Aktualne wydarzenia
|
14/6/22

Kolejny dowód na to, że wszystko było zaplanowane na Ukrainie, nowy podział świata

Film zawiera kolejny dowód na to, że ukraińskie władze doskonale wiedziały kiedy zacznie się operacja wojskowa. Film pokazuje nowy podział świata i nową grupę G8 oraz bunt krajów z Ameryki Południowej i Środkowej przeciwko hegemonii USA oraz to, że ekonomiści amerykańscy widzą co się dzieje na świecie i jak rozpada się Europa.

Kolejny dowód na to, że wszystko było zaplanowane na Ukrainie, nowy podział świata

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podcast

Transkrypcja odcinka

[00:00:21.630] - Aron
Witam w nowym filmie. Niedawno nagrywałem film dotyczący wydarzeń na świecie. A ponieważ dzieje się bardzo dużo i potwierdzają się moje przepowiednie sprzed kilku lat o tym że świat podzieli się na dwie strefy strefę gdzie dolar nie będzie miał żadnego znaczenia i strefę gdzie Amerykanie będą chcieli za wszelką cenę utrzymać swoją dominację hegemonię oraz to że kilka lat temu mówiłem że dojdzie do zrównania tych walut jeden do jednego. Natomiast później będzie już układanie waluty elektronicznej. Ale chcę wam też pokazać coś co zostało mi wczoraj przesłane. Czyli chce pan pokazać że to wszystko na Ukrainie było ustawione i wiele ludzi nie może się z tym pogodzić że politycy mogą ustawić tak absurdalne wydarzenie jakie jest na Ukrainie. Ale. Wiele ludzi szuka na to dowodów i wypiera rzeczywistość. Więc pokażę wam dowód którego się nie da odrzucić nie da się wyprzeć. Przejdę teraz do artykułów które przygotowałem abyście zobaczyli jak zmienia się sytuacja na świecie jak dynamiczna jest sytuacja i jak coś co nam się wydawało niemożliwe. Czyli upadek Europy właśnie jest szykowany na naszych oczach. Dla wielu Europejczyków to będą trudne czasy ale jak powiedziałem CCC wymaga aby upadło wszystko co znamy i to dzieje się na naszych oczach.

[00:01:43.170] - Aron
Natomiast po drugiej stronie jest coś zupełnie nowego Azja która powstaje i teraz wam pokażę że to są fakty które zmienią całą naszą rzeczywistość. Trzeba się przygotować na to że rzeczywistość w której żyjemy i którą żyliśmy którą uznaliśmy za normę którą uznaliśmy nie do ruszenia odchodzi i będzie coś zupełnie nowego. Ale najpierw pokażę wam ten dowód na to że wszystko na Ukrainie było zaplanowane i Ukraina wiedziała o tym wcześniej. Zwłaszcza jej politycy i. Trudno mówić o napaści Rosji na Ukrainę skoro Ukraińcy wiedzieli o tym co się wydarzy i kiedy to się wydarzy. Przejdę do artykułu. Generał wpadł w Serbii. Załęski oczywiście mówi o zdradzie. Były szef departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego Służby Bezpieczeństwa Ukrainy generał Andriej Naumowicz został zatrzymany w Serbii pod zarzutem prania pieniędzy. Z Ukrainy uciekł godziny przed wojną 23 lutego podaje portal prawda. Com u. A. To co jest najfajniejsze w tym artykule znajduje się tutaj. Najnowszy opuścił Ukrainą na kilka godzin przed rozpoczęciem inwazji rosyjskiej w nocy lutego. Kilka tygodni wcześniej ewakuował rodzinę z kraju. Prezydent Ukrainy nazwał go zdrajcą i antybohaterem. Jeszcze raz powtórzę. Kilka tygodni wcześniej ewakuował rodzinę z kraju.

[00:03:15.090] - Aron
Czyli jeżeli nie wiem o inwazji Rosji to ucieknę w tym dniu kiedy do tej inwazji doszło. Ale jak to jest że on sam uciekł dzień wcześniej czyli znali datę inwazji a rodzinę ewakuował na kilka tygodni wcześniej. Czyli kilka tygodni wcześniej doskonale wiedzieli Ukraińcy co się wydarzy na ich terenie. I kto tu jest teraz zdrajcą narodu. Ten generał czy pan aktor Zirajewski który gra swoją rolę w mediach i dlatego tak jesteśmy zachwyceni kiedy pokazujemy taką rzeczywistość. Ale cieszę się że wiele ludzi się teraz budzi. Mamy tutaj człowieka który kierował głównym Departamentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego Służby Bezpieczeństwa Ukrainy przez 2 lata do lipca 2000 roku 2002. W tym roku prezydent wileński nadał mu stopień generała brygady. Pracował wcześniej w Prokuraturze Generalnej i Państwowej Agencji Zarządzania Czarnobylskiej Strefą Wykluczenia. Na swoim stanowisku szef Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego SBU był odpowiedzialny za kontrolowanie samych członków FSB aby nie angażowali się w korupcję. Informacje o pracy tej jednostki są tajne. Dziennikarz Jurij But nazwał słowa prawą ręką i przyjacielem szefa SBU Iwana Baranowa. Niektóre źródła Unii zidentyfikowały go niemal jako portfel bananowa. Więc co mogę powiedzieć jeżeli taki człowiek wysyła swoją rodzinę kilka tygodni wcześniej.

[00:04:51.540] - Aron
Aby się zadomowili a później dzień przed wyjeżdża sobie z kraju to jest to dowód na to że wszystko było zaplanowane. I po to pan Biden z panem Putinem spotykali się wcześniej aby rozsypać cały stary system poprzez wydarzenia na Ukrainie. Ja wiem że to się nie mieści w głowie ale jak powiedziałem rzeczy w tych czasach będą takie które nie będą się mieściły nam w głowie. Kolejna rzecz to sprawdzenie się przepowiedni o tym że świat się podzieli na Rosja z przyjaciółmi i na Amerykę z przyjaciółmi. Powstaną są dwie rzeczywistości jedna która będzie chciała starego systemu konsumpcji i nowa która będzie chciała przeprowadzić ludzkość przez zmiany klimatu. To się dzieje na naszych oczach. Kolejny artykuł. Rosjanie kreują nową rzeczywistość. Wymieniają konkretne kraje. W Rosji wymyślili nową wielką ósemkę. Po zerwaniu stosunków gospodarczych z krajami europejskimi i USA. Wideo potwierdził na telegramie przewodniczący rosyjskiej Dumy Państwowej. Mieczysław Wołowicz. Szef Dumy Państwowej Rosji zapewnił że są kraje które pragną rozwijać dialog i wzajemnie korzystne stosunki z Rosją. Wiaczesław wymienił na telegramie konkretne państwa które miałyby tworzyć nową grupę G8. Gospodarki USA Japonii Niemiec Wielkiej Brytanii Francji Włoch i Kanady nadal pękają pod ciężarem sankcji nałożonych na Rosję.

[00:06:15.370] - Aron
Zerwanie obecnych stosunków gospodarczych przez Waszyngton i jego sojuszników doprowadziło do powstania nowych punktów wzrostu na świecie. Dodał że grupa ośmiu państw uczestniczących w wojnach sekcyjnych czyli Chiny Indie Rosja Indonezja Brazylia Meksyk Iran Turcja pod względem wzrostu PKB wyprzedza państwa starej grupy G8. Przewodniczący Dumy stwierdził że USA nadal tworzą napięcia na świecie. Robią wszystko aby rozwiązać swoje problemy kosztem innych a to nieuchronnie doprowadzi do utraty hegemonii. Mogę powiedzieć tylko tak że sprawdzają się przepowiednie sprzed kilku lat które wydawały się wtedy niemożliwe i w przepowiedni na rok 2020 drugim powiedziałem że widzę zamieszki w Brazylii tak jakby Brazylia została podpalona. Jeżeli teraz mamy Chiny Indie Rosję Indonezję Brazylię Meksyk Iran Turcję w nowej grupy G8 czyli grupę wsparcia a do tego dochodzi Arabia Saudyjska. Za chwilę zobaczycie że do tego dochodzą kraje Ameryki Południowej i Afryki. To okazuje się że stary system pod panowaniem Amerykanów rozlatuje się na naszych oczach. Tyle że będzie to wyglądało w ten sposób że w starym systemie dolar jest silny a w tych krajach dolar nie będzie miał żadnego znaczenia. I o tym też mówiłem że waluta amerykańska w tamtej części świata po prostu upadnie i dojdzie do tego że tam będzie dolar bezwartościowy a tu będzie miał jakąś wartość jaką Amerykanie będą narzucać tzw.

[00:07:51.570] - Aron
swoim sojusznikom. Teraz przejdźmy dalej do tego co się tutaj dzieje. Pesymistyczna wizja Washington Post. Nadzieja Ukrainy blednie. Mamy tutaj artykuł w którym już przygotowują Amerykanów i cały świat na to że Ukraina przegra to ustawkę. Więc trzeba wziąć pod uwagę że wszystkie te. Rzeczy które do tej pory nam wmawiali że jest to wielka wojna że w tej wojnie Ukraina i USA i Europa dadzą radę Rosji i Chinom. To bzdury i bajki. Wszystko było ustawione i zaplanowane jak powiedziałem. Wszystko to ma zmienić stary system zresetować stary system i ktoś musi odgrywać tę rolę. I Rosja i Ukraina USA i wszystkie kraje odgrywają w tym ważną rolę tak aby przeprowadzić nas przez zmiany klimatu. Natomiast ponieważ wiele ludzi nie rozumie tego co się dzieje na świecie to są skrajnie manipulowani poprzez wiadomości które oglądają. Do tego dochodzą olbrzymie emocje złości agresji nienawiści. To w tym momencie kiedy podano im wielką Amerykę wielki Zachód który rozgromił Rosję i Chiny. A teraz mówi się tak że Ukrainie kończy się amunicja podczas gdy Rosjanie dostosowali swoją taktykę w sposób który pozwala im w pełni wykorzystać siłę ognia pozostając z dala od ukraińskich pozycji powiedział były żołnierz marynarki wojennej USA obecnie pracujący w amerykańskim ośrodku analitycznym.

[00:09:24.050] - Aron
Rosjanie również lepiej sobie radzą z łączeniem różnego rodzaju broni wykorzystanie bliskiego wsparcia z powietrza i rozmieszczeniem piechoty. Nowe obiecane zachodnie systemy uzbrojenia docierają na Ukrainę zbyt wolno i w niewystarczających ilościach aby zapobiec narastającym lecz nieuniknionym rosyjskim zdobyczom. We wschodnim regionie Donbasu na Ukrainie który jest obecnie centrum badań okazuje się że tzw. dostarczenie broni o którym wspomniałem w ostatnim filmie gdzie jedną broń dostarczają inne nie to tylko gra na zwłokę. I tak naprawdę nie ma mowy o tym żeby Ukraina cokolwiek ugrała czy wygrała. Natomiast to co się dzieje na świecie jest czymś o wiele większym niż ludziom się wydaje. Przejdźmy dalej. Mówiłem o tym że po tym jak na Ukrainie zakończy się to wszystko zaczną dzielić Ukrainę. A wtedy rozpocznie się też tworzenie euro Azji w ten sposób że będzie tam konkretne działanie. I mówiłem o tym że kolejnym ogniskiem zapalnym będzie Tajwan a potem Ameryka Południowa. Już mamy tutaj odpowiedź że ta przepowiednia też się sprawdza. Czyli groźna deklaracja Chin w sprawie Tajwanu. Będziemy walczyć do końca aby nie dopuścić do niepodległości wyspy. Chiny będą walczyć do końca aby nie dopuścić do niepodległości Tajwanu bowiem jest to dla nich jedyny wybór powiedział chiński minister obrony na odbywającym się w Singapurze forum do spraw bezpieczeństwa.

[00:10:44.660] - Aron
Wezwał też USA do zaprzestania polityki oczerniania Chin. Będziemy walczyć za każdą cenę i do końca aby uniemożliwić Tajwanowi proklamowanie niepodległości. To dla nas jedyne wyjście. Ci którzy wspierają niepodległość Tajwanu w celu podziału Chin z pewnością nie osiągną tego celu podkreślił dodając że nikt nie powinien nigdy nie doceniać determinacji i możliwości chińskich sił zbrojnych w dziedzinie zachowania integralności terytorialnej. AFP zauważa że szef resortu obrony przemawiał w okresie narastających napięć między Waszyngtonem i Pekinem w kwestii Tajwanu uważanego przez Chiny za jego zbuntowaną prowincję i nasilających się prowokacji militarnych wobec tej wyspy. Powiedziałem że tutaj w Unii Euro Azji nikt nie pozwoli sobie żeby jakiekolwiek państwo było nadal pod hegemonią USA i tworzyło politykę USA. Wszystko co do tej pory USA posiadało wszystkie kraje wszystkie wpływy zostaną im odebrane. To się wydaje niemożliwe ale tak się dzieje. Kolejny artykuł pokaże wam że tam gdzie oni uważali że mają wpływy następuje bunt tych krajów. I wreszcie prezydenci tych krajów mają odwagę powiedzieć że to Ameryka niszczy ten świat a nie Rosja z Chinami. Kolejny artykuł jest na naszej platformie Aaron Home na którą serdecznie zapraszam. Oczywiście są tutaj nowe filmy których nie ma na moim kanale na YouTubie.

[00:12:13.830] - Aron
Za chwilę wam pokażę więc nie tylko dzielimy się wiadomościami ale też i pracujemy dla dobra świata. Na ich podwórku pojawiło się śmiertelne zagrożenie dla USA. To jest artykuł w którym przeczytacie coś pięknego. 9. Szczyt Ameryk który odbywa się w Los Angeles jeszcze się nie zakończył ponieważ prawie wszyscy międzynarodowi obserwatorzy uznali go już za całkowitą porażkę Białego Domu. Wszystko zaczęło się od tego że amerykańscy gospodarze imprezy zaczęli jak zwykle dzielić suwerenne państwa na czyste i nieczyste kraje w których rząd posłusznie wypełnia wolę amerykańskiej oligarchii. Zostały uznane za demokratyczne tak jak np. Polska. Kiedy podporządkowują się Amerykanom to nazywają nas przyjaciółmi i krajem demokratycznym. I zaproszone do Los Angeles kraje w których władze starają się zachować niezależność i walczą z amerykańską dyktaturą. Zostały mianowany autografami i nie zostały zaproszone na spotkanie. Kuba Nikaragua i Wenezuela były na czarnej liście. Dość przewidywalne i w pewnym sensie był to gest desperacji. Państwa wielokrotnie nakładały na nie osobę przed początkiem antyrosyjskiej histerii sankcje. Kuba jest pod presją od ponad 60 lat. W Wenezueli Waszyngton prawie co roku próbuje przeprowadzić zamach stanu jednocześnie rujnując kraj sankcjami.

[00:13:39.780] - Aron
Pamiętacie niekończące się doniesienia amerykańskich dziennikarzy którzy z przyjemnością donosili o niesłychanej inflacji i pustych półkach wenezuelskich sklepach. Ronald Reagan zaczął nękać Nikaraguę blokadami gospodarczymi. Niemniej jednak państwa te nie oddają swojej suwerenności Waszyngtonowi. Cóż co z nimi zrobić. Absurd tego co się dzieje polega na tym że szczyt Ameryk został pomyślany jako regularne spotkanie wszystkich przywódców państw członkowskich Organizacji Państw Amerykańskich w tym formacie który zapewnia równość i impulsywność. Odbywa się od 95 roku w różnych miastach na obu kontynentach. Teraz jednak Waszyngton postanowił pokazać kto tu rządzi. Prawdopodobnie 20 lat temu wszyscy posłusznie pogodzili się z tą decyzją. Nawiasem mówiąc Kuba czasami nie miała wstępu na szczyt ale tym razem przywódcy stanów amerykańskich zorganizowali prawdziwą uroczystość nieposłuszeństwa. Prezydenci Argentyny i Brazylii byli oburzeni w proteście przeciwko wykluczeniu Kuby Nikaragui i Wenezueli. Przywódcy Meksyku Boliwii Hondurasu i Gwatemali odmówili podróży do Los Angeles. Zbuntowani przywódcy przedstawili swoje stanowisko globalnej publiczności. Jestem przekonany o potrzebie zmiany polityki która była nam narzucona od wieków polityki wykluczenia żądzy władzy braku szacunku dla suwerenności krajów i ich niepodległości powiedział prezydent Meksyku. Czym może być szczyt Ameryk jeśli nie wszystkie amerykańskie w stanie są zaproszone.

[00:15:09.480] - Aron
To ta sama stara polityka interwencjonizmu i braku szacunku dla narodu. USA muszą natychmiast zakończyć nieodpowiedzialną i kryminalną blokadę Kuby a także znieść ponad 500 jednostronnych sankcji nałożonych na Nikaraguę i Wenezuela żąda prezydent Boliwii. Mamy tutaj przykład tego właśnie jak buntuje się świat przeciwko Amerykanom. I pytanie brzmi dlaczego ludzie nie widzą prawdy na temat tego czym naprawdę jest Ameryka a czym jest Rosja Chiny i cały świat. Na tym polega właśnie rola sprzedanych mediów sprzedanych dziennikarzy którzy właśnie w ten sposób propagując silną Amerykę nie pokazują prawdy o niej. A filmy takie jak Snowden pokazują czym naprawdę się stało. Ale na pytanie dlaczego ta rebelia na statku stała się nagle możliwa. Dlaczego wydarzenie które USA postrzegały jako pokaz swojej siły zmieniło się w coś przeciwnego. Przyczyn niepowodzenia Szczytu Ameryk jest kilka. Po pierwsze w ciągu ostatnich 20 lat USA straciły swoją potęgę gospodarczą. Dla tych wszystkich którzy uważają że USA poradzi sobie z Chinami i z Rosją nie poradzą. I stracą wszystko. W ślad za nią zaczęły odpływać wpływy polityczne. A teraz najpierw ostrożnie a potem coraz pewniej na amerykańskie podwórko zaczęli wkraczać nowi globalni gracze Chiny i Rosja.

[00:16:34.010] - Aron
Chińscy towarzysze dokonują ogromnych inwestycji dorabiając je komunistyczną retoryką bliską sercu mieszkańców Ameryki Południowej. Rosja przywraca więzi nawiązane jeszcze w czasach ZSRR i aktywnie rozwija współpracę wojskową techniczną. Wszystko to daje pole manewru stanom amerykańskim. Na tym tle niechęć do Waszyngtonu staje się nie tylko irytującym narzekaniem miast ale prawdziwą polityką. Kraje Ameryki Południowej i Środkowej są gotowe do poważnej rywalizacji o przywództwo z byłym hegemonem. Po drugie narody Ameryki Południowej i Środkowej zgromadziły wiele skarg. W XXI wieku USA zbudowały gigantyczną neo kolonialną enklawę na południe od swoich granic. Nie ma na tym nieszczęsnym kontynencie takiego kraju w którym nie dokonali inwazji gdzie nie zabijali szczególnie wybranych przywódców gdzie nie przeprowadzili by zamachu stanu. Pekin bezwzględnej grabieży spowodowałby przepaść broniącą dziś USA i ich południowych sąsiadów. To ona jest dziś szturmowa przez migrantów przemieszczających się przez południową granicę USA. Najeźdźcy rabusie maruderzy najeźdźcy. To wizerunek gringo w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Dla legalnie wybranych przywódców tych krajów sąsiedztwo USA jest bezpośrednim i natychmiastowym zagrożeniem. Oczywiście szukają wsparcia w kontaktach z Chinami i Rosją. Chińskie inwestycje zapewniają stabilność finansową współpracę z Rosją wysokie zdolności obronne.

[00:17:57.110] - Aron
Dziś Rosja promuje system GLONASS w krajach Ameryki Łacińskiej i Południowej. Rosyjscy doradcy wojskowi pracują w Wenezueli i na Kubie. Rząd Nikaragui kupuje od Rosji 90 proc. całej broni i właśnie przedłużył zezwolenie rosyjskim wojskom statkom i samolotom na korzystanie z terytorium kraju w celu uczestniczenia w szkoleniach ćwiczeniach i niesienia pomocy humanitarnej. Amerykanie też mają takie pozwolenie ale Waszyngton jest otwarcie niezadowolony z rosyjskiej obecności wojskowej na Karaibach. Najpierw Sowieci wspierali bronią sandinistów Ortegi. Teraz Putin odnowił z nimi stosunki zapewniając że rosyjskie okręty podwodne będą mogły cumować w portach Atlantyku i Pacyfiku w Nikaragui. Co dalej. Amerykańscy analitycy są zaniepokojeni. Moskwa mogłaby przejąć kontrolę nad rybami. USA muszą pilnie coś z tym zrobić ostrzega wpływowy amerykańskie wydanie DHL. Eksperci wojskowi debatują czy Rosja powinna rozmieścić NATO w Nikaragui. Jeśli już to w linii prostej do Miami jest nieco ponad tysiąc kilometrów czyli są w zasięgu rakiet rosyjskich. Pamiętajcie. Chiny również wyraźnie chwytają amerykańską hegemonię na kontynencie wykorzystując swoje powiązania w Nikaragui. Prawdziwy koszmar dla USA. Zarówno militarnym jak i komercyjnym może być budowa Kanału Panamskiego który został zajęty przez USA. To trasa z Atlantyku do Pacyfiku będzie całkowicie pod kontrolą Chin.

[00:19:15.380] - Aron
Może również dobrze naciskać na ten drażliwy punkt jeśli Stany zaczną zbyt aktywnie podżegać przeciwko niemu Tajwan. Najpoważniejszym zagrożeniem dla USA jest jednak ewentualna konsultacja z Meksykiem. To może przedstawić wagon i z roszczeniami okupantom z Ameryki Północnej. Mogę powiedzieć tak widzicie na waszych oczach dzieją się tak duże zmiany że to co wydawało nam się niemożliwe staje się faktem. Za czasów pana Bidena Ameryka jest dominację na świecie a co za tym idzie określonego jako najgorszego prezydenta w dziejach USA. Później przyjdzie prezydent który będzie podawał rękę Chinom Rosji ale żeby właśnie rozsypać cały ten system. Trzeba było ustawkę na Ukrainie zorganizować i już wiecie dlaczego ona powstała. Dla wszystkich tych którzy chcą dowiedzieć się czy na platformie są inne firmy niż te które są na moim kanale YouTube to oczywiście są te filmy. Jak widzicie wystarczy wejść na zakładkę filmy i tutaj mamy wydarzenie na świecie część pierwsza która jest na moim kanale. Świat wielu cywilizacji przed potopu. Jak doszło do potopu. Czas od tego. Film oczywiście nie ma na YouTubie. Dlaczego powstają lęki. Strachy w czasach ostatecznych. Co daje rozwój duchowy w tych czasach.

[00:20:32.990] - Aron
Tego oczywiście też nie ma. Na moim kanale na YouTubie wydarzenia na świecie część druga praca ludzi oburzonych sfera komfortu życia. A tutaj mówimy o pieniądzach. Czyli jest to dokończenie tego filmu który jest na YouTubie więc jest. Jest tutaj miejsce mocy Ostrów Tumski dodatkowe pytania z czatu na żywo gdzie są przepowiednie itd. ITD. Symbole miejsca mocy. Jest tutaj wiele filmów których nie zobaczycie na moim kanale na YouTubie więc dla wszystkich tych którzy powiedzmy. Wiedzieć więcej chcą zrozumieć te czasy. Po prostu zapraszam na naszą Platformę aby pokazać wam że Amerykanie widzą co się dzieje. Przytoczę tutaj kolejny artykuł w wywiadzie amerykański ekonomista Michael Hanson nakreśla przyszły porządek świata i daje jasno do zrozumienia że Europa w szczególności znajduje się pod radarem. To co przeczytam na pewno nie będzie łatwe dla wszystkich tych którzy uważają że Unia przetrwa to dalej będzie tak samo. Przygotujcie się na to że nic nie będzie tak samo. Jest to rzeczywiście punkt zwrotny idzie w parze z nowym rodzajem entuzjazmu dla wojny. Niemcy które były po złej stronie historii w dwóch wojnach światowych chcą tym razem wreszcie znaleźć się po właściwej stronie.

[00:21:44.990] - Aron
To jest narkotyk który nas oburza abyśmy nie zdawali sobie sprawy że po raz kolejny wspieramy fałszywą wojną ukrytą amerykańską kampanię unicestwienia przeciwko Rosji. A kto w końcu odniesie szkody. Nie nie Rosjanie zapewnia Hudson w wywiadzie z Peterem Scottem. Rosja znajduje wszystkie paliwa kopalniane zasoby mineralne i produkty rolne we własnym kraju i nie jest uzależniona od importu. Ale Europejczycy którzy wydają się rezygnować z wszelkiego rozsądku i woli zachowania siebie muszą się martwić. Pieter pyta Teraz jest z nami Michael Watson ekonomista i autor super imperializmu oraz niedawno opublikowanego Przeznaczenia Teksasu w przyszłość Europy. Zakładając że wszystkie te europejskie programy takie jak Red Power wejdą w życie. Jak Pana zdaniem wpłynie to na pozycję Unii na arenie światowej. Cóż Unia znajduje się pod presją gospodarczą. Próbowała być potęgą światowej gospodarki ale w ostatnich miesiącach euro stale traciło na wartości w stosunku do dolara amerykańskiego i wkrótce osiągnie kurs jednego dolara za euro. Dzieje się tak dlatego że Europa musi dużo płacić obcej walucie za energię żywność broń. W porównaniu z innymi gospodarkami Unia kurczy się. Jak myślisz jak Unia wypadnie w porównaniu z wielkimi mocarstwami takimi jak Chiny.

[00:22:59.660] - Aron
Cóż to już oczywiście poza grą. Zamiast stawiać własne interesy na pierwszym miejscu w rzeczywistości priorytetowo traktuje interesy USA. Działa bardziej jak amerykański satelita niż próbuje opanować własne przeznaczenie. 20 lat temu Unia wciąż planowała wzbogacić się dzięki inwestycjom w Rosji i Chinach a także dzięki wzajemnemu handlowi a teraz postanowiła z tego zrezygnować. USA pochłonęły Europę. Wojna na Ukrainie jest przede wszystkim wojną amerykańską której celem jest całkowite wciągnięcie Europy w jej strefę wpływów aby zapobiec jej transakcjom z Rosją lub Chinami. Tak więc Europa Zachodnia jest pomijana podczas gdy Rosja Chiny i Azja doganiają resztę świata. Europa po prostu pozostanie w tyle. Traci swoje rynki eksportowe znajduje się pod presją gospodarczą. Jak pan przed chwilą wspomniał podniósł wiek emerytalny ponieważ wydaje swój budżet na modernizację amerykańskiej armii zamiast inwestować w przemysł jak to było w zwyczaju od tego roku. Napisał pan że Europa przestała być niepodległym państwem. Powiedział pan że USA chcą odciąć stosunki handlowe Unii Europejskiej z Rosją i Chinami. Jak dokładnie doszedłeś do tego wniosku i czy uważasz że ten amerykański plan się powiedzie. Cóż właśnie przeczytałem przemówienie prezydenta Joe Bidena i jego zespołu.

[00:24:13.520] - Aron
Powiedzieli że Chiny są wrogiem numer jeden Ameryki jeśli ogłosi że egzystencjalnym wrogiem nie będziesz promować handlu i współzależności z tym krajem a USA nalegają aby ich sojusznicy funkcjonowali to znaczy bojkotowali rosyjski eksport nie tylko ropy naftowej i produktów rolnych ale także tytanu helu i wszystkich innych towarów eksportowych które Rosja wyprodukowała do dziś. Europa stosuje się do amerykańskich dyrektyw aby uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z Rosją a bez kontaktu z Rosją nie będzie kontaktu z Chinami ponieważ Chiny zdają sobie sprawę że Europa zrobi z nimi dokładnie to samo co z Rosją. Oczywiście jest że Rosja i Chiny od wielu lat grzeją się dyplomatycznie gospodarczo z powodu tej sytuacji. Jak widzisz rozwój globalnej zmiany władzy w ciągu najbliższych 5 do 10 lat. Obecna wojna świat na dwa bloki będzie strefa dolarowa z USA Europą i kilkoma satelitami i strefa wielo biegu nowa z Rosją i Chinami które zasadniczo przedstawią swoją propozycję Afryce Ameryce Łacińskiej i niektórym krajom azjatyckim dla innego rodzaju organizacji gospodarki światowej. Te kraje Azji Ameryki Łacińskiej i Globalnego Południa zobaczą że mogą robić lepsze interesy z Rosją i Chinami niż z USA. Tutaj możecie czytać dalej. Również ten artykuł jest już na naszej stronie.

[00:25:29.600] - Aron
Tytuł artykułu Samobójczy kontynent. Mogę powiedzieć tak moje przepowiednie sprzed kilku lat o podziale świata o zasypaniu się hegemonii USA o tym że dolar zrówna się z euro o tym że te waluty przestaną istnieć o walucie elektronicznej gdzie powiedziałem że pierwszą walutą narodową będzie waluta Chin. Wszystko się sprawdziło. Teraz sprawdza się to że wszystko co znacie upadnie więc staram się przygotować was na nie sympatyczną jaka czeka Europę jeżeli nie zmieni tutaj swojej retoryki jeżeli chodzi o Rosję i Chiny. Jak powiedziałem nasz rząd jest między Rosją między USA i między Wielką Brytanią i Unią. Tak naprawdę to już szczekanie na czterech łańcuchach które nie dają nam lekkości i łatwości. Stąd wiadomości które płyną w mediach nie są miłe dla Polaków. Natomiast trzeba być przygotowanym na to że sztuczne utrzymywanie walut euro i dolara pęknie czyli te waluty posypią się tak jak powiedzmy posypał się rubel na początku tak zwanej ustawki. Ale teraz rubel jest najmocniejszy w historii a u nas pokazuje się że trzeba wspierać dolara. Euro będzie traciło więc czeka nas kolosalna zmiana. Jak powiedziałem przyjdzie czas kiedy to między może kiedy to życie w naszym kraju będzie o wiele bardziej komfortowe niż w Niemczech USA.

[00:27:03.770] - Aron
W Europie Zachodniej nie tylko klimat będzie im doskwierał i niszczą wszystko ale jeszcze będą prosić nas o plony. Będą prosić nas o to abyśmy. Dawali im towary z Jedwabnego Szlaku. Nasz kraj chce połączyć się z Ukrainą. O czym mówi pan Putin że Polska chce zawładnąć ziemiami Ukrainy bo ma teraz taką możliwość. Więc aby tak się stało co muszą zrobić. Muszą się porozumieć z Putinem. Nie zrobią tego bez jego zgody bo jesteśmy za słabym krajem aby wjechać do innego kraju i utrzymać jego niepodległość. Więc tak czy siak czeka polski rząd znów pod stołem. Dogadywanie się. Co do Ukrainy w tym wszystkim jest bardzo piękna idea. Idea tego że odchodzi świat kapitalizmu w świat konsumpcjonizmu i świat który znamy świat kredytu pędem za pieniądzem tworzy się zupełnie nowa rzeczywistość. Jak widzicie kraje Ameryki Południowej i kraje Afryki nie są to kraje bogate są bogate w surowce ale stopa życiowa tam jest różna. I teraz tak samo jest w Rosji i tak samo jest Chinach. I teraz te wszystkie kraje które były uznawane za biedne przeciwstawiają się tym którzy byli uznawani za bogaczy i cały świat buntuje się tym bogatym.

[00:28:32.620] - Aron
A bogaty jest bogaty do momentu w którym wartość jego pieniądza ma jakieś znaczenie. A w momencie kiedy wartość pieniądza nie ma żadnego znaczenia bogaty staje się biedny. I w ten sposób właśnie rozpocznie się niszczenie gospodarek USA i niszczenie gospodarek Unii. Będzie taki moment w którym wszyscy siądą przy Okrągłym Stole i bogaci staną się tacy sami jak wszystkie te kraje biedne. Czeka nas kompletna zmiana rzeczywistości i trzeba być do tego przygotowanym. Odczujemy to i w portfelu odczujemy to. Możliwości zakazu poruszania się. Odczujemy to również poprzez brak towarów. Brak surowców poprzez zmiany kompletna jeżeli chodzi o różnorodność towarów. Natomiast wszystko po to aby zatrzymać zmiany klimatu i aby wreszcie na świecie zapanowała równość i współistnienie. Moja przepowiednia o tym że zapanuje kontynentalna unia stanie się rzeczywistością i już nie będziemy określać jako Polacy ale jako Ziemianie. Cieszę się że wszystkie te przepowiednie sprzed kilku lat teraz pięknie się realizuje na naszych oczach. I myślę że jeżeli ktoś chce być przygotowany na niespodzianki które nas czekają jeszcze a będzie ich dużo to zapraszam na platformę PL. Zapraszam na stworzenie biletu przepustki do nowych czasów bo oprócz tego że rozsypie się stare trzeba jeszcze zrozumieć czym są czasy ostateczne i jak w nich się odnaleźć bo rozsypie się to jedno a stworzenie sobie przepustki do tego żeby przetrwać czasy ostateczne to zupełnie inna sprawa.

[00:30:15.480] - Aron
I po to są filmy na naszej platformie AM Hotel żebyście dowiedzieli się jak przeżyć te czasy. Dziękuję za ten film i myślę że to są kolejne dowody dla tych wszystkich którzy nie rozumieją tego co się teraz dzieje na świecie i co będzie się działo na świecie. Zobaczenia w następnym filmie.