Aktualne wydarzenia
|
27/2/22

Dlaczego pozwolono na ustawkę na Ukrainie. Czemu ona ma zapobiec. Dlaczego prawda o UFO nie może być teraz podana.

Dlaczego pozwolono na ustawkę na Ukrainie. Czemu ona ma zapobiec. Dlaczego prawda o UFO nie może być teraz podana.

Dlaczego pozwolono na ustawkę na Ukrainie. Czemu ona ma zapobiec. Dlaczego prawda o UFO nie może być teraz podana.

Dlaczego pozwolono na ustawkę na Ukrainie. Czemu ona ma zapobiec. Dlaczego prawda o ufo nie może być teraz podana.

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podcastu i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podkastu

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

Transkrypcja automatyczna nagrania spotkania na żywo z Aron.

[00:00:00.090] - Aron
Witam wszystkich. Moje serduszko opiewające serduszka. W tych ciekawych czasach w czasach w których wiele ludzi nie ma zielonego pojęcia co się dzieje w czasach gdzie ludzie są tak pogubili w natłoku informacji i manipulacji faktu sami że jedni krzyczą na drugich. Jedni uważają że ma że mają rację kiedy obwiniają Władimira Putina nie chcą słuchać jego w cudzysłowie tłumaczeń a raczej powiedzenia tego dlaczego to robił. I kiedy zadaje im się pytanie Jak myślisz dlaczego USA i Unia pozwoliła Władimirowi na coś takiego i dlaczego doprowadziła do czegoś takiego. Odpowiedź jest w orędziu Władimira Putina. Poprzednie mój film dokładnie pokazuje co i jak było układane przez wiele wiele lat. Ile razy musiał interweniować aby nie doszło do trzeciej wojny światowej. Aby nie doszło do tego że frakcja powiedzmy ludzi i istot które żyją w Stanach doprowadziłaby do tzw. zagłady tutaj na ziemi a potem czuli by się w tym fantastycznie. Ten film będzie się składał z dwóch części z części dla ludzi którzy teraz dopiero są w szoku tym co się dzieje i oni nie mają pojęcia o rozwoju duchowym o naszej rzeczywistości i uważają że to co pokazują w telewizji to prawda.

[00:01:23.670] - Aron
To co jest zawarte to prawda nie rozumieją że tutaj nasza ziemia jest połączona z wieloma różnymi rzeczywistości my światami istotami. I tutaj to co się odbywa odbywa się na o wiele szerszej płaszczyźnie więc ten film będzie się składał z tej części dla tych ludzi z drugiej części gdzie opowiem to co zostało mi teraz pokazane bo istota które mieszkają z nami i dlaczego to wszystko jest poukładane. W tym momencie żeby zrozumieć drugą część trzeba wyjść poza dualizm. Myślę że druga część też i z ludźmi którzy się rozwijają duchowo i którzy mają jakieś spojrzenie na tę rzeczywistość. Pierwsza część jest dla tych wszystkich którzy teraz tracą zaufanie do rządzących boją się o to że za chwilę Wojska Władimira Putina będą na granicy polskiej i polsko białoruskiej i polsko ukraińskiej. Do tego dojdzie bo stawka jest stawką więc on ustawia swoje wojska tak aby tutaj żaden Amerykanin żadne wojska NATO nie wjechały nie startowały rakiet o których wspomina w orędziu. To co naraziło ludzi w orędziu to to że powiedział o tym że może użyć czegoś czego jeszcze nie było na ziemi. I oczywiście mówiłem o broni plazmowe i ostatnio dla wielu ludzi jest to fantastyka.

[00:02:45.260] - Aron
Oni się z tego śmieją. Natomiast w orędziu Władimir Putin zawarł całą prawdę dokładnie to o czym mówię od kilku lat na swoim kanale. Ciekawe że niektórych mój kanał ja kojarzy się z byciem rosyjskim agentem a teraz sobie zadaję pytanie po tym co widzicie na Ukrainie. Czy warto było trzymać z Amerykanami. Czy warto było trzymać z Władimirem Putinem. Amerykanie będą na was strzelać wtedy kiedy zaatakują Rosję. Natomiast wcześniej przygotowywali sobie pole do ataku. We wszystkich krajach okrąża ją co Rosja o czym mówi Władimir Putin używając NATO. Jak powiedziałem są tak sprytni że nigdy nie pojmują u siebie ale zawsze Rosję bo ją kraje dookoła siebie. Polska jest krajem w którym stacjonują wojska amerykańskie a tym samym zainstalowali rakiety o których mówi Władimir Putin. Rakiety wymierzone w kogo w Rosję. Więc nic dziwnego że Władimir Putin teraz ustawi rakiety bardzo blisko naszej granicy i wtedy da wybór. Tak jak zawsze daje wybór czy kończymy całą stawkę czy nie to co sieje panikę wśród ludzi. To to co teraz mogę nazwać absurdem zachowań polityków Unii i NATO. Dlaczego. Zobaczcie. Jeżeli mamy kogoś kto zajmuje dany kraj.

[00:04:13.460] - Aron
To jako jego sojusznik co powinniśmy zrobić kiedy wmawiali nam że jesteśmy bezpieczni i że mają armie że armia amerykańska Nas Obroni obroni Ukrainę itd. To mamy teraz rzeczywistość w której kraje unijne i o tym mówiłem że tak będzie na czacie czyli przepowiednia już się sprawdza chociaż ma niewiele dni że tzw. sojusznicy się podzielą i zaczną dbać o swoje interesy. Druga rzecz że to jest ustawka a nie wojna. Dlaczego jest ustawka dlatego że jeszcze nie było tej ustawki a już robiono w Polsce miejsce dla uchodźców. Czyli oni wiedzieli dokładnie że Amerykanie prowokują huśtawkę przesunęli tą prowokację o tydzień dlatego że kiedy 16 lutego mieli uderzyć w Rosję a raczej tamte dwie republiki doniecka i ługańska to wojska rosyjskie się cofnęły więc tutaj trudno strzelać do tych do których strzelają od 2014 roku ale kiedy Putin zrobił genialną rzecz czyli uznał te republiki za niepodległe i powiedział że będzie je chronił. No to woda na młyn dla Amerykanów mają wreszcie wojsko rosyjskie które mogą strzelić. I to się stało. Rozpoczęli ten atak wiedząc że Władimir Putin będzie dalej ustawiał się już na Ukrainie czyli będą mogli go oczerniać opluć w telewizji jako agresora a co za tym idzie da im to świetny powód do wywołania trzeciej wojny do której się tak dobijają.

[00:05:51.410] - Aron
Od kilku ładnych lat. Więc przygotowują sobie tymi wydarzeniami nową publikę do tego aby ona krzyknęła zaatakuje Rosja. Tylko taki krzyk oznacza jedną rzecz. Jeżeli komuś nie podoba się to co się dzieje w Ukrainie to wojna nuklearna też by nam się nie podobała więc widzimy zachowanie polityków mówili wspólnie że pomogą Ukrainie a teraz Niemcy mówią że nie my się nie mieszamy. Czechy tak samo Węgry tak samo wiele krajów zaczyna mówić że oni mają dość tego konfliktu że oni sięgają manewrować a oni oceniają swoich obywateli więc nagle ludzie którym omówiono bezpieczeństwo patrząc na polityków są przerażeni. To jest właśnie fałsz i obłuda w polityce ale też i zmierza to do czegoś o wiele większego o czym w drugiej części filmu. Teraz kiedy nasz generał mówił na wizji że dlaczego nie ma szpicy dlaczego nie ma reakcji powinniśmy od razu zrobić reakcję itd. Teraz kiedy mówią o tym że jest szpica ale obronna więc w tym momencie nie mówią w którym kraju to szpica będzie. Mówią że użyjemy tam kilku tysięcy żołnierzy pozostawiamy tam sobie też tych żołnierzy. Tutaj na tym się kończy nasze pomaganie Ukrainie to coś tu naprawdę jest nie tak.

[00:07:23.930] - Aron
No chyba że wszyscy o tym wiedzieli. Jak powiedziałem w poprzednich filmach i wszyscy pozwolili na to co się dzieje na Ukrainie. Ludzie krzyczą wojna. Więc powiem tak jak to jest że w tej wojnie ludzie siedzą w blokach kręcą telefonami komórkowymi filmy Mamy filmy gdzie w Kijowie się nic nie dzieje mamy filmy gdzie w Kijowie gdzieś coś wybucha Mamy filmy gdzie ludzie po prostu jeżdżą samochodami. Kompletny chaos informatyczny wszystko to w amerykańskiej telewizji która po prostu monitoruje to po swojemu na cały świat. Rosyjska telewizja stała zablokowana na Facebooku korzystamy z YouTube'a korzystamy z amerykańskich przeglądarek to nic dziwnego że to wszystko tak wygląda po amerykańską. Ale jak to wszystko zrozumieć dlaczego tyle energii strachu jest potrzebne komuś na ziemi. Scenariusz USA jest bardzo prosty doprowadzić do tego żeby ludzkość krzyknęła Amerykanie zaatakują Rosję i w tym momencie zaczną strzelać i otworzy się wojna nuklearna. Tylko po co Amerykanom wojna nuklearna. No właśnie po co robić coś czego nikt nie chce. Mało tego dlaczego ten rząd jest gotowy aby to zrobić. Dlaczego nie słyszy się argumentów Rosji że musi bronić swój kraj i nie da ustawić sobie rakiety w republikach jak Czeczenia Kazachstan Ukraina Białoruś Gruzja że ta przewaga daje im możliwość zamknięcia trzeciej wojny światowej a mimo to ludzie domagają się wojny jakiegoś odzewu chcą żeby wojska amerykańskie polskie NATO wjechało na Ukrainę i rozpoczęło regularną wojnę.

[00:09:20.830] - Aron
A oni tego nie robią. To coś tutaj kompletnie nie pasuje do siebie. Jak powiedziałem słowo ustawka tutaj genialnie pasuje ale ludzie nie rozumieją czegoś takiego jak można bawić się losem innych ludzi. Jak można rozpatrywać taki kraj jak Ukraina tylko że przypomnę wszystkim że jak była wojna w Iraku w syrii wietnamie w Gruzji w Czeczenii to po prostu daleko od Europy i tam się strzelają. Nas to nie obchodzi my żyjemy. Jak to się zbliżyło teraz do Europy. No to jest panika w mediach. No to wreszcie dotarło do ludzi czym w ogóle jest wojna i czym w ogóle są takie ustawki jak powiedziano że Amerykanie zaatakowali Irak aby pompować ropę tak samo Afganistan aby zniszczyć po prostu infrastrukturę itd. To OK. Amerykanom wolno no bo oni są obrońcami. No ale gdyby to Rosja zrobiła o tym nie wolno Amerykanom tak Rosji nie dolar dobry rubel zły i tak postrzega rzeczywistość wiele krajów ale dalej zostaje pytanie po co rządowi amerykańskiemu taki absurd jak wojna z Rosją. Zapraszam do drugiej części filmów ale tylko i wyłącznie ludzi którzy są otwarci na rzeczywistość. Część filmu będzie na platformie Aron PSL na którą was serdecznie zapraszam.

[00:10:52.150] - Aron
Tam komentujemy pewne wydarzenia ale z zupełnie inną świadomością ludzie szukają prawdy w internecie. łączą się z nią pokazują. łączymy pewne fakty podzielamy w tej wniosek od tej manipulacji którą widzicie w telewizji i również w internecie. Druga część filmu. Dla wszystkich tych którzy są oburzeni oświecenie u duchowieństwa którzy rozumieją co się dzieje na ziemi którzy odrobili lekcję istot pozaziemskich życia wiecznego reinkarnacji i o wiele szerzej patrzą na nasz świat. Dziękuję wszystkim osobom które oglądały te ostatnie filmy na kanale YouTube. Dziękuję wszystkim tym którzy krzyczą i którzy mnie wspierają. Jak powiedziałem nic nie jest czarno białe wszystko jest po coś tylko nie mieści się w głowie ta prawda którą mamy przed oczami i która płynie do nas jeżeli prawdę mówi ktoś kogo uznaliśmy za szaleńca za wroga to nie przyjmiemy od niego prawdy ale jeżeli. Kłamstwo które rozlewa się po naszych przestrzeniach medialnych uznaliśmy za prawdę to nic dziwnego że świat kłamstwa to świat fałszu a w świecie fałszu bardzo łatwo wywołać wiele nie sympatyczny. Czas otrząsnąć się z fałszu i kłamstwa i zacząć dostrzegać prawdę nauczyć się ją rozróżniać a skoro nasze umysły nie odróżniają prawdy od kłamstwa i skoro tak łatwo nas można oszukać i zmanipulować to co trzeba zrobić by nauczyć się odróżniać prawdę od kłamstwa nauczyć się nie tylko posługiwać rozumem ale własnym duchem który zbudowany jest prawdy który doskonale wie co jest prawdą a co jest kłamstwem.

[00:12:40.930] - Aron
Dziękuję za ten film i życzę wszystkim aby uruchomili sobie świat ducha aby nie ograniczali swego śledztwa tylko do umownego rozumu który właśnie pokazuje jak nie radzi sobie z rzeczywistością i jak nie potrafi sobie odpowiedź na pytanie po co pozwolono na taką stawkę i dlaczego ta ustawka jeszcze trwa teraz nie pokazuje jeszcze jedną rzecz w tamtym roku pokazano nam że Władimir Putin jeżeli będzie musiał będzie zmuszony to z Ukrainą poradzi sobie w siedem dni a z Europą 14. Teraz okazało się że zaproponował pakt ugodowej pokojowy ukraińskiemu rządowi który oni odrzucili. Po dwóch dniach ustawki czyli w świat poszła informacja że Władimir Putin i Rosja w dwa dni zdobyli Ukrainę. No to nie działa ani na morale żołnierzy amerykańskich unijnych. Więc nic dziwnego że będą próbować przedłużać stawkę jak najdłużej się da aby mogli powiedzieć że wystawili tej wielkiej tysięcznej armii opór przez tyle dni byli o wiele słabsi i dali sobie radę. Zaraz pytam się jak mogli być słabsi skoro o stawce wiedzieli wcześniej planowali to wszystko i skoro wiedzieli jaką armią dysponuje Rosja a jaką ano dysponują Amerykanie wraz z NATO. Coś tutaj się kompletnie nie klei ale trzeba mieć odwagę żeby powiedzieć że coś tutaj nie gra.


Druga część filmu dla wszystkich tak jak powiedziałem którzy widzą więcej i chcą widzieć więcej. Dziękuję za oglądanie na kanale YouTube.