Aktualne wydarzenia
|
24/3/22

Rosja kontratakuje. Rubel wzmocniony. Ukraina zdradzona. Jak polski rząd zarabia na Ukrainie.

Rosja kontratakuje. Rubel wzmocniony. Ukraina zdradzona. Jak polski rząd zarabia na Ukrainie.

Rosja kontratakuje. Rubel wzmocniony. Ukraina zdradzona. Jak polski rząd zarabia na Ukrainie.

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podkastu

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

Transkrypcja automatyczna

[00:00:00.210] - Aron
Witam wszystkich po jednym filmie. Dużo się dzieje na świecie. Co kilka dni są nowe wiadomości i to co teraz trzeba pokazać nie spodoba się wielu ludziom którzy potocznie są nazywani rusofobem. Dlaczego. Dlatego że Rosja natychmiast odpowiedziała na te wszystkie sankcje wydmuszki. Ale to co jest najpiękniejsze w tym wszystkim to to że Polacy już są informowani o tym jak wszystko to przebiega i że nie mogą liczyć na Unię nie mogą liczyć na sojuszników i sprawdzają się moje przepowiednie z tego pierwszego filmu który został usunięty czyli genialne posunięcie Putina. Ale ten film jest na naszej drugiej stronie na Aaron Home na YouTubie i na platformie. Tam można sobie posłuchać jak to wszystko zostało zaplanowane. Kto w tym siedzi. O to tam chodzi. Natomiast jak powiedziałam na tym filmie żadnej wojny globalnej nie będzie. Ale ustawki muszą być aby naładować kryształy negatywną energią. O jakie chodzi. Wszystko wytłumaczone w tamtym filmie. Natomiast co takiego się zadziało teraz że nagrywam tak szybko film i znowu pokażę Wam serię tutaj artykułów wybranych dla was abyście zobaczyli jak to wszystko jak powiedziałem bo ustawione zaplanowane jak sprawdza się to co mówiłem.

[00:01:14.130] - Aron
Najważniejsza przepowiednia która była wtedy to to że trzeciej wojny światowej nie będzie ale Rosja i Chiny mają w zanadrzu coś takiego co powali Amerykę. I tam mówiłem o odejściu właśnie od rozliczeń w dolarach euro za ropę i to po prostu kasuje cały ten układ sił jaki jest teraz na ziemi. I okazało się że właśnie się sprawdziła. Za chwilę wam to pokaże. Druga rzecz to co dzieje się z Niemcami i Francją. Jak polski rząd zarabia na Ukrainie. Wiem że to brzmi dziwnie ale jak powiedziałem kiedy tworzy się taką ustawkę w której wszyscy uczestniczą i te ostatnie filmy pokazują jak uczestniczą to nic dziwnego że ludzie widzą w tym wielkie zagrożenie. Wielką wojnę natomiast po cichu robi się interesy biznesy i po cichu zmienia się cały układ sił na ziemi. Bardzo się z tego cieszę że okupacja amerykańska dobiega końca na całym świecie i że ludzie którzy uważają że lepiej być pod butem Amerykanów czy Niemców niż rosyjskim nie mają zielonego pojęcia o czym mówią. Bo bycie niewolnikiem tak zasłoniła im oczy że oni wolą całe życie być niewolnikiem niż zrozumieć czym jest niepodległość i czym jest nowy układ sił na ziemi.

[00:02:32.970] - Aron
Ale jak powiedziałem dopóki nie stanie się coś nowego dopóty ludzie nie mają porównania. Więc to co się dzieje jeżeli chodzi o Rosję Chiny Jedwabny Szlak to droga do wolności niepodległości. A to co robi nasz rząd również prowadzi do tego żeby się uwolnić przynajmniej z dwóch łańcuchów. Zostaje nam łańcuch typu Rosja Chiny który jeszcze teraz mocno będzie wybrzmiał. Ludzie będą panikować ale powiem wam o tym jak z tego łańcucha też się Polska uwolni. Natomiast dla wszystkich osób które pytają mnie jak to jest że ty potrafisz to tak odróżnić prawdy od kłamstwa że twoje przepowiednie się sprawdzają że od początku widzisz że tutaj coś jest nie tak. A teraz artykuły i wydarzenia na świecie potwierdzają to co mówiłeś. Powiem tak kochani składamy się z ducha i z materii. Każdy z was ma w sobie siłę energię boską którą może nauczyć się dysponować. Energia boska to energia która tworzy was potencjały możliwości talenty takie jak jasne widzenie leczenie siebie ukierunkowanie energii na kreację swojej rzeczywistości tworzenie w swoim życiu szczęścia radości i obfitości przyciąganie do siebie tego co niektórzy lubią najbardziej czyli pieniędzy którymi mogą spełnić swoje marzenia.

[00:03:46.350] - Aron
Do tego posprzątanie swojej przeszłości i uwolnienie się z karmy bo on jest język niskich wibracji. To wszystko jest teraz dostępne na naszej stronie internetowej www. Aaron Home.pl w zakładce Medytacje i kursy. Pokażę Wam jak to wygląda. Jestem na naszej stronie. Wystarczy wpisać kursy Aaron Komputer lub www. Aaron Home.pl i w zakładce Kursy medytację wejść do naszej duchowej apteki. Kochani tutaj macie kursy które właśnie nauczą Was odróżniać od kłamstwa. Kurs który tego uczy to kursy jasnowidzenia dla początkujących i dla zaawansowanych. Kurs kreacji obfitości w życiu dla ludzi normalnych i dla przedsiębiorców. Dla tych którzy chcą tworzyć energię pozytywną w swojej firmie. Wiele innych kursów dla osób które są w ciąży dla osób które łączy się ze zmarłą osobą. Jaka to jest energia i wiele kursów będzie. Cały czas dokładamy abyście mogli rozwinąć swoje potencjały. Każdy z Was ma w sobie siłę boską. Każdy z Was ma moc którą nazywacie nadprzyrodzoną czyli moc waszych myśli która może tworzyć. I na tym polega ten czas że umysły tego nie ogarniają co się dzieje. Bardzo są rozgoryczony postępowaniem niektórych krajów ale właśnie po to mamy w sobie siłę ducha aby ją rozwinąć.

[00:05:12.510] - Aron
Bo to jest przepustka dalej. W tych czasach jak powiedziałem tylko czasy ostateczne w którym trwa sortowanie ludzi i każdy z nas określi samego siebie biletem do przejścia dalej do nowej wibracji do nowej Ziemi jest właśnie rozwój duchowy. Ale jak powiedziałem niektórzy muszą się przekonać na własnej skórze i będą musieli usłyszeć to po drugiej stronie że mieli szansę przejść dalej ale byli tak uparci że zostali tylko w domach i dali się manipulować propagandą w telewizji. Ten film nie będzie łatwy tak jak powiedziałem dla ludzi którzy tutaj krzyczą na moim kanale i na ulicach że trzeba zniszczyć Putina nie rozumiejąc że kolejny raz Putin ratuje ich przed wojną światową i przed okupacją amerykańską która naprawdę spowodowałaby wielkie zniszczenia na ziemi. Bo po tym jak odkryto laboratoria na Ukrainie broni chemicznej i biologicznej właśnie amerykańsko ukraińskie. Putin pokazał dlaczego wszedł na Ukrainę i że dzięki temu nie tylko ochronił rodaków ale też i tutaj dużą część Europejczyków bo oczywiście w tym momencie ta broń dostałaby się po wszystkich. Ale po kolei. Kochanie zacznę od wisienki na torcie. Czyli to jasny sygnał że Francuzi Niemcy nie zostawią Rosji i że może nadal atakować tutaj.

[00:06:30.040] - Aron
Ten wywiad jest naprawdę szokujący dla wielu osób ale cieszę się że w telewizji już mówią prawdę. To jest ważny sygnał dla Rosji. Francuzi Niemcy nas nie zostawią możemy atakować Ukrainę powiedział były szef polskiej dyplomacji. Jacek Protasiewicz mając na myśli m.in. decyzję o pozostaniu francuskich firm w Rosji i deklaracje niemieckiej armii że nie wyśle broni na Ukrainę. Wstydzę się jako Europejczyk że nie odpowiadamy pozytywnie na głos Ukraińców. Musimy mieć nadzieję że wojna się skończy bo jaka jest alternatywa dla Ukrainy że będzie unicestwiona jako państwo powiedział w Gościu Wydarzeń były minister spraw zagranicznych Jacek Protasiewicz. Jedyną szansą żeby zmusić Rosję do rozmów jest opór militarny Ukraińców który następuje. Ukraina łapie się każdego ułamka szansy. Trzeba to robić. Podkreślił że Ukraina znajduje się obecnie w bardzo trudnym położeniu. Musimy sobie zdawać sprawę jak trudna jest sytuacja Ukrainy. Wraca się ona o pomoc do różnych parlamentów niemieckiego amerykańskiego. Dzisiaj do izraelskiego i tej pomocy nie ma podkreślił. Jest to łapanie się każdego ułamka szansy na uratowanie narodu. To jest bardzo ciężka sytuacja. To niedobrze wygląda jeśli chodzi o sankcje. Nadzieja była taka że Zachód nałoży na Rosją poważne sankcje wyłączy banki systemu SWIFT zablokuje import gazu i ropy.

[00:07:45.370] - Aron
Natomiast to nie następuje. Niektóre kraje jak Francja dają instrukcje dla swoich firm żeby umacniały się w Rosji powiedział były szef polskiej dyplomacji. Wczoraj została podjęta decyzja że Niemcy nie będą już przekazywać broni Ukrainie przypominał. Niemcy są jednym z większych eksporterów broni na świecie. W ubiegłym roku wyeksportowała ją za prawie 10 mld euro w tym np. do Egiptu. Eksportowała broń przeciwlotniczą która by się bardzo Ukrainie przydała. Przekazał że widzi zmianę myślenia głównych państw europejskich nastawienie się na współpracę z Rosją i to budzi poważny niepokój. Wyznał że jest dumny że jest Polakiem że Polacy pomagają Ukraińcom. Strasznie się wstydzę jako Europejczyk że my jako Europa nie odpowiadamy pozytywnie na głosy Ukraińców. Tu nie chodzi też od razu o wprowadzenie wojsk natowskich i walkę po stronie Ukrainy ale o podtrzymanie tych sankcji. Otrzymanie wsparcia militarnego. Przyznał jednak że są pewne nadzieje w działaniach Stanów Zjednoczonych które się angażują. Mamy piękny przykład tego co mówiłem że przepowiednia o tym że Unia to strefa biznesu w której każdy sobie rzepkę skrobie i że mamy tutaj Unię w której Niemcy i Francja rozdają karty. Wszystko zostało zaplanowane.

[00:08:56.150] - Aron
Dlaczego Wołodia z Władimirem przedłużają tę stawkę. No bo wszyscy zarabiają. Czyli widzimy zmianę układu sił układu wpływów wyrzucenie USA z Europy co mówiłem w ostatnim filmie. I w tym momencie Polacy którzy są między mocarstwami muszą reagować. Ale czy polski rząd nie zarabia na tym jak on zarabia. Za chwilę pan na ten temat aby powiedzieć że to jeden głos jednego polityka. To może dla tych wszystkich którzy uwielbiają pana Donaldinio. Pan Tusk zabrał głos w sprawie sankcji. Rządy Niemiec Włoch i Węgier się zhańbił czyli jego mocodawcy Niemcy którzy wysłali go tutaj do Polski aby siał zamęt i dzielił Polaków. W momencie kiedy zobaczymy że polski rząd chce uwolnić Polskę od Niemców i od okupacji niemieckiej od tego że Polacy którzy przyzwyczaili się do niewolnictwa które wspomniałem w filmie o karmie. Wolą być niewolnikami Niemiec i Amerykanów niż powiedzmy Rosji bo im się kojarzy to z komuną. Rozumiem że tworzy się coś zupełnie nowego na świecie i w tym momencie mamy zachodnie ceny a wschodnie zarobki. Taka okupacja się ludziom podoba bo nie znają wolności. Wiele lat jest w historii pokazuje że Polska dobijała się o niepodległość a kiedy ona przyszła bardzo łatwo była manipulowana i poddawała się to wpływom jednej lub drugiej wschodu lub Zachodu lub Wujkowi Samowi z Ameryki.

[00:10:22.860] - Aron
Rządy Niemiec Węgier i Włoch blokując trudne decyzje w sprawie sankcji odbiły się napisał w piątek na Twitterze szef Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk. Tutaj oczywiście propaganda jak to wielka wojna tylko wasze sankcje są udawane. Wbiły się te rządy Unii które blokowały trudne decyzje ocenił były szef polskiego rządu. Kolejne wiadomości na ten temat to Moskwa Berlin Paryż stolice telefonicznej Osi. Władimir Putin Emmanuel Macron i Olaf Short. Żydzi bez siebie nie mogą. Telefoniczna gorąca linia Moskwa Berlin Paryż ma chyba zupełnie inne cele niż przywrócenie pokoju na Ukrainie. Kolejne wieści o tym że prezydent Francji lub kanclerz Niemiec właśnie odbyli długą telefoniczną rozmowę z prezydentem Rosji na nikim już nie robią wrażenia. Nikt też już chyba nie wierzy że ta telefoniczna oś służy przede wszystkim problemom przywrócenia pokoju na Ukrainie. Sygnały które wysyła Paryż i Berlin wskazują że te państwa chcą sobie zagwarantować dobre relacje z Moskwą niezależnie od dalszego biegu wydarzeń czyli maja. Przepowiednia o tym że Unia jest taka że każdy sobie rzepkę skrobie też się sprawdziła. Jak się to ma do europejskich wartości w imię których niemieccy i francuscy politycy tak często atakowali Polskę.

[00:11:35.610] - Aron
Niech sobie każdy sam odpowie. Pieniądze nie śmierdzą opowiadali starożytni Rzymianie. Smutna mądrość tragiczna mądrość. Francji i Niemcom nie śmierdzą biznesy z Rosją choć cały cywilizowany świat dobrze już wie że za każdy dzień biznesu zapłacą niewinni ludzie na Ukrainie. Sukces goni sukces. Zupełnie spokojnie u odsłuchania Władimira Putina. Francuskie firmy niemal ostentacyjnie ogłaszają że zostaną w Rosji. Przemysł motoryzacyjny i budowlany wielkiej spożywczej biznes wprost zostały zachęcone przez prezydenta Francji by pozostać w Rosji która wszczęła największą wojnę tego roku. Od amerykańskiej wojny się nie liczą. Im wolno jako agresorom wszczynać wojny. Ale Rosji nie wolno się bronić. Macron rozmawia z Putinem po raz ósmy. Kolejna próba zawieszenia broni. Prezydent Francji oraz ósmy od rozpoczęcia wojny w Ukrainie miał rozmawiać z Władimirem. Nie ma na razie informacji o konkretnych konsekwencjach tych działań ale rozmowy będą kontynuowane. I o czym oni mówią. I tutaj mamy o. Na przykład Leroya Merle nie wycofał się z Rosji. Polski oddział wydał oświadczenie. Tutaj mamy nie wycofało się z Rosji. Kolejna francuska marka nie wycofa się z Rosji. Koncern wznawia produkcję aut w Moskwie więc ewidentnie widać że Niemcy z Francją i z Rosją robią sobie układ biznesowy o czym zresztą mówiłem.

[00:12:58.220] - Aron
Wszystko po to aby co zrobić aby wyrzucić okupację amerykańską z terenu. Wiem że dla wielu Polaków lepszy jest amerykański but i niemiecki but od cudzysłowiu rosyjskiego buta. Ale ludzie nie rozumieją jednej rzeczy że układ Rosji z Chinami i z całym światem unia Eurazji to nie niewolnictwo niemieckie czy amerykańskie typu. Mamy zachodnie ceny a wschodnią wypłatę tylko coś zupełnie zupełnie nowego. Ale jak powiedziałem czas pięknie pokaże że odzyskanie niepodległości od Niemiec i od Ameryki i stworzenie międzymorza da Polakom wreszcie wyjście z karnych niewolników. Co dalej. Putin żąda aby nieprzyjazne kraje płaciły za gaz w rublach. Powiedziałem że Rosja z Chinami ma w zanadrzu niejednego asa w rękawie ale żeby rzucić USA na kolana muszą spowodować że wiele krajów odejdzie od rozliczeń w dolarach. Ten mój pierwszy film tu został usunięty. Czyli genialne posunięcie Putina. Można go zobaczyć jeszcze na drugim kanale On Home i oczywiście na platformie home.pl. Mamy zmianę decyzji jeżeli chodzi o rozliczenie ropy i oczywiście natychmiast giełdy zareagowały wzrosty rubla i co za chwilę zobaczycie odsuwanie się banków od dolara. Rosja będzie domagać się od nieprzyjaznych krajów zapłaty w rublach za sprzedaż gazu ogłosił Putin w wystąpieniu cytowanym przez agencję Reutera.

[00:14:23.840] - Aron
Wypowiedź wywołała gwałtowny wzrost cen gazu w Europie i obawy że takie posunięcie pogłębi kryzys energetyczny w regionie. Zgodnie z przytoczoną przez Wojtyna deklaracją Rosja będzie oczywiście nadal dostarczać gaz ziemny. Natomiast rozliczenie będzie już w walucie. Rosyjski rubel rubel natychmiast podskoczył do góry. Możecie sobie zobaczyć poczytać na internecie. I co to spowodowało na świecie. Nie oczywisty efekt sankcji. Świat odwraca się od dolara. Wojna na Ukrainie i związane z nią relatywnie aktywna polityka usankcjonowania Rosji przez USA powodują że coraz więcej banków centralnych rozważa dywersyfikację rezerw walutowych i odejście dolara podaje amerykańska telewizja CNBC. Impulsywne sankcje gospodarcze nakładane przez Waszyngton powodują że coraz więcej banków centralnych na świecie zaczyna kwestionować poleganie na dolarze amerykańskim jako podstawie rezerw walutowych. Stany Zjednoczone rozchodziły się jeśli chodzi o stosowanie sankcji i innych kar ekonomicznych na czym może ucierpieć dolar. Wskazał że obecnie jeden na 10 krajów na świecie jest objęty jakąś formą sankcji ze strony USA. To mocno problematyczne. ITD. ITD. Czyli mamy okupację Amerykanów i jak powiedziałem ludziom wydaje się że to jest bardzo dobre że mogą jeździć używanymi samochodami i całe życie żyć na kredycie.

[00:15:39.850] - Aron
Jak zdrowie to w tym momencie okazuje się że zabierane są domy samochody i ilość samobójstw wzrasta. Ale to jest amerykański sen niż zrozumieć że mogą żyć wolni od tak zwanej demokracji amerykańskiej. I bardzo się z tego cieszę że dochodzi do uwolnienia świata z amerykańskiej okupacji. Ale żebyście zobaczyli że naprawdę na ziemi zmienia się wszystko i spada się ekonomia. Przepowiednia że kraje arabskie będą szły do Rosji i do Chin. To macie kolejny artykuł. Monarchie Zatoki Perskiej to bliżej Chin i Rosji. Wpływ na zbliżanie się krajów znad Zatoki Perskiej do Rosji i Chin mają pogarszające się stosunki z Ameryką i prowadzona przez Joe Bidena polityka ocenia Frankfurter Allgemeine Zeitung. Różnice dobitnie ujawniły się w związku z rosyjską inwazją Rosji na Ukrainę pisze niemiecki dziennik. Reakcje bogatych krajów Zatoki Perskiej wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę ujawniły to co narastało w ostatnich latach. Dawni sojusznicy dystansują się do Stanów Zjednoczonych. Przez dziesięciolecia uważano za oczywiste że najważniejsi sojusznicy Zachodu w świecie arabskim zwiększa wydobycie ropy naftowej. Cena gwałtownie wzrośnie i mamy tutaj też również dwaj najpotężniejsi władcy świata arabskiego. Książe Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

[00:16:55.480] - Aron
W ostatnich tygodniach nie reagowali na prośbę Białego Domu by rozmawiać w Genewie. Ten potrzebował ich pomocy. Saudyjski książę nie włączał się nawet do rozmów króla Salmana z amerykańskim przywódcą. Macie tutaj jeszcze jeden wpis. Coraz mocniej w Zatoce Perskiej zaznacza swoją obecność również Pekin. Dla obu monarchii Chiny nie są jeszcze najważniejszym partnerem lecz pojawiają się już głosy które sugerują że przejmą one schedę po USA tuż po inwazji Rosji na Ukrainę. Najbardziej znany iracki politolog stwierdził że w erze po USA w Zatoce Perskiej będzie więcej sił. Dla tych wszystkich osób które nie ogarniają tej rzeczywistości. Nie ogarniam tej ustawki. Mogę powiedzieć tak. Przyniesie ona tak dużo dobrego że podziękujemy Władimirowi i Wołodia za to że ustawili to wszystko. Oczywiście na początku też brał udział w tym dobrze ale powiedziałem to Biden jest jak Adolf Hitler. Dla wielu ludzi historia drugiej wojny światowej jest trudna do ogarnięcia do przyjęcia. Na moim kanale jest film na temat II wojny światowej. Nie jest on łatwy do ogarnięcia rozumem kiedy historię naszej cywilizacji tworzą istoty pozaziemskie. Adolf również chciał dobrze dla świata co wydaje się absurdem natomiast potem w tym wszystkim się pogubił.

[00:18:09.620] - Aron
Niełatwo jest wziąć na siebie takie ciężar. Widzieliśmy zmianę frontów w czasie II wojny światowej. Pamiętniki Józefa Bartnika Marka Piasta Rasa panów wytłumaczą o co chodzi w drugiej wojnie światowej. Jest też film Druga wojna światowa. O co chodzi. Dla tych odważnych którzy mają otwarty umysł i serce. Natomiast jeden jest dokładnie taki sam. On z jednej strony chce ratować świat a z drugiej strony kiedy go przejmują kompletnie jest zmanipulowany nie wie co mówi. Po prostu jest jak robot który wykonuje polecenia tych którzy go przejęli i widzimy. Z jednej strony dogadali się na tą ustawkę tworzenie energii negatywnej dla kryształów z drugiej strony chęć depopulacji zniszczenia czyli tworzyli wcześniej te laboratoria ukraińskie a projekt jest w Stanach z bronią chemiczną i biologiczną. I nic dziwnego że gdyby użyli tej broni i Rosja i Chiny i część Europy zniknąłby z powierzchni ziemi a ilość ludzi która została zamordowana byłaby bardzo bardzo duża. To są miliardy ludzi ale o tym mówiłem w filmie. Genialne posunięcie Putina ale ten film został skasowany bo jest niewygodny. Natomiast teraz wszystko się potwierdza w filmie. Czyli to dlaczego Władimir musiał zareagować w ten sposób.

[00:19:20.980] - Aron
Co dalej z polskim rządem. Widzicie prawda jest niewygodna ale trzeba mieć odwagę żeby ją przyjąć. Jak polski rząd zarabia na Ukrainie. Co jest ważne dla polskiego rządu. Elektorat. Wiem że ja po swojemu ale elektorat mamy rok przed wyborami. Tutaj trzeba stworzyć sobie elektorat. Tak jak mówiłem w filmie o nowym ładzie że to była kiełbasa wyborcza bo rząd poprawia wszystko czyli współpracuje z obywatelami. Tak teraz nasz rząd zasuwa od wschodu do Zachodu pokazując siebie z jednej i z drugiej strony w idealnej pozycji. Dlaczego. Zobaczcie. Mamy propagandę antyrosyjską i ilość Polaków która się nabrała na tę propagandę antyrosyjską jest olbrzymia. Ilość rusofobów przepraszam za wyrażenie ale tak są nazywani. Jest olbrzymia. I jak nie zadbać o ten elektorat. No przecież mamy tutaj gotowy scenariusz. Czyli my pokazujemy jak pomagamy Ukrainie jak krzyczymy na Rosję. A w tym momencie cały ten elektorat powie tak mamy fajny rząd świetnie się zachowali. Rosja to zło wcielone itd. Kupili ten elektorat. Pewnie że tak. A zobaczcie z drugiej strony co robią drugiej strony pokazują że Niemcy zdradzili Ukrainę że Francuzi zdradzili Ukrainę że Unia to zło wcielone to zdrajcy.

[00:20:46.920] - Aron
Mamy te wiadomości. Czyli kupują sobie elektorat ludzi którzy chcą wyjść z Unii i widzą że Unia to niewolnictwo niemieckie. I oczywiście też i przy okazji amerykańskie czyli z dwóch stron mają zaspokojone poprzez swoje ruchy elektorat ludzi którzy będą na nich głosować którzy spowodują że znów będą rządzić samodzielnie. Mogę powiedzieć tylko że jeżeli ktoś wątpił w geniusz Jarka to jak powiedziałem jest to genialny polityk. Genialnie umie jakby szczekać na tych łańcuchach NATO Unii Niemiec i Rosji. I co się dzieje dalej. Trzeba też pokazać jak w tej sytuacji można dogadywać się z Rosją. Gdyby zaczęli się dogadywać z Rosją. Natychmiast zostaliby nazwani zdrajcami przez tą część społeczeństwa która nabrała się na propagandę antyrosyjską. Czyli nie można teraz dogadywać się z Rosją. Nie można. Na pewno coś wam pokażę. Ambasador Rosji reaguje na wydalenie dyplomatów. Mamy prawo do kroków odwetowych. Dostałem notę polskiego ministra spraw zagranicznych o wydaniu 45 naszych pracowników ambasady i misji handlowej poinformował w środę ambasador Rosji w Polsce Sergiej Andriejew. Dodał że on pozostaje w naszym kraju a ambasada będzie nadal działać. To co jest najfajniejsze w tym wszystkim to jedno zdanie w tym samym artykule że wobec niego nie została podjęta decyzja o wydaleniu pozostaje oświadczył.

[00:22:08.910] - Aron
Zwrócił przy tym uwagę że formalnie stosunki dyplomatyczne pomiędzy Polską i Rosją nie zostały zerwane a ambasada rosyjska w Polsce nadal będzie działać. Czyli mamy tutaj taką ustawkę typu polski rząd pokazuje że on sam na tej całej arenie zdrady walczy z Rosją wydala powiedzmy rosyjskich dyplomatów i co to mu daje. Daje mu to możliwość rozmów po cichu na temat. Ustawienia się w tej sytuacji. Czyli chcieliśmy żeby do Kijowa i tam była delegacja Międzymorza. Czyli jak przyjąć Ukrainę do Międzymorza. Jak wzmocnić strefę Międzymorza. Teraz trzeba sobie zagwarantować bezpieczeństwo i otworzyć szlak chiński z Rosją i z Chinami. Ale nie można oficjalnie powiedzieć że my gadamy z Rosją bo zostali uznani za zdrajców przez rusofobów i przez tak zwanych przeciwników PiSu. Więc trzeba to zrobić po cichu. No i w tym momencie właśnie teraz mają świetną możliwość rozmowy na temat wydalania właśnie ludzi z krajów czyli z Rosji. Przyjadą do Polski z Polski trafią do Rosji. I w tym momencie nowe ustawianie w ambasadach nowych ludzi którzy będą przenosili te noty. Ale mówiłem o tym że polski rząd zostanie przestraszony. Bardzo są osłabieni po prostu tak aby zmienić retorykę i polski rząd będzie zmuszony do tego żeby dogadać się z Rosją.

[00:23:40.350] - Aron
Ale żeby tak było żeby rusofobia odpuściła Polsce to co trzeba zrobić trzeba mieć realne zagrożenie i to jest realne zagrożenie. I mamy tutaj kolejny artykuł. Warszawa zniknie w 30 sekund. W rosyjskiej telewizji zwrócono się do bohaterskich Polaków. Wstrząsające nagranie rosyjskiego programu publicystycznego pokazuje jak wygląda propaganda Kremla. W prime time został omówiony możliwy atak nuklearny na Europę. Padły przerażające słowa. Warszawa zniknie w 30 sekund. Macie odpowiedź jak polski rząd złagodzi taką nie sympatyczną część znów będzie na ustach wszystkich. I polski rząd uratuje Polaków to jak Polacy nie będą na nich głosować. Jak powiedziałem polityka to taka szachownica na której każdy przedstawia swoje pionki. I co innego pokazują wtelewizji a co innego robi się pod stołem. Do tej pory przez wiele wiele lat pokazywałem wam to co sytuację polityczną pod stołem. Jak do tej pory nie myliłem się. I teraz też widać że to co powiedziałem w tym filmie usuniętym że żadnej wojny globalnej nie będzie ale będą konflikty aby właśnie wytworzyć energię negatywną i że tutaj mamy osadzenie USA Amerykanów i uwolnienie się z amerykańskiej okupacji trwa w najlepsze. Ale jak powiedziałem Polska to naród który przyzwyczaił się do niewolnictwa i który zmienia zdanie tylko wtedy kiedy się czegoś boi.

[00:25:08.890] - Aron
Łączy nas powiedzmy jakaś wspólna sprawa narodowa teraz pomoc Ukraińcom. Ale jak już się okazuje niektórym to wychodzi bokiem bo pomagać też trzeba umieć. To teraz kiedy Władimir powiedzmy zagrozi Polsce sankcjami. Już widzimy to rozliczenie w rublach pokazuje że amerykański kolos się bardzo mocno chwieje i że mają tutaj z Wołgą dograne. Jak długo będzie trwała ta ustawka tak długo aż Ameryka siądzie. W tym momencie Joe Biden ma przyjechać do Polski. Po co. Po to żeby rozgrywać wojny rosyjsko amerykańską w Polsce. Tego chcą Polacy. Ja czegoś nie rozumiem. Jeżeli mówimy o tak zwanej ustawce i mówimy o tym że Rosja ma kosę z USA to gdzie oni będą się strzelać. Bo wychodzi na to że w Polsce bo to nic dziwnego że Niemcy i Francuzi wolą trzymać sztamę z Rosją. I polski rząd też wie o tym że musi trzymać sztamę z Rosją bo przecież tworzyli Jedwabny Szlak byli oskarżani przez Donalda Tuska że to prorosyjski rząd. Teraz ten prorosyjski rząd mógłby zagwarantować Polsce bezpieczeństwo bez okupacji Niemiec i bez okupacji USA. I na tym polega cała ta zabawa ta szachownica dla wielu ludzi.

[00:26:27.140] - Aron
No tak ale giną niewinni ludzie na ziemi jeżeli ktoś ma tego karme. Nie ma winnych i nie winni są tylko ci którzy swoim poświęceniem idą dalej do świata rozwijają siebie. Dlatego rozwój duchowy jest drogą do ogarnięcia rzeczywistości. Jeżeli ktoś widzi dualizm zły dobry to nie ogarnia rzeczywistości. Te filmy mogą się komuś wydawać że są pluralistyczny zły dobry. Ja tylko stwierdzam fakty a fakt nie jest zły dobry. Fakt jest czymś co rozwija wszystkich nas. Dlatego odsyłam do filmów o karmie globalnych narodowości karmie jak gdyby drugiej wojnie światowej które są naszej platformie dla ludzi którzy mają ochotę rozwijać się duchowo i mają ochotę coś zrozumieć ze swojej rzeczywistości. Idźmy dalej. Teraz kilka wiadomości które też pewnie szokują ludzi mamy tutaj kolejny Putin może mieć asa w rękawie i czekamy na stosowny moment. W artykule dowiecie się o tym że Władimir Putin może mieć właśnie asa czyli pewnie uruchomi jakiś cyber atak na Ukrainę i na USA. Doskonale wiedzą o tym że ma asa w rękawie. Dlaczego. Dlatego że ingerował w wybory z Donaldem Trumpem gdzie Donald Trump wygrał i wtedy był spokój. Na ziemi nie było żadnych wojen.

[00:27:41.840] - Aron
Śmiali się z Trumpa ale on z Putinem ułożyli pokój na świecie tylko doszedł do władzy i mamy to co mamy. Więc wszyscy ci którzy na Trumpa mogą teraz ugryźć się w język natomiast. Ma jeszcze jedną rzecz która została pokazana o której mówiłem. Broni hiper konieczna. Czym jest i kto ją ma. Świat obiegły wiadomości że w Ukrainie użyto hiper komicznego pocisku King co oznacza że Rosjanie taką broń faktycznie mają to jeszcze nią dysponuje. Czym tak naprawdę jest. Elektronicznej. Dlaczego taka wyjątkowa. Największe światowe mocarstwa USA Rosja i Chiny ścigają się w rozwoju pocisków hiper słonecznych tak szybkich że nie jest w stanie przechwycić i żaden istniejący system tarczy przeciwrakietowej. Więc w tym momencie zadam pytanie do wszystkich rusofobów jak Amerykanie czy Wielka Brytania ma nas ochronić swoją tarczą antyrakietową skoro przed kim białym nie da się ochronić. Naprawdę chcecie dalej krzyczeć że to zły Putin. Naprawdę musicie zobaczyć że Warszawa wyparuje w 30 sekund aby coś do was dotarło. Może najwyższy czas odrobić lekcje historii że w tym momencie to Rosja gwarantuje bezpieczeństwo na świecie a nie Ameryka. Do tego już kilka razy Władimir Putin podsumował trzecią wojnę światową która wychodziła z frakcji Clintonów Bushów teraz Bidena Obamy.

[00:29:06.670] - Aron
Ale o tym mówiłem w tamtym filmie który został usunięty przez idiotów nie przeze mnie. Lecz my teraz dalej już dobre wiadomości. W Polsce powstaje tor po którym będzie śmigać kolej magnetyczna z prędkością 500 kilometrów na godzinę. Oczywiście jest to. Pokazano nam że zmiany klimatu spowodują że trudno będzie latać trudno będzie pływać. Więc mamy tutaj dowód że wszystko się zmieni. Rząd wyleczył Polaków z wódki. Nowe wyniki sprzedaży mogą zaskakiwać a pierwsze miesiące przyniosły drastyczny spadek sprzedaży wódki bo aż o 9 proc. Wystarczyło podnieść ceny aby Polacy przestali pić i wydarzenia na świecie pokazują że tutaj wódką tego nie ogarniasz. Dalej dobre wiadomości to. Fotowoltaika odnotuje największy wzrost mocy nawet ponad 20 gigawatów. Tutaj również możemy poczytać o tym że plan rozwoju sieci przesyłowej na lata 23 32 po prostu pokazuje jak bardzo mocno będą szli w odnawialne źródła energii. I to jest bardzo dobre dla świata dla klimatu. Kolejna wiadomość to trochę mniejsza. Rak jelita grubego to drugi najcięższy nowotwór w Polsce. Gdy pojawiają się objawy lekarz niewiele może już zrobić dla wszystkich tych którzy chcą zrozumieć dlaczego pojawia się rak jelita grubego i jaki narząd odpowiada za jaki aspekt waszego życia i dlaczego choruje ten narząd i co trzeba zmienić w życiu aby on nie chorował.

[00:30:27.470] - Aron
Odsyłam do operacji. Warta mojej samoleczenia rak jelita oznacza że trzeba zmienić całkowicie swoje życie a do tego trzeba wyjść z wiadomości które budzą strach lęk niepokój. W telewizji tego jest dużo więc nic dziwnego że układ okresowy czyli układ trawienny teraz będzie chorował. A ponieważ nie są to łatwe lata więc trzeba odrobić lekcje rozwoju duchowego aby zrozumieć te lata i zrozumieć rewolucję na ziemi. Jak powiedziałem polski rząd jest między młotem a kowadłem ale genialnie rozgrywa teraz tę politykę skupiając na sobie uwagę całej Europy mówiąc że oni zostali na polu bitwy sami z Ukrainą że wszystkie kraje się odsunęły od Ukrainy otwierając granice. No i teraz Joe Biden przyjeżdża do Polski żeby to zrobić żeby pokazać i wesprzeć Polaków i nazwać Niemców Francuzów zdrajcami. Ale jak powiedziałem polski rząd już doskonale wie że Rosja może w każdej chwili spowodować że powiedzmy Polska zniknie z mapy świata o wiele szybciej niż to zakładają. I to przyciągną wszyscy ci którzy mają nienawiść i wojnę w głowie. A na dzień dzisiejszy ta przepowiednia jeszcze ma bardzo mały stopień inności. Teraz będzie straszenie i układanie polityki w Europie. No i oczywiście polski rząd zmuszony do tzw.

[00:31:56.480] - Aron
pokojowych negocjacji z Rosją i wręcz wystawiony na próbę nerwów. To co mówiłem czyli ten telefon w jednym filmie tutaj opisywałem że posłać tam Polaków bo nam podskakują i w tym momencie również ten telefon jak zwykle przyniesie coś dobrego. Bo skoro postraszy się Polaków to będzie prosta droga do tego żeby podpisać traktat pokojowy z Rosją i otworzyć jedwabny szlak. Bo o to w tym wszystkim chodzi. Skoro świat arabski łączy się z Rosją i z Chinami skoro Niemcy Francja Węgry tutaj część świata i Afryki łączy się z Rosją i z Chinami to może czas odrobić lekcje że okupacja amerykańska dobiegła końca i nie była ona wcale tak miła i sympatyczna mimo tego że dała do Polski McDonalda i inne trucizny które Polacy tak pokochali. No ale skoro nasza kuchnia powoduje że mamy jedną z najwyższych zachorowalności na serce na raka na świecie to nic dziwnego że trudno się spodziewać od takich kuchni i od takiego dobrobytu. Tak więc kochani powiem krótko na sam koniec tego filmu jak widzicie nic nie jest czarno białe nic nie jest realistyczne zły dobry bo naprawdę wiele dobrego wyjdzie z tej ustawki. I tak jak kolejny raz Rosja zaczyna trzecią wojnę światową tak jak kolejny raz Rosja tworzy tutaj zmianę na ziemi.

[00:33:16.790] - Aron
Kolejny raz tworzy się coś nowego na ziemi i oni w tej swojej karmie odkupienia właśnie to robią. To kiedy przyjdzie mi nakręcić film. Co dobrego wyszło z tej ustawki. W tym momencie zobaczycie ile fajnych rzeczy dzięki poświęceniu i narodu rosyjskiego i ukraińskiego po prostu stało się tutaj na ziemi. Każdy z nas uwielbia karmę. Każdy z was będzie dokładnie w miejscu które ma być podczas tej ustawki podczas tych które przejdą na nowo. Pamiętajcie że Francja USA nie będzie chciała się poddać tak łatwo. Więc będą próbowali tak jak w Kazachstanie tak jak w Gruzji tak jak w Afganistanie w Iraku rozpocząć pewne działania aby po prostu otrzymać negatywną energię i aby rozbijać to co się dzieje teraz. Tutaj oczywiście będzie wielki krzyk na to że waluta rosyjska i chińska teraz stają na świecie no i oczywiście Niemcy i Francja bardzo tutaj z Rosją będą ostrożne jeżeli chodzi o to żeby nie rozbić od razu. Ale żeby stworzyć unię Euro Azji. Widać ewidentnie że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. I jeżeli ktoś przed oczami dalej ma złego Władimira to mogę powiedzieć tak przyjdzie czas że każdy z was zrozumie o co chodziło na świecie.

[00:34:30.120] - Aron
Jedni tu na ziemi a drudzy tam. Kiedy zadadzą pytanie dlaczego musiały uczestniczyć w takich czasach i po co to było. Dziękuję wam za ten film i myślę że kolejne filmy pokażą już zwrot akcji na Ukrainie. Do zobaczenia.