąd więc jesteśmy tutaj więc to po prostu się dzieje. Patrzę że jakakolwiek część mojej jaźni bawi się w tamto. Nie nie bawi się w tamto bardziej układa ten świat pomaga istotom które wychodzą z tamtego świata. Stąd może taka moja rola na Ziemi przekazywania informacji świadomości aby wam pomóc w tych czasach i w ten sposób po prostu. Kiedy byłem w tamtym świecie widziałem tą szarość. To była jedna szarość szaro szarość. Taka ściana za mną. Więc w tym momencie żeby wyjść z tej szarości szarość oznaczała dla nas wtedy niewyobrażalne dobro wręcz kompletną zmianę wręcz siłę naszych myśli. I skąd się bierze szarość. Co tworzy ten kolor. I to jest pomieszanie bieli z czernią czyli połączenie że jednak musi być inny kolor bo stworzył szarość. I zadanie pytania skąd się bierze szarość powodowała drogę do odpowiedzi do znalezienia odpowiedzi. Skąd bierze się szarość. W momencie kiedy. Szukaliśmy tej odpowiedzi pojawił się kolor biały czyli zamiast tych czarnych cieni czarny sułtan.

[00:23:57.680] - Aron
Co mogę powiedzieć. Pojawiły się białe sutanny białe cienie białe. Jakby takie można to nazwać. Taka biel szybko przemieszczający się z taką smugę bieli. Więc w tym momencie zobaczyliśmy taki biały cień białej smugi. Tak to mogę nazwać. I w ten sposób taki biały ślad energetyczną tak nazwać owo najlepiej biały ślad energetyczny takiej szybkiej bieli przemieszczające się i nie za tym śladem zobaczyć gdzie to idzie gdzie to jest i wtedy kiedy ta szarość stawała się coraz jaśniejsza jaśniejsza jaśniejsza. No to mieliśmy świadomość że idziemy do światła i że ta droga jest właściwa bo kiedy zobaczyliśmy światło zobaczyliśmy ulgę o oddech. To była jedna myśl aby nie wrócić ciemności. Dlatego tak wiele osób nie lubi koloru czarnego. Nie lubimy mroku i w ten sposób tutaj ta droga do światła otworzyła nam zdanie tego egzaminu. Tak to mogę powiedzieć i bardzo często stawaliśmy się aniołami. Takimi istotami które doceniają światło są zbudowane ze światła. Dlatego po naszej śmierci droga do światła jest podstawą abyśmy doświadczyli tej przyjemności przebywania ze źródła. I tak wyglądały różne czasy ostateczne. Które będą wam teraz budować was jakieś lęki które będą otwierać waszą podświadomość na zrozumienie tych czasów.

[00:25:26.800] - Aron
Myślę że to wszystko da wam inne spojrzenie na siebie inaczej spojrzeć na siebie. Jeżeli teraz już wiecie że uczestniczę w wielu takich światach w czasach ostatecznych i teraz przyszliście na kolejne i macie już inną świadomość rozwijamy się duchowo dołączyć do wspólnoty którą razem tworzymy. Wszystko po to aby nieść zrozumienie tych czasów innym ludziom aby mieć też oddech. Dla wielu osób Platforma kojarzy się różnie adekwatnie do tego co można nazwać wspólnotą. Dlatego że wspólnota takie miejsce gdzie łączy się z osobami które mają wspólną świadomość. Mogę sobie porozmawiać wspólnie po przebywać odprężyć się zrelaksować. Mieć przyjemność przygotowania się do pracy która nie czeka. Na tym polega właśnie rola Ruchu i Arki. To jest takie miejsce gdzie wielu z was odnajduje przyjaciół znajomych. Miłość ale też i możliwość przebywania z osobami które dają im ukojenie relaks odprężenie. I w momencie kiedy czeka was wyjście do pracy wyjście do rodziny do znajomych którzy mają zupełnie inny światopogląd którzy wręcz atakują was za rozwój duchowy mówią że należycie do sekty itd. Że jak śmiecie to zrobić że to na pewno jest sekta. Jeszcze za to płacicie więc automatycznie mają wiele argumentów żeby zgasić w was ten moment przyjemności która wam towarzyszy.

[00:27:02.210] - Aron
Kiedy jesteście razem kiedy wspieracie się kiedy tworzycie operację Phantom dla kogoś kogo w ogóle nie znacie. Kiedy macie tylko imię bo nawet nie ma zdjęć aby popracować dla kogoś. Kiedy komuś zaczynacie pracę. Kiedy komu załatwiać się żeby udała się operacja. Żeby udało się zakup mieszkania coś fantastycznego. To jest ta chwila przyjemności naszej wspólnej pracy w tej wspólnocie w tej przestrzeni. Tak to mogę powiedzieć. I potem wracamy do rzeczywistości tej szarej. Tak to mogę powiedzieć że połączenie bieli z czernią i mamy mieć właśnie siłę aby pomóc tym ludziom zrozumieć dlaczego to robimy. Po co to robimy. Dlaczego jesteśmy w tej społeczności i co ona nam daje. W momencie kiedy ta chwila przyjemności stanie się takim ukojenie w momencie kiedy właśnie w tym szarym świecie ktoś nas atakuje ktoś nas próbuje zgasić. Ktoś chce narzucić swój światopogląd. Ktoś uważa że to wszystko co robimy jest negatywne i złe. To ta chwila tej przyjemności. Wtedy pojawia się w naszym umyśle ta chwila przyjemnej pracy dla kogoś. Powoduje że w odbieracie całą tę negatywną energię która jest do was skierowana. I wasz wyraz twarzy wasza długość uśmiech powoduje że.

[00:28:22.420] - Aron
Macie wypisane w aurze że kochany co ja będę dzisiaj mówił. Musisz tego doświadczyć żeby to zrozumieć. I to jest czasami najlepszy argument dla wielu osób. Kiedy ktoś mnie pyta co daje mi rozwój duchowy to powiem tak obojętne jak odbiorę to słowo to jeżeli nie rozumiesz słowa szczęście radość uśmiech szlachetność spokój harmonia to w tym momencie cokolwiek bym powiedział nic nie rozumiesz. Jeżeli masz w sobie cały czas chaos złość agresję i irytację to jak mogę ci wytłumaczyć czym jest rozwój duchowy i co mi daje skoro Ty nie znasz tej emocji jaką jest spokój jaką jest spokój w umyśle jaką jest młodość. Dlatego czasami musisz doświadczyć tego aby to zrozumieć. I taką dobrą drogą jest medytacja. Jest przyjemność wyciszenia siebie przebywania z własną cudowną piękną myślą. Ta myśl wspólnej pracy która tworzy cuda nazwę to cudowną myślą i jest właśnie waszą przepustką w świecie szarości w świecie w którym ludzie będą chcieli was zgasić. Ten cud wypisany na waszej twarzy. Cud wypisany w waszej aurze waszej przestrzeni. Cud który dokonaliśmy wspólnie dokonaliście sami bo często sami pomagacie sobie. Wystarczy jedno spotkanie i odbieracie. Życie innego człowieka powoduje że tym cudem planujecie i tego się nie da zgasić.

[00:29:56.280] - Aron
Jedyną osobą która może to zgasić jesteście wy sami. Nie dajcie sobie narzucić pewien dogmat że musicie tych cudów robić coraz więcej i więcej żeby poczuć się lepiej. Ratując jednego człowieka ratuje cały wszechświat. 1. Co zrobiliście. To cud uratował cały wszechświat. Reszta cudów jest przyjemnością egzystencji możliwością którą tworzycie. Nie dajcie się złapać na rywalizację. Nie dajcie się złapać na to że jeżeli komuś nie pomogę to czuję się źle. Jest sympatycznie. Nie dajcie się zrobić ze swojego życia zawodów. Cieszcie się tą przyjemnością tworzenia nowej drogi i zobaczcie. Każdy z nas potrzebuje czegoś w życiu. Każdy z nas chciałby żeby jego życie się zmieniło w jakimś tam etapie jego życia czy na jakiejś płaszczyźnie jego życia. I zobaczcie czy ilość próśb na platformie jest tak duża że codziennie robimy operacje. Nie na tym polega geniusz wszechświata że my mamy cieszyć się sobą i cieszyć się pomaganiem wtedy kiedy ktoś poprosi o pomoc. Nie szukać tego na siłę wykreować się tym dowartościować. My po prostu korzystamy z podpowiedzi wszechświata i z możliwości które zostają do nas przesłane. Jest czas pracy jest czas przyjemności jest czas rozmowy o różnych rzeczach.

[00:31:26.150] - Aron
Jest czas pomagania tworzenia cudów. Na tym polega właśnie ta przyjemność przebywanie ze sobą że kiedy przyjdzie prośba o pomoc to jesteście gotowi to zrobić. Mało tego jeżeli np. nie każdy wchodzi codziennie na Platformę nie każdy wie o wszystkim co się dzieje w momencie kiedy np. była prośba aby w niej nie uczestniczył. To tak miało być. Gdybym miał uczestniczyć w tym wydarzeniu to przeczytał bym to prośbę. W ten sposób podejdź do tego. Nie wchodźcie w przestrzeń smutku i żalu przez to że nie byliście w jakimś wydarzeniu. Wszystko ma swój czas i miejsce. Wszystko jest właściwe. Nie można brać na siebie odpowiedzialności za to że komuś nie pomogłem skoro nie wiedziałem o tej pomocy skoro cały mój dzień spowodował że ja nie byłem w stanie wejść na skrzynkę mailową czy wejść na Platformę. W ten sposób do tego podchodzę. Wszystko ma czas wszystko jest właściwe. Jeżeli ja nie pomogę to pomoże ktoś inny. I na tym polega współistnienie. Na tym polega wspólnota zaufanie do siebie i stworzenie przestrzeni w której wszyscy razem pomagamy. Bardzo podoba mi się to że kiedy ja mam czas na to żeby spełniać swoje marzenia i robić nowe projekty to wszechświat pięknie podarował wam możliwość rozmowy z innymi ludźmi którzy również mają zdolności oczyszczające wejścia w poprzednie wcielenia itd.

[00:32:49.370] - Aron
ITD. Nie ma ludzi niezastąpionych. Wszechświat pięknie tworzy nową drogę. Ja robiłem jedno. Teraz robię coś innego. Natomiast nie ma osoby która by wam nie pomogła. Są to osoby tylko czegoś nam otworzyć. Trzeba im zaufać. Trzeba po prostu napisać i wtedy zobaczycie że ta odpowiedź będzie o wiele szersza niż się nam wydaje. Często widzę że jest prośba o pomoc. Mnóstwo komentarzy mnóstwo osób na to pracuje. Często jest tak że jedną osobę oczyszcza 10 20 osób. I często jest tak że ktoś się opłaca nawet operacje są zrobione. I kiedy ja wchodzę na te operacje płacze on pod podłączone kroplówki zdrowia podłączona kroplówka oczyszczalnia wartości hamak odpoczynek mnóstwo tego zrobionego. Więc nic dziwnego że tutaj będą się działy cuda. Skoro kilka kilkanaście kilkadziesiąt osób czy kilkaset osób to są osoby to się nie udzielają ale czytają Platformę. Nagle pracuje nad tym aby ktoś był zdrowy albo w jego życiu stawał się cud. Skupmy się na tym aby pozbyć się wszystkich lęków i strachów nawet te które przyjdą. Skupmy się na tym aby nie rywalizować ze sobą aby zrozumieć te czasy aby cieszyć się swoimi.

[00:34:04.280] - Aron
Jest testem aby docenić siebie docenić swoje ciało i ducha docenić swój rozwój bo każdy ma czas na to aby się rozwijać po swojemu aby nie porównywać się do innych ludzi bo każdy z nas ma inne życie wieczne a wtedy przyspieszymy zł jak na ziemi. Dziękuję wam za to że jesteście z nami. Dziękuję wam za to że pracujecie. Dziękuję za to że odpoczywa. Dziękuję za to że wspólnie razem tworzymy przyjemność w której można odpocząć zrelaksować się i stworzyć coś pięknego. Bądźcie szczęśliwi. Wszystkiego dobrego na wszystko.