Rozwój duchowy
|
12/6/22

Świat wielu cywilizacji sprzed potopu, jak doszło do potopu, czasy ostateczne

Świat wielu cywilizacji sprzed potopu, jak doszło do potopu, czasy ostateczne

Świat wielu cywilizacji sprzed potopu, jak doszło do potopu, czasy ostateczne

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji.

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podcast

Transkrypcja odcinka

[00:00:21.730] - Aron
Moje serduszko wasze serduszka. I zapraszam na film który będzie mówił o świecie sprzed Potopu. W świecie który znacie z wielu filmów jak Władca Pierścienia jak Hobbit itd. W tym momencie wielu z Was jest za tym światem elfy wróżki krasnale ogry ludzie motyle Serafin. Wiele takich cywilizacji istniało razem we własnej wspólnocie. Wiele cywilizacji pozaziemskich żyło razem z nami. Istoty humanoidalne zwierzęce humanoidalne o wadzie również były między nami. Czyli świat z Potopu to świat do którego często wdychamy świat smoków. My nazywamy to światem baśni ale kiedy oglądamy film to mamy poczucie że to nie baśń że to istnieje to istniało że to jest nam bliskie. Dlaczego doszło do rozpadu tego świata skoro był tak harmonijnie ułożony ze sobą. Kiedy jest wiele cywilizacji na ziemi połączonych ze sobą to w tym momencie mamy przestrzeń gdzie te cywilizacje łączyły się ze sobą. O co chodzi. Chodzi o to że w projekcie Pokój który istnieje od wielu miliardów lat na Ziemi przychodzą istoty które mają w sobie pokój ale też istoty które chcą zobaczyć czym jest pokój. Są też istoty które nienawidzą pokoju więc wszystko to co buduje pokój będzie przez nich atakowane i kiedy tworzone są pewne projekty to w tym momencie są zapraszani projektanci później przedstawiciele tych projektantów projektantów.

[00:02:06.980] - Aron
Tłumaczyłem w ostatnim filmie o tych dodatkowych pytaniach na czacie na żywo przy pytaniu o Echelon a tam możecie dowiedzieć się jak to działa i co teraz się dzieje. W momencie kiedy mamy takie budowanie przestrzeni to przylatują istoty te pojawiają się istoty które są zbudowane ze światła mają wibracje pokoju. W nich nie ma grama negatywnych po prostu pierwiastków wartości emocji. Później przylatują istoty zaciekawiony. Czy można żyć w tak zwanym świetle. Czy można być tak naprawdę dobrą istotą. Czy to nie jest nudne jak to niektórzy mówią ja nie będę umiał przeklinać czy po prostu nienawidzić. To dla mnie życie będzie nudne. Przylatują takie istoty i one tworzą swoją społeczność. W tym momencie kiedy tworzą taką społeczność to dochodzi do pewnej konfrontacji. Jedni chcą udowodnić drugim że ten świat ich wybór jest słaby po prostu że właśnie życie w pokoju jest nudne że właśnie takie życie. Gdzie oni mogą krzyknąć pobić kogoś a potem go przeprosić jest o wiele ciekawsze i fajniejsze. I mało tego do takiego projektu dołączają inni ludzie inne istoty. Czyli kiedy mamy taki projekt no to wiadomo że wiadomość porusza się po wszechświecie.

[00:03:29.270] - Aron
Jedni używają technologii inni po prostu swoje zdolności. Więc w momencie kiedy pojawia się nowy projekt i tzw. fama wiadomość rozlewa się po wszechświecie po kosmosie. Można powiedzieć że kosmosu taka globalna wioska i często używa się takiego stwierdzenia że ale ten świat jest mały. Dokładnie tak jest we wszechświecie mimo tego że non-stop się poszerza. Dla wielu istot jest on bardzo mały dlatego poszerzają go żeby doświadczać czegoś nowego. I tutaj również po tej globalnej wiosce zwanej wszechświatem rozeszła się wiadomość że tworzy się coś fajnego coś nowego i zaczęły zjeżdżać różne istoty. Zaczęły przesyłać swoją świadomość a świadomością budowali portale przez które mogli przejść nie tylko świadomością ale materią i duchem. Tak to mogę powiedzieć więc w tym momencie woda była używana na planecie właśnie do tego aby łączyć światy łączyć wiele wymiarów. I stąd używamy wody do oczyszczania ciała duchowego. W tym momencie przez tzw. wodne portale przechodziły różne istoty. Stąd mamy taką różnorodność. Następnie pokazywały się istoty które mają zdolności potrafią fruwać latać itd. Jedni potrafią żyć pod ziemią inni na ziemi jeszcze inni potrafią żyć pod ziemią potrafią żyć w chmurach itd.

[00:04:51.620] - Aron
Czyli stworzyła się taka globalna wioska na Ziemi w wielu wielu cywilizacji. Co się stało. W skrócie trzeba podać kontynenty do istnienia. Wiemy że kontynenty się rozjechały ale kontynenty sprzed potopu były o wiele większe niż to co widzimy. Mało tego ziemia była o wiele większa. Im więcej przybywało istot tym mama ziemia się powiększała aby ich pomieścić. Mówią że mała ziemia nie zgubę. To nieprawda ponieważ mama ziemia ma zdolność regeneracji jak widzimy zdolność oczyszczania siebie zdolność również powiększania swojej objętości. Ja wiem że to się wydaje niemożliwe fizykom i powiedzmy tutaj naszym ludziom naukowcom od fizyki i chemii. Ale jak powiedziałem wiele rzeczy jest nieodkryte na naszej planecie i wiele rzeczy zostało wyparte przez naukowców. Dla ludzi którzy rozwijają się duchowo moje słowa są normalnością bo przestrzeń ducha jest nieograniczona. Więc w tym momencie nasza kochana mama ziemia tworzyła się na nowo dla tych cywilizacji dlatego była o wiele większa. Dlatego powiedzmy możliwość prowadzenia przemieszczania się przez portale była normą. Zamiast używać tak jak używamy samochodów samolotów portale były normalnością i tzw. tworzenie portali aby się gdzieś przenieść. Też zobaczcie jak wyglądało życie w tamtych czasach.

[00:06:18.560] - Aron
Była szkoła która łączyła wszystkie cywilizacje. Były to tzw. uniwersytety. Do uniwersytetów przychodziły osoby które chciały się uczyć. Nie było przymusu nauczania nie było jakiegoś programu. Wszyscy którzy chcieli nauczyć się skorzystać z możliwości innych cywilizacji uczyły się od nich. Mało tego była część która uczyła się jak tworzyć nową technologię. Była część jak rozwijać swojego ducha i była część która łączyła technologie z rozwojem duchowym z możliwościami ale pasja z tworzeniem technologii która umożliwiała telepatycznie itd. Wszystko to tworzyło nową społeczność społeczność wielowymiarową która współistnieje ze sobą. Ale doszło też do takiego rozłamu jaki widzimy teraz. Znowu pokolenie nowego czyli ci którzy się nie chcieli uczyć widząc zdolności swoich dzieci swoich przyjaciół swoich znajomych i to że oni mogą więcej podróżują więcej w nich gościła taka chęć irytacji podobna jaka jest teraz u wielu ludzi którzy żyją w materii kiedy ten świat się rozpada i którzy zaczynają irytować się na to że jest grupa społeczna powiedzmy tak jak my która widzi wiedziała o tym i zaczyna się pięknie układać do nowych czasów. Więc również tam doszło do pewnej formy irytacji kiedy ta irytacja rozlewa się po wszystkich społecznościach.

[00:07:51.100] - Aron
To w tym momencie doszło do tak zwanej konfrontacji. Czyli czy. Nowe pokolenie które jest zbudowane z wiedzy wielu istot obroni słowo pokój czynie. I co się stało. Doszło do tzw. czasów ostatecznych w których to irytacja w starszym pokoleniu irytacja. W pokoleniu które nie chciało się rozwijać i nie chciało się zmieniać zaczęła tworzyć drogę do tzw. agresji złości i zaczęła się łączyć z tymi cywilizacjami które niszczą pokój. Czyli do tzw. sytuacji które podbijają inne światy dla których wojna stała się codziennością. W tym momencie doszło do rozłamu w wielu cywilizacjach. Jest to tych w których gościło światło stworzyło sobie wymianę. W tym momencie była to taka sytuacja jak z Jezusem. Jezus pokazał że można być dobrym człowiekiem. Można żyć inaczej. Stworzył pewną enklawę do której zaprosił wiele ludzi. Nie zmuszał ludzi do tego żeby jego słuchali żeby z nim byli ale emanował dobrocią. W tym momencie powiedział że stworzył świat do którego zaprosi wszystkich tych którzy wyrzucą z siebie mrok a będą chcieli stworzyć sobie dobro i światło. I tym jest wniebowstąpienie przejście do innego wymiaru w którym to oni właśnie działają.

[00:09:23.210] - Aron
W tym była bilokacji a tak to można powiedzieć. Czyli wiemy że ojciec Piotr umiał robić wiele. Tak samo miał to robić Jezus czyli przeniósł siebie. Tak mogę powiedzieć swoją świadomość do tej strefy w której panowało światło strefy wibracyjny i część jego. To druga część została tutaj. Poruszania się po tym świecie. Tak samo było tam. W momencie kiedy. Zobaczył że część tej cywilizacji nie udźwignie dzieła zmian i chciała się zmieniać. Chciał pracować dokładnie tak jak samo jest w tych czasach. Zobaczcie na swoich bliskich chcą pracować chcą się zmieniać. Ile z nich wypiera rzeczywistość. Ile z nich nie rozumie tego co się dzieje. Narzeka na Putina. Narzeka na wysokie ceny. Narzeka na to że się wszystko rozpada ale nie chcą zmienić swojej świadomości. Więc dokładnie tak samo było tam. Oni nie chcieli zmienić siebie ale chcieli wyrzucić z rzeczywistości wszystkich tych którzy uśmiechali się którzy mieli lepiej od nich. Więc uważali że stworzą świat w którym będzie tak jak do tej pory w którym to oni będą właśnie dyktować warunki i nikt im nie będzie kazał się zmieniać.

[00:10:33.500] - Aron
Nikt im nie będzie mówił jak można żyć. Nikt ich nie będzie raził w oczy tak mogę powiedzieć swoim szczęściem. No i sprawdza się tutaj powiedzenie że nic tak nie denerwuje Polaka jak szczęśliwy Polak. W tym momencie to powiedzenie było dokładnie w punkt ale nie było źle Polski i Polaków więc dokładnie w ten sposób to działało. I co się dzieje. Opiekunowie istoty zaczynają tworzyć wymiary czyli dzielić ten świat na wymiary. Wymiary podlegają prawu wibracji. Dlatego rozwój duchowy podnosi waszą wibrację. Stąd będziemy się poruszać później po tych wymiarach i będziemy łączyć się z tymi cywilizacjami. I w ten sposób nagle ci którzy powiedzmy chcieliby wyrzucić jednych z planety którzy brali irytację zobaczyli że tamci odchodzą więc uznali to za słabość. Rozpoczęła się tzw. wojna jeżeli chodzi tutaj o rzeczywistość. I zaczęły się niesnaski wśród elfów stworów itd. Wśród wielu cywilizacji które mają swoją nazwę aby istniał nie będę podawał nazwy bo zwróciło znowu uwagę po prostu pewnych algorytmów które dotyczą całego internetu. W tym momencie te cywilizacje bardzo mocno zaczęły atakować inne. W momencie kiedy ilość tych irytujących ludzi ilość tych ludzi walczących ilość istot walczących poszczególnych stacji walczących przybywało.

[00:12:06.200] - Aron
A oni się łączyli jedno. Czyli jeżeli np. była osada elfów i w tej osadzie elfów zwyciężyła wiedza pokój harmonia. Te młode pokolenie które chciało właśnie współistnienia ze wszystkimi które gasiło tradycję elfy bo np. tak samo było we wszystkich cywilizacjach młode pokolenie które budowało swoje jestestwa na współistnieniu a nie na tradycji do której też ludzie są bardzo przedstawiani. To w tym momencie to tak jakby zgasić tradycję katolicką w jeden dzień. Sami wiecie że kiedy mówicie że nie jesteście katolikami. Jakie to jest oburzenie wśród waszych bliskich i rodzin. Mniej więcej tak dokładnie było. Religia i tradycja bardzo były ze sobą powiązane i gdzieś każda sytuacja miała swoją religią tradycję. Tak mogę powiedzieć według której istniała i momencie kiedy młode pokolenie zaczęło to rozbijać bo byli stworzeni na tej planecie. Porównam to do takiej struktury dzieci które urodziły się po komunie i którzy urodzili się w komunie. Pamiętamy tamten czas kiedy był ten czas trudny ale można było sobie poradzić ale te dzieci tamtego nie pamiętają one pamiętają. Teraz ten czas jest wszystko w sklepach są supermarkety itd. Jak można było bez tego żyć. Więc w tym momencie tam również była taka droga.

[00:13:25.400] - Aron
Było pokolenie które chciało współistnienia chciało się rozwijać i pokolenie które było oparte na tradycji na konserwatyzmem na ich religiach i uważało że to nowe jest złe i nie da nic przyjemnego że tracą swoje jestestwa to tracą swoje korzenie i doszło do podziałów w rodzinach. Tak jak teraz dzieje u nas doszło do podziału w miastach w państwa w takich osadach. A to mogę powiedzieć. I w tym momencie. Zaczęły się jednoczyć pewne grupy. Dlatego widzieliśmy tzw. wojny wspólnot i atakowały te osady które po prostu nie chciały żyć po ich nowemu. Tak to mogę powiedzieć. I w momencie kiedy wchodzili do osady to widzieli tylko kryształ. Widzieli puste osady i ludzi którzy się przenieśli na inne wymiary. Ale to co było najpiękniejsze w tym wszystkim to tak zwany podarunek przy przeniesieniu się dla tych wszystkich istot w których gościła ignorancja. Kiedy oni wchodzili do osady i cieszyli się zdobywają osadę a tutaj nie ma nikogo w osadzie to pochodzili z tak zwanej głównej świątyni. W głównych świątyniach były olbrzymie kryształy mocy. Działały jak telebimy. Tak to mogę powiedzieć. W tych kryształach tworzyły się tzw.

[00:14:43.680] - Aron
obrazy miejsca w którym są mieszkańcy tego miasta tej osady. Pokazywali im do czego się przenieśli. Pokazywali im piękny kolorowy świat. Pokazywali im spokój harmonię pokazywali im przyjemność i siłę że nie będą z nimi walczyć tylko mają możliwość kreacji nowej rzeczywistości. Tym jest właśnie przeniesienie się do złotego wieku kreacja nowej rzeczywistości oddzielenie tych którzy chcą wojny od tych którzy chcą pokoju. I co się dzieje w momencie kiedy macie tzw. wielkie kino. Mało tego to było kino 7D. Tak to nazwę kino które przesłało nie tylko przyjemność obrazu tak jakby w kinie 3D ale jeszcze zapach zapach kwiatów przyjemność wiatru przyjemność słońca ciepła klimatu. Czyli ci ludzie i istoty które to oglądały doświadczały tego świata na własnej skórze w obrębie tego kryształu. I w tym mieście. To powodowało że wielu z nich zrozumiało wreszcie czym jest przyjemność życia egzystencji oraz przebywania w wysokich generacjach. Zobaczyli że te osady wibracyjny tak mogę je nazwać. Mają kontakt z całym wszechświatem przenoszą się łączą się z innymi. Niektórzy też zobaczyli swoje własne dzieci które odeszły od nich i wybrały tamtą drogę. Tak samo było za czasów Jezusa kiedy tworzyły się enklawy.

[00:16:24.030] - Aron
Dzieci odchodziły od konserwatywnych rodziców dlatego że tak nie lubili Jezusa bo chcieli rodziny. Nowe pokolenie chciało żyć we wspólnotach a nie w konserwatyzmem starych religii. I dokładnie było tutaj tak samo przed potopem. I co się dzieje. Kiedy wszyscy już dokonali wyboru to mogę powiedzieć doszło do tzw. walk między sobą. Dlaczego. Dlatego że istoty które wybrały drogę wojny wybrały też drogę władzy. Kiedy mieli wspólnego wroga czyli wyrzucić z planety. Istoty które wybrały pokój miłość radość szczęście kiedy to się dokonało i kiedy te kryształy były uznawane za tzw. wirusa. To nic dziwnego że próbowano je niszczyć. Próbowano też zabijać wszystkich tych którzy poczuli tę piękną wibrację tego świata i chcieli się do niego przenieść. Zaczęły się nie tylko te czynności w stosunku do istoty do istoty. Zaczęły po prostu być takie sympatyczne jakie znamy z naszego świata jeden na drugiego donosi do urzędu skarbowego. Dlaczego on ma mieć lepiej ode mnie niż to jego własność itd. Zazdrości zawiści. Kiedy na planecie jest wibrację pozytywna i negatywna kiedy to wszystko razem ze sobą współistnieje to w tym momencie planeta równoważy to. Bardzo często.

[00:17:55.330] - Aron
Istoty pracują aby to wszystko było w równowadze aby ta negatywna energia mega siła światła. Ale kiedy istoty od światła opuszczają daną planetę to w tym momencie rozlewa się wszystko to co budzi mrok. W momencie kiedy wszystkie istoty światła i ci którzy chcieli do nich dołączyć opuściły planetę. Nastało po prostu to co znamy tutaj. Teraz nastały walka o władzę walka o tak zwane puste miasta o strefę wpływów itd. Najpierw zaczęto robić czystki w swoich cywilizacjach społecznościach czyli wszyscy ci którzy chcieli pójść do istot światła po prostu którzy chcieli się łączyć z innymi którzy medytować i którzy łączyli się świadomością którzy chcieli otworzyć drogę do innych wymiarów po prostu byli prześladowani. To jest typowa historia chrześcijan pokazana we współczesności która działa się przed potopem. Wtedy po prostu ci ludzie i istoty łączyły się ze sobą uciekały do tzw. miast natomiast musiały przepracować poziom wibracji sobie czyli rozwijać się duchowo. Tak jakby teraz się rozwijamy duchowo. W ten sposób kiedy wybaczają i zapominali o przeszłości uwalnianie się od tęsknoty od smutku od strachu lęku. Wtedy mieli tak zwaną enklawę w której się rozwijali. Na tzw. miasto była spuszczona tylko zasłona niewidzialności.

[00:19:26.060] - Aron
Wtedy po prostu taka kopuła powstawała na tym mieście. To miasto znikało z mapy. Powodowało to okres przejściowy. Dokładnie w tym okresie przejściowym teraz jesteśmy czyli gdzie my dostajemy się do nowej wibracji do nowej zmiany. W momencie kiedy te istoty część z nich przepracowała część jednak wolała wrócić do swoich. Uważała że to jednak nie jest takie fajne itd. Czyli nie potrafili po prostu pozbyć się fałszu który w nich mieszkał. Czyli oni myśleli że istoty świata są słabe że nie sytuują ich myśli że dadzą się oszukać. Więc on będzie udawał rozwój duchowy udawał duchownego a tak naprawdę jest małym wrednym człowiekiem który po prostu korzysta tylko z tego żeby wbić szpilę i zostaje sam ze sobą. To tutaj jest cała nienawiść do źródła do wszechświata do innych ludzi w ogóle do tego że on musi cokolwiek robić ze sobą że on musi pracować nad sobą itd. ITD. Czyli z jednej strony nie chciał uczestniczyć w tym świecie który się tworzył a z drugiej strony nie chciał iść też do tamtego świata. Chciał mieć świat taki jaki był wcześniej. I tutaj mamy analogię do demokracji która była wcześniej czy ludzie chcą tego świata który był wcześniej nie zważając na to że ten świat niszczył wszystko dookoła.

[00:20:43.580] - Aron
Wraz z nimi ci ludzie byli też w tych miastach. Co się potem działo. W momencie kiedy nastąpiło połączenie portali to przechodzili tylko nieliczni dlatego że portal był wibracyjny więc w tym momencie przeszli tylko ci którzy faktycznie do rozwoju duchowego którzy zostawili stary otworzyli się na nowe i później tam dokonywała się tak zwana selekcja. I oczywiście zostawała ta grupa istot która nie przeszła wibracji która była pełna fałszu. I dochodziło też w tych miastach do tak zwanego buntu. Czyli ci ludzie czy te istoty które uważały że światło jest słabe że to mrok rządzi że nikt im nie czyta w myślach że oni mogą udawać tak jak było do tej pory no to nic dziwnego że w tym momencie kiedy im pokazywano ich myśli a oni czuli się po prostu nie sympatycznie telepatycznie i istoty te czytały w myślach bo i normą w tamtych czasach nie były lubiane dlatego że przed nimi nie dało się nic ukryć. Więc w pierwszej kolejności istoty które wybrały wojnę jako drogę chciały zniszczyć tych właśnie tyle batów zniszczyć istoty które czytają w myślach bo ci od razu wiedzieli co tamci chcą zrobić. Jaki ten człowiek tutaj co to jest.

[00:21:58.680] - Aron
I w momencie kiedy dochodziło do tzw. konfrontacji ze swoją rzeczywistością z prawdą o sobie to nic dziwnego że jedni się gotowali tak jak teraz. Wiele osób się gotuje kiedy otrzymają prawdę o sobie kiedy mają jakąś laurkę na swój temat. A tutaj rzeczywistość. Jedno wydarzenie pokazuje że powiedzmy ta nauka się rozbija przez złość i agresję w momencie kiedy idzie coś po naszej myśli albo po prostu coś innego otrzymaliśmy niż zakładaliśmy. Uważaliśmy że nam się należy a tutaj ktoś jednak pokazał nam że nie otrzymamy tego. Czyli program Porażki nie został zrobiony ale komuś się wydawało że tak jest. I kiedy zostało pokazane co naprawdę myśleli no to nic dziwnego że się ze złości. I tutaj mamy taką analogię do tego co się dzieje na świecie. Czyli ludzie mówią że będą inwigilowani że wartość pieniądza będzie inwigilowany że rządy będą wszystko wiedziały że również ta technologia która być rozpoznawały nasze twarze rozpoznawania nasze emocje będzie czymś złym. Nie ona będzie genialną podpowiedział nam abyśmy zmienili swoje stare przyzwyczajenia i zachowania ale będą to robić. Naturalną formą jest rozwój duchowy i żadna technologia do tego nie będzie potrzebna.

[00:23:11.480] - Aron
Ona będzie dawała nagrody za to że oni potrafią się zmieniać a inni będą widzieli w tym. Fałsz obłudę kłamstwo dopóki nie zobaczą rozumienia rzeczywistości albo zobaczą co ona daje i w ten sposób. Tam również dochodziło do takiego egzaminu testu z tak zwanego rozwoju duchowego z podniesienia swojej wibracji. W momencie kiedy powiedzmy część tych osób przeszła przez portal i już była po drugiej stronie to pokazywano im jak jest po drugiej stronie. Wiedzieli że warto tam po prostu być. Osoba która nie umiała latać otrzymywała zdolność latania. No pomyślcie sobie jaka przyjemność były was czekała wtedy kiedy byśmy po prostu sami latali. Sobie łączyli się w górze również kiedy moglibyśmy przechodzić przez skały do miast skała do tego co jest pod ziemią. Mnóstwo nowych możliwości które powiedzmy tutaj nie do końca były już otwarte. Tak mogę powiedzieć bo istoty które miały coś takiego robić przeszły na inne wymiary. I co się dzieje w tym momencie kiedy oni to oglądają i jeszcze mają czas na zmianę i powiedzmy kolejny egzamin kolejne przejście na wielowymiarowy. Gość No ale byli też ci którzy byli przysłani tutaj od roku aby burzyć tą społeczność aby próbować dostać się aby wysłać jakiegoś wirusa itd.

[00:24:29.680] - Aron
Czyli nie odpuszczał chciał zgasić takie enklawy. Mało tego bardzo często było tak że w momencie kiedy była tak zwana zasłona niewidzialności to kiedy byliśmy w takiej społeczności który za obiecany dobra tutaj na tym świecie będzie się tam rozwijał. Ale tak naprawdę chodziło o to żeby on był w środku aby mógł po prostu połączyć się ze świadomością tak zwanych szamanów Polaków którzy widząc to co on mogli otoczyć to miasto czy te osiedle stworzyć pewien krąg i w tym momencie atakowali swoimi myślami całą tę zaporę niewidzialności. W ten sposób to było. Czyli walka była nie tylko w technologii to co widzimy jakieś mecze ale też pełna walka świadomości z użyciem myśli. W momencie kiedy myślę o tym żeby to znikło żeby pojawiła się rzeczywistość była bardzo mocna. Wiadomo każdy potrzebuje energii. Więc z jednej strony kryształ który pobrał energię na tą zaporę i który dawał możliwość przetrwania tym istotom w środku po prostu musiał być energetyczny. Z drugiej strony druga rzecz to też zmuszało tych ludzi te istoty które były w tym mieście w tej enklawie do szybszej nauki do rozwoju do opowiedzenia się kiedy oni widzieli zapory że tam tworzy się wojsko jest armia tworzą się istoty które chcą ich dopaść bo byli uznawani za zdrajców.

[00:26:01.240] - Aron
No to nic dziwnego że oni rozwijali się uczyli się też pozbywać strachu i lęku. Więc tak to wszystko wyglądało. Jedno służy drugiemu. I oczywiście było tak że ci co przeszli byli szczęśliwi. Ci co zostali byli czasami straceni. Natomiast w tych wszystkich powiedzmy kasacja takich miejsc jak powiedzmy religia pasowała miejsca mocy korzystając z ich energii o czym mówiłem w filmie o miejscach mocy. Tak samo tutaj było kasowanie takich miejsc miejsc mocy co to dawało. Dawało to to że te kryształy po prostu były też bardzo często chowane w ziemię albo tworzone były specjalne osłony. Tak to mogę powiedzieć wibracyjny i łączyło się to z ośrodkiem powiedzmy centralnym jeżeli chodzi o przepływ energii w samej ziemi czyli wzmacniało się miejsce mocy które po prostu teraz są z których korzystamy. To nazywamy czarna magia. W momencie kiedy powiedzmy zasłona została rozpuszczona to następował atak natomiast na istoty to tam były. Jeżeli tam był szpilek to szpiega oszczędzano dlatego że znał historię przekazywał myśli. Natomiast jeszcze jest to bardzo mocno torturowano i dla przykładu dla innych po prostu tworzono nie sympatyczną. I tak zaczął tępić możliwości przejścia na inne wymiary w momencie kiedy powiedzmy zamknięto tę możliwość.

[00:27:28.750] - Aron
Tak to mogę powiedzieć że można fizycznie przeskoczyć do innego wymiaru. Pozostawiono zawsze możliwość duchową tak jak jest teraz w medytacji. Czyli przesłania swojej świadomości. To te istoty które już nie mają wspólnego wroga zaczęły walczyć o tereny. To co widzicie. I dochodziło do olbrzymich walk wojen bogów jak to nazywamy z przesłaniem swoich istot spoza ziemi aby po prostu tutaj zapanować nad tą planetą. No bo jak udało nam się istoty od świata wygonić z tej planety to w tym momencie zostaje ta rzeczywistość nasza czyli ten rok. I co się dzieje. Wojny trwają trwają trwają. Zostaje cywilizacja ludzka która wygrywa to wszystko. Ludzie jak widzicie mogą wiele znieść mogą też się zjednoczyć. Więc zostaje to zrobione. Część tych istot nie chciała walki. Chciała się przenieść uciec z tej przestrzeni. I powiedzmy że realizacja też. Pozaziemskie są bardzo cwane więc też używały innych istot do tego żeby osiągnąć swój cel. I w momencie kiedy dochodzi do tak zwanej eskalacji wojny. I ci którzy się połączyli macie to nazwane upadłe anioły które się połączyły ze sobą aby przejąć ziemie zdobyć ziemie kiedy one po prostu chciały triumfować.

[00:28:49.780] - Aron
Nagle się okazuje że mamy tutaj mowy o czasach ostatecznych. Czyli są ludzie istoty które po prostu żyją w odosobnieniu które po prostu mają swoje enklawy które umieją się przenosić mają lokacje. To są magowie tak byli nazywani w tamtych czasach których nie tak łatwo jest zgładzić. Nie tak łatwo jest zgładzić kogoś kto potrafi się zamienić w zwierzę. Potrafi się zamienić w mgłę potrafi zniknąć potrafi przenieść z jednego końca świata na drugi w ułamku sekundy. Więc w tym momencie kiedy ktoś używa całej zdolności świata ducha to nic dziwnego że potrafi przeprowadzać ludzi. I dalej ci tak zwani magowie pomagali tym którzy zostali wciągnięci w te wielkie wojny którzy mieli już dość tych wielkich wojen. W momencie kiedy ci magowie tworzyli pewne mini enklawy tak co mogę powiedzieć to przychodzi informacja o czasach ostatecznych czyli o kasacji tego programu. Mrok nigdy nie będzie rządził na żadnej planecie daje im się iluzję rządzenia a potem przychodzi olbrzymia lekcja pokory. I w tym momencie kiedy jest informacja o czasach ostatecznych że wszystko co zbudował mroki całe te cywilizacje które walczyły ze sobą które triumfowały które zawarły tzw. pakt pokojowy między sobą dlatego że kiedy wyrzuciło się powiedzmy setki od światła kiedy nie dało się walczyć z wymaganiami kiedy powiedzmy było ich o wiele więcej kiedy zwyciężyło się tak to mogę powiedzieć w pień niektóre słabsze cywilizacje kiedy zdobyło się ich i technologie i ziemie to wtedy kiedy się stajemy z Bogiem na planecie nagle powiedzmy były zawierane sojusze i potem dochodzi do zdrad.

[00:30:38.440] - Aron
Czyli mamy już tam po pięciu armii czy 12 bogów jak to nazywacie dziewięciu bogów a potem widzimy coraz więcej po prostu ataków własnych na kolejnego boga zdrady. I w tym momencie przeżywają ci najwięksi bo każdy chce być tym jedynym władcą planety. No i w momencie kiedy zostało ich tak naprawdę trzech. To wtedy podzielili świat na trzy strefy i w ten sposób nagle zapanowała chwila ciszy. Ale tym razem nie mamy żyć w pokoju więc dochodziło oczywiście do rabunków do napadów. Zaczęli gotować we własnym sosie. Ich armia i żołnierze. Istoty które były wychowane na wojnach bardzo mocno zaczęły niszczyć podwładnych. Tak to może być słabsze jednostki eliminować słabsze jednostki. No więc w tym momencie ci najwięksi zaczęli robić turnieje. Mamy igrzyska sportowe aby udowodnić kto jest najlepszy aby ta pycha zarozumiałość była aby było to uwielbienie narodów i tłumów itd. ITD. Więc stamtąd przeniesiono wiele rzeczy na nasz świat. I w tym momencie kiedy to już wszystko powiedzmy opanowało po swojemu przychodzi wiadomość że zostanie to wszystko skasowane. Możecie sobie pomyśleć tylko tak jak jest teraz kiedy ja mówię o tym jak ludzie na to reagują.

[00:32:02.000] - Aron
Jakie czasu chcesz. Jak śmiesz to powiedzieć co tutaj się dzisiaj dzieje a jak oni to wskazują to jest niemożliwe itd. ITD. Klimat niemożliwe żeby taki był. ITD. I teraz kiedy to wszystko staje się naszą rzeczywistością to u tych ludzi jest frustracja bo oni nie wiedzą jak się zachować. Frustracja kiedy macie wiadomość. Powiedzmy wtedy kiedy dzisiaj o godzinie 19 we wszystkich mediach na całym świecie prezenterzy telewizyjni radiowi powiedzieliby że właśnie dowiedzieli się że są czasy ostateczne że grupa jest odpowiedziała im że są często toksyczne. I to jest taka grupa istot która może niszczyć ziemię w ułamku sekundy których nie można zniszczyć. Nie można z nimi walczyć. I co się dzieje na ziemi. Można odsetkową obrazic. Co taka wiadomość spowodowałaby na ziemi. Natomiast tam również taka wiadomość została podana że czasy ostateczne się rozpoczęły. Ta wiadomość została podana przez to trafienie do kontrolą umysłów czyli przez tak zwaną myśl kontroli umysłów czyli. Do każdego umysłu. Do każdej świadomości która była na ziemi doszła myśl o czasach ostatecznych. Było to jak plotka która rozpowszechnia się po wszystkich miastach. Dochodzi do tzw.

[00:33:21.200] - Aron
władców projektantów i oni zaczynają szukać ludzi którzy budują arki którzy mają wiedzę itd. Dlatego widzimy ochronę tych właśnie miejsc. Magowie używają swojej siły aby po prostu zbudować takie marki. I co się dzieje. W momencie kiedy się mówi o budowaniu takiej marki to znowu powstaje ochrona tego miejsca. Czyli znowu powstaje zapora której oni nie mogą zniszczyć siedzą dookoła tej zapory. Film pokazuje to że budował Arkę a tutaj istoty pomagały a reszta była dookoła niego i chciała to zniszczyć. Mniej więcej tak to wyglądało w tamtych czasach. Czyli znowu się wznieśli te zapory bo tworzyło się coś nowego i to pokazywało im że ich świat dobiega końca. Więc oni chcieli udowodnić że to jest słabe że to bzdura że to nie istnieje bo większość istot zaczęła przechodzi na stronę Arki i chciała przetrwać. Ale żeby przetrwać trzeba było też się zmienić. Czyli arka też była wibracyjny. Trzeba było wybaczyć przeprosić jakby uwolnić się od przeszłości aby zbudować nowy świat. I znowu ci ludzie chcieli tylko przetrwać poprzez strach i lęk. To samo widzimy teraz że ludzie ze strachu i lęku chcą się zmieniać ale nie zamykają strachu i lęku.

[00:34:42.830] - Aron
Nie rozumieją tych czasów nie akceptują tej rzeczywistości tylko dalej mają strach o pieniądze o przyszłość o dzieci itd. O to co będzie jeżeli oni dalej żyją strachem i lękiem który ich wypełnia zamiast odrobić tę lekcję że wszystko prowadzi do światła kiedy żyje wiecznie nie mam się czego bać. Każdy ma swoją karmę i otrzymam konsekwencje mojego działania albo na pozytywne czy pozytywne konsekwencje. A nawet jak się coś nie sympatycznego to i tak za chwilę się przeniosę do raju więc w tym momencie będę się cieszył przyjemnością. Więc wiele osób ze strachu i lęku chciało przyjść na Arkę ale nie umiało przerobić tego strachu i lęku w przeszłości dlatego że zło było bardzo zakorzenione. No i w tym momencie kiedy trwa budowanie tych ale kiedy jest powiedziane że będzie potop że zniknie wiele wiele rzeczy kiedy w starożytnych księgach były zapisy o starych potrzebach to nic dziwnego że trwa wielkie poruszenie. Na świecie trwa tzw. bycie sprytniejszy. O co chodzi z tym. Chodziło o to że. Tak zwani teraz bogacze. Ludziom się wydaje że mogą się schować w swoich schronach. Mają tyle pieniędzy że mają swoje jachty samoloty że oni przetrwają tą zmianę klimatu.

[00:36:02.120] - Aron
Tamtym też się tak wydawało że ci władcy mają zamki mogą pobudować się na górach będzie potop. No to musimy iść w góry. Tak to poszli w góry w tym momencie tam budowali w górach swoje miejsca swoje schrony do których zapraszali tylko tych którzy będą im potrzebni czyli tych którzy będą im służyć itd. No więc w tym momencie powstały tzw. enklawy w których to mrok chciał się schować. No i oczywiście ci którzy budowali arki istoty od światła magowie powiedzieli krótko na temat nic się nie schowa bo potop to nie tylko deszcz woda ale też i wibracje. Czyli tak jak mówiłem o wirusie wibracyjny który teraz jest na ziemi. Tak samo będzie w czasach w których będzie sortowanie ludzi o wiele większe niż nam się wydaje. Wibracyjny wibracyjny deszcz. Oczywiście tam się tego nie widzieli nie rozumieli mimo tego że im tłumaczono że wibracje pozytywna i negatywna i wszystkie te wibracje mają przeniesienie się widzieli portal wibracyjny w zespole nie mogli przejść ale dalej mieli jakby w tej swojej małości arogancji. Bo tym jest jakby zrozumienie tego że oni się już odkupili odbudowali obdarowali w bezpiecznych miejscach i nic ich nie ruszy.

[00:37:24.440] - Aron
No więc w momencie kiedy powiedzmy część ludzi przyszło do Arki część przyszło do Arki. Wtedy po prostu następowały tzw. przejścia czyli Arki były budowane później adekwatnie do cywilizacji czyli na arce ludzi byli tylko ludzie na Arce powiedzmy na sali byli tylko krasnale. Tak dalej czyli zaczęto sortować jakby cywilizację. Dlaczego. Dlatego że w Nowym Świecie jak widzicie jest blokada wymiarów. Jest też blokada nałożona na nasz wzrok i na nasz umysł. My nie widzimy krasnala nie widzimy ogra nie widzimy Golluma. Nie widzimy wielu istot typu wróżka elf bo poruszają się bardzo szybko. Nie widzimy statków które są nad nami bo poruszają się poza zakresem naszego widzenia. Więc w tym momencie w ten sposób zrobiono podział na przestrzenie. I w momencie kiedy wiele ludzi przetrwało potop zobaczyli że ci tzw. panowie dla których walczyli zostawili ich. Już wiecie dlaczego bogaty się nie uchroni w tych czasach ostatecznych. Jeżeli będzie tworzył dobro na ziemi będzie istniał. Jeżeli będzie chciał barykady i będzie chciał istnieć i mieć stary system pod kontrolą no to rozpadnie się jego ciało a w tym momencie nie przejdzie przez czasy ostateczne.

[00:38:44.550] - Aron
No i w tamtych czasach było dokładnie tak samo. W momencie kiedy zaczęło padać zaczęło grzmieć okazało się że zeszły lawiny błotne. Okazało się że w tym momencie nie ma czym oddychać. Powietrze jest bardzo sympatyczne. Okazało się że wiele rzeczy których nie brali pod uwagę stało się normą. Ja nie będę opisywał jak wyglądał ten potop bo mam go w głowie. Widzę jakie to było sympatyczne ale każdy kto przeżył powódź wie o czym mówię. To co spotkało wiem Niemców rok temu to powódź w tym miasteczku która przyszła nagle. No to dokładnie coś takiego było. Czyli im się wydawało że to jest kłamstwo że to nie istnieje. I nagle w jeden wieczór w jedną godzinę w 15 minut zmywa całe miasta całe po prostu enklawy. Tak to mogę powiedzieć i metod które tam żyły. Natomiast Arki miały to do siebie że przechowywała idee przechowywała te osoby więc były tak zbudowane że w tym momencie kiedy miała Arka zwodowana to tam woda podchodziła bardzo delikatnie. Pamiętajcie że Ziemia jest tą inteligentną i ona wie gdzie i kiedy kogo zmyć. I co zmyć i wie kogo ma ocalić więc doskonale wiedziała kiedy podesłać łagodną wodę i zbudować arki a kiedy po prostu zrobić.

[00:40:09.460] - Aron
To jest opatrzność. I co się dzieje. Tej straty to się podbudowały próbowały się schować itd. W momencie kiedy powietrze zaczęło ich dusić. I macie to z kolei czyli kiedy powietrze staje się zagrożeniem dla nich to w tym momencie trzeba zmienić siebie zadbać o swoje zdrowie zadbać o swoje wibracje zmienić całkowicie myślenie. Ale oni byli uparci. Tak wiele ludzi jest upartych i w tym momencie zaczęli odchodzić. Czyli nie zginęli od deszczu od powodzi ale od wibracji innego powietrza. Dlatego mówiłem o wibracyjny wirusie. I w tym momencie okazało się że ci tzw panowie są do ruszenia. I kiedy ich podwładni widzieli że kiedy pan leży i nie oddycha to w tym momencie automatycznie zaczęli też próbować się zmienić prosić Boga o zmianę prosić tam istoty o zmianę. Ale przechodziło to przez wibrację więc mieli czas na to żeby to zrobić. I to są dokładnie te czasy których jesteśmy my. Mamy czas na to żeby się zmienić ale kiedy tego nie zrobimy przejdzie przez tak zwaną ostateczną rozgrywkę. I u nas jest trochę inaczej. Ale to tłumaczyłem w innej firmie ostatecznej rozgrywce.

[00:41:18.730] - Aron
Tam było trochę inaczej. No i macie podobne założenia ale inaczej się to odbędzie. Więc w momencie kiedy powiedzmy już nastało to sortowanie czasu ostateczne. W tym momencie mama ziemia się uspokoiła Arki osiadły. Dokładnie tam gdzie miały osiąść powstały nowe lądy rozeszły się te lądy powstał nowy świat. I w tym momencie wychodzą istoty które mają dostęp do istot wielowymiarowych. Co się dzieje. Następuje połączenie z światami które przeniosły się wcześniej czyli istoty które przetrwały w Arce przez pewien okres mają dostęp do tych światów wielowymiarowych o które wspomniałem i dlatego panuje cudowna piękna atmosfera na Ziemi tak zwanej pokój na Ziemi. Mówiłem o tym że jest to zapisane jako świat w którym wszyscy porozumiewają się jednym językiem i wszyscy po prostu żyją w harmonii. Powstał cudowny piękny dany świat. To trwało wiele tysięcy lat. Tam nikt czasu nie liczył bo nikt się nie spieszył nie musiał iść do pracy nie musiał gonić za czymś. Wszyscy cieszyli się przyjemnością egzystencji zwiedzaniem podróżami przebywaniem ze sobą. Wszystkie myśli były wspólne nikt nie ukrywał czegoś itd. Te osoby istoty które powiedzmy przetrwały w tych walkach miały już wibracje do tego żeby dostroić się do Nowego Świata i w podzięce za to że przetrwały błyskawicznie zmieniły swoją wibrację widząc co się dzieje i widząc potop bardzo szybko zmienił swoja wibrację.

[00:43:00.100] - Aron
Dlatego zobaczcie co się dzieje teraz na ziemi. Są wstrząsy są zmiany które budzą ludzi które powodują że kiedy jednoczymy się przy powodzi czy przy pożarze czy suszy czy przy rozdawaniu żywności to nasza świadomość natychmiast ewoluuje. Czyli my mamy w pamięci że trzeba coś zrobić ze sobą aby nie było tego czego nie chcemy żeby było. I w ten sposób po prostu oni bardzo szybko dostali się do nowej rzeczywistości i żyli w tej przyjemności egzystencji. I wtedy nie było śmierci ciała się nie zdarzały. Tak to mogę powiedzieć. Każdy mógł udostępnić swoje ciało istocie która chciała w niego wejść. On mógł przenieść swoją świadomość do innego ciała zupełnie coś innego niż teraz to co znamy. Jeżeli nam się wydaje że to jest cywilizacja rozwinięta to mogę powiedzieć że to jest nie do rozwinięta. Natomiast w tamtych czasach cywilizacja rozwinięta i do tego to zmierza żeby sytuacji niedorozwinięte i znów wrócić na cywilizację rozwiniętą w duchu i w materii albo tylko w duchu. Dlatego oczy aż w duchu dlatego że materia to tylko pojazd który możemy używać kiedy mamy na to ochotę a jest zagęszczony dół więc tak naprawdę i tak wszystko żyje w duchu.

[00:44:15.610] - Aron
I tak wyglądały czasy ostateczne poprzednie tak wyglądają czasy ostateczne teraz więc mam nadzieję że teraz wszystko jasne i wielu z was już wie dlaczego się rozwija duchowo. Po co jest ta globalna arka o której wspomniałem i dlaczego to robimy. Natomiast rozdwojenie rzeczywistości jeżeli będzie potrzebne to takowe się stanie i znajdziecie się w zupełnie nowym świecie czymś tak cudownym fenomenalnym pięknym o czym tutaj można pomarzyć. Nawet nie wiem czy nasza wyobraźnia jest w stanie sobie pomarzyć ale myślę że cofnę was do tego świata w medytacji. Zobaczycie jak było tam za naszych czasów kiedy wszystko fajnie istniało kiedy były za to światła i jak było zaraz po potopie kiedy właśnie było cudowne. Połączenie z wieloma istotami. Co się stało z tymi istotami negatywnymi. Oczywiście życie trwa wiecznie. One nie zginęły nie poszły do piekła na wieczność bo to wymysł tylko religii. One przeniosły się do tzw. świata który nazywacie piekłem czy miejscem w którym to mieli świadomość tego że nie żyją że zmarnowali szansę. Mieli świadomość tego że istnieje przejście że zawsze jest szansa na przejście na zmiany. I znowu znaleźli się z osobami istotami które znali.

[00:45:36.240] - Aron
Czyli znowu byli w piekle. Niski wibracji. No i w momencie kiedy mam taką świadomość i wiem że mogę przejść to szukam czego szukam. Znaków jakby znaków od Boga. Tak szukam znaków od Boga. Znaków od magów gdzie mogę przejść. Są w innym wymiarze niskich wibracji w wymiarze gdzie jest lament płacz narzekanie strata gdzie po prostu wiele ludzi. Wiele istot siedziało w tzw. swoim piekle przygotowanym przez tzw. myślenie sympatyczną SI stosunku do siebie czyli określali siebie epitetami że byli nie rozumni że dali się wmanewrować złu i teraz muszą tutaj być. Więc zaczęto poszukiwania w tych mrokach światła. Te światy były bardzo ciemne. Mówię od razu że potop zgasił słońce na pewien okres i oni się przenieśli takiego świata w którym słońca nie było. Czyli był cały czas mrok. Pomyślcie jakbyście żyli w świecie gdzie cały czas panuje półmrok lub noc nie ma grama słońca. Szukali byśmy światła szukali czegoś co nas rozświetla więc tam również do tego dochodziło. Oni zaczęli prosić swoje bóstwa prosić o piekło nas prosić. Mamy ziemię o to aby dała im znak na oświetlenie. I wiadomo że Bóg nie zostawia żadnego swojego dziecka bez opieki bez pomocy.

[00:47:06.860] - Aron
Więc w tym momencie również magowie zaczęli się przenosić na tamten świat. To wyglądało w ten sposób jakby np. w nocy był olbrzymi rozbłysk światła i strumień światła szedł do góry wtedy strumień światła. Znamy to z wielu filmów fantastycznych właśnie o tamtych czasach że jest taki strumień światła idzie do góry i wtedy wszyscy biegną do tego strumienia światła. Zobaczyć co to jest. Czy jest jakiś portal czy można się przenieść. I w tym momencie znowu w tym strumieniu światła stał mag czy opiekun który pokazywał im że trzeba pracować nad sobą. Że w tych wszechświatów każdy otrzymuje to co się je. Że wędrówka wieczna jest konsekwencją naszych wyborów naszych zachowań. Więc aby zmienił się świat trzeba zmienić myśli i byli uczeni podstaw egzystencji. Stąd mamy szkoły duże. W ten sposób opiekunowie pokazywali nową drogę i część tych istot która miała żal do wszystkiego która w ogóle na wojny chciała gasić te światła. Bardzo często to wyglądało w ten sposób że kiedy strumień światła szedł do góry Maks siedział w środku pokazywał jakby tę planetę czyli to jak światło się słyszało i pokazywało piękną zieleń. I właśnie w tym swoje światła było słońce.

[00:48:26.370] - Aron
Było to światło czego brakowało w tym świecie. Więc oni próbowali to zniszczyć różnymi sposobami. Tak to mogę powiedzieć. Myślałem że bronią sami to atakowali bo byli duzi. W tym momencie to światło ich patrzyło czyli nie ta wibrację. A więc w tym momencie został jakby poparzony jakby jego ciało się rozsypało i składało się z olbrzymim bólem. No bo to nie jego wibracjami. Więc on zwijał się z bólu. I w tym momencie kiedy wiele osób to widziało wiele to widziało. To szok. Czyli tego światła nie można ruszyć nie można zniszczyć. Jedni kombinowali jak do tej pory jak zniszczyć to światło. Inni po prostu oglądali siedzieli i patrzyli. No i wtedy powstały te tzw. afirmacji czyli modlitwy które pomagają uwolnić się od starego czasu od przeszłości i wejść światło. I kiedy zobaczyli że pierwsze istoty przechodzą przez światło i wchodzą do środka i za chwilę jest taki wyjazd na inną planetę na inny wymiar. Czyli on tak jakby zamienia się w światła leci do góry a następnie pokazuje się gdzie on wylądował że tam wszyscy go przywitali. Jako brata nie ma osądu nie ma mówienia że on jest taki owaki.

[00:49:38.070] - Aron
Po prostu jest przyjemny że on jest. To nagle zostało im pokazane że można się zmienić na lepsze. W tym wszystkim jest to że to trwa do dzisiaj. Stąd macie nazwę Piekło. Skąd się wzięło piekło. Bo ten świat piekło trwa do dzisiaj i z każdego piekło. Z każdego miejsca zawsze można iść do światła. I w tym momencie kiedy powiedzmy później mija ten czas zabawy przyjemności enklawy kiedy z tamtych wymiarów jest tzw. przenoszenie się czyli tutaj czasy się zmieniają to również tutaj na Ziemi znów rozpoczyna się kolejny proces pokoju. Kolejny proces właśnie projektu Pokój. Znów zapraszamy istoty aby im pomóc zmienić rzeczywistość. Na czym to polegało. Polegało to na tym że tam na górze we wszechświecie trwały różne wojny o różne planety. I w tym momencie kiedy dano tak zwaną plotkę że jest planeta która po prostu jest czysta do zamieszkania która jest po powodzi która jest oczyszczona w której istnieją różne istoty to w tym momencie znowu te istoty przyjechały tutaj. I znowu rozpoczęło się to co znacie ale już podzielone na wielokulturowość. Tak to mogę powiedzieć tylko na tzw. segregację ras.

[00:50:54.060] - Aron
Czyli my widzimy rasę ludzką która różni się kolorem skóry i cechami fizycznymi i duchowymi. I natomiast tutaj między nami jest wiele istot za nami których my nie widzimy. One widzą nas niektóre a niektóre również mają zamknięte widzenie więc też nas nie widzą. Więc posortowane tzw. rasy dano każdemu miejsce do istnienia i każdemu dano w mroki światło aby zrozumiał czego chce i jaki będzie wybór. I teraz adekwatnie do tego co zostanie wybrane znów będzie podobny schemat czyli przejścia na przestrzeń światła i przejścia na przestrzeń piekła. Tak to mogę powiedzieć i tam te istoty się połączą. Jak się ma do tego reinkarnacja reinkarnacja. Tak tego że w momencie kiedy mam kasowane swoje poprzednie wcielenia więc mogę zacząć wszystko od nowa. Nie będę patrzył na siebie przez pryzmat tego który nie zrobił lekcji pokoju albo nie odrobił lekcji wybaczenia. Mogę zacząć od nowa dowiadywać się o co chodzi w każdym życiu i że żyję wiecznie i zbudować nową przestrzeń. W ten sposób. Reinkarnacja pomagała nam zmienić siebie. Natomiast kiedy wchodzę w odpowiedź na pytanie czy żyję wiecznie i dowiaduję się że tak to automatycznie mogę rozwijać się duchowo.

[00:52:11.970] - Aron
Do tego są medytacje poczucie świadomości a do tego mogę wejść w poprzednie wcielenia. Stąd kursy na naszych stronach abyście mogli porozmawiać ze sobą w poprzednich wcieleniach. Abyście mogli poznać swoje poprzednie wcielenia. I w momencie kiedy widzę że podczas tej wędrówki przed potopem po potopie mogłem zrobić to to to i to. I teraz mamy czasy w których znowu mam test to wybieram całe doświadczenie najfajniejsze i je włączam. Angażuję wszystko to co budzi we mnie strach lęk i obawę. To naprawdę jest proste w momencie kiedy zrozumiemy że żyjemy wiecznie. Dla wszystkich osób które chcą ułatwić sobie drogę pozbycia się strachu lęku paniki agresji irytacji. Powiem tak skupcie się na tym że żyjecie wiecznie. A nie na jednym życiu. Kiedy zobaczycie swoje zachowanie z perspektywy życia wiecznego to będzie wam bardzo łatwo wybaczyć sobie i innym ludziom jakieś sympatyczne krzywdy traumy. Kiedy skupcie się na tym że dlaczego mnie to spotkało. Bo żyję tylko raz to niestety ta sympatyczna sieć życia będzie rozgrywała się po waszej przestrzeni. Kiedy patrzę na swoje życie to patrzę z perspektywy życia wiecznego. To czego nie osiągnę tu czy sobie nie kupię będę mógł sobie stworzyć myślą po drugiej stronie.

[00:53:36.090] - Aron
Będę mógł się cieszyć jazdą Ferrari czy jazdą autem które mam w marzeniach po drugiej stronie. Jeżeli tego nie będzie. Tutaj więc to jest właśnie fenomen życia wiecznego. Nic co wam się wydaje niemożliwe w tym życiu nie możecie osiągnąć. Będziecie mieli dostępne w raju bo na tym polega właśnie raj i złoty wiek. Możecie sobie myślą stworzyć wszystko. W momencie kiedy mogę myślą stworzyć sobie coś czego mi brakuje teraz i żyć w tym bez czasu cieszyć się w nieskończoność. To macie odpowiedź dlaczego. Rozwój duchowy i zrozumienie istoty stworzenia daje przyjemność egzystencji i dlaczego warto pozbyć się tych wszystkich strachów i lęków. Myślę że odpowiedziałem na wszystkie pytania. Jeżeli macie jakieś pytania napiszcie w komentarzach pod tym filmem postaram się odpowiedzieć albo nakręcić dodatkowy film który wyjaśni rzeczy. A jak sami żyjecie to w medytacji. Myślę że wtedy wszystko stanie się jasne. Dziękuję osobie która wywołała i do tablicy na platformie. Cieszę się że napisała że jest mało filmów i że ten temat chciałaby poruszyć na platformie. I w ten sposób te filmy powstają. Nakręciłem tak dużo filmów więc czasami ludzie pytają czy jest coś jeszcze nowego co możesz dodać.

[00:54:55.220] - Aron
No właśnie wasze pytania tworzą te filmy i cieszę się że tak się stało więc postaram się odpowiedzieć na jeszcze inne filmy. Zapraszam was do Platformy abyście się wspierali podnosili wibracje bo to naprawdę jest bilet do lepszej rzeczywistości do lepszego świata. Bilet który będziecie później jak to mówią całować że mieliście odwagę to zrobić. Mieliście odwagę zbudować ten bilet i każdy z was to zrobi. A co jest najfajniejsze w tym bilecie to to że nie da się go kupić. To jest właśnie fenomen rozwoju duchowego. Możecie wydać pieniądze na różne rzeczy na rozwój duchowy na kursy. Natomiast nikt za was tych kursów nie odrobi nikt ich nie wysłucha nikt nie przerobi za was waszej karmy waszego rozwoju. Więc my po prostu tworzymy swoim zachowaniem myślami ten właśnie bilet przepustkę do lepszego świata. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy i tak to po prostu się dzieje. Dlatego patrzcie na ten system ze spokojem z odprężenia że to prowadzi do czegoś zupełnie zupełnie nowego. I starajcie się ludziom którzy chcą słuchać. Powiedzieć do czego to prowadzi. A tym którzy narzekają że muszą mieć wrogów którzy nie chcą się pogodzić z rzeczywistością z tym co się dzieje na świecie.

[00:56:18.390] - Aron
Po prostu pokażcie im swój uśmiech. Po prostu pokażcie im cierpliwość i pokażcie im że można w tych czasach być szczęśliwym uśmiechniętym spokojnym człowiekiem który wie o co chodzi. Dziękuję za ten film i do zobaczenia w następnym filmie.