|
4/3/22

Karma narodowości Polski, Rosji, Ukrainy, Niemiec, USA, Chin

Karma narodowości Polski, Rosji, Ukrainy, Niemiec, USA, Chin

Karma narodowości Polski, Rosji, Ukrainy, Niemiec, USA, Chin

Transkrypcja automatyczna - Pełną wersję tego wpisu znajdziesz na naszej platformie

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

[00:00:05.160] - Aron
Witam wszystkich w nowym filmie jaką karmią odrabiają narody USA Rosji Chin Ukrainy Polski. Wielu z Was zadaje mi takie pytanie więc moje serduszko podarowane serduszka i zapraszam na ten film. Ten film w całości będzie dostępny na platformie Aron Hopper. Zacznę od karmy Rosji bo to chyba Was najbardziej. Interesuje mnie jest to karma odkupienia. Dla wielu osób może wydawać się dziwne ale czym jest karma. Karma jest odebraniem wartości takich jak zrozumienie istoty stworzenia np. asertywności wybaczenie akceptacja zrozumienie kochanie swego życia swego ciała otwarcie się na ludzi otwarcie się na miłość i wielu wielu takich wartości które odrabiały wchodząc na kolejne życie. Natomiast mamy trzy karmy karmy globalną którą odrabiają wszystkie istoty które mieszkają na ziemi. Ludzie połączyli ze zwierzętami z roślinami istotami pozaziemskich. Wszyscy wspólnie budujemy projekt i wszyscy razem odkrywamy tę karmę mamy karmę narodowości czyli na razie jesteśmy podzieleni na strefy narodowości i w ten sposób każdy naród poprzez swoją historię i to co tworzył swoimi wyborami odrabia karmę narodowości i karmę indywidualną. Każdy z nas na danej planecie uczestnicząc karmy globalnej narodowości odrabia indywidualną karmę i prowadzi siebie do szczęścia radości obfitości kreacji rzeczywistości czyli do odrobienia pewnej wartości.

[00:01:40.240] - Aron
Jak powiedziałem jest ich bardzo dużo więc wymienia ale teraz kiedy mamy reset systemu wielu z nas uczy się jednej rzeczy uczy się karmy wyjścia z tego fałszu obłudy kłamstwa. Uczy się zrozumienia życia wiecznego istoty życia i śmierci stąd wirus. Stąd huśtawka na Ukrainie i jeszcze takie ustawki które będą aby po prostu zrozumieć że żyjemy wiecznie. Inaczej spojrzeć na tzw. śmierć. Do tego uczymy się jedności i współistnienia. Jedność to ja mam w sobie siłę aby zmienić ten świat współistnienie z tym światem ze wszystkimi istotami ludźmi więc tworzę strefę Ziemi. Wszystkie te karły są ze sobą połączone nakładają się na siebie. Na czym polega karma. Globalna. Już wiecie. Słowo pokój. Współistnienie i całkowita zmiana systemu i reset systemu do tego abyśmy stali się nami. Dlatego wszystko co znamy upadnie i wszystko co zbudowane jest na kłamstwie. Ludziom wydaje się jedyne właściwe wszystko zostanie wyrzucony do góry nogami. Powstanie jeden naród jeden język serca i złoty wiek na ziemi. To jest nagroda dla ziemi za to że przez tyle tysięcy lat bawiliśmy się w zmianę świadomości i pomaganie innym istotny jest czas pracy jest czas odpoczynku karma narodowości.

[00:03:08.800] - Aron
Zacznijmy od Rosji. Jak już wspomniałem karma odkupienia na czym polega karma odkupienia karmy odkupienie polega na tym że ilość energii negatywnej która została wyprodukowana w tej przestrzeni jest tak duża że teraz można to wszystko zmienić. Czyli. Skupmy się na ostatnich latach. Mamy system komunistyczny który nie do końca podoba się ludziom którzy są w tym systemie. I oczywiście można tam narzekać że było źle itd. Wiadomo że system komunistyczny blokował system demokratyczny jaki przechodził z USA który teraz widzimy że prowadził do ustawki do konfliktów do wojen i do napaści na inne kraje itd. Więc mamy tutaj mieliśmy Gaz System i co się dzieje mamy kadrę odkupienia. Ktoś kto wybiera się żeby zrobić karierę jako Rosjanin wchodzi w przestrzeń zmiany świadomości odkupienia czyli my tworzymy coś co spowoduje że zmieni się bieg historii zmieni się świat że my tworzymy pewną drogę do zmiany rzeczywistości będziemy. To co kiedyś liczyliśmy czyli Kiedyś braliśmy udział w dominacji nad innymi narodami. Teraz będziemy je chronić i będziemy zmieniać całą rzeczywistość. Jak powiedziałem w poprzednim filmie. Ludzkość ma zaprogramowane myślenie przez religię przez naukę i syndrom Judasza pokazuje pięknie że gdyby nie było Judasza nie byłoby krzyżowców na szyi i nie byłoby krzyżyka w kościele bo Jezus nie mógłby pójść dalej.

[00:04:42.210] - Aron
Więc wszystko jest pięknie połączone i jak powiedziałem mają ważniejsze dusze dostają zmianę systemu na szlachetnie się w niej uczestniczą a reszta dusz czerpie z tego naukę komentuje przygląda się. Tutaj mamy karmę odkupienia karmy zmiany rzeczywistości obrony pewnej strefy w której znajdujemy się wszyscy zatrzymania pewnej karmy Amerykanów karmy odkupienia to karma w której ja powiedzmy zarabiałem w innych rzeczach ale też i w tym życiu. I zaczynam zmieniać poprzez wydarzenia które są na ziemi swoje zachowanie. Pewnie powiecie że karma Niemców jest taka sama bardzo podobna ale tam jest karma pokory taka sama jak u Amerykanów. Czym się różni karma odkupienie od karmy pokory. To że żeby świadomość narodu się zmieniła któremu się wydaje że jest wyżej albo najwyżej na ziemi że rządzi innymi muszą otrzymać wydarzenia które rzucą ten naród na kolana czyli odetną ich od tego co teraz podawano im jako normalność ponieważ i karmi Amerykanów i Niemców kult pieniądza jest kultem głównym i pieniądz stał się Bogiem czyli oni żyją. Pieniądz praca zarabianie i tak w kółko. Więc automatycznie teraz kiedy rządzą Unią rządzą krajami kiedy podporządkowuje on sobie kraje kiedy USA stworzyło ponad 80 konfliktów w tych konfliktach podaje się liczbę ok.

[00:06:17.670] - Aron
9 milionów osób straciło życie i to nie w USA jest to właściwe ale przyjmijmy te fakty. Faktycznie jest to karma w której to co do tej pory wydawało im się normą rządzenie w Unii rządzenie na świecie podporządkowanie sobie państw. Teraz się skończą pokory to karma w którym takie państwa będą jakby rzucone na kolana stracą wszystko to co wydaje im się że to jest normalnością czyli że dolar i euro nie będą takimi walutami jakie są teraz. Do tego dochodzi utrata trybu życia pełnego konsumpcji Niszczenia planety więc również ta forma zostanie ozdobiona jest duża różnica między Ameryką USA a Niemcami. Z jednej strony dbają o środowisko planety mówią o odnawialnych źródłach energii z drugiej strony rządzą państwami i Polska jest jak to ktoś pięknie napisał na swoim kanale. Przedłużeniem taśm produkcyjnych Niemców. Z tym że przy tych taśmach pracują niewolnicy więc dokładnie aby to znikło. Te państwa przejdą lekcję pokory a tak samo ich obywatele czyli słowa wszędzie to się dzieje ale nie u nas w Niemczech. Po ostatniej powodzi w Niemczech pokazuje jak bardzo ten naród jest zbudowany w sobie postawiony wyżej nad innymi tak chcą Amerykanie.

[00:07:46.760] - Aron
My sądzimy na całym świecie wszyscy mają nas słuchać. Kto nie z nami to nasz wróg. Więc nie mają żadnych skrupułów aby tworzyć płaszcze tworzyć ustawki atakować inne kraje więc nic dziwnego że również ta karma do nich wróci. Mamy karmę Ukrainy. To jest poddaństwa czyli Urugwajczycy przez wiele lat starali się o to żeby być niezależnym krajem żeby po prostu być jakby na równi z innymi. A porównywania się z innymi karma poczucia niskiej wartości karma gdzieś tego że oni chcą pokazać że potrafią karma porównywania się gdzie oni widzą Zachód gdzie widzą też to że w Rosji się o wiele lepiej czuje niż na Ukrainie i po prostu gdzieś próbują się dobijać z tego poddaństwa do tego dobrobytu. Tyle że to musi przejść przez spokój harmonię a nie przez krzyki przez walkę między sobą przez dziwne zachowania które powoduje cały ten naród. Oni chcą być wolni ale tak żeby być ponad innymi żeby wreszcie wyjść z poczucia niskiej wartości i pokazać że my tu potrafimy. Podobna karma jest u Polaków czyli karma tutaj niepodległości i niewolnictwa. Dziwnie to brzmi ale jeżeli patrzymy na kadrę Polaków to wiele wiele lat naszej historii pokazuje że karma.

[00:09:18.480] - Aron
Niewolnictwa była nam rozbiory wojny każdy próbował szarpać Polskę znikła z mapy świata więc ewidentnie widać że starano się nas ułożyć w niewolnictwo. Teraz znów tworzy się to samo czyli po to mieliśmy system komunistyczny gdzie Rosja trzymała nas. Teraz mamy system demokratyczny gdzie Niemcy i USA nas trzymają i tak naprawdę dobija się o niepodległość czyli tworzymy poprzez swoje zachowanie coś pięknego coś fantastycznego jak jedność kiedy komuś się dzieje krzywda. Więc my potrafimy się zjednoczyć potrafimy bezinteresownie sobie pomagać. Natomiast kiedy nie ma tego wydarzenia które nas łączy zaczynamy sami sobie skakać do gardeł tak jakby każdy chciał sobie w cudzysłowie wyjść z tego niewolnictwa uzyskać własną niepodległość we własnym domu ale na własnych warunkach widzimy że sąsiad ma lepiej albo że sąsiadowi coś się stało to mamy dziwną satysfakcję że my jesteśmy lepsi od sąsiada. Bardzo często się porównujemy do innych tak jak robią to Koreańczycy. I tak naprawdę bardzo łatwo manipulować bo niewolnikami łatwo się manipuluje karma niewolników powoduje że niewolnik bardzo szybko zaczyna słuchać głosu swego pana i kiedy uzna że jakiś pan jest lepszy od drugiego to nic dziwnego że będzie jego retoryką mówił z jednej strony chcemy się wydobyć z formy niewolnictwa a z drugiej strony tak łatwo kłócimy się o pewne rzeczy i tak łatwo nas podzielić.

[00:11:00.600] - Aron
Mało tego mamy wygrane że my mamy być gorsi od Niemców mamy mniej zarabiać mamy po prostu cały czas jeździć na Saxo jak to mówią żeby u kogoś pracować. Mało tego kiedy rozdaje nam się pieniądze. Zresztą nasze z podatków to mówimy że się system rozsypie że to jest złe cały świat oddaje pieniądze ale my nie możemy nie możemy przyjąć czegoś co nam się należy karma niewolnika w naszych głowach jest tak mocna że potrafimy się poddać. Tym państwom które po prostu rządzą do nas i teraz musimy z tego wyjść stąd Iskra Boża która oświetla świat czyli jedność Polaków która zmieni rzeczywistość w Europie i na świecie. To może jest nam łatwiej otrzymać kartę niepodległości kiedy powiedzmy Jedwabnym Szlaku która wpłynęła w ostatnim filmie zagości w nas samych i wtedy wszyscy będą musieli z nami się liczyć. Do tego mamy surowce mineralne które są bardzo potrzebne teraz tutaj w tej zmiany na ziemi więc mamy taką karmę gdzie z jednej strony wychodzimy z historii i z drugiej strony uczymy się w ogóle być wolnymi ludźmi i być nie podległymi ludźmi. Chiny. To karma zmiany karma smoka czym jest karma smoka to jest karma istot które wprowadzają globalne zmiany i które pokazują że mają swój własny świat swoje własne wierzenia i swoją własną moc nie są zagrożone żadnym innym krajem.

Pełną wersję tego nagrania znajdziesz na platformie Aronhome

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome