Aktualne wydarzenia
|
23/3/22

Szczyt hańby. Zdradzona Ukraina. Otwarcie szlaku jedwabnego. Sojusz Rosji i Chin. Powolny upadek Usa

Komentarz z wyjaśnieniami na temat tego co się tak naprawdę działo i dzieje na Ukrainie

Szczyt hańby. Zdradzona Ukraina. Otwarcie szlaku jedwabnego. Sojusz Rosji i Chin. Powolny upadek Usa

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podkastu

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

Transkrypcja automatyczna nagrania spotkania na żywo z Aron.

[00:00:05.490] - Aron
Witam wszystkich w nowym filmie. Kolejny raz pokażę jak to wszystko nie działa na Ukrainie. Coś tu jest nie tak że to wszystko jest ustawione wyreżyserowane. I jaka jest rola Polski w tym wszystkim. Co się dzieje tutaj jeżeli chodzi o wydarzenia dalsze na Ukrainie. Co to ma zmienić na świecie. Postaram się odpowiedzieć na wiele pytań. Natomiast przegląd prasy który tak wielu z nas polubiło. Do tego połączenie tego z wcześniejszymi moimi przepowiedniami i z tym co przypływa teraz na bieżąco do nas. Myślę że dał spokój wielu wielu osobom. Moje serduszko wasze serduszka. I zapraszam na ten film. Zanim przejdę do filmu to wielu z Was pyta mnie jak nauczyć się odróżniać fakt niusy od prawdziwych wydarzeń. Po czym w ogóle ja i osoby które płacą za energię i odróżniają kłamstwo. Przedstawione na zdjęciach na filmach newsach od prawdy która z nich płynie. Dla wielu ludzi spojrzenie na zdjęcie powiedzmy swoje czy na zdjęcie jakiejś osoby ono nic nie mówi. Natomiast dla osoby która zajmuje się mediami zdjęcie mówi bardzo dużo. Ze zdjęcia można odczytać stan zdrowia kolor aury poprzednie wasze wcielenia.

[00:01:26.870] - Aron
To co macie do odrobienia. Jaki opiekun za wami stoi. Kto za wami stoi. Czy osoba zmarła czy pozaziemskie. Wiele rzeczy można odczytać z obrazu ze zdjęcia. I pytanie brzmi czy każdy może się tego nauczyć. Oczywiście że tak. A jak nauczyć się odróżniać prawdę od kłamstwa. W bardzo prosty sposób. Wystarczy. Zrozumieć czym jest te wydarzenie. Wydarzenie to ukierunkowane myśli osób które planują dane wydarzenie. Wszystkie wydarzenia tak jak wszystkie wynalazki były myślą w czyjejś głowie. I ta myśl. Ma swoją wibrację. Częstotliwość jest energią płynie ona do naszego świata i materializuje się w postaci wydarzenia chociażby takiego jak na Ukrainie. Dlatego kiedy potraficie odczytywać energię która płynie z obrazu ze zdjęć z wydarzeń to automatycznie wiecie czy dane wydarzenie jest ubrane w myśl negatywną czyli oszustwo fałsz. Czymś pozytywną. Szlachetność dobroć. Miłość. Kolor energii podaruje Wam odpowiedź na pytanie czy to jest fakt co widzicie w telewizji czy w internecie. Czy to jest prawda. Natomiast wiele osób mówi że chciałoby się tego nauczyć. Zadajecie im pytania czy można tak jak ty podróżować po czasie widzieć wydarzenia w przeszłości w przeszłości odróżniać wniosek od prawdziwych wydarzeń.

[00:03:05.340] - Aron
Oczywiście że tak. Stworzyliśmy dla Was tak zwaną duchową aptekę. Na mojej stronie internetowej www. Aron Home.pl przeniosło się teraz na moją stronę internetową. Pokażę Wam kursy które nauczą Was nie tylko widzieć energię ale jeszcze ją ukierunkować aby stworzyć sobie szlachetne dobre szczęśliwe piękne obfite życie. Umieć leczyć siebie leczyć innych ludzi umieć gospodarować energią oczyszczać swoje domy przestrzenie. Wystarczy że wy piszecie www a Ron Home.pl zostaniecie przeniesieni na moją stronę. I tutaj w zakładce Kursy i medytacje jest wiele kursów które uczą Was. Pracy z mediami. Odróżniać prawdę od kłamstwa. Podstawowym kursem który właśnie uczy odróżniać od kłamstwa i uczy podążania za energią jest kurs jasnowidzenia dla początkujących i jasnowidzenia dla zaawansowanych. W tych dwóch kursach. Nauczycie się dostrzegać wizje wyciszać swoje ciało zmieniać energetykę w ciele łączyć się z polem informacji ziemi polem informacji roślin zwierząt budowli. Z informacji danej osoby widzieć tak jak ja widzę wizję na otwartych oczach widzieć wizję na zamkniętych oczach. Te dwa kursy pokażą wam że możecie podróżować w czasie i nauczyć się odróżniać prawda kłamstwa. Natomiast kiedy już przygotowujecie swój umysł do tego że wszechświat jest o wiele szerszy i może wam podarować możliwości kiedy nauczycie się np.

[00:04:50.130] - Aron
ukierunkować swoje myśli to możecie je ukierunkować na np. samo leczenie siebie na leczenie innych ludzi na tworzenie czystej energii. Coś pięknego czegoś dobrego. Ponieważ mamy takie czasy gdzie chorych ludzi przybywa bo mamy wirusy. Zamieszanie na świecie. Zmiany na świecie więc automatycznie umiejętność zrozumienia co moje ciało chce mi powiedzieć. Dlaczego choruje dany narząd. Jaki aspekt mojego życia muszę zmienić aby wyzdrowieć. Aby nauczyć się odczytywać mowę ciała jak ukierunkować myśli aby czynić cuda. Tutaj zapraszam na kurs operacji domowych samoleczenia siebie i innych ludzi. W tym kursie zawarłem całą wiedzę na temat leczenia wszystkich chorób na świecie i czynienia tak zwanych cudów. Oczywiście jest też kurs obfitości w życiu. Kurs kreacji obfitości życiu dla przedsiębiorców. Jak przyciągnąć do siebie pieniądze. Czym jest energia pieniądza. Jak zmienić swoje życie. Czego nie wolno a co wolno robić jeżeli chodzi o przyciąganie pieniędzy i kreację swojej rzeczywistości. Kiedy zaczynacie pracować z energią i kiedy rozwijać jej się duchowo. Zobaczycie że energię można ukierunkować na wiele sposobów i czasy dookoła was. Nie zabronią wam być szczęśliwym uśmiechniętym radosnym człowiekiem pełnym obfitości. Wręcz kupujecie cały system tak aby wszystko co najlepsze do was trafiło.

[00:06:16.790] - Aron
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy właśnie kurs w którym oczyszczą swoje firmy połączą towar usługę z klientami gdzie stworzą czystą energię w firmie aby obfitość w ich firmie gościła. Natomiast dla wszystkich tych którzy chcą pracować w Energi sami przygotowaliśmy kurs. Jak pracować nogami dla początkujących i zaawansowanych. Tutaj ukierunkowanie Energi żeby komuś pomóc połączenie się z jego polem energetycznym przesyłanie czystej energii. W tym kursie wszystko zostało powiedziane aby osoba która rozpoczyna i ta która już pracuje z nerwami a chciała by po prostu poszerzyć swoją wiedzę mogła znaleźć odpowiedzi co może zmienić w pracy z nerwami aby jeszcze lepiej przesyłać energię i dokonywać jeszcze większych. Co do tego jest kilka pomniejszych kursów jak zdać egzaminy np. na prawo jazdy w szkole. Jak zapanować nad bezsennością. Zwłaszcza teraz kiedy wiadomości z telewizji nie napawają optymizmem. I bardzo dużo ludzi właśnie poprzez stres poprzez lęk panikę której doświadczają mają problemy ze snem. Jak połączyć nienarodzone dziecko. Iskrę Bożą zmianę mamy. Dla wszystkich mam które starają się o dziecko i chcą aby iskra Boża czyli dziecko zagościło w ich łonie. Jak połączyć zaginione zwierzę z właścicielem jeżeli zwierzątko uciekło. Medytacja przyciągnięcia do siebie partnera partnerki i miłości oraz też oczywiście połączenie z osobami zmarłymi.

[00:07:50.860] - Aron
Czyli jak odprowadzić zmarłego do światła. Jak uzyskać harmonię po odejściu bliskiej osoby. Jak połączyć się ze zmarłą bliską osobą. Dlatego że wielu z was prosi mnie o to aby sprawdzić gdzie znajduje się zmarła osoba którą się nie pożegnali poprzez kobietę np. nie zdążyli się pożegnać czy nie było dostępu w szpitalu do bliskiej osoby. Próbuję wam możliwość abyście sami sprawdzili gdzie jest wasz o ile fajnie się żyje kiedy wiecie że on jest szczęśliwy kiedy nie ma do was pretensji i tutaj poruszamy się po świecie zmarłych. Oczywiście dojdzie do tego o wiele więcej kursów abyście mogli rozwijać się duchowo i zrozumieć te czasy w których egzystuje. Natomiast jeżeli chodzi o wydarzenia na świecie. Wielu z was już widzi że coś tutaj z tą stawką jest nie tak. Wielu z was patrząc na sankcje jakie powiedzmy otrzymała Rosja którymi się chwalą sojusznicy widzi że tutaj kompletnie nic nie działa. Że Rosja się śmieje w twarz wszystkim jeżeli chodzi o sankcje i że to co się dzieje na Ukrainie jest bardzo dziwne. Dlaczego. Dlatego że ropa płynie gaz płynie. Nawet zwiększyli przepływ gazu i ropy tym samym dając zarobić Rosji.

[00:09:06.150] - Aron
Siedzimy w ciepełku siedzimy przed telewizorami. Prądu nam nie brakuje. Zboża nam nie brakuje wszystko płynie dalej a tam straszy się nas wielką tragiczną wojną. Czyli w telewizji mamy propagandę antyrosyjską a w internecie wiele osób widzi że tutaj coś jest kompletnie nie tak. I przegląd prasy o którym wspomniałem spodobał się bardzo wielu z was. Dlatego że patrząc na wiadomości w telewizji jesteśmy zasypywani wręcz absurdalnymi newsami tworzonymi po prostu ze starych zdjęć ze starych filmów. No i teraz nasze umysły się bardzo gotują. Dlaczego oni tak mocno bombardują nas codziennie jakimś wielkim smutkiem wiadomością wiadomością która budzi strach i lęk abyśmy zapomnieli o jednej rzeczy. Zanim przejdę do przeglądu prasy który znowu wam pokaże sojusz rosyjsko chiński. Rozpoczęcie Szlaku Jedwabnego. To co Rosja ukrywa i co ma jeszcze w zanadrzu i jakie jest zachowanie sojuszników. Mogę poprosić was o jedną rzecz. W momencie kiedy Rosja odcięła by nas od gazu ropy węgla zbóż. Co by się stało w Europie. Myślę sobie że nie ma prądu bo wiadomo że polski prąd jest robiony z polskiego i rosyjskiego węgla. Piekarze mówią o tym że jeżeliby Rosja odcięła nas od swojego zboża i tak samo ukraińskiego zboża to cena bułek i chleba wystrzeliła by w kosmos.

[00:10:39.110] - Aron
Cena paliw wystrzeliła w kosmos z Niemiec. O tym że zabrakłoby paliw nie mówiąc już o tym że byłoby nam bardzo zimno w domciu bo większość domów ogrzewana jest rosyjskim gazem. I nagle by się okazało że Polacy również i Zachód siedząc w nieogrzewanych domach kiedy nie ma prądu. Więc Bóg Samsung jak to nazywam Philips nie mówi. I to dobre by było dla wielu osób które zaplanowały się tymi wiadomościami które są w telewizji kiedy do auta nie ma co wlać bo brakuje paliwa i kiedy nie mogę jechać aby spełnić tzw. amerykański sen czyli życie na kredycie w dobrobycie. To w tym momencie nagle co by się stało. Kto byłby zły. Jak to dobry. Czy nie doszłoby do tego że ludzie zaczęliby winić Ukrainę za to że mają zimno są bez prądu i jeszcze ceny żywności poszybowały w górę nie mówiąc już o cenie paliwa. Oczywiście że tak. Dlaczego. Dlatego że wtedy poczuli by faktycznie nie sympatyczną która płynęła by z tej ustawki dotknęło by ich to osobiście a inaczej się mówi i narzeka. Inaczej się komentuje w ciepłym domku z prądem. Z takimi cenami.

[00:11:58.630] - Aron
Powiedzmy trochę podwyższony ale jeszcze dajemy radę. Ktoś powie że ja tankuje amerykańskie paliwo bo potem to tylko rosyjskie. Ja ogrzewany jestem amerykańskim gazem norweskim a nie rosyjskim bo ja umiem rozpoznać amerykański gaz od rosyjskiego i rosyjskie paliwo od amerykańskiego tyle że w beczkach. Jedno i drugie się miesza. Natomiast mogę powiedzieć tak czym się różni amerykańskie paliwo od rosyjskiego. Tym że amerykańskie paliwo okupione jest krwią Irakijczyków Afgańczyków mieszkańców Wenezueli mieszkańców wszystkich krajów których to dobra Ameryka wyjechała wypunktowała. Surowce mineralne ropę i gaz stworzyła wojny stworzyła puczem i w tym momencie narzuciła taką demokrację. W tym momencie faktycznie amerykańska ropa inaczej pachnie. Czy śmierdzi. Jak to powiecie od rosyjskiej bo amerykańskiej jest o wiele więcej krwi niewinnych ludzi których oni przez tyle lat okupowali i których strzelali. Ale. Tak się nie patrzy na rzeczywistość. Dlaczego. Dlatego że my pomagamy jako sojusznik Amerykanów. Pomagaliśmy wypompowywać wodę Afganistanu z Iraku. Nie mówię już o tym że pomagaliśmy też Amerykanów w innych przekrętach innych poucza. I w tym momencie my jako ci dobrzy nie mogą być agresorem. To ci którzy się bronią są agresorem.

[00:13:29.840] - Aron
No i w momencie kiedy by nie było światła prądu a ceny poszybowały by w kosmos szybko by Polacy zmienili retorykę. Jako na to że to jednak Rosja ma rację i zależymy od Rosji. Więc to Ukraińcy sami się prosili o to co zrobiła Rosja bo to tam były wojska NATO bo to tam ustawiono rakiety. Więc to oni sprowokowali cały ten konflikt. I o tym mówią Chiny o tym mówią Węgry i mówi o tym wiele krajów i wiele polityków. Ale takiej retoryki w naszej telewizji nie ma. Byłaby na ustach Polaków że oni zasłużyli na to co ich czeka. A dogaduje się z Putinem. Niech włączy prąd niech włączy ropę gaz nie włączy nam dostawy bo my musimy jeść pić jeździć do pracy. I w tym momencie to co mówi Putin byłoby prawdą że nie zaatakowali Ukrainy tylko była fałszywa flaga i to do nich zaczęto strzelać że ostrzegał ich 2 lata. Oni go nie słuchali i że NATO rozszerzyło swoje macki na Ukrainę. A kto jest NATO. Polacy. Więc my jako Polacy nie powiedzielibyśmy że to my jesteśmy winni całej tej ustawce. Nie tak się nie mówi.

[00:14:41.590] - Aron
To Ukraińcy są winni bo to tam zainstalowano rakiety i to stamtąd byłoby zagrożenie w stosunku do Rosji. My jesteśmy niewinni tak jak niewinni są Amerykanie. Niewinny jest Zachód i wszyscy są niewinni. Ale czy tak jest na pewno. Oczywiście że nie. Za chwilę wam pokaże jak to wszystko dalej wygląda. Bardzo sympatycznie. Dla ludzi którzy żyją w tej ustawce. Szczyt hańby. Niemiecka gazeta krytykuje Schulza. Mówiłem ostatnio że Olaf prawdę ci powie. No i mamy znów Olafa. Olaf opowiada się przeciwko przyjęciu Ukrainy do Unii ale za utrzymaniem importu ropy i gazu z Rosji. Die Welt ocenia że to szczyt hańby. Tak to prawda. I w tym momencie mamy też tutaj pana premiera Morawieckiego. Po tych dwóch dniach spotkań na szczycie jak to nazwali wyszli i co ustalili. Kompletnie nic. Gdyby chcieli pomóc Ukrainie powinni ją przyjąć do Unii. Oczywiście natychmiast ją odbili. Mówi się o pomocy finansowej i militarnej. Czyli strzelajcie się dalej ale z dala od nas. Ewidentnie nazywa się to wielką kompromitacją tak samo jak sankcje. Ale nie można powiedzieć tego w głównych mediach że to jest kompromitacja i że Unia nic nie robi.

[00:16:08.990] - Aron
Więc automatycznie macie tutaj przykład tego że ustawka trwa nadal. A nic co może zagrozić Rosji nie zostało wprowadzone. Idźmy dalej. Pan Wołodia z Alaski krzyczy że wszyscy mają pomagać Ukrainie. A tutaj pan Biden czyli ten główny sojusznik Ukrainy chce żeby to jasno wybrzmiało. Biden o wojnie na Ukrainie. Chcę żeby to jasno wybrzmiało. Będziemy bronić każdego skrawka terytorium NATO z całą siłą zjednoczonego i zmobilizowane NATO ale nie będziemy toczyć wojny z Rosją na Ukrainie. Bezpośrednia konfrontacja między NATO i Rosją oznacza trzecią wojnę światową i musimy starać się temu zapobiec. Czyli będziemy wysyłać w cudzysłowie przestarzałą broń. Tak jak polski blamaż z mediami i niemiecki blamaż z chamami. Ale nic poza tym. Sankcje mają płynąć tak żeby jak powiedziałem i w Polsce i na Zachodzie było ciepełko. Było światełko były bułeczki i teraz jeszcze tylko kwestia ropy. Natomiast my możemy sobie krzyczeć do woli pan Wołodia jeździ po całym świecie i oczywiście namawia wszystkich aby bronili Ukrainy. No i mamy tutaj ostre słowa pana Wołodia który tak naprawdę już sobie chyba nie radzi z tą swoją życiową rolą. Posłuchajcie tego.

[00:17:38.090] - Aron
Biden nie pojedzie na Ukrainę. Ostre słowa w Knesecie. Piąta runda negocjacji pomiędzy Ukrainą i Rosją ma odbyć się w poniedziałek 21 marca. Prezydent USA Joe Biden nie pojedzie na Ukrainę podczas wizyty w Europie w przyszłym tygodniu. Izraelski system obrony antyrakietowej jest najlepszy na świecie. Mógłby chronić Ukraińców a także Żydów na Ukrainie. Możemy pytać czemu nie sprzedajcie nam broni. Czemu nie nałożyć sankcji na Rosję. Ale odpowiedź obciąża wasze sumienia. I to wy musicie z nią żyć mówił prezydent Ukrainy Wołodia w wystąpieniu wideo skierowanym do członków izraelskiego parlamentu. Widać ewidentnie że pan Wołodia odgrywa rolę w tej ustawce. Wszystkich łączy aby po prostu zrobili porządek z Rosją a tak naprawdę nikt tego początku nie chce robić z Rosją. Nikt nie chce podać tam wojsk ktoś chce zarobić sprzedawać im broń. I w tym momencie ktoś winduje ceny. A wiemy że ropa płynie dalej jak płynęła z placu Stawki. Nawet zwiększyli przepływ ropy przepływ gazu czyli muszą płacić więcej Rosji bo cena ropy poszła do góry. Więc ewidentnie wszystko trwa bo ktoś na tym zarabia. W czasie na żywo który jest dostępny na platformie At Home PL powiedziałem dokładnie o przepowiedniach o scenariuszach które czekają Polskę ale też że cała ta sytuacja to nic innego jak odrabianie tzw.

[00:19:06.190] - Aron
strat. Czyli zrobili ustawkę na którym wszyscy zarabiają aby po prostu podreperować budżety. Dla tych wszystkich którzy którym wydaje się to niemożliwe. Proszę bardzo tiry cały czas wożą towar z Polski do Rosji. Co na to rząd. Nie ma zgody na poziomie Unii na ograniczenie transportu do Rosji z użyciem ciężarówek ale szukamy innych rozwiązań i furtek prawnych aby ograniczyć taką działalność powiedział w sobotę na konferencji prasowej rzecznik rządu Piotr Müller. I mamy zdjęcie ciężarówek. Nasi pogranicznicy zwalniali odprawę tak żeby te ciężarówki jak w lecie stały dłużej. Pytanie brzmi jak zaboli to Władimira. Kiedy ciężarówka z towarem niemieckim przyjedzie dzień później. No faktycznie naprawdę te sankcje są olbrzymie natomiast niszczą polskie drogi zużywają polską wodę bo muszą się myć muszą się gdzieś opróżniać. Muszą też coś kupić do jedzenia więc trochę wspierają nasz biznes. Ale czy to jest miły widok. Pewnie że nie. Na pytanie dlaczego Unia nic z tym nie robi. Bo Niemcy muszą zarabiać ten towar jedzie z Niemiec więc Olaf prawdę ci powie i powiedział prawdę że nie da zrobić krzywdy Rosji. I dokładnie to widzimy co się dzieje z polskim rządem.

[00:20:29.610] - Aron
Widzieliśmy że polski rząd pojechał do Kijowa i co tam. W Kijowie ewidentnie było widać że nie chcą przyjąć Ukrainy do Unii. No tak są i bardzo pomóc że nie chcą jej w Europie. Wszyscy krzyczą że Unia musi być w Europie. Polski rząd po tym jak się wystraszył i ta przepowiednia też się sprawdziła że powiedziałem że tam był telefon do Rosji z Niemiec i kazali postraszyć Polaków. No to postraszył Polaków co złowił atakując poligon i odcinając powiedzmy Ukrainę od dostaw broni która była na tym poligonie. No i pokazał że bardzo szybko może przenieść całe te działania przejęcia Ukrainy bardzo blisko zachodnich granic. Tyle że. Jeżeli zobaczycie powiedzmy działania mapkę wojsk rosyjskich dziwne że bardzo szybko te mapki znikają z wiadomości. Dlaczego. Dlatego że są niewygodne. Widać ewidentnie że Rosja idzie na wschód tam gdzie jest najwięcej ich obywateli a nie na zachód. Więc pokazuje nam się tak straszną wojnę tak nie sympatyczne rzeczy jakie tam się dzieją. Po montowane niusy z Jugosławii Syrii i innych takich właśnie rzeczy pokazuje nam się stare zdjęcia. Bombardują nas tymi informacjami w telewizji. Wszystko po to aby właśnie zagłuszyć tę prawdę którą by wszyscy zobaczyli gdyby zabrakło prądu wody gazu ciepła i ceny żywności i paliwa poszybowały w górę.

[00:22:03.270] - Aron
Wtedy prawda o tym że sami NATO Zachodnie stworzyły tę ustawkę wyszłaby i byłaby normalnością. Ale skoro mamy propagandę antyrosyjską w mediach no to nic dziwnego że niewiele osób ma odwagę aby o tym powiedzieć. Natomiast zobaczmy co dalej robi pan Biden. Pan Biden już wiecie powiedział że on nie wejdzie. Z wojskami na Ukrainę. Stanowczo nie i koniec. Więc zaczął dookoła rozsypywać w cudzysłowiu sojusz rosyjsko chiński. I co tutaj Chińczycy powiedzieli po ostatniej wizycie. Pana Bidena. Oświadczenie w sprawie rosyjskiej agresji w Ukrainie. Historia pokaże że zajęliśmy właściwe stanowisko. W niedzielę opublikowany został oficjalny komunikat Ministerstwa Spraw Zagranicznych Chin które odnosi się do wojny w Ukrainie wywołanej przez Rosję. Chiny nigdy nie zaakceptują żadnego zewnętrznego przymusu powiedział szef resortu. W niedzielę na stronie MSZ Chin pojawiło się oświadczenie w związku z wojną w Ukrainie. Jak podkreślają zagraniczne agencje prasowe w komunikacie Ministerstwa Spraw Zagranicznych nie padły słowa potępiające Rosję za zaatakowanie Ukrainy. Jak można potępić prawdę. No właśnie. Oni wiedzą o wiele więcej niż nam mówią. I widać ewidentnie że retoryka złej Rosji zamyka prawdę o tym że NATO się doigrał bo Ukraina się doigrał a Polacy się doigrał.

[00:23:39.640] - Aron
Ale to jest niewygodna prawda więc nic dziwnego że oni mogą mówić w ten sposób bo dokładnie wiedzą jak było. Dlaczego Chiny nie potępiły Rosji za zaatakowanie Ukrainy. Dlatego że doskonale wiedzą że to NATO i ekspansja USA stworzyła to zagrożenie i stworzyła drogę do tej ustawki. Według agencji Reutera nowe stanowisko ma być jednak odpowiedzią Chin na ostrzeżenie jakie w ich kierunku wysunął prezydent Joe Biden. On tylko jeździ i straszy wszystkich. Szef MSZ Chin o wojnie w Ukrainie. Chiny nigdy nie zaakceptują żadnego zewnętrznego przymusu. Niedzielny komunikat chińskiego MSZ odwołuje się do rozmowy przywódców Chin i USA. Jednak oświadczenie to nieco różni się od ostatnich wiadomości przekazywanych przez władze Chin. W najnowszym komunikacie Chiny po raz kolejny zaapelowały o jak najszybsze zakończenie wojny w Ukrainie. Historia pokaże że Chiny zajęły właściwe stanowisko wobec kryzysu na Ukrainie. Nasze podejście jest podzielane przez większość krajów świata powiedział podczas konferencji prasowej minister spraw zagranicznych. Minister uznał że Chiny nie zaakceptują jakiejkolwiek formy zewnętrznego przymusu. Chiny nigdy nie zaakceptują żadnego zewnętrznego przymusu czy presji w stosunkach międzynarodowych. Będą się też stanowczo przeciwstawiać wszelkim bezpodstawnym oskarżeniom czy podejrzeniom kierowanym pod adresem Chin w kontekście ukraińskiego kryzysu wojennego.

[00:25:10.770] - Aron
Ojciec podaje że słowa Lee mogą być reakcją na ostatnie spotkanie przywódcy PiS i prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ostrzegł wówczas Chiny przed poważnymi konsekwencjami jakie poniesie ten kraj jeśli zdecyduje się udzielić Rosji jakiejkolwiek pomocy materialnej. Jak zauważa agencja AP do tej pory Chiny nie potępiły oficjalnie rosyjskiej inwazji na Ukrainę jednocześnie podkreślając że w pełni uznają suwerenność Ukrainy. Władze tego kraju winę za wojnę przypisują NATO. We wcześniejszych komunikatach stwierdzono też że Rosja ma rzekomo uzasadnione obawy dotyczące jej bezpieczeństwa. Chiny nie akceptują też sankcji nałożonych na Rosję. Eksperci uważają że takie stanowisko Chin wiąże się z rosnącym uzależnieniem Moskwy od Pekinu. A może ci eksperci nauczą się widzieć politykę nie poprzez pryzmat dobrego wujka. Sama który jeździ straszy robi pucz wywołuje wojny który powoduje że leje do baku ropy okupione krwią ludzi z Iraku i z Azji i z Afryki. Tylko zobaczą prawdę niewygodną że kiedy jesteśmy sojusznikiem takiego okupanta jakim jest USA to najwyższy czas wyzwolić się z takiej okupacji. Ja o tym mówię na swoim kanale. Moje filmy są kasowane przez YouTube. Retoryka tych filmów jest taka jak propaganda antyrosyjska ale pokazuje wam się że cokolwiek robią Amerykanie to sojusz Rosji i Chin jest bardzo mocny.

[00:26:42.780] - Aron
A teraz wyobraźcie sobie drugą sytuację. Rosja zamyka wam dostawy towarów i robią to Chiny. Nie macie prądu światła. Ceny bułeczek paliwa poszybowały w kosmos a teraz brakuje jeszcze komputerów telefonów telewizorów. Wszystkie fabryki stoją bo co. Bo nie mają podzespołów do produkcji rzeczy których używamy. I nagle okazałoby się że błyskawicznie ludzie by wyszli na ulice i kazali porozumieć się z Chinami i z Rosją. Nie obchodziła by ich Ukraina tylko obchodziło by nas to że nie mamy co jeść nie mamy co lać do baku nie mamy ciepełko nie mamy prądu i nie mamy towarów. No i w tym momencie cofnęliśmy się do dziewiętnastego wieku. Ale może właśnie o to chodzi aby wyrzucić wujka Sama z Europy i dlatego mówiłem że jest to nowy podział świata jeżeli chodzi o wpływy. Okazuje się że ten kolos czyli Ameryka stoi na glinianych nogach a kraje takie jak Chiny i Rosja przejmują kontrolę nad Azją Europą i Afryką a co za tym idzie zobaczcie jeszcze kilka takich. Wisienka na torcie co najmniej 10 państw Unii sprzedawało broń Rosji mimo embarga. I macie artykuł gdzie możecie poczytać jak to po prostu robi się interesy na świecie.

[00:28:05.650] - Aron
Co innego nam się mówi w telewizji a co innego oni robią pod stołem. Czy zamknęli Nord Stream. Oczywiście że nie. Ropa płynie. Zwiększyli jeszcze przepływ ropy i gazu więc pokazuje nam się że my mamy wierzyć w taką propagandę antyrosyjską a oni robią co chcą. Natomiast tutaj mam dla tych wszystkich przepraszam założenie rusofobów którzy uważają że Rosja ma słabą armię nie ma się czym bronić nie ma czym strzelać itd. W ogóle to jest zastanawiające że mówią że Rosja nie ma powiedzmy nowoczesnej broni. No to jak to jest że oni się bawią czołgami samochodziki skoro mają coś takiego co potrafi w kilka sekund. Zniszczyć wszystko na dzień. Rakiety balistyczne Iskander bronią się strzałkami napakowane elektroniką. Dlatego tak trudno je zestrzelić. Oto tajemnicza broń Rosjan. Rosyjskie rakiety balistyczne Iskander posiadają system obrony. W chwili gdy pocisk wykryje że jest namierzony uwalnia specjalny wabik w kształcie strzałek które są nafaszerowane elektroniką i emitują duże ilości ciepła. To dlatego ukraińskiej obronie przeciwlotniczej tak trudno zestrzelić Iskandery. A teraz najpiękniejsze Rosja używa nie widzianego nigdy wcześniej elektronicznego urządzenia zakłócające które ma pomóc pociskom przebić się przez ukraiński system obrony przeciwlotniczej.

[00:29:34.050] - Aron
Dalej możecie poczytać o tym że są to pociski o których mówiłem że naprawdę jeżeli Władimir chciałby rozpętać wojnę na Ukrainie i chciałby przejąć Ukrainę to zrobiłby to w trzy dni nie używając do tego ani jednego czołgu nie wysyłając tam ani jednego żołnierza zrobiłby nalot Iskanderów i innych pewnie pocisków które jeszcze posiada. Żadna obrona nie dałaby sobie z tym radę. I byłoby po temacie. Trwałoby to kilka minut i nazwa Ukraina znikła by z mapy. Ale nie oni się bawią w coś bawią się w ustawkę. Bawią się w taką stawkę. Idą na wschód a nie na zachód. I to się dzieje. Wielu z was ma problem z uchodźcami. Dlaczego. Dlatego że otwarta jest granica. Nikt nie sprawdza uchodźców. Dlaczego nikt nie sprawdza uchodźców. Dlatego że okazałoby się że ci uchodźcy idą z tych terenów gdzie nic się nie dzieje z terenów zachodnich. Nagle się okazuje że tutaj dostają prawie wszystko za darmo. Że mamy ustawę która powoduje że Polacy zaczynają dostrzegać że coś tu jest nie tak. I cieszę się że mają odwagę mówić że coś jest nie tak. Jeżeli byśmy pomagali ofiarom w cudzysłowie ustawki i tym całą tą wielką wojną bo taka jest propaganda w telewizji to w tym momencie na granicy trzeba by patrzeć w jakiej miejscowości idzie ten uchodźca i sprawdzić czy tam są działania zbrojne.

[00:30:58.880] - Aron
Faktycznie są. Zapraszamy a tutaj brama otwarta. Wchodzimy jak powiedziałem w czasie na żywo jest to pewien test ale. Osoby które słuchały czatu wiedzą o co chodzi. Natomiast co do tych rakiet chcę wam powiedzieć że. W czasie naszego przedstawiłem trzy scenariusze które widzę dla Polski. Jeden ten najmniejszy scenariusz który ma najmniejszą szanse na powodzenie czy na sprawdzenie. Jest taki że nad głowami Polaków będzie zabawa rakietami. I teraz dostałem wiadomość ostatnio że Anglicy chcą nam podarować. System obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej i w tym momencie 100 osób od nich ma przejść. Mogę powiedzieć tak skoro. Władimir. Wjechał na Ukrainę. I pretekstem było to że właśnie te systemy można było przekształcić na systemy atakujące a nie na samoobronę. To w momencie kiedy zainstalują coś takiego jeszcze w Polsce to jaka będzie odpowiedź Władimira Putina. I w tym momencie nie musi wjechać tutaj żadnym wojskiem. Jeżeli wystrzeli powiedzmy ze 100 takich Iskanderów to w tym momencie. Zostanie tylko i wyłącznie poligon Polski dla rosyjskich wojsk. Po co prowokować Władimira jeżeli wiemy że posiada taką broń i że może jej użyć. To jest właśnie zastanawiające w całej tej ustawce że oni krzyczą na niego prowokują.

[00:32:36.040] - Aron
On sam tego z tego nic nie robi a oni jeszcze próbują tutaj handlować bronią i zarabiać na tym. Co zrobi polski rząd po tym szczycie hańby jak to określiła niemiecka prasa. Pojechał na Ukrainę ale wcześniej jeszcze sprawdziła się ta przepowiednia że Polska zostanie przestraszona że ten telefon Olafa do Władimira aby postraszył Polaków zadziałał. I co się dzieje. Mamy delegację z tzw. międzymorza przepowiednią międzymorza która została podarowana wam kilka lat temu staje się kolejny raz rzeczywistością na naszych oczach. Jeżeli nie można przyjąć Ukrainy do Unii to można ją przyjąć do Międzymorza. Międzymorza to inna strefa niż Unia. Więc w tym momencie taki kraj bogaty w surowce mineralne. Do tego nitka Jedwabnego Szlaku z Chin. W tym momencie. Między może znów wzrasta a co za tym idzie wypiera się wpływy Amerykanów. Polski rząd pojechał ustalić wiele rzeczy aby Pan Wołodia mógł przy kolejnych rozmowach mieć argumenty jak to będzie tutaj teraz w Europie Środkowej a co za tym idzie. Spójrzcie na to czy chińska energetyka zyska na wyjściu Zachodu z Rosji. Chiny mogą skorzystać z obniżonych stawek rosyjskich dostaw energii i możliwości inwestycyjnych w warunkach gdy zachodnie spółki wycofują się z rosyjskiej gospodarki podaje amerykańska telewizja CNN.

[00:34:05.020] - Aron
Lecimy dalej tym tropem. Ten kraj mocno zwiększył import rosyjskiej ropy. Mówi się o Indiach. Nagle się okazuje że wszyscy dookoła zarabiają na tym. Tylko nam się pokazuje jaka to Rosja biedna i na kolanach. Idźmy dalej tym tropem. Rosja nie boi się embarga na eksport gazu i ropy. Znalazła nowych odbiorców. Mamy tutaj naprawdę wiele takich wiadomości gdzie wszystko jest ze sobą połączone. Natomiast zobaczcie skoro wycofują się zachodnie koncerny skoro wycofuje się cały Zachód z Rosji to kto wjedzie na ich miejsce. Oczywiście że Chiny. I co się dzieje. W momencie kiedy Polska mówiłaby oficjalnie o tym że chce być połączona z Rosją i z Chinami nasz rząd zostałby uznany za zdrajców. Ale w momencie kiedy w Rosji na Białorusi i na Ukrainie nie ma amerykańskich i zachodnich przedsiębiorstw towarów które są rosyjskie i chińskie to nagle. Okaże się że cały świat nie może istnieć bez rosyjskiej ropy gazu i tak dalej bez rosyjskiego zboża rosyjskich surowców mineralnych. Teraz cały świat tym bardziej nie może istnieć bez chińskich surowców mineralnych i chińskiej technologii. I nagle się okazuje że przez tą ustawkę podłączenie się do Jedwabnego Szlaku jest właściwe.

[00:35:42.800] - Aron
Wszystko nabiera sensu. Nie można było tak wyrzucić Amerykanów z Unii i z Rosji. Amerykańskie towary. Ale można było zrobić ustawkę którą się przedłuża. Tworzy się ustawkę z zabawkami typu czołgi samoloty bo używa się broni masowego rażenia. Nie używa się broni która jak zresztą została powiedziane ma najnowsze systemy. Tylko bawi się dalej aby zarabiać na tym żeby można było legalnie stworzyć nową strefę wpływów czyli otworzyć Jedwabny Szlak. Ale jak to się ma do Polski. Wszystko pokazuje wam od wielu miesięcy że Polska świetnie sobie radzi jako kraj jeżeli chodzi o pandemię. I teraz również Polska z najwyższym wzrostem produkcji przemysłowej w Unii. Eurostat podał dane za styczeń. Jak to jest że naprawdę sobie radzimy z tym wszystkim a ciągle jesteśmy pod butem Amerykanów. Dajemy się wodzić za nos i Niemców. Jesteśmy między Niemcami a Rosją. Zobaczcie jeszcze jedną piękną rzecz. Złoty mocno niedoszacowany. Wyliczenia Narodowego Banku Szwajcarii. W tym artykule przeczytacie że polska waluta jest o wiele mocniejsza niż nam się wydaje. I że ktoś bardzo mocno bawi się z polską walutą. Powiedziałem że cała ta ekonomia to jedno wielkie oszustwo.

[00:37:08.380] - Aron
I faktycznie tak jest. Natomiast kiedy jesteś krajem między mocarstwami to nic dziwnego. Żeby odzyskać niepodległość naprawdę musisz się nabiegać za denerwować i mówić wieloma głosami naraz. Widzimy że cała ta ustawka w Ukrainie obnażyła Unię obnażyła Amerykanów i pokazała że losy ludzi w jednym państwie. Nie są tak istotne jak interesy wielkich mocarstw. Dobrze że w planie boskim wszystko jest idealne. Każdy odegra swoją karmę i każdy będzie dokładnie w miejscu gdzie ma być aby odrobić swoją karmę. Ale jak widzicie niełatwo jest to wszystko ogarnąć rozumem. Kolejna rzecz która została podarowana mówiłem w przepowiedni w tamtym roku że na wiosnę ludzie się pozbierają a potem przyjdzie ilość zachorowań tzw. wiosenny wirus i trzeba będzie uważać na siebie. COP19 paraliżuje Chiny. Fabryki wstrzymują produkcję m.in. części do aut. W Korei jest podobnie jak tutaj mamy dużą ilość zachorowań. Natomiast. Jak przestawić ludzi z aut spalinowych na auta elektryczne. Wczoraj na żywo mówiłem dokładnie jak to się odbędzie. Mówiłem kilka lat temu że cena ropy będzie tak wysoka że nikomu nie bedzie się opłacało. Mało tego do tego dojdą nowe z paliwem i wszystko w kilka dni i miesięcy zostanie.

[00:38:41.480] - Aron
Zamknięte i przesiądzie się na auta elektryczne ale. Teraz jest okres kiedy już produkują auta elektryczne. Za chwilę będzie już okres z nowymi bateriami. Gdzie te auta będą mogły jeździć o wiele dłużej robić większe przebiegi więc nie ma sensu produkować aut spalinowych. I to się dzieje. Używa się każdej takiej informacji do tego aby powstrzymać wszystkie fabryki motoryzacyjne. Utrudniać w cudzysłowiu pracę i tworzyć takie auta. Już mówi się o tym że hybrydy też są niewygodne że będzie trzeba zamknąć produkcję hybryd. Wszystko po to abyśmy błyskawicznie przesiedli się na auta elektryczne. Zmiany klimatu nie ustępują więc musimy wziąć pod uwagę zmianę klimatu. Dla wszystkich osób które oglądają mój kanał i uważają że tutaj jest rosyjska propaganda. Powiem tak. Jeżeli rozwijasz się duchowo to nie ulega żadnej propagandzie. Patrzysz na wydarzenia poprzez przepływ energii. Kiedy widzisz wydarzenie czy zdjęcie bardzo szybko odczytuję energię tego zdjęcia. Jeżeli wydarzenia na Ukrainie były ustawką to znaczy że ma taką energię. Jeżeli było zaplanowane co pokazałem w poprzedniej firmie to znaczy że w tym wydarzeniu ten plan zostanie ci podarowany. Ta energia tego planu tej ustawki płynie przez to wydarzenie i dlatego tak łatwo nam jest odczytywać te wydarzenia.

[00:40:16.480] - Aron
Jeżeli ktoś naprawdę chce wojny to napada na drugi kraj bez ostrzeżenia i używa najnowszej broni aby przerazić wszystkich i zakończyć wojnę w kilka dni. Zwłaszcza że posiada taką broń. Jeżeli ktoś się bawi w taką sytuację to znaczy że wszystko zostało zaplanowane ustalone i wszyscy na tym zarabiają. Czeka nas kolejny miesiąc kiedy będą rozmawiać o wpływach. Jak powiedziałem każde państwo chce wyciągnąć z takiej ustawki jak najwięcej. Niemcy sprzedają swój towar sprzedają starą broń. Polacy widzą szansę dla zaistnienia Międzymorza. Amerykanie mogą sprzedawać swój gaz i swoją ropę po zawyżonych cenach. Rosja otrzymuje nowe rynki zbytu. Sprzedaje ropę i gaz do innych krajów. Może przekierować swoje surowce do innych krajów. Mogą otworzyć jedwabny szlak przez takie kraje. On będzie przechodził przez znienawidzoną Białoruś i znienawidzoną Rosję. Czyli w momencie kiedy mamy zmiany klimatu i po ostatnich po prostu problemach statków które toną z autami itd. Taki wymowny znak przewijających czasów. Okazuje się że droga lądowa jest jedną z najbezpieczniejszych dróg zwłaszcza droga szybkiej kolei. I nic dziwnego że Chiński Szlak Jedwabny to szlak kolejowy. Po części jest morski jeżeli chodzi o to o przepłynięcie towaru do Afryki więc w tym momencie nic dziwnego że przechodzi on przez Rosję i przez Białoruś a teraz przez Ukrainę.

[00:41:53.630] - Aron
I aby dostawy szły dalej trzeba zmienić układ sił na świecie. Wyrzucić wujka sama i dokładnie dostroić nową rzeczywistość. I to gdzieś w naszych oczach. Wiecie co jest fajne jeszcze w tym wszystkim że wszyscy mówią o tym że musimy się uniezależnić od rosyjskiej ropy gazu węgla itd. Czyli musimy dać większe środki finansowe na odnawialne źródła energii. Z czego oni chcą wybudować odnawialne źródła energii wiatraki panele fotowoltaiczne. Jeżeli będą się kłócić z Rosją i z Chinami. Przecież to oni współpracują ze sobą więc ewidentnie widać że i bez Rosji i bez Chin żadne odnawialne źródła energii nie powstaną i nie będą w stanie się odciąć tak szybko od tych surowców mineralnych od nich. Więc mamy wielkie słowa wielką propagandę w telewizji i. Rzeczywistość weryfikuje wszystko. Dlatego ja nie używam słów wojna w swoich filmach bo kiedy patrzę na wydarzenie i widzę ustawkę widzę zaplanowane wszystko. Widzę jak idzie to w stronę zarobków. Kto na tym zarabia i widzę podział wpływów. No to mogę tylko się uśmiechnąć i powiedzieć że to był świat kiedy to Ameryka rządziła. Jest świat kiedy to Rosja z Chinami tworzy euro Azję i musicie się przygotować na to że Polska zniknie.

[00:43:24.980] - Aron
Z mapy Europy tak jak znikną wszystkie narodowości i że zabiorą wam wasze auta spalinowe i podaruje wam auta chińskie. Dlatego że rewolucje przejścia na auta elektryczne nie obsłuży Tesla ani auta europejskie. Jest tego za dużo stąd wpływ aut chińskich. Stąd Szlak Jedwabny otwarty aby móc bardzo szybko zrewolucjonizować rynek motoryzacyjny. O to w tym wszystkim chodzi aby zdążyć przed zmianami klimatu które przyspieszają i z roku na rok pokazują nam że z klimatem nie ma żartów. Myślę że ten film kolejny raz pokazał wam że można nasz świat stworzyć inaczej i że warto rozwijać się duchowo. Właśnie na tym polega różnica między człowiekiem który rozwija się duchowo a człowiekiem który używa tylko rozumu że człowieka który używa tylko rozumu bardzo łatwo oszukać i zmanipulować bo jego umysł nie odróżnia od kłamstwa. A człowiek który rozwija się duchowo który nauczy się odczytywać energię bardzo szybko będzie wiedział co płynie jaka energia o co chodzi. Mało tego kto w tym wszystkim uczestniczy kto gra kto oszukuje kto występuje komu każą mówić a komu nie. Każdy występ danego polityka jest okraszony energią myśli planów i wystarczy je czytać aby wiedzieć czy mówi prawdę czy kłamie w co gra i komu służy.

[00:44:56.240] - Aron
Życzę każdemu aby odrobił lekcję rozwoju duchowego bo to jest przejście dalej. Na zakończenie mogę powiedzieć tak że aby zrozumieć te czasy i przejść dalej każdy z nas będzie zmuszony do tego żeby pogodzić się ze swoim duchem. Odnowić z nim współpracę nauczyć się drogi ducha i materii. Inaczej nasze umysły będą eksplodować przy kolejnych takich ustawkach. Niespodzianka których będzie coraz więcej. Ludzki umysł nie ogarnie rewolucji. Jaka jest przed nami. Dlatego wiele osób swoim strachem lękiem paniką stworzą sobie guzy choroby i odejdą na drugą stronę. Nasze myśli mają moc sprawczą i skupione w jedną energię. Możemy stworzyć na tej planecie wszystko co najlepsze. Kiedy nauczymy się znów korzystać z siły naszych myśli zmienimy tą rzeczywistość. A póki wiele osób traktuje rozwój duchowy jako. Coś dziwnego niepotrzebnego w życiu. Tak muszą być takie ustawki i takie wstrząsy aby zaakceptowali prawdę że ich umysł nie ogarnia rzeczywistości i że muszą zrobić coś co nauczy ich ogarniać rzeczywistość. I tą drogą jest rozwój duchowy. Zapraszam wszystkich na naszą platformę ARAM Home.pl. Nie trzeba być uczestnikiem platformy. Można po prostu zalogować się i obserwować sobie poczytać komentarze oglądać filmy korzystać z medytacji z wielu materiałów które są darmowe również pomagać innym ludziom oświetlać swoją drogę.

[00:46:34.540] - Aron
Cieszę się że wielu z was dołącza i mogę powiedzieć tak przez te kilka lat naprawdę takich wstrząsów jak na Ukrainie będzie o wiele więcej i o wiele większe będą to wstrząsy aby rozbijać wszystkie zakłamanie wszystkie betony jakie są w starym systemie. Za chwilę będzie film o karmie drugiej wojnie światowej którą odegra teraz cały świat. Ale ten film będzie dla ludzi na platformie. Kąpiel dlatego że trzeba odrobić lekcje karne. Dziękuję za ten film i myślę że wszystko teraz jest jasne.