Aktualne wydarzenia
|
9/11/22

Ustawka na UKRAINIE Powtórka z 11 września. Odpowiedź Rosji. Co dzieje się na Ukrainie

Komentarz z wyjaśnieniami na temat tego co się tak naprawdę działo i dzieje na Ukrainie.

Ustawka na UKRAINIE  Powtórka z 11 września. Odpowiedź Rosji. Co dzieje się na Ukrainie

Ustawka na UKRAINIE  Powtórka z 11 września. Odpowiedź Rosji. Co dzieje się na Ukrainie

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podcast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podcastu

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

Transkrypcja automatyczna nagrania spotkania na żywo z Aron.

[00:00:05.810] - Aron
Moje serduszko i pozdrawia wasze  serduszko. Poprzez komentarze i wydarzenia na świecie zostałem kolejny raz wywołany do tablicy. Wiem że wielu z was jest zdziwiona tym co się stało rano więc zadam mam kilka pytań. Wczoraj nakręciła film i powiedziałem że żadnej wojny nie będzie. Natomiast mówiłem że aby napełnić kryształy takie rzeczy jak konflikty będą się działy na świecie ale nie dojdzie do wojny globalnej. I teraz mamy tzw. dalszą część ustawki. Dlaczego. Dlatego że to co zrobił Władimir Putin czyli uznał te dwie republiki pokazał Amerykanom że tam on rządzi. Więc ośmieszył Amerykanów i tak naprawdę NATO w przestrzeni politycznej i w Europie pokazało że on może zrobić co chce. To oczywiście się nie spodobało więc co trzeba było zrobić. Trzeba było sprawdzić. Jak. On przeprowadził wejście wojsk do tych powiedzmy republik i jak to sprawdzić. Normalnie zwyczajnie wywołać konflikt więc pierwsze strzały dzisiaj które padły padły nie wiadomo skąd nie wiadomo kto strzelał. Czyli mamy powtórkę z 11 września. Dokładnie taka sama ustawka. Czy Amerykanie się przyznali do tego że to oni zrobili 11 września czy zrzucili grę na bin Ladena i jego kolegów.

[00:01:35.130] - Aron
Oczywiście że zrzucili winę. Potem zaczęły wychodzić wszystkie rzeczy których kompletnie do siebie nie pasowały. Okazało się że ci tzw zamachowcy żyją w innych krajach i nie mieli pojęcia o zamachu dowiedzieli się o tym że są w manewrowania i w zamach. W telewizji mamy dokładnie tutaj akcję typu fałszywa flaga. Ludzie którzy widzą co się dzieje rozumieją jedną rzecz. Dlatego wczoraj film aby wyłączyć telewizje abyście się nie dali manewrować w to co po prostu jest teraz powiedziałem wcześniej w filmie że nie mówi się jeszcze głośno o jednej sprawie czyli o Chinach. Dzisiaj Chiny zabrały głos w tej sprawie czyli powiedziały o tym że nie będzie żadnej inwazji Rosji na Ukrainę i że to nie jest jakiś tam atak i wojna Rosji z Ukrainą tylko pokazanie tzw. osobom które wydał fałszywą flagę że nie będzie tutaj zamieszania i nie będzie prowokacji jeżeli chodzi o trzecią wojnę światową jak to się wszystko odbyło. Fajnie jest w tym wszystkim to że ta wojna jak słusznie wiele osób zauważyło i słusznie podwodnego tamten konflikt trwa na świecie równolegle i kiedyś nagrałem film w którym powiedziałem wam jak to będzie wyglądało jak Amerykanie biorą się za rosyjskich żołnierzy za rosyjskie samoloty w cudzysłowie oczywiście i rozpoczną konflikt który spowoduje że coś się zmieni na świecie będzie można wreszcie zainwestować pieniądze i zarabiać pieniądze.

[00:03:07.080] - Aron
Giełda idzie w dół krypta waluty gdzie idą w dół. Jaka jest teraz okazja okazja zakupowe skoro nieruchomości są niepewne skoro zatrzymuje się dostawy skoro system konsumpcji się rozpada więc na czym można teraz zarabiać. Kraj taki jak USA przyzwyczajony do zarabiania zarabia na sprzedaży wojny zarabia na plaży broni zarabia na tworzeniu wojny zarabia na tworzeniu iluzji zagrożenia. To wszystko mamy w naszych mediach od kilku miesięcy mówią wojna wojna wojna. Rozmawiają na ten temat rozmawiają co będzie jak będzie. USA jest krajem bardzo zadłużonym więc nic dziwnego że aby zarobić i aby dać zarobić trzeba wywołać konflikt który spowoduje że będzie można zarobić. Teraz to się zadziała. Nagle panika a rano ktoś strzela nie wiadomo kto. Jakieś wybuchy konflikty. O co chodziło z tym. Bardzo prosty przykład kiedy wojska Rosji weszły na niepodległa już republiki które cały czas strzelały nie w kierunku Rosji tylko w kierunku Ukrainy więc to nie on zajął Ukrainę tylko te republiki chciały się wydostać z Ukrainy. Przecież gdyby im zależało na tym żeby być Ukrainą to strzelały by razem z Ukrainą w kierunku Rosji a nie przez wiele lat strzelały w kierunku Ukrainy.

[00:04:36.360] - Aron
Więc on tylko i wyłącznie. Stworzył im drogę do siebie do tego co chciały zrobić. No i mamy teraz coś takiego. Zaczęły padać strzały i ukraińska w cudzysłowie armia a raczej Amerykanie przebrani za USA Ukraińcy. Przecież tam jest mnóstwo najemników. Kto płaci tam najemników. Więc te osoby które tam są które eskalacją konfliktu zaczęły znów ostrzeliwać tych republik więc automatycznie spotkały się już nie z najemnikami czy policją z tamtych republik ale spotkały się z odpowiedzią wojsk rosyjskich. A to już nie jest zabawa na granicy strzelanie do siebie tylko konkretna konkretna odpowiedź. Ta konkretna odpowiedź ma dać jedną rzecz ma pokazać Ukraińcom aby zmusili swój rząd do tego aby przestał grać z Amerykanami i przestał tworzyć politykę USA i Unii na swoim w swoim kraju. Co im dała polityka USA i Unii. Eskalację konfliktów i biedę na Ukrainie tym się kończy właśnie przebywanie pod okupacją USA. Co dała nam Unia w coraz mniejszej formie. To że staliśmy się narodem poddani to że staliśmy się tanią siłą roboczą dla Niemców Francuzów to że z naszych portfeli zasilanie ich gospodarki bo kupujemy w ich sklepach w ich fabrykach więc od wielu lat mimo tego że jesteśmy w Unii jesteśmy tanią siłą roboczą do której się przyznali i powiedzieli o tym głośno że Polska była szykowana jako tania siła robocza.

[00:06:27.970] - Aron
Dlaczego była szykowana Ukraina. Ukraina była szykowana do tego aby właśnie tworzyć energię negatywną i ten konflikt trwa wiele wiele lat. Tworzy się ta energia teraz jest to naturalna forma że kiedy Amerykanie zostali ośmieszenie na całym świecie kiedy wywołali ten konflikt to w tym momencie macie odpowiedź Rosji. Przecież Rosja ma najpotężniejszą na świecie najnowocześniejszą gdyby chciała zająć Ukrainę zajęłaby kilka dni. Do tego mają broń atomową o której nikt nie wie. Broń ta zmowa ma to do siebie że potrafi przez wiele setek kilometrów przechodzić przez budynki i niszczyć a tak naprawdę rozsypie wszystkie żywe istoty. Czy używają tego. Oczywiście że nie. Mamy strzelanie mamy wybuchy pokazuje nam się atak na wodę pokazuje nam się w amerykańskiej telewizji. Pamiętajcie że to co widzimy to widzimy telewizje które mówią amerykańską prawdę tak jak mówiły amerykańską prawdę 11 września. Tak widzicie dokładnie amerykańską telewizję. To samo w internecie otworzyłem w internecie i nagle jest to jest wybuch to strzelają. Nikt nie wie kto strzela to Rosja na pewno Rosja na pewno Rosja. Jeżeli ktoś atakuje niepodległe państwa te dwie republiki to jest odpowiedź od drugiej strony natomiast odpowiedź ma być taka aby nikomu się już nie chciało atakować.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

[00:08:03.410] - Aron
I to jest normalne. Mówiłem że wojny globalnej nie będzie ale powiedziałem że w tym roku to będzie ciężki rok będzie wiele konfliktów które będą musiały nakarmić kryształy negatywną energią. No i macie konflikt wywołany przez USA. Czy to jest coś co zagraża Polsce. Oczywiście że nie. Ale ludziom wypaczony w tzw. rynki giełdy. No tak tutaj mogą się czuć nie sympatycznie dlaczego. No bo jeżeli kupili wcześniej akcje no to to wszystko leci. Tylko że po co to leci. No właśnie po to żeby można było kupić. I na tym polega cała ta ustawka. Putin mówił dokładnie że odpowie w momencie kiedy NATO i USA będą go prowokować i w momencie kiedy ktoś strzela do jego wojska to on strzela do nich. Natomiast w momencie kiedy już układają punkty gdzie mają zatrzymać albo gdzie stacjonują Amerykanie najemnicy no to dokładnie w te punkty są. Jest odpowiedź i tak to wygląda. Kiedy to się działo kilkanaście miesięcy temu kilka lat temu te konflikty wybuchały tam strzelali do siebie i widzieliśmy powiedzmy jakieś tam sceny na tych granicach to życie trwało dalej bo była stara. Czy był strach na Ziemi poprzez Korona wirusa.

[00:09:24.680] - Aron
Czyli energia strachu o wszystko na wirusa była energią główną. Teraz kiedy energia strachu początkowo została jakby tak już rozpoznawana ludzie się do tego przyzwyczaili zaszczepił się wirus montuje. Można po prostu z tym spokojnie żyć. To przerzucili się na tzw. konflikt. Nie udało się w Białorusi nie udało się w Kazachstanie nie udało się w Czeczenii nie udało się tutaj w Gruzji więc mamy teraz Ukrainę. Myślę że to jest chyba najlepsza odpowiedź dla wszystkich Polaków. Czy opłaca się być pod okupacją USA i z Unią. Jeżeli mamy Rosję to obuwie dla tych wszystkich szwabów którzy teraz krzyczą że jest wojna i że będzie panika że po prostu zniszczą nasz kraj. Powiem tak jeżeli mamy globalną wojnę to armia rosyjska jest tak wielka że potrafi teraz w nalocie się z użyciem broni w kosmosie którą mają ze swoją flotą która jest powiedzmy na Morzu Bałtyckim i na Krymie zniszczyć kraj w ciągu kilku dni bo o tym mówiono kilka kilkanaście miesięcy wcześniej kiedy to pan Janowski powiedział że Ukrainę zajmą 7 dni a Europa 14 wiedział co mówi bo miał dostęp do ukraińskiej armii i do rosyjskiej armii porównał na polską armię amerykańską ukraińską.

[00:10:49.350] - Aron
I to się stało w tym momencie kiedy Amerykanie chcą wywołać konflikt to zrzucają winę zawsze na innych wywołali 90 ponad konfliktów po drugiej wojnie światowej. Czy oni byli winni w konflikcie. Nie to Irak był winny Iran był winny Korea Wietnam. Oni zawsze są niewinni oni tworzą wojny ale są niewinni oni są strażnikami pokoju na świecie. Jak strażnik pokoju na świecie wywołał ponad 90 konfliktów jak strażnik pokoju na świecie wszędzie rozlokowano swoje wojska i tworzy coś takiego jak właśnie jestem na świecie. Jak to jest że te wszystkie ich powiedzmy powody do wywołania wojny okazały się potem kłamstwem na co zwrócił ostatnio uwagę premier prezydent Czech i w ostatnim filmie na temat ustawki na Ukrainie jest to pokazane teraz aby nie ośmieszyć się do końca. Wywołali kolejny konflikt i oskarżyli o to Rosję to normalne jest że jeżeli zaczną strzelać do waszych powiedzmy dzieci i domów to co zrobicie będziecie mając broń strzelać do tych ludzi. Natomiast to co pojawi się w mediach zależy od tego kto ma te media. Więc jeżeli Amerykanie mają media w Polsce i kształtują tymi mediami światopogląd Polaków to co widzicie w mediach dobrych Amerykanów i NATO a złą Rosja wiecie jak to by dało się równoległym do którego wiele osób ma podejście i to jest właśnie fajne w ten sposób Amerykanie wywołali tę stawkę i tę zadymę.

[00:12:38.550] - Aron
Wszystko po to aby podreperować budżet i aby móc dalej jakoś inwestować aby ten system trwał. I oczywiście aby nakarmić istoty które służą co się dalej dzieje Rosja odpowiedziała w momencie kiedy Rosja odpowiedziała na świecie stworzyło się co stworzyła się koalicja która będzie karać Rosję nie Amerykanów bo z tymi wszyscy współpracują co się dzieje. Powstały tzw. sankcje rosyjskie tylko jak to jest że od kilku lat mamy sankcje w stosunku do Rosji a wszyscy z nimi handlują. Wszyscy oni kupują węgiel pszenicę złoto metale ciężkie metale szlachetne. Ropę i gaz sami sprzedają w Rosji swoje towary. A mówią nam o sankcjach. I to się teraz dzieje. Mamy odpowiedź Rosji. Putin mówi nie będzie inwazji będzie ułożenie Ukrainy tak aby Amerykanie nie zainstalowali rakiet które mogą zniszczyć Rosji a co za tym idzie nie stworzyli znowu tego zagrożenia o którym on cały czas mówi w wielu swoich filmach powtarzałem powtarzałem że Rosja ma 30 sekundową przewagę nad USA i NATO. O co chodzi o to że kiedy oni zaczną powiedzmy odpalać los czyli myśleć o otwarciu losów to Rosja przez odległość gdzie umieszczone są rakiety ma 30 sekund na reakcję i świetnie pracowali i w kosmosie i dostali najnowocześniejszą broń aby zniwelować chęć takiego ataku.

[00:14:12.750] - Aron
I oczywiście aby te 30 sekund ukrócić trzeba było zainstalować rakiety bliżej Rosji stąd macie wojny w Gruzji którą też obwinia Rosję w Czeczenii. Wszystkie te kolorowe rewolucje o których mówił ostatnio Putin nie pozwoli na to żeby jakakolwiek kolorowa rewolucja spowodowała zainstalowanie rakiet które zniszczą Rosję. I skoro nie udało się ostatnio w Białorusi mieście ustawka na granicy w której nic nie wynikło to teraz macie jedyną chyba okazję tak naprawdę na świecie skoro nie wyszło z Kazachstanem aby pokazują że Tadżykistan będzie stawką w Tadżykistanie czyli będzie jeszcze konflikt a jak nie uda się na Ukrainie. Więc pokazują mi teraz że macie w cudzysłowie odpowiedź Rosji na fałszywą flagę Amerykanów. No i większość ludzi będzie mówiła wojna wojna wojna. Tyle że wojna byłaby wtedy kiedy amerykańskie wojska wraz z NATO weszłyby na Ukrainę. Kiedy amerykańskie samoloty zaczęły by atakować w cudzysłowie Rosję wtedy można mówić o wojnie tylko że najgorsze w tym wszystkim jest to że Polacy jako sojusznicy Amerykanów byliby wtedy narażeni są na odwet. A skoro jeden statek serii potrafił zamknąć wojnę i skuteczność rosyjskich rakiet była ponad 99 proc. I to zadziwił świat no to w tym momencie my jako sojusznicy.

[00:15:48.770] - Aron
Otrzymaliśmy to nie sympatyczne ale o której mówię powstrzymanie trzeciej wojny światowej polega na tym że jak ktoś np. montuje rakiety u twojego sąsiada i celuje je w twój dom to co będziesz robił pozwolić aby tamte rakiety były i będziesz żył w stresie że ktoś cię zabije czy dogada się z sąsiadem albo będziesz próbował zrobić wszystko aby tam nie powstały te rakiety. Oczywiście że zrobię wszystko żeby tych rakiet tam nie było i to od wielu wielu lat robi Putin a może inaczej. Od 2014 roku kiedy to zmienił się kiedy przyjął ultimatum o którym mówiłem. Natomiast Amerykanie jak to powiedziałem Biden. Myślę że ma ostatnią szansę na to aby stworzyć konflikt i nakarmić istoty którym służy. No i teraz widzicie tę sytuację. Czy trzeba się bać. Każdy kto wie o co chodzi nie boi się ale każdy kto żyje mediami wojna wojna wojna pewnie się boi. Na świecie równolegle wygląda to tak że Rosja bardzo szybko poradziła sobie z całą sytuacją. Dlaczego. Dlatego że użycie broni z kosmosu wyłączenie elektroniki i wyłączenie z internetu wyłączenie prądu spowodowało że wszystkim odechciało się walczyć. I to jest właśnie fajne że w momencie kiedy mamy taki konflikt wybuchy wpływają na ludzi.

[00:17:17.630] - Aron
I teraz co się dzieje na Ukrainie kiedy cała społeczność żyła wojną nie wojną itd. Chociaż Koreańczycy byli o wiele mniej przerażeni niż Europejczycy bo mediach nie było takiej eskalacji jak tutaj w mediach amerykańskich w Europie to coś się zacięło. Teraz oni wszyscy proszą o pokój o to żeby się to skończyło czyli kreacja i i Francja myśli ludzi na całym świecie jest aby był pokój. A jak wiemy ma moc sprawczą. Więc to się stanie. Myślicie że dlaczego zrobiliśmy medytację pokoju w lutym wspólną. Dlaczego nagrywają filmy na swoim kanale aby uspokoić i powiedzieć wyłączyć telewizor abyście przeszli przez stawkę w spokoju w harmonii. Wszystko naprawdę pokazuje nam jak. Fałszywa jest polityka na świecie i jak musimy sami nauczyć się rozwijać duchowo i jak musimy zacząć to wszystko kontrolować. W ten sposób że patrząc na wydarzenia. Kontrolujemy swoje emocje. Czasy ostateczne mają to do siebie że jedna i druga strona otrzymuje drogę do realizacji. W jednej i drugiej drodze każdy określi sam siebie. Co to jest roku pokazują czym się karmi konfliktami wojną strachem lękiem mają do dyspozycji media internet i tym żyją. Druga część czyli istoty które rozumieją co się dzieje na ziemi i czym jest polityka umieją odróżnić prawdę od kłamstwa.

[00:18:51.000] - Aron
Pokazują po co to wszystko jest. Teraz spójrzcie. Na tzw. kanały niezależne naprawdę w internecie i na kanały które mówią jednym głosem kanały które mówią jednym głosem są cudzysłowie tymi mediami głównymi tak jak religia jest głównym medium które kreuje światopogląd ludzi tak samo telewizja kreuje światopogląd ludzi pokazują na zielonych ekranach to co chcą pokazać mówią nam jak mamy myśleć jak mamy się zachowywać. Natomiast czy pokazują prawdę czy pokazali nam prawdę dlaczego np. Libia była znienawidzonym krajem. Kto z Was wie o tym że. Libia była znienawidzonym krajem dlatego że chciała stworzyć rozliczenie w złocie. Jeżeli chodzi o ropę złotego dinara. To się nie spodobało Amerykanom bo zwyczajnie w Europie miał pecha dolara więc zaatakowali Libię zrobili z niej wroga numer jeden. Kiedy Irak chciał rozliczać się w euro za ropę. To automatycznie zaatakowali Irak mówiąc że tam jest broń masowego rażenia której nigdy nie znaleziono. Czyli mamy ustawki z krajem który okłamuje cały czas wszechświat. I okłamuje cały czas nas i mamy teraz reakcję kraju który został przez nich zaatakowany. Odpowiedź jest prosta jeżeli do mnie strzelają to ja mam dwie drogi wyjść i dać się zastrzelić lub bronić się i rodziny.

[00:20:39.240] - Aron
I to tworzy Władimir Putin. Tak naprawdę nie broni tylko Rosji broni też Europejczyków. Dlaczego. Bardzo proste. Jeżeli armia ukraińska wspierana jest przez armię amerykańską i sojuszników czyli armię polską armię niemiecką francuską czyli NATO. To gdzie będzie odwet Rosji jeżeli do niego dojdzie gdzie zaczną spadać rosyjskie rakiety których celność jest ponad 90 proc.. Na sojuszników czyli na polskie domy i na polskie rodziny. I co wtedy Orban powiedział dzisiaj piękną rzecz że on się musi odciąć od konfliktu. On doskonale wie o co chodzi i skupia się na swoim kraju. Doskonale wie że opłacało się być z Rosją przeciwko Unii i przeciwko Amerykanom. Starał się aby polska polityka szła w tą stronę i w momencie kiedy pan Tusk krzyczał tak mocno że nasz rząd jest prorosyjski. No to teraz już wiecie dlaczego jest prorosyjski. Dlatego że. Aby nie było odwetu. W Rosji na tzw. sojuszników. To w tym momencie trzeba było trzymać z rosją a nie z Amerykanami. Dlatego Biden owi nie podobała się polityka pisu dlatego w TVN ie macie cały czas nagonkę na polityków i dlatego wszystko to co widzicie to jedna wielka ustawka.

[00:22:18.300] - Aron
Co mogę wam powiedzieć mogę wam powiedzieć tak. Wojny globalnej z tego nie będzie. Cały czas o tym powtarzam. Natomiast konflikty na ziemi będą się działy bo Amerykanie nie umieją żyć bez konfliktów drugie istoty które służą muszą mieć konflikt muszą mieć energię negatywną. Dlatego w drugiej części filmu Dlaczego straszą nas teraz wojną. Dokładnie wytłumaczył nie tylko ja ale też istoty poza ziemskie które im służą które się im buntują. Dokładnie przekazały nam co się teraz będzie działo na świecie jak one pomagają nam zmienić tą rzeczywistość jak widzą naszą siłę naszą pracę chcą sypać to co jest w USA i nie tylko w USA bo tych konfliktów bo tych istot jest dużo i tych konfliktów będzie dużo. Mówiłem że będzie Izrael Palestyna czyli jedno się skończy zaczną się drugie konflikty aby na ale to co jest najpiękniejsze to powiedziałem w tamtej firmie to ta ilość energii która jest wyprodukowana energia strachu która zasila te istoty jest zbyt mała aby utrzymać cały system kontroli umysłów który mieli do tej pory. I to jest właśnie to że muszą eskalować takie rzeczy muszą zachęcać Rosję aby napełnić te kryształy więc dla tych wszystkich którzy myśleli o tym że poprzedni film ten mój wczorajszy film to pomyłka Powiem tak w tym filmie dokładnie jest powiedziane.

[00:23:48.470] - Aron
Wojny nie będzie. Będzie ustawka na Ukrainie która teraz trwa abyście zrozumieli o co chodzi a co za tym idzie aby większość polityków i większość tutaj Europejczyków większość Ukraińców wyprodukowała jednomyślnie. Chcemy pokoju. Mało tego. Myślicie że polski rząd nie wie czym jest okupacja USA i czym jest stacjonowanie wojsk USA w Polsce. Myślicie że im się podoba to że armia amerykańska zajęła Polskę bez jednego wystrzału. Myślicie że im się podoba retoryka że muszą popierać USA choć. Nie chcą tego robić. Oczywiście że nie widzicie że ta przepowiednia o ogrzewaniu oni że będą nam obrzucać Unię i mówić że Unia wpływa na ceny surowców na tą powiedzmy podwyżkę w Polsce i tak dalej. I że mogli by o wiele lepiej rządzić gdyby byli poza Unią. Ta przepowiednia się sprawdza. Pokazują wam że obniżka VAT u obniżka wielu rzeczy na które mają wpływ nie musi przejść przez Unię choć powinna przejść przez Unię. Mało tego czyli dobrobyt który może nam zagwarantować nasz rząd musi przejść przez decyzje Unii czyli państwa które zrobiły z nas tanią siłę roboczą. Niech nie pozwala się niewolnikiem wyrwać kiedy ma ustaloną politykę do danego kraju więc nic dziwnego że w amerykańskiej telewizji i telewizjach wielu powiedzmy stacji macie retorykę nie sympatyczną w stosunku do rządu.

[00:25:33.700] - Aron
Teraz mieliśmy retorykę nie sympatyczna stosunku do Rosji i to się dzieje kiedy 11 września stworzyła się panika na całym świecie i kiedy wszystkie amerykańskie media i europejskie media podały amerykańską prawdę że to Bin Laden z chłopakami zaatakowali USA to większość ludzi do dzisiaj w to wierzy. Ale czy tak było. Oczywiście że nie. Więc jeżeli rozwijać się duchowo i widzicie rzeczywistość inaczej niż inni. To spójrzcie na to że mrok zawsze atakuje. Aby coś osiągnąć. Oni się nie bronią oni atakują. To dobro i światło odbija mrok. Na tym to polega. Czy osoba która rozwija się duchowo która ma świadomość pójdzie i będzie wyzywać innego człowieka będzie go atakować. Nie. Ona nawet nie zakłada takiej możliwości. Ale kiedy zostanie zaatakowana może swoim spokojem odpowiedzieć adekwatnie do ataku. Czasami trzeba użyć nawet siły fizycznej żebyście się mogli obronić albo tego czego się nauczyli. Wiele osób na przykład rozwija się duchowo sztuki walki. Kiedy pytam się im jak ci się atakuje przeciwnika na zawodach on mówi Wiesz to jest najtrudniejsze. Sam byłem taką osobą kiedy widzę przeciwnika podchodzę daję mu dłoń i nie ma we mnie tego co było kiedyś.

[00:27:14.000] - Aron
Złość agresja ja muszę go pokonać to jest wróg. Ja szanuję to że on jest lepszy ode mnie albo wykonał ruch który mnie zadziwił. Ja sam bym chciał się nauczyć przed walką jest podanie ręki po walce jest uścisk i Mission. Tym się różni osoba która się rozwija duchowo i osoba która tworzy taką powiedzmy drogę w swoim życiu która szanuje drugą osobę nawet kiedy jest powiedzmy atakowana czy jest coś w jej przestrzeni takiego czego ona nie kreuje tak samo ma się tutaj czysta ustawka Amerykanów aby kolejny raz powiedziałem w ostatnim filmie się nie. Skoro prezydent Czech wyśmiał i powiedział że się kolejny raz zobaczyli i kolejna kolejny raz jest ustawka na Ukrainie który kolejny raz już mam okazję się z nią to nic dziwnego że aby nie doszło do tego stworzyli ustawka i konflikt stworzyli wybuchy które były wczoraj które są dzisiaj i teraz już strzelają do rosyjskich wojsk. Więc mamy odpowiedź Rosjan. Wszystko po to aby coś ustalić aby pokazać Ukrainie że jeżeli będziecie dalej z Amerykanami to stracić kraj. Pytanie brzmi po co chcecie być z Amerykanami. IRAK IRAN LIBIA Panama Wenezuela. Wietnam ile tych konfliktów Amerykanie wywołali mnóstwo.

[00:28:49.280] - Aron
I co się dzieje z tymi konfliktami. Wszędzie oni bronili obywateli danego kraju tylko jakoś te kraje są zrujnowane i nie mogą się podnieść. Wszędzie zapowiadali swoją demokrację siłą. I wszędzie wmawiali nam że walczą z komunistami. I tak jest dokładnie teraz. Aby nakarmić istoty którym służą aby zebrać mnóstwo negatywnej energii to w momencie kiedy skończyła się panika i strach jeżeli chodzi o Korona wirusa zaczęła się panika na giełdach. To zrobili konflikt na Ukrainie w cudzysłowie zaatakowali teraz Rosję i macie odpowiedź Rosji. Cała filozofia polega na tym że wtrącił się w to Chiny a nikt nie będzie wojować z dwoma największymi armiami na świecie. Scenariusz na świecie równoległym jest taki że kiedy Chiny Turcja. Część Azji Rosja. Zaczęły powiedzmy pokazywać swoją siłę. To bardzo szybko w tzw. NATO wśród sojuszników zapadły decyzje w których to część sojuszników chciała się wycofać i się wycofała w jednym. Jednym z nich była Polska. Polska razem z Węgrami które idą pod prąd w Unii i pod prąd z USA a w zgodzie z Rosją natychmiast wycofali się z tego wycofały się z tego konfliktu i wycofały też armie czyli swoje wojska.

[00:30:25.220] - Aron
Konflikt był taki że USA natychmiast ogłosiły Polaków zdrajcami. I wojska stacjonujące tutaj w Polsce właśnie zaczęły dokonywać nie sympatyczne w naszym kraju. Nie Rosja strzelała do nas ale to Amerykanie zaczęli nazywać nas nie sympatycznie. Teraz już wiecie czemu wojska amerykańskie są w naszym kraju. Czemu Niemcy pozbyli się ich. Czemu Niemcy tworzyli świetne interesy z Rosją. W tym momencie aby ten konflikt móc rozszerzyć Amerykanie muszą mieć miejsce w którym mogą stacjonować. śmiałem się z tego że koło mnie postawili ten nadajnik który daje im informacje. Dlaczego. Bo tutaj są góry i tak jak sygnał telefonii komórkowej jest bardzo słaby i te pozbywanie się sygnału wojskowym też będzie słabe więc co się dzieje. Bardzo prosto. W momencie kiedy w kiosku mamy jednostkę logistyczną wojsk amerykańskich mamy tutaj komplet kompleksów lidze mamy ćwierć wieku. Mówiłem o rasie panów to nic dziwnego że ci panowie którzy teraz tam mieszkają i się budzą to istoty ziemskie trzeba im dostarczyć energię i tę energię dostarcza się przez taką panikę i strach. Czytałem dzisiaj komentarze na platformie a ludzie powiedzieli jedno miałeś rację trzeba było wyłączyć dzisiaj radio wyłączyć telewizję i normalnie dalej spokojnie żyć.

[00:31:58.470] - Aron
Putin doskonale wie co robi doskonale jest doskonale ułożony w tych sprawach. Nie robi tego pierwszy raz. Myślicie że dlaczego tak długo trzyma się przy polityce. Dlaczego uczestniczył w wielu konfliktach które wywołały USA Gruzja itd. Jest świetnym strategiem tak jak powiedział Donald Trump jest geniuszem. To co mi się podoba teraz na świecie to to że Donald Trump który powiedzmy został odsunięty od polityki pokazał czym jest Biden. Jak szybko Biden doprowadził do konfliktu na Ukrainie i doprowadził do zamieszania na świecie bardzo szybko. Czy takiego prezydenta chcą Amerykanie. Myślę że to jest najlepszy przykład tego że kiedy był pan Trump był pokój i spokój z Rosją. Kiedy jest pan Biden mamy to co mówi to co mówiłem wcześniej powiedziałem że to był najbardziej fałszywy prezydent USA i przepowiednia się sprawdza jako fałszywy Prezydent tworzy fałszywe zagrania. Więc ja dałem się nabrać na jego fałszywe wstawki i na wiadomości typu. Rosja atakuje Rosja tworzy wojnę i tak dalej będzie trzecia wojna światowa i tak dalej i tak dalej. Pozwólmy cierpliwie sobie na to spojrzeć. Poczekajmy na odpowiedź Rosji. Poczekajmy na to jak cała ta koalicja zacznie bardzo mocno się rozpadać.

[00:33:27.790] - Aron
Poczekajmy na to co powie Ukraina. Poczekajmy na to jak Chiny grzecznie poproszą wszystkich o to aby zrozumiały co się stało i aby wsparły Unię Azji Rosję i Chiny bo to od nich zależy to jak będzie wyglądała gospodarka w przyszłości i czy będziemy mogli korzystać z elektroniki samochodów itd. Powiem tak nikt nie chce wojować z Chinami i o tym wszyscy wiedzą a Chiny nie są po stronie Ameryki tylko po stronie Rosji więc nie dziwcie się że za chwilę wyciszyć się to wszystko i Amerykanie będą dalej próbowali. Rosję i zrzucać winę na Rosję tak jak robili to przez wiele wiele dziesięć lat po drugiej wojnie światowej. Myślę że to jest najlepsza odpowiedź na to co się dzieje i wczorajszy film. Myślicie że dlaczego nagrałem po to żeby powiedzieć wam wyłącznie telewizory właśnie po to abyście nie dali się zaprogramować. Jeżeli ktoś dzisiaj wstał nie włączył telewizora nie włączył radio to żyje sobie spokojnie w naszym kraju uśmiechnięty idzie do pracy robi to co robi. Jeżeli ktoś żył cały czas wojną to dostał wojnę w swojej przestrzeni i żyje w strachu i lęku. Teraz nie dajmy się zaprogramować na to że to wszystko wina Rosji że będzie trzecia wojna światowa bo takowej nie będzie.

[00:34:55.450] - Aron
Będą konflikty które mają nakarmić tamte istoty. Myślę że teraz wszystko jest jasne. Pokój na ziemi prowadzi się w ten sposób że kiedy do Ciebie strzelają to masz prawo się bronić. I kiedy zostali zaatakowani to mają prawo się bronić. Wiecie co sprawdzili tak naprawdę pokazują mi teraz wizję dlaczego zaatakowali te dwie republiki dlatego że tak po wczorajszym filmie chodzi o dostęp do floty rosyjskiej. Jeżeli Putin już zaczął układać sobie dostęp do tej floty i nie musi tego robić naokoło przez most to w tym momencie trzeba było sprawdzić czy wojska rosyjskie jakie tam stacjonują dadzą radę z obroną tych republik. I dały sobie radę i na tym wszystkim o to chodziło. W tej początkowej fazie konfliktu a teraz to już jest odpowiedź aby powiedzmy. Amerykańskim służbom połączonym z Ukraińcami i z sojusznikami nie dano możliwości atakować i strzelać do Rosjan i na teren republiki z tzw. baz wojskowych. Myślę że kiedy zaczną spadać ich samoloty kiedy odłączono im zasilanie kiedy odłączył się internet na Ukrainie kiedy odłączono prąd wtedy wszyscy rozumieją na czym polega w cudzysłowie teraz mniejsza. Ustawka na Ukrainie. Tak więc spokojnie spójrzcie na to nie dajcie się nabrać że to Rosja tworzy wojny na Ukrainie tylko Zobaczcie co zrobiła USA.

[00:36:38.020] - Aron
Zobaczcie że to oni mówili o wojnie oni dążyli do wojny oni straszyli wojną ich media są w Polsce i teraz to ich retorykę macie przed oczami i chcemy sami wiecie że potrafią na zielonych ekranach stworzyć absurdalne wręcz sceny. I wy będziecie na nie patrzeć. Tak mogę powiedzieć straszyli straszyli nas 5G straszyli nas wojną na Białorusi straszyli nas wojną w Iranie straszyli nas wojną tutaj w Iraku straszyli nas wojną w Syrii że się rozleci. I co. Trzeba było zmiany prezydenta aby wyciszyć wojnę w Syrii. I teraz też trzeba konkretnego ruchu ze strony Rosji aby wyciszyć eskalację Amerykanów w Europie. Może najwyższy czas poprzeć nasz rząd aby odseparować Amerykanów. Myślę że mama ziemia szybko to zaraz rozwiąże. Nie sympatycznym i wydarzeniami to rozegrają się w wielu miejscach trzęsienia ziemi cyklonu bo mamy energię strachu energia strachu zostanie nam zwrócona. Co się stanie z polską patrzę na wasze pytania. Dobrze odtwarza sobie czat na żywo jeżeli już jesteśmy na kanale otworzy sobie czat na żywo postaram się odpowiedzieć tutaj na te pytania trudne żebyście nie mówili że chodzą za Platformą. Kochani zaraz mi to zajmie trochę Zanim komputer się odpali wejdę sobie na chwilę i porozmawiamy na żywo.

[00:38:12.890] - Aron
Około. Muszę poszukać czatu. Ok włączyłem głos to wiecie co jest poniżej. Dobrze. Więcej informacji można sobie wyodrębnić Warszawę. Widzisz okno czatu. Dobrze kochanie w takim razie. Zobaczmy co się stanie z Polską. Kochani tak naprawdę jak powiedziałem ta ustawka ma spowodować ruchy walut ruchy giełd spadki itd wszystko po to żeby można było się odkupić i później kiedy się uspokoi można będzie sprzedawać. Czysta ekonomiczna ustawka więc z Polską się nic nie stanie. Tak naprawdę prezydent Duda powiedział wam dwa razy że największym zagrożeniem dla Polski jest cyber atak i że nie ma żadnego zagrożenia dla Polski że to co się dzieje na Ukrainie nie spowoduje że Polska będzie zagrożona. Wczoraj mieliśmy potwierdzenie jego słów czym w tym że polska waluta na te wszystkie rzeczy zareagowała bardzo stabilnie bo wreszcie została pokazana nam wiecie że jesteśmy drugim krajem na świecie jeżeli chodzi o wzrost PKB zaraz po Chinach jeżeli licząc naszą gospodarkę od roku 90 bodajże drugim na świecie więc nic dziwnego że nasza waluta powinna być druga na świecie. A co jest jest ustawka Amerykanów i niszczenie polskiej waluty. A teraz okazało się że nasz rząd mocno zatrzymał to co się działo TVN jest amerykański jeśli ją tam tyle strachu że aż się rzygać chce.

[00:40:06.610] - Aron
Dokładnie tak jest moja córka filmowa bombardowanie jest na granicy może wejdzie do Polski powinna i powiedzieć DZIECKO JEST SUPER to dla twojego dobra kochani w momencie kiedy. Wytłumaczę to tak żebyście zrozumieli w momencie kiedy ktoś leci samolotem leci 200 osób samolot spada bo ma wadę fabryczną ginie 200 osób. Tragedia. Ale kiedy naprawiają wady fabryczne i przewoźnik i te samoloty przewożą miliard osób to taka katastrofa była dla waszego dobra. Tak tylko że ludzie tego nie rozumieją nie rozumieją takiego myślenia bo zapatrzeni w jedno życie zrozumiał że żyją wiecznie i że karma globalna to karma życia wiecznego. To sprawiedliwość życia wiecznego. Wasze lęki i strachy pochodzą nie z tego wcielenia chociaż też je nazywacie ale z poprzednich wcieleń. Wasze choroby bardzo często pochodzą z poprzednich wcieleń więc w momencie kiedy było to co córka przeżyła to proszę mi powiedzieć tak że byłaś w kraju w który był użyty do ustawki między Ukrainą a Rosją. Wszystko to zrobiło USA. Ty decydujesz co teraz będzie. Nie widzę tutaj restrykcji dotyczących Polski nie widzę strzelania ponieważ to wszystko w tym słowie odbywa się na planie równoległym. Widzę że jest początek ułożenia sobie na nowo wszystkiego pokazania że nie da się Rosja zastraszyć i.

[00:41:40.480] - Aron
Przejście dalej na wiosnę na to że za chwilę będą zwyżki na giełdach. Za chwilę będzie nowy wirus więc będą przerzucać energię strachu. Więc tak to wygląda. Anonim strasznie oglądasz co z twoimi oczami kochanie nic co niebieskie jak były. Natomiast dzisiaj miałem noc w którym dostawałem dużo przekazów i o szóstej rano wstałem musiałem się odprężenia zobaczyć pewne rzeczy pokazywano mi broń taśmową pokazywano mi laserową więc mam wizje które miałem dzisiaj w nocy będziecie wiedzieć o co chodzi. Gdyby Amerykanie użyli swojej broni swoich wojsk i chcieli trzecią wojnę światową to muszą się liczyć z tym co posiadają Rosjanie. Czyli o tym co o czym mówił Donald Tusk o broni w kosmosie. Broń w kosmosie składa się z dwóch rzeczy broni strumieniowych o której wspominałem i broni laserowej. Broń z promieniowania co ma fantastycznych idzie strumień energii który tak naprawdę może zniszczyć budynek razem z wami do zera albo zniszczyć tylko organizmy żywe w zależności od tego jakie zaprogramowane. Natomiast broń wysłana z kosmosu uderza w punkt tyle że można ją rozszerzać czyli może uderzyć np. i zniszczyć pół miasta. O tym mówił Donald Trump. Dlatego tak świetnie dogadywał się z Władimirem Putinem.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

[00:43:07.340] - Aron
Laser działa na zasadzie uderza w punkt i niszczy to co ma zniszczyć. Dlatego to co widzimy na Ukrainie to takie punktowe punktowe odpowiedź w bazy aby zmienili retorykę. Natomiast jeżeli broń atomową zostawimy w tę stronę i postawimy ją powiedzmy po ziemi tak to mogę powiedzieć to strumień tej broni atomowej idzie i tak naprawdę musi zostać odwołany. Czyli może to powiedzmy ściana plazmowych przejść przez tysiące kilometrów. Strona powiedzmy na granicy polsko białoruskiej przejdzie przez całą Polskę zatrzyma się w Portugalii. I w tym momencie dokładnie na takiej długości i wysokości którą miała zniszczyć wszystko może zniszczyć budynki ale wtedy ten strumień będzie lepszy Gaza. Czyli nie dojdzie już do Portugalii powiedzmy że przejdzie przez kilkaset kilometrów ale kiedy zostanie zaprogramowane żeby niszczyć tylko i wyłącznie ludzi organizmy żywe to w tym momencie przejdzie do Portugalii i tam trzeba będzie wyłączyć to zostało i pokazane i. Ta broń jest w użyciu Władimira Putina. Czy on nie zastosuje. Oczywiście że nie. Natomiast czy mógłby w ten sposób wyciszyć Amerykanów a raczej skasować Biały Dom. Oczywiście że tak tylko że Amerykanie zaatakowani przez amerykańską telewizję i tak jak Europejczycy i Polacy widzą w Rosji wroga numer jeden na natychmiast.

[00:44:39.990] - Aron
Takie działania uznali by za faktycznie atak Rosji więc stąd dzisiejsza noc była nocą w której po prostu dostawałem wiele scenariuszy pokazywano mi były światy równoległe więc nie wysłana przez pana nos. Widać to widać na moich oczach. Szkoda że nie ma jednego człowieka w polskiej telewizji który jest wstanie pokazać inny ten drugi punkt widzenia. A ja mam tak że są politycy którzy potrafią i widzą to. Polski rząd też to widzi tylko Zobaczcie jak było to ustawione. Przywieziono do Polski pana Tuska bo sam przyjechał. Tak to mogę powiedzieć co się dzieje zaczął krzyczeć na to że nasz rząd jest prorosyjski. Czyli każdy człowiek który powiedziałby w polskiej telewizji że świetnie się dogadują z Rosją że robią interesy z Putinem zostałby nazwany zdrajcą i to byłaby woda na młyn pana Tuska i opozycji. Więc nasi politycy podzielą się zawirowań między Unią a Rosją. I są politycy którzy widzą co się dzieje i którzy wiedzą o 11 września. Wiedzą o tym co mówiłem wcześniej. Ja czuję się Rosjaninem to mogę nim być. Powiem tak wielu z nas było Rosjanami w poprzednich cięciach więc tak czujemy się jakby z nimi połączeń.

[00:46:08.910] - Aron
Czujemy też mężczyznę któremu oni mają sobie. Siedzę na balkonie i przed moim domem samolot wojskowy znowu się boję. Kochani ja powiedziałem koło nas 12 m dalej jest jednostka logistyczna amerykańska zamknięta w budowanej osiedlowej wspominałem tutaj kilkaset metrów ode mnie jest powiedzmy ta antena którą pokazywaliśmy na platformie czy żyje w strachu. Oczywiście że nie. Dlaczego. Dlatego że mam zaufanie do tego co robi Putin się tego polityka od 2014 roku. I widzę jak się zmienił. Widzę jego geniusz i zobaczcie. We wszechświecie nie ma przypadków wszystko jest po coś i wszystko jest właściwe. Zadaję sobie pytanie dlaczego tak długo on jest prezydentem czy włada Rosją. Dlaczego stał się najpotężniejszym człowiekiem na świecie i dlaczego nie użył od 2014 roku swojej siły aby zdominować cały świat skoro ma broń skoro rządzi wszystkimi skoro ma sojusz z Chinami. Bo on tego nie chce. Natomiast może się bronić i się broni. Tutaj mamy różne zgody a więc tu zgadzam się z Tobą dziękuję. Kiedy Majdan przestanie być prezydentem USA. Powiem tak pamiętacie kilka lat temu kiedy został prezydentem powiedziałem że ja nie widzę żeby on dokończył prezydenturę tak jakby on został albo jego zdrowie nie pozwoliło mu dokończyć bo został odsunięty.

[00:47:52.040] - Aron
Myślę że po tym blamażu dzieje się wiele rzeczy ale powiem tak jeżeli patrzę na Bidena to nie widzę teraz człowieka widzę szereg istot pozaziemskich on jest otoczony ciemną energią tak jakby zamknięty żeby nikt nie umiał odczytać jego myśli żeby nikt nie umiał odczytać tego co ustawiają istoty nie są miłe nie są sympatyczne dlatego film o istot pozaziemskich był na platformie. Mówiłem o tych istot dlaczego jak z panem Putinem spotkali się sam poziom z nimi itd. I dlaczego jest taki szok kiedy widzisz i ostrzegają. Dlaczego pojawią się dane. I tutaj na dzień dzisiejszy widzę go tak jakby w izolacji jest marionetką która wykonuje rozkazy. I oczywiście te rozkazy jakby tworzą pewien zwrot energii. Nie mam informacji czy ta moja przepowiednia dotycząca tego że. Biden nie dotrwa do końca będzie będzie po 12 procentach. Ale widzę. To że on nie rządzi teraz że cała ta ustawka jest jakby dobija się o tą energię. Mało tego kiedy buntują się żołnierze których mówiłem w tej drugiej części filmu to buntują się też oficerowie dla których nie starcza tej energii. Zobaczycie że między tymi pokazują mi że między tymi najemnikami amerykańskimi są zmienne kształty istoty między dowódcami amerykańskich sił są te istoty między Kanadyjczykami również najgorsze istoty wydają rozkazy podążają do ataków itd.

[00:49:41.820] - Aron
Między dziennikarzami którzy przekazują do ich mediów są też te istoty więc widzimy że taki skok na energię to mogę powiedzieć bo o to w tym chodzi. Po prostu. Staje się faktem ale to co mi teraz pokazują. Dotyczył tej przepowiedni która mówi o look down nie w Polsce. Czasami mi tutaj piszecie że tam się nie sprawdził ale sprawdziło się wiele przepowiedni które tworzyło jakby tą jedną przepowiednie. Mówiłem o tym że to będzie dziwne że polski rząd nie będzie chciał zamknąć jakby kraju zostanie zmuszony przez armię globalną i że każdy kraj będzie szedł po swojemu. Każdy kraj będzie się zamykał po swojemu i ta część przepowiedni się sprawdziła to że będziemy chcieli to się sprawdziło ale do czego to doprowadziło mimo pobitych rekordów. Ta kobieta się sprawdziła bo mówiłem w październiku że będą pobite rekordy mimo ze szczepień to wiele przepowiedni które tworzyły dookoła tą główną się sprawdziło ale teraz one są połączone dlaczego dlatego że pokazują mi taką drogę. że kiedy można opanować słowo pandemia wiadomo że przy zamknięciu kolejny raz jakby systemu jest dużo energii strachu ludzie wychodzą na ulice były bunty krzyki więc otrzymywali swoją energię.

[00:51:05.040] - Aron
I nagle taki kraj jak Polska i inne kraje które nie zamknęły się tak jak zrobiły lub całkowitego które opanowały strach i opanowały to co się działo jeżeli chodzi teraz o te pobite rekordy czyli w wały energię strachu jaka miała powstać podczas kolejnych lock down ów odebrały im możliwość napełniania kryształów więc nic dziwnego że się zaraz dołączą i atakują po prostu i robią taki konflikt atakują Rosję aby nabrać tą energię. Więc wszystko to za Zagłębia bo wszystko jest połączone ze sobą we wszechświecie. Więc tak mogę powiedzieć że polski rząd przyczynił się też do tego polskie i tak dalej węgierski itd przyczynił się do tego aby. Tej energii negatywnej otrzymali jak najmniej więc nic dziwnego że od grudnia kiedy gdzieś tutaj. Te kraje środka Europy umiały sobie radzić z pandemia. Nic dziwnego że od grudnia Biden tworzy to stawkę z Władimirem Putinem. Jeżeli chodzi o rzeczywistość tutaj o ten konflikt i mogę powiedzieć tak. Co do Ukrainy. Jeżeli ktoś wybrał sobie życie na Ukrainie to wybrał sobie dokładnie ten czas i to co się tam dzieje więc fundusze są przygotowane to co się dzieje. Ważne jest aby otworzył się na świadomość i środki tworzyły świadomość pokoju.

[00:52:33.000] - Aron
Idźmy dalej. Kocham cię za to co robisz Kochany człowieku. Dziękuję proszę o zdrowie dla syna szczęścia kochani też niech ten czas będzie czasem w którym będziecie otrzymywać energię niech się stanie czyli wszystko to co chcecie. Niech się sprawdzi tu i teraz co z Francją co szczepionek obowiązkowych czy widzisz fale morza zalewając Wybrzeża. Powiem tak. Szczepionki obowiązkowe dlatego że mutacja wirusa po prostu przyjedzie tak powiedziałem. Mam jeszcze tę wizję z którą mówiłem dotyczącą we Wrocławiu tej fali wiosennej że teraz jest bardzo ciepło. Czuję się Polakiem u nas więc pięknie grało słońce na dolnym śląsku więc automatycznie. Szczepienia przymusowe mają wzmocnić odporność na to co przyjdzie czyli na te wirusy. Ten rok nie będzie łatwym rokiem jeżeli chodzi o zmiany klimatu więc będzie po prostu widzieliście co się dzieje tutaj w Polsce gdzie się trąby powietrzne w lutym ponieważ będzie trudna ciężka zima. Widzieliście burze nad miastami. Więc. Rządy chcą się przygotować do tego aby wzmocnić odporność na kolejną falę wirusów które przejdą. Kilka dni temu Bill Gates powiedział że musimy być przygotowani na nową falę innego wirusa który przyjdzie o którym też mówiłem że będzie nowy wirus wynikający ze zmian klimatu.

[00:53:57.760] - Aron
Więc te obowiązkowe szczepienia nie tylko we Francji bo widzę że tutaj kilka krajów już to robi Włochy mają jakby uratować część populacji która nie do końca dba o swoją swoją odporność. Mało tego spójrzcie co się dzieje mamy sianie paniki i strachu i lęku. Teraz na świecie i. Wiadomo że każdy strach i lęk obniża naszą odporność więc jeżeli strach i lęk obniża naszą odporność to nic dziwnego że chcą dać szczepionki aby ta odporność była na to co przyjdzie na te zmiany które będą za chwilę. Więc jest to taki proces wyprzedzania pewnej rzeczywistości przygotowania się do pewnej rzeczywistości może to nie jest szczepionka naukowiec to jest szczepionka która wzmacnia odporność daje możliwość wzmocnienia odporności przez jakiś czas bo przecież ona nie działa na 10 20 lat działa na jakiś okres i to w zależności od tego jak ktoś dba o siebie. Ta szczepionka działa więc w tym momencie widzę że ten proces będzie postępował aby te mutacje zatrzymać tak to mogę powiedzieć. Aby się przygotować do tej mutacji można też lewica Wybrzeże. Nie widzę tego jeszcze w tym roku. Widzę jakieś olbrzymie fale które uderzają w jakieś wyspy ale nie widzę żeby to były fale.

[00:55:22.640] - Aron
We Francji widziałem wizję przychodzą i odchodzą więc niełatwo je interpretować bo od kiedy nie ma podanego kraju to widzę tylko coś co sami pracujecie. I jak najszybciej w inny wymiar. Kochani ja podróżuje po wielu wymiarach i obojętnie jak użycie sarkazm i ironii bo nie podoba wam się rzeczywistość to właśnie wiedza pochodzi z wielu wymiarów i gdybym miał wiedzę z tylko naszej rzeczywistości to nie widziałbym tego co widzę tu i teraz i nie przekazywał bym takich informacji. Niestety szkoda zawsze każdej ze stron. Wszędzie są ludzie niestety mam jeszcze świat gdzie jeszcze jest czas wyboru czasem między złem a mniejszym złem dobra piękna. Konkluzja do tego co się dzieje. Pamiętajcie że w czasach ostatecznych nie będzie łatwo bo kumulują się wiele kumuluje się wiele rzeczy powiedziałem że to są czasy ostateczne jedyne w swoim rodzaju gdzie mamy wirusa A gdzie mamy zmiany klimatu gdzie mamy eskalację jakieś tam konflikty gdzie zło pokazuje czym jest gdzie mamy kraj który próbuje innym narzucać swoją rzeczywistość gdzie mamy zamknięcie konsumpcji gdy mamy spadki na giełdach oraz w ekonomii mnóstwo rzeczy z innych wymian z innych światów z innych wymiarów i z innych czasem tanecznych połączone w jednym czasie.

[00:56:40.010] - Aron
I teraz każdy z nas wybrał ten czas i każdy z nas żyje wiecznie więc pamiętajcie że ludzie którzy giną w wojnie czasami są to ludzie którzy chcą zmusić innych do tego żeby nauczyli się myśleć pokojowo aby zamknąć ten konflikt aby odrobić pewną swoją karmę. Są to ludzie którzy w poprzedniej wojnie światowej STRZELALI DO INNYCH I teraz powiedzmy wybrali drogę poświęcenia nie zrozumiecie wydarzeń na świecie patrząc przez jedno życie. Dlatego. Staram się na swojej platformie Aaron hotel stworzyć platformę konkursową w której będziecie mogli połączyć się ze zmarłymi połączyć się ze swoimi wrażeniami abyście zobaczyli swoje życie wieczne. Nauczyli się też jasno widzenia co pewnie wam się teraz przyda abyście zobaczyli że jasnowidza nie to nie jest. Taka myśl jaką możecie sobie stworzyć odnośnie do czegoś w swoim życiu to jest wizja która się pojawia to trwa krótko która połączyła zinterpretować która może się ziścić ale nie musi bo to jest przyszłość a na przyszłość każdy z nas ma wpływ więc sami kiedy robicie jasnowidza nie zobaczycie jak w tym słowom niełatwo być odbiornikiem wizji. To tak jakby powiedzmy podają przykład to tak jakbyście oglądali 4 czy 5 sekund filmu.

[00:58:05.480] - Aron
W połowie filmu wam wyłączą kawałek filmu i zapytali was o czym jest ten film. Jak to będzie wyglądało zobaczyli Puzzle który ma dopasować się do rzeczywistości. Czasami to tak wygląda. Więc w tym momencie trzeba umieć to zinterpretować i wytłumaczyć. Ale jest jedna zasada siejąc strach i lęk niszczy wszystko w swoim życiu czując spokój tworzysz pokój w twoim życiu i dookoła siebie. Nie mam pół godziny na Ukrainie. Jak mam przyciągnąć światło. Czy to się skończy bez dużych ofiar jak mam pocieszyć rodzinę to na miejscu. Gdyby chcieli dużo ofiar to co by robili bombardowani by wszystkie miasta na Ukrainie. Mielibyśmy bywa nowy albo np. uruchomili tą broń liniową z kosmosu ale Amerykanie chcą zobaczyć co Putin ma w kosmosie dlaczego. Bo nawet Trump o tym nie wiedział. Sam przyznał się że Ameryka jest daleko za tym co Rosja ma w kosmosie i Chiny mają w kosmosie. Więc w tym momencie chcą zmusić Rosję do tego aby tak jak w poprzednim filmie mówiłem że na Morzu Czarnym wyłączył im ten statek i w komentarzach jest nazwa tego statku możecie sobie poczytać i w panikę wpadła cała załoga wszyscy marynarze amerykańscy to dokładnie wtedy zobaczyli że ma tą broń która podłącza im elektronikę i oni nie mają na to antidotum.

[00:59:30.530] - Aron
Trochę lat im zajęło żeby dojść też do podobnej broni jakby zbudować antidotum ale w Syrii okazało się że dalej samoloty spadają i dalej Putin potrafi wyłączyć im elektronikę i wyłączyć ich urządzenia. Więc co się dzieje teraz teraz próbują zmusić go do tego żeby użył najnowocześniejszej broni którą ma o której mówiłem. Niech stanie się to jak najszybciej czyli niech ten konflikt zacznie się szybciutko i niech Ukraina bardzo szybko teraz pogodzi się z Rosją niech tam się stanie stąd mediacja pokoju. Niech tak się stanie. Ja mam pocieszyć rodzinę na miejscu. Kochani. Ja zawsze robię jedną rzecz. Kochany Boże czyli może zaopiekuje się dzieckiem twoim czy zaopiekuje się moją rodziną. Wyślij energię spokoju harmonii miłości światła. Daj im wszystko co najlepsze dla nich w tym momencie dodać też energii bezpieczeństwa harmonii akceptacji rzeczywistości i otwarcie się na prawdę. W momencie kiedy zrozumieją że to słowo sojusznicy ich zdradzili i wywołali wojnę bardzo szybko będą chcieli wyczyścić swoją przestrzeń więc tak bym to zrobił. Pisze Dawid. Nie ma dobra i zła wszystko jest właściwe. Dokładnie. Co to za kanał. Jednocześnie ale jest to jednocześnie.

[01:00:47.180] - Aron
I to jest paradoks ale jest jednocześnie to jest prawda. Aha nie ma dobra i zła ale jest jednocześnie to jest paradoks. Nie to nie jest paradoks to jest energia. Czyli we wszechświecie wszystko ma swój czas i miejsce. Nie ma przypadku bo wtedy okazałoby się okazałoby się że Bóg jest umowny więc macie po prostu energię pozytywną światła która płynie z waszych uczynków i myśli energię negatywną z nienawiści złości. Więc decydujemy co się jemy. I to można nazwać dobro zło. Tyle że najfajniejsze w tym wszystkim jest to że to powiedzenie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Za krzywa dualizm i pokazuje że wszystko wszystkie wydarzenia prowadzą do czegoś dobrego. Tylko rolą jasnowidza jest zobaczyć do czego to prowadzi. Nie wszystko zostaje nam pokazane bo te wszystkie wydarzenia ludzie tworzą te wydarzenia ale też i przechodzą swoją karmę. Więc jeżeli ktoś ma przecież pewne porażki straty to mu nie powiem że straci na giełdzie pieniądze kto zainwestował czy to waluty czy że ona go zdradzi czy partner go zdradzi bo to wydarzenie musi się wydarzyć żeby on mógł odrobić swoją karmę. Ktoś nazwał to wydarzeniem dobrem ktoś złem.

[01:01:56.360] - Aron
Ja nazywam to właściwe ale kiedy zacząłem kręcić filmy nie było mistyczne to wielu ich nie rozumiała. Natomiast bardzo się cieszę że to co tworzymy razem teraz ta Arka o której mówiłem Platforma tworzy mnóstwo energii pozytywnej mnóstwo pracy i dzieją się fajne cuda i to jest właśnie to po co zostało to stworzone. To mi pokazuje jeszcze jedną rzecz zaimponował. Zobaczcie. W czasach kiedy tworzył Arkę również były zawirowania były wojny były wyśmiewanie a były to że Ty się mylisz ty nie wiesz ty nie widzisz przyszłości. Po co ci ta Arka to bzdura Bóg nas nie kocha Bóg nas nie opuści to my. Większość ma rację itd. Okazało się że miał rację że zbudowanie Arki i przewiezienie Arki przez przewiezienie Arką ludzi zwierząt itd. Raczej ich DNA spowodowało zmianę i otwarcie się nowego świata. I tu jest tak samo miesza się wszystko dookoła nas wszystko po to abyśmy się nauczyli myśleć pozytywnie i nauczyli się wreszcie kreować rzeczywistości. Mało tego. Zobaczcie kiedys proste co daje nam nauka teraz w szkołach tego czego się uczymy do czego zwiększamy nasze dzieci. Kto pamięta zapytam dorosłych jakie mieliście stopnie w podstawówce z fizyki z chemii itd.

[01:03:12.910] - Aron
Dlaczego wam się to przydało w ogóle w życiu. To może teraz kiedy jest ten konflikt i to zamieszanie kiedy jest korona w jej ustach dalej zmieni się cała rzeczywistość zmieni się cała nauka wreszcie zaczniemy się uczyć tego od czego powinniśmy się uczyć czyli praw tego wszechświata kreacji rzeczywistości i to jak mamy zmienić rzeczywiście chodzi o wielu z Syberii. Powiem tak tak jedną jedyna część tego wirusa który będzie na ziemi którym się gotował będzie z Syberii będzie połączony z tym co się tam uwalnia z metalem z gazem pokazują te dziury metalowe itd. Pokazują mi te dotknięte lodowce niestabilność i tak mogę powiedzieć że będzie to część niecałej wirus a część tego wirusa będzie się łączyła z powrotem z Syberii. Kiedy świat dowie się prawdy o sytuacji powiem tak po to mamy te swoje media i po to tworzymy własne radio telewizję aby mówić trochę inaczej aby właśnie pokazać ludziom tę rzeczywistość. Myślicie że dlaczego teraz podarowane na Platformę. Mówiłem to w poprzednim filmie dlatego teraz chcemy mieć własne radio. Czy powstał pomysł radia i telewizji aby właśnie w ten sposób uspokajać przy takich wydarzeniach jak powiedziałem lata przejściowe nie będą łatwym latami bo trzeba zamknąć wszystkie nasze przyzwyczajenia i negatywne rzeczy które były na planecie.

[01:04:40.090] - Aron
Czy Kujawy będą chyba Kujawy będą bezpieczne. Kochani powiem tak. Tam gdzie stacjonują wojska amerykańskie tam możecie czuć napięcie naprężeń. Tak to mogę powiedzieć. Natomiast. Gdzie na dzień dzisiejszy polski rząd i węgierski rząd po cichu pracują z Władimirem aby to się nie rozlało dalej tak jak Chiny powiedziały tutaj nie chodzi o inwazję tu chodzi o zatrzymanie pewnej drogi rozszerzenia się NATO na Wschód czyli atakowane są miejsca gdzie Amerykanie chcieliby umieścić rakiety które mogłyby zagrozić Rosji bo w ten sposób mogę to powiedzieć. W każdym z udziałem co dobra w każdym dobro jest działań kozła. Przeskoczył więc tutaj. A jak myślisz czy Putin Rosja nas atakuje odpowiedziała na to pytanie ja nie widzę tutaj ataku. Nie widziałem też ataków w świecie równoległym więc widzę tutaj że nasz rząd już rozmawia z Władimirem już ustalają wszystko. Witam z Kłodzka. Mam 18 lat teraz piszę maturę nie mam wiedzy po prostu się boją bardzo nie wiem co myśleć. Powiem tak. Olga jesteś osobą która weszła na rozstrzyganie tego świata. Wasze pokolenie ma sypać w ten świat zrozumieć czym jest świat konsumpcji. Zacząć budować świat z współpracą z małą ziemią współistnienie zwaną ziemią.

[01:06:24.960] - Aron
Zacząć tworzyć nową rzeczywistość. Natomiast dzieci nowy świat które teraz chodzą będą tworzyły świat przestanie postępować ludzkimi istotami z wielu wymiarów. Więc tak mogę powiedzieć jakie jest wasze zadanie natomiast jakie zadanie czeka świat. O tym mówiłem też w innych przepowiednia. Natomiast tutaj nie chodzi o strach wy nie macie się bać. Wy macie zrozumieć czasy w których jesteście. Czasy ostateczne czyli czasy kompletnych zmian i wrzucenie wszystkiego do góry nogami. Jak zareaguje Rosja na ewentualną prowokację sojuszników Ameryki. Powiem wam tak tak jak przed. Przed tym co zrobił tym konfliktem czyli tą sytuacją tą stawką Francja Polska i tak dalej biegali do Rosji i rozmawiali z Rosją na ten temat. Wiedzieli mniej więcej jaka będzie ustawka. Tak myślicie że teraz nie będą rozmawiali. Będą jak powiedziałem każdy że będą próbowali ochronić swoje interesy. Natomiast część tego już zostało dawno dawno ustawione czyli część tego jak to ma wyglądać. Zostało ustawione natomiast Amerykanie jak powiedziałem. Są bardzo fałszywi w tym co robią cały naród i rząd w tym co robią. Więc tak naprawdę ci sojusznicy czekają na to co jeszcze ci zrobią tak jak o Kazachstanie naprawdę nie wiedziało wiele osób.

[01:07:51.650] - Aron
To że Amerykanie wysyłali Kazachstan i że Rosja musiała znowu zamknąć tą huśtawkę tak tutaj widać że napięcie między sojusznikami jest duża. Kiedy Amerykanie opuszczą Polskę myślę że to jest kwestia społeczeństwa to też widziałem w telewizji że protesty dotyczące właśnie tego co wybiorą Polacy przekażą Amerykanom opuścić Polskę czy będą protestowali przeciwko Rosjanom. To zdecyduje o tym co tutaj się dzieje natomiast nasz rząd nie ma takiej możliwości. Widzicie próbuje wyrwać się z okupacji amerykańskiej próbuje odzyskać niepodległość i widzicie jak jest atakowany przez telewizję jak jest niszczona Polska złotówka i mimo tego że nasz kraj naprawdę sobie poradzi ja powiedziałem najwyższy wzrost PKB jesteśmy drudzy po Chinach w ciągu tych ostatnich lat pokazuje że Polak potrafi tylko o takich sukcesach się głośno nie mówi stąd na platformie Alan Hopper pokazujemy takie wiadomości takie sukcesy wynalazki itd. Tym po prostu żyjemy. Natomiast też komentujemy te wydarzenia. Ludzie giną więc jak można okazywać taką obojętność. To nie jest obojętność tylko kiedy rozumiesz że śmierć nie istnieje i że trwają wiecznie. To dla ciebie jest to normalność. Dla mnie śmierć to przejście dalej do świata w którym jest tak pięknie i cudownie ważne że ktoś zasłużył że wielu z nas kiedy tam jest mówi po co ja wchodziłem na ziemi kiedy jest tak dobrze kiedy jest tak fantastycznie.

[01:09:35.220] - Aron
To nie jest obojętność to jest zrozumienie istoty życia i śmierci. że śmierć nie jest nie tylko bramą dalej mój kanał od kilku lat uczy was rozwoju duchowego ale też uczy was zrozumienia tego wszechświata. To że żyjecie wiecznie że wszystko tej ziemi podlega pewnym prawom że wszystko jest właściwe. Więc teraz kiedy powiedziałem dokładnie te czasy że w tym roku będzie największe tąpnięcie wstrząs dla ludzkości a potem będzie okres przejściowy to nie będzie łatwe dla ludzkości gdzie wszystko co niemożliwe stanie się możliwe. Gdzie każdy zmierzy się sam ze sobą. Powtarzam to kochani. To jest świadome spojrzenie na rzeczywistość. Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba prawda. Dokładnie takie. Rompuy jak dobrze że jesteś ja TV nie oglądam ale ludzie nawet w panice nie chcą słuchać żadnych argumentów. Dobrze kochanie jak wiele razy w tym zwoju straszyli ich różnymi rzeczami. Czas pokaże że nie było czego się bać. Oczywiście tutaj TVN to nie jest polska telewizja atakują wszystkich pokazują wam sceny z walk itd. Pokazują mi też tutaj. Pamiętacie jak na początku pandemii pokazywali Wam masowe groby w Nowym Jorku Brazylii itd.

[01:11:05.930] - Aron
A potem się okazało że to co widzicie w telewizji to groby wykopano w Afryce dawno temu mniej więcej tak wygląda relacja na zielonych ekranach więc nie dajcie tego wszystkim tego co widzicie w telewizji. Jedyną właściwą prawdą bo wiele z tego to są ustawki naziemne ekranach przygotowane wcześniej i to co ostatnio mi pokazano pani która mówi że tutaj strzelają w domu stronę o szklany dom. Zaraz to skoro jest tam ekipa dlaczego nie pokazała że strzelają. Tylko przyjeżdża po. Tyle że za chwilę ktoś mówi że tam nie strzelali strzelają więc tak mniej więcej to wygląda. Lecimy dalej tutaj z pytaniami. Kochani oczywiście jeżeli będziecie próbowali negatywnie jakimiś wyzwiskami tutaj wchodzić przepychać swój światopogląd że to jest jedyna droga do wojny do zniszczenia aby ktoś dzwonił do mnie więc jestem dalej na żywo kochani kiedy makaron zejdzie z krzesełka wody i czy jest możliwość dobrej zmiany poprzez selekcję w ostatnim czasie na żywo mówiłem oczywiście że te wybory we Francji będą ustawione i że gdyby wygrała tam pani która startowała albo która się przygotowuje do tych wyborów we Francji byłoby o wiele fajniej. Dlaczego są tak zaostrzone przepisy dot. Grecji tylko nie mogą wejść na teren zamknięty w sklepach zakopać tylko pani z negatywnymi gestem.

[01:12:43.660] - Aron
Kochani mówiłem przed chwilą o tym przygotowują was do tego co nadejdzie to nie jest to pandemia się skończyła się skończył mimo to że odstąpili zmianę przepisów. Atmosfera Marsa jest chwila oddechu mamy u stawkę i za chwilę znów będzie powrót innego wirusa więc będzie dbać o odporność. Tęsknię za Tobą miliony tej platformy ogarnąć. Kochani ta Platforma jest tak samo się loguje do Platformy jak np. do Facebooka czy do Allegro czyli wchodzić na moją stronę www PL wybieracie sobie pakiet klikać Dajcie swoje dane można na kręcimy na ten temat film jeszcze raz bo jest dużo nowości na platformie startuje Platforma kryzysowa więc wiele wiele rzeczy zostanie wam pokazane jeszcze raz nakręcenie film krok po kroku jak sobie z tym poradzić. Natomiast najważniejsze abyście podali maila i hasło zapamiętali i wpisali w przeglądarkę zapamiętaj hasło i login. Wtedy automatycznie przeglądarka w telefonie czy komputerze będzie będzie obsługiwać. Wiele osób zapomina hasła zapomina loginu i w tym momencie mają potem problem. Putin to zbrodniarz uświadomi uświadomił pan to sobie według Jacka. Pewnie tak ale według rzeczywistości okazuje się że dzięki Putinowi możesz napisać o Jacku ten komentarz bo już kolejny raz zatrzymuje trzecią wojnę światową a to że żeby zatrzymać trzecią wojnę światową kiedy strzelają do ciebie musi użyć broni to cóż mogę powiedzieć gdyby twój sąsiad strzelił do ciebie to jak byś go nazwał.

[01:14:17.050] - Aron
A gdybyś ty swojego sąsiada bo on szedł do ciebie to nazywasz siebie zbrodniarzem. Takie jest myślenie wielu ludzi. Człowieku tam giną ludzie wszędzie giną ludzie w każdej sekundzie w ciągu tego czasu zginęło na ziemi wiele ludzi. I co. Nic. Poszli do innego świata. Dla jednych ludzi śmierć to ostateczność. Nie rozumieją tego. Dla mnie śmierć to przejście dalej. I dla wielu ludzi którzy podróżują swoje życie czyli odrabiają swoją karmę w takiej rzeczywistości to jest ich rozwój i cieszą się po drugiej stronie w świecie o którym wiele ludzi nie ma pojęcia. Mało tego takie wydarzenia uczą was jednego zachowania jakiego zrozumienia istoty życia i śmierci zmuszają was do odpowiedzi dlaczego ja urodziłem się Polakiem on Chińczykiem dlaczego on zginął a ja żyję. Czyli zmuszają was do czegoś co zostało w tej przestrzeni zakłamane do zrozumienia istoty życia wiecznego czyli odrobienia lekcji reinkarnacji. Kiedy patrzy się na wydarzenia przez pryzmat kłamstwa jednego życia i przez pryzmat że po śmierci nic nie ma to nic nie rozumiecie o rzeczywistości. Trudno jest zrozumieć to co się dzieje dookoła. Ale kiedy zrozumiecie że żyjecie wiecznie że śmierć istnieje że schodzi kolejny raz na to żeby się pobawić na ziemi i że wojna jest liczona w tą zabawę.

[01:15:42.180] - Aron
To zupełnie inaczej na to spojrzeć. Wniosek w tej ustawki to dobrodziejstwa i powinnam kochać Rosjan i Putina. Nie mówię że macie kochać Rosjan i Putina bo powinniście kochać wszystkich ludzi na ziemi. Macie zrozumieć to co się dzieje. Czekam żeby nas uratowali i zniszczyli. Ciekawe uratowanie to nie zniszczenie. Więc ktoś tutaj sobie przeczy. Uratowali Polaków już raz kiedy mówiłem w ostatnim filmie ale ludzie tego nie przyjmują do wiadomości. Dla nich jeżeli fakty o tym że Putin uratował Polaków i zaczynamy trzecią wojnę światową wcześniej za czasów pana Obamy nie zaistniał w telewizji to ten fakt nie istnieje. Internet kłamie więc czas odrobić lekcje pooglądać filmy zobaczyć nową rzeczywistość a nie tylko żyć tym co pokazują w telewizji. Dlatego prosiłem wyłączyć telewizor. Myślę że będzie ale trochę się nie zgadzam uważam że jesteśmy tak mocno pod dyktando USA że nasi tam jeszcze wyginą numer. Patrzę na to wizje czy idą na numer. Powiem tak że rząd się podzieli bo jak powiedziałem są w rządzie którzy nie rozumieją i którzy chcą karać Rosję za komunizm i za Putina za to jaki był w latach 2010 12 za Smoleńsk i są ci którzy rozumieją że wojna nikomu nie służy.

[01:17:10.370] - Aron
Więc nie widzę żeby jakiś numer. Powiedziałem gorącą linię czyli zobaczcie co się działo przed tym wydarzeniem. Nagle otworzył się okrągły stół o którym mówiłem w przemówieniach z panem Filipem w obecności przy okrągłym stole i będą tam debatować nad Radą Europy nad tym co zrobić co tutaj się co trzeba zmienić w Europie kończy się system konsumpcji kończy się system który znamy. Więc żeby ten system upadł trzeba zrobić takie wydarzenie w tym troszkę się rozleci. I tak to się dzieje. Pamiętacie przepowiednia kiedy mówiłem że giełdy się zamkną że nagle po prostu będzie takie wrażenie że giełda się zamknie i trzeba będzie przeczekać. Może właśnie za chwilę ta przychodnia się sprawdzi więc wszystko tutaj było coś zrobione. Natomiast ja kocham wszystkich ludzi i Bidena za to co robi i Putina za to co robi dlatego że jeden i drugi odgrywa swoją rolę w planie boskim a Bóg jest geniuszem. I skoro dopuszczony jesteś panem boskim to jest to po coś dopuszczone. Tak jak Korona wirusa rozsypał system i zastępuje system i zmienia naszą rzeczywistość. Tak ta ustawka na Ukrainie jest drogą do złotego wieku jest kolejną drogą do tego abyście odrobili lekcję prawdy reinkarnacji zrozumienia stylu życia i śmierci nauczyli się myśleć pokojowo nauczyli się wpływać na rząd że chcecie pokoju zaczęli jakby kontrolować nie tylko wasze życie ale waszą przestrzeń.

[01:18:38.390] - Aron
O co w tym chodzi. I zacznij się rozwijać duchowo aby móc zrozumieć wydarzenia na świecie. Szkoda że tak zaciekle się z alkoholizmem i narkotykami na świecie nie walczy jak z Putinem. Powiem wam tak wiecie że. Narkotyki i alkohol i alkohol to nie są największe interesy na świecie. Kawa to jeden z największych krajów na świecie i w momencie kiedy z tych powiedzmy dwóch rzeczy ciągnie się energię negatywną energię strachu lęku itd. Nic dziwnego że będą ją wspierać i teraz wszyscy wiemy że kontroluje handel narkotykami ustawia sobie kartele jak chce itd wiec sprzedaje im broń więc. W momencie kiedy chcemy zmienić rzeczywistość to mamy pokazać ludziom do czego narkotyki alkohol prowadzi. Natomiast. Powiedzmy że ograniczenia w wodzie powodują to co mówiłem że będzie ograniczenie produkcji alkoholu narkotyków tutaj. Będzie jakieś tąpnięcie to pokazywali mi teraz mi się przypomina że w dzisiejsza noc była ta wizja tak jak teraz. Grzyby i zmiana klimatu atakuje owce i winogrona czyli powiedzmy że zniknie kawa i kawa jest oficjalnie uznana za truciznę. Krytycznie na temat ferm wina oczywiście też wpływają na alkohol. Alkoholizm tak to mogę powiedzieć ludzi więc znowu mama ziemia pomaga nam z uwolnienia się od takich trucizn których rodzice uznali za normę.

[01:20:25.550] - Aron
Więc te grzyby i te wirusy które są teraz na ziemi zmiana klimatu spowoduje że wszelkie z których robi się narkotyki też będą umierać. Natomiast syntetyczne narkotyki będzie brakowało produktów do tego typu produktów których się robi. Mało tego system które pokazują jak to będzie system jednej waluty tak napotkać na świecie czyli system wirtualnej waluty ograniczy możliwość przepływu walut prania pieniędzy itd. Więc również ograniczy kartel by więcej ludzi którzy się tym zajmują. Możliwość zarabiania na narkotykach więc tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Więc to też będzie po prostu ograniczone. Czekam na tę informację bo inni zalewają internet. Proszę o światło w sercu kochanie kiedy patrzę sobie na jakieś przepowiednie wiadomo że przepowiednia o tym że będzie jakaś tam ustawka czy jakaś powiedzmy jakaś jakiś konflikt czy jakieś strzelanie czy jakieś wybuchy nie są małymi wizjami czy będzie jakieś wydanie morza czy powiedzmy spadki na giełdzie dla wielu ludzi nie są to miłe wizje czy przez brak surowców żeby wybudować jakiś dom czy po prostu gdzieś nie kupić sobie tego co byście chcieli. Nie są miłe dla ludzi którzy byli przyzwyczajeni do konsumpcji i do tego że wszystko jest i że wszystko można mordować brak żywności to zespołowi ograniczenie żywności to nie są miłe wizje można je dostać tylko trzeba powiedzieć po co to jest nie skupić się że będzie źle będzie źle i będzie strach będzie panika bo to nie jest to to są ostateczne.

[01:22:09.150] - Aron
Jedni się boją i nie rozumieją po co to jest. Natomiast trzeba umieć poprowadzić ludzi tak aby zrozumieli te czasy. Czyli w takim momencie kiedy powiedzmy teraz jest w części świata ustawka i robi się to co się robi to trzeba umieć ludziom to wytłumaczyć dlaczego to jest po co to jest kto to zrobił. Nie dać się zaprogramować zastraszyć schować i nie dać mówić a nie mówiłem że tak będzie i że tylko nas czeka najgorsza i tylko zło i będzie jeszcze gorzej dla ludzi zapatrzony w konsumpcję. Będzie jeszcze gorzej dla ludzi którzy odrobili lekcję ducha którzy zrozumieli rzeczywistość będzie tylko lepiej bo właśnie teraz tworzy się fundamenty świata gdzie szlachetności dobroci szacunek miłość zrozumienie akceptację będą normą. No to spójrzcie żeby zniszczyć fundamenty starego świata trzeba pokazać to kim naprawdę jest jak manipulują telewizją religią jak oszukują ludzi i czym jest ekonomia czym jest pieniądz czym jest praca niewolniczą itd itd. Więc cały ten fundament teraz się odlatuje. Dla wielu ludzi wzbudza to strach i lęk jest to złe natomiast. Nas poproszono o to abyście zobaczyli w tym wszystkim coś więcej abyście zrozumieli że to jest coś więcej.

[01:23:34.040] - Aron
Pytali mnie o wojnę globalną o trzecią wojnę światową i powtarzam tej wojny nie będzie ale konflikty które będą miały karmić istoty negatywne będą i to powiedziałem w tej przepowiedni i w tych filmach. Kiedy te niedobre istoty znikną i nastanie pokój. To pytanie najczęściej zadaje opiekunom. Istotą podejścia w którym rozmawiam i powiem wam tak w momencie kiedy będzie brakowało energii kiedy ludzie głowa będą mieli w pokoju ale też i kiedy zmiany klimatu spowodują jedność. To wszystko jest. To wszystko trwa więc jeszcze trochę czasu powstanie zanim powiedzmy Ostatnia negatywna istota opuści planetę. Kiedy wibracje ziemi się tak zmieni kiedy powstanie powiedzmy początek złotego wieku jeszcze przyjdzie to przez moment program przystań której pokazują czyli pokazują i tutaj. To co do czego to zmierza czyli połączenie ludzi jest istotami pozaziemskich. I w tym momencie tam również będą się pojawiać negatywne istoty z którymi będziemy musieli się porozumieć i z którymi też będziemy musieli umieć rozmawiać a też ich przeprowadzać ale też ich zrozumieć mówiłem pokazują i tu umieć ich przytulić światłem. Piękne słowa tak to mogę powiedzieć i to potrwa kilka lat tak jak mamy okres przejściowy do 2008 roku więc będą te zawieruchy takie normalne.

[01:25:13.880] - Aron
Natomiast potem mamy okres budowania przystani i to jest taki okres 28 30 30 32 32 36 tak jakieś krótkie lata w których będzie się dużo działo jeżeli chodzi o istoty pozaziemskich i o zmiany na Ziemi. Majdan chce wszystkie wszystko zrzucić na Putina całe zło. Tak tak to robi. A co z przepowiednia Baby wianki na 2008 rok które się sprawdzają. Kochani nie pamiętam tej przepowiedni musieli mi przypomnieć nie pamiętam wszystkich przepowiedni Baby w Anglii. Natomiast Baba Wanga też powtarzała że wszystko prowadzi do złotego wieku do zmian kompletnych. Widzę że Jacek nie odpuszcza. Widzę że porównuje Putina do Stalina. Panie Jacku co mogę powiedzieć tak. Dlaczego Bóg pozwala istnieć Stalinowi Putinowi Hitlerowi. Może poszuka odpowiedzi na to pytanie. Wtedy może twój światopogląd wywrócić do góry nogami. A może Twój umysł nie jest gotowy aby zrozumieć dlaczego w planie boskim powstaje istota taka jak Stalin i Putin. Mimo że nie może zrozumieć dlaczego zawdzięcza Putinowi życie i to że może napisać. Czy Pomorze będzie dobrym i spokojnie miejscem do życia czy wybrać Nową Zelandię. Na dzień dzisiejszy wybrałbym Nową Zelandię a co do Pomorza której myślałem o tym żeby pojechać nad morze i powiedzmy czy zainwestowanie w dom z widokiem na morze byłoby dobrą inwestycją.

[01:26:59.180] - Aron
Zostało pokazane że tak ale po tym jak już ustabilizuje się wysokości mórz i kiedy powiedzmy powstanie nowa mapa Wybrzeża więc macie odpowiedź że mieszkanie na Pomorzu może jest duże jest dobre i spokojnym miejscem ale trzeba sprawdzić mapy Pomorza gdzie będą zalane tereny a które nie będą zalane. Tak mapa już jest w internecie. Mówiłem o niej w innych firmach. Wszystko co wcześniej przepowiedział Aron się spełniło. Może nie wszystko się spełniło bo są przepowiednie które nie do końca się spełniły ale wiele wiele przepowiedni się spełniło dlatego wielu z was jest na tym kanale i szanuję to co mówię spytajcie że przepowiednie się uzupełniają. Czyli trzeba oglądać naprawdę wszystkie filmy żeby zobaczyć na żywo żeby rozumieć te przepowiednie aby złapać aktualizację jakiejś przepowiedni. Jeżeli ktoś oglądał przepowiednie ze stycznia wiedział o dziwnym legalnie to on teraz mówi politolog dawno nie było. A jeżeli ktoś oglądał od stycznia do grudnia moje filmy to będzie dokładnie wiedział o co chodzi w danym co jest. O tym że mówiłem o krwawych zamknięcia szkół itd. Czyli na bieżąco aktualizowane filmy te wizje bo zmieniała się rzeczywistość. Dzisiaj piękna pogoda. Po co to było.

[01:28:19.210] - Aron
I co. Ta wizja i to co robi polski rząd nie tylko polski rząd zmieniło energii na świecie. Geneza konfliktu nie bierze się wczoraj niestety wszystkim tym którzy wydają wyroki mówią kto jest dobry. Chciałbym przypomnieć że to my ludzie Jezusa pokazaliśmy na krzyżu. Mocne słowa i powiem tak. Fakt jest taki że ludzie otrzymali wybór czy to zrobi czy nie. Natomiast Pewnie znacie tę scenę kiedy zło szepcze ludziom do ucha z każdego z każdego natomiast również nie zobaczyli. Nie zobaczyli byśmy w tym wskazaniu na krzyż to to że żyjemy wiecznie czyli wejścia Jezusa. Po tym jak się wycofał po kilku dniach i po prostu nie zobaczymy w trakcie tego cudu na krzyżu kiedy stosują rytuał na krzyżu. Oni nie wiedzieli czy on żyje czy on już umarł więc musieli użyć włóczni żeby się dowiedzieć czy on w ogóle jeszcze żyje i co i dlaczego on tak znosi to ten krzyż który notabene nie był też krzyżem w takiej formie jaką znamy z religii. Więc tutaj wiele rzeczy jest do zrobienia na nowo. Tak jak powiedziałem my mamy wybór czy wybrać rzeczy dobro. żołnierze mają wybór czy strzelać czy nie strzelać.

[01:29:36.290] - Aron
Amerykańscy żołnierze też mają wyboru i w ostatnim filmie pokazałem w tej drugiej części pokazałem wywiad z amerykańskim żołnierzem który mówił że się wstydzi że był w Iraku i że był amerykańskim żołnierzem można go odszukać jest na platformie at home. Tam jest cała prawda o amerykańskich żołnierzach powiedział. Dopóki ludzie będą podnosić karabiny dopóty ci sami będą nami manipulować i będą tworzyli takie rzeczy. Co może się wydarzyć gdy kraje unijne w Rosji odpowiedzą tym samym tym że lecą na Rosję. Bo tylko. O to mnie pytacie. Powiem tak patrząc na zaopatrzenie Rosji i NATO co o czym dysponuje. Jeżeli by chcieli wjechać na Rosję teraz z Ukrainy albo powiedzmy przez Polskę. Większość tych wojsk wyparły je po prostu Rosja użyje broni w której zginie mnóstwo żołnierzy unijnych i odechce się wszystkim wojować. Ale nie widzę takiego scenariusza w ogóle. Na dzień dzisiejszy ten scenariusz pojawia się przecież gdzieś w odległym gdzieś za to nie o to chodzi. Nie pasuje do tej ustawki w ogóle. Czy zmieniono kształty istoty można zastrzelić tak dlatego że podlega prawom tutaj ziemskim więc. Nic dziwnego że nasza armia ubiera się w coraz większy kaliber dlatego że oni też je oceniają nowymi powiedzmy nazwiskami ale też i taką osłoną czyli tak to co widzimy na filmach fantastyczne że strzelają rozchodzi się po niewidzialnej osłonie.

[01:31:23.400] - Aron
Tak można ich zabić można ich zastrzelić więc dlatego wybierają sobie pozycje tzw. nietykalnych czyli oficerów pułkowników generałów prezydentów itd czyli z tzw. satyrycznego świecznika natomiast wykonawcy szpiedzy itd chodzą między nami i tworzą pewne zawirowania. Co z Nowym Jorkiem. Powiem tak nie widzę żeby widzę jakieś wyłączenie prądu w Nowym Jorku. Wynika to z pogody ale też będąc rzucali to jakiś atak cyber atak w ogóle. Widzę że zaczynają się dziać jeżeli chodzi o internet o wyłączanie prądu na świecie. Wynika to też z pogody. Wynika to z pewnych ustawień przestawienia systemu więc. Nie widzę tutaj oprócz zmiany klimatu i tego co się działo teraz w zimę żeby coś z nowym podatkiem się zadziałała bo widzę panikę na giełdzie ale o tym mówiłem też przepowiednia że tak będzie że będzie jakaś panika na jakieś wydarzenie gdzie to wszystko będzie zamknięte potem otwarte będzie można kupować będą zarabiać na tym. Więc jest matka natura. Mało tego czyszczą giełdę. O tym byśmy na czacie dla biznesu na platformie ARM Hope. Witam serdecznie dobrze oddaje do lombardu tak to wygląda ktoś mnie pyta dlaczego nikt mi nie powie powiedziałem o TVN na polsacie a nie powiedziałem o TVP1 TVP2.

[01:32:52.170] - Aron
Kochani od dawien dawna nie oglądałem TVP 1 więc trudno powiedzieć co tam telewizja mówi natomiast Polsat oglądam dlatego że kiedy moje kochane dziewczyny oglądają serial na Polsacie to tam jest stawka na temat tego co tam się będzie wydarzenia. Czasami jest tak że gdzieś tam ten telewizor chodzi bo jedna z moich ukochanych kobiet ogląda sobie wiadomości bo chce wiedzieć co się dzieje na świecie ale od końca czyli wojną to mówi mi jakieś filmy albo coś na Amazon Prime abyśmy coś fajnego oglądali i w ten sposób cieszymy się nową nową przyjemnością która nam towarzyszy. Więc TVN Czasami przyłącza po skończonych powiedzmy tam wiadomości na Polsacie przełącza na TVN. Tam widzimy nie sympatyczne więc przyłącza dalej więc mniej więcej to co się dzieje na Polsacie na TVN. Gdzieś tam widzę to co się dzieje na TVN ie na TVP1 nie widzę bo akurat o wpół do ósmej staramy się wyłączyć coś fajnego albo jemy kolację. Rozumiem że konflikt nie bierze się z dnia na dzień. Ja na co dzień nie interesuje się polityką ani kanałami informacyjnymi. Weszłam tu w połowie i nie rozumiem co chce przekazać dlatego że przekaz idzie od początku więc myślę że trzeba zrozumieć to co mówiłem a czat na żywo zrobiłem po prostu dodatkowo.

[01:34:15.180] - Aron
Dziękuję że jest nas tyle osieroconych ludzi. Zgadza się. Widać to po Platformie i dla ludzi Platformy i ludzi chce wejść i ludzi czeka na to żeby zobaczyć co jest fajnego na Platformę więc ja bardzo się z tego cieszę nie tylko o oświecony ale też jest ulokowany w ludzi. Są z nami uchodźców z Ukrainy. Kochani. Wiecie co jest w tym najfajniejsze Najfajniejsze że za chwilę zobaczycie jak się wszyscy wspierają jak wszyscy zaczynają mówić jednym głosem i tak dalej więc będzie za chwilę powiedzmy pomaganie sobie wzajemne i pozytywne energie ze współistnienia z pomagania i myśli o pokoju. Tak to wygląda. Co z grami trans. Na razie jest to wyłączone dlatego że macie zasłanianie słońca przy tak dużych zmianach klimatu i przy tym że temperatury podbijają rekordy. Widzicie co się dzieje tutaj za oknem widzieliście co się dzieje w grudniu w styczniu pobite rekordy w Europie nie tylko mówiłem o tym że trochę na cieplejszych grudzień że widziałem i rzeczywistość to potwierdziła nie w Polsce ale na świecie. To samo w styczniu pobite rekordy więc nic dziwnego że zasłaniają słońce aby te zmiany jakoś postępować i tak już nie ma wysyłania wam sympatyczne wieści które były kilka lat temu.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

[01:35:34.340] - Aron
Jest to naturalna forma ochrony nas przed przed tym co się dzieje tutaj ze zmianami klimatu. Rozumiem że takimi rzeczami można w nas że może w nas gościć ale trzeba zrozumieć że warto wysłuchać dwóch stron i nie można z góry powiedzieć Putin ma ok tylko postarać na chłodno analizować dokładnie takie. Pamiętajcie że medal ma cztery strony dla osoby która rozwija się duchowa. Medal ma cztery strony. Zawsze to powtarzam że aby spojrzeć na dane wydarzenie trzeba zobaczyć jedną drugą stronę Rand który łączy dwie strony i zakręcić medalem abyście zobaczyli koło czyli idealny kształt na niebieskim że to wydarzenie jest idealnie osadzone w planie boskim. Wtedy zrozumiecie mój kanał. To o czym mówimy i widzicie jest dualizm pokazywali mi w nocy syndrom ręki jaki zobaczcie co widzicie. Widzicie moją dłoń z tej strony. A co ja widzę ja widzę dłoń co widzicie z tej strony palce liczba palców się zgadza. Co ja widzę z tej strony. Palce i paznokcie będziecie mówić że tych paznokci nie ma bo nie widzicie i będziecie mieli rację ja będę mówił że tutaj są paznokcie i że ja mam rację bo one są.

[01:36:53.760] - Aron
Obie strony będą patrzyły na tę samą dłoń z innego wydarzenia z innej perspektywy i będą miały rację. Bo jedna ze stron nie widzi tego co widzi druga strona na tym polega. Spojrzenie na rzeczywistość spójrzmy z kilku stron nie tylko z tej medialnej i z telewizyjnej. Kiedy w Polsce skrócony zostanie czas pracy. Kiedy kilka lat temu powiedziałem o tym że zostanie skrócony czas pracy na całym świecie ludzie się śmiali że to niemożliwe. Wiele moich przepowiedni to się sprawdza mówi że to niemożliwe więc. Debatują a raczej układają 7 godzinny dzień pracy tak to mogę powiedzieć. Jest już ustawa w sejmie. Natomiast. Powiem że to będzie jakby wprowadzone w momencie kiedy będzie jakieś zawirowania w lecie temperatury. Widzę gorące lato jakby susza i ograniczenia więc na dzień dzisiejszy nie widzę żeby ta ustawa weszła w życie od razu ona jest robiona i rozpatrują tą ustawę. Natomiast widzę że jakieś ograniczenia w lecie. Będą tak to mogę powiedzieć. Natomiast nie odpowiem na to pytanie jeżeli chodzi o czas bo widzę że już to już zaczyna się sprawdzać natomiast w kilku krajach już doszło do tego.

[01:38:22.030] - Aron
Natomiast nie widzę żeby to u nas dlatego że u nas jest zbyt dużo inwestycji do zrobienia aby mogli sobie skrócić czas pracy. Ale patrząc na to że będą chcieli wykorzystać Polaków którzy wracają zza granicy by zmniejszyć bezrobocie to będą mogli ułożyć w niektórych firmach tak jakby zostawili to firmom skrócenie czasu pracy aby zatrudnić więcej ludzi. Tu jest gorzej jak w Kościele. Nie wiem nie chodzę do kościoła więc nie wiem jak jest kościele natomiast kiedy światopogląd danego człowieka nie zgadza się ze światopoglądem drugiego człowieka i on nie potrafi spojrzeć na świat jego oczami to pytanie brzmi co zablokowało twój umysł że nie jesteś w stanie zrozumieć światopoglądu tego człowieka. Proste. W jaki sposób wojsko polskie powiększy swoje wojsko. To jest pytanie które najczęściej teraz pada. Zobaczcie. Jeżeli powiedzmy Ameryka dopięła swego na Ukrainie to kto będzie tam walczył w Sojuszu. Polacy będą strzelać do Polaków. Komu zablokują konta wam Polakom na wszystkim. Komu zabiorą samochody nam wszystkim komu ograniczą żywność nam wszystkim ograniczą prąd nam wszystkim. Czy warto myśleć w ten sposób i czy warto pozwolić Amerykanom aby do tego doszło. Nie.

[01:39:56.610] - Aron
Więc trzeba się skupić na tym na co mamy wpływ na klatę rzeczywistości i zaufać Putinowi że wie doskonale co robi. Natomiast nigdy bym nie zaufał Panu Bogdanowi i widzimy o co tu chodzi. Natomiast zasilą ludźmi. Polakami. Jeżeli do tego dojdzie a na dzień dzisiejszy nie widzę aby do tego doszło dzisiaj na platformie były wypowiedzi też wojskowych i tak dalej że wbrew pozorom tutaj jeżeli chodzi o udział wojska i to co się dzieje w polskich placówkach jest dość spokojnie. Dlaczego politycy robią taką nagonkę na nie zaszczepionych. Dlatego że potem będą musieli ich leczyć. I wiedzą doskonale że wirus przyjdzie i w tym momencie nie za szczepieniami będą tak jak teraz wypełniali szpitale łóżka szpitalne będą wypełniali później również te łóżka szpitalne. Tak to wygląda. Mówiłem o tym przepowiednie że gdzieś 70 ludzi nie zaszczepionych umrze 30 proc. zaszczepionych i w tym momencie te liczby się cały czas powtarzają że on cały czas powtarzał 70 85 proc. itd. Natomiast do tego dochodzą też ci którzy kupili te świadczenia którzy też leżeli w szpitalu jako szczepienie a potem się okazało że kupili na lewo te zaświadczenia i nie byli za szczepienie więc mamy wybór na świecie każdy decyduje co zrobić.

[01:41:27.930] - Aron
Natomiast nic dziwnego że po nagonce bo później są szpitale zajęte brakuje w tym kraju łóżek dla osób które np. chorują na serce czy chorują na raka itd. Lekarze są obciążeni muszą więcej pracować i nie jest to nie jest to fajne i miłe. Trzeba świadomie dbać o odporność co tym żeby się nie stresować że świadomie. Oczywiście że to. Fazy teraz dobrze mówi. Dziwny człowiek. To pokazuje właśnie że nasz światopogląd na jedne sprawy patrzy tak jak ja a na inne patrzy inaczej i mogę określić Dziwny macie światopogląd. To tak jakby określa się mnie. Tak to wygląda. Kochani jak powiedziałem Spójrzcie na moją sytuację na waszą sytuację. Jestem osobą która od kilku lat rozwija się duchowo która łączy się ze światem zmarłych łączy się ze światem tutaj na wielu wymiarach istotami pozaziemskich uczę medytacji pokazuję ludziom jakie to proste. Tworzymy inną zmianę jeżeli chodzi o egzystencję człowieka. Uczę wejścia w swoje poprzednie wcielenia pokazuję ludziom świat w którym ja mieszkam i logiczne jest to że kiedy widzę cztery strony medalu a ktoś widzi dwie to mój światopogląd będzie inny. To znaczy że on jest dziwny on po prostu jest rozszerzony o pracę którą wykonałem nad sobą o pracę w rozwoju duchowym sami zadać sobie pytanie do czego doprowadził was rozwój duchowy.

[01:43:09.950] - Aron
Jakie macie potencjału jakie macie możliwości więc wiecie widzieć dlaczego nasz światopogląd jest inny. I tutaj odpowiedź od Dawida prawda to suma z grubsza setki milionów czynników. Każdy ma swoją wieżę w pokoju w pokój po prostu piękne. Jakie obszary w Polsce będą opuszczone. Najtrudniej będzie w środku Polski o czym mówiłem. Tam będzie susza i o cztery lata przepowiednia się sprawdza i tereny środkowej Polski przechodzą susze. Już wiedzą że w tym roku też nie będzie łatwo więc ten środek Polski gdzie będzie najtrudniejsza forma egzystencji będą próbowali to napadać próbowali zmienić tę rzeczywistość przez pewien okres będzie trudno. Nie wiem czy będą ludzie opuszczać domy w Hiszpanii czy we Francji. Jeżeli chodzi o we Włoszech jeżeli chodzi o zmiany klimatu i o suszę. Nie widać żeby te tereny były opuszczone bardziej widzę że ludzie próbują coś z tym zrobić czyli próbują zmienić infrastrukturę wodną na badania żeby uzyskać jakieś efekty tak to mogę powiedzieć. Tak to wygląda jeżeli chodzi o nasz kraj. Zająłby się czymś pożytecznym. Właśnie to robię. Kochani Pamiętajcie że na każdy sarkazm na każdą ironię jest odpowiedź dokładnie taka sama co się jeszcze zbiera.

[01:44:54.200] - Aron
Więc jak widzisz po słowach Kocham cię ale oni Dziękuję że jesteś. Twój wpis jest taki jaki jest czyli pokazuje tylko Ciebie. Jeżeli nie rozumiesz mojego światopoglądu to znaczy że twój światopogląd jest inny. I teraz może go rozszerzyć. Mam prawo do decydowania o swoim ciele oczywiście że każdy ma prawo do decydowania o swoim ciele. Mam też prawo być oburzony gdy ktoś mnie zmusza do szczepionki której nie chcę. Oczywiście że tak. Natomiast zobaczcie że wiele osób które nie zaszczepił się otworzyły kanały na YouTubie. Znany polski youtuber znany włoski youtuber wioski chyba zmarł grecki też polski youtuber który leczył się amanta dymną wylądował w szpitalu razem z żoną w bardzo złym stanie. Zmienili zdanie. Pani posłanka mówiła o tym że była przeciwko szczepionką i zmieniła zdanie po tym jak zachorowała. Więc każdy z nas przejdzie swoją karmę po swojemu. Znam ludzi którzy się pili mają bardzo dobre zdrowie żyją i nie potrzebują tej szczepionki i jest odporny na to co przyjdzie. Są ludzie którzy się zaszczepić więc tutaj kochani nie chodzi o to żeby się oburzać. Chodzi o to żeby dbać o siebie.

[01:46:34.180] - Aron
Gdy spojrzy się na co może pomóc człowiekowi chce mieć świadome sny. Proszę o przypomnienie sobie poprzedniej. Dziękuję. Co się stanie jak najszybciej. Co do co do świadomych snów to mówiłem w jednym z ostatnich filmów. Oczywiście te filmy nie są już na pewno na YouTube są na platformie. Natomiast co do połączenia z roślinami gram kurs jak to zrobić do zwierząt. Potem zwierzętami ale w kursie jest na widzenia to się za chwilę pojawi na platformie i nie tylko na platformie będzie dostępny dla wielu ludzi do pobrania do kupienia dostępu tak to mogę powiedzieć czyli 8 lat mojej pracy. Zostało zawarte w tych dwóch kursach i tam uczę was jak właśnie mieć dostęp do przeszłości i przyszłości do połączenia z rośliną z polem informacji ziemi. Przekazałem wam całą swoją wiedzę z której teraz korzystacie i z której korzysta wiele ludzi i tam się dzieje. Każdy z was sam zdecyduje czy chce z tego korzystać czy nie. Czy sztuczna inteligencja to inteligentne roboty sztuczna inteligencja będzie użyta w inteligentnych inteligentnych robota. Ale nie tylko bo macie już ją w telefonach w telewizorach więc samochodach więc już Agencja ma wiele zalet które nas otacza i wczoraj np.

[01:47:57.500] - Aron
na platformie umieściła wpis że pamiętacie przepowiednie o zagadka które będą jakby was stres monitorowany będą zgłaszały że jesteście zestresowani żebyście odpowiedzieli przestrzeń żebyście zaczęli inaczej na to patrzeć żyć itd. żebyście zmienili swoje zachowanie czyli zegarek wam powie abyście zmienili swoje wibracje no właśnie te zegarki już powstały więc powstają są jakby w cyklu badań i tutaj staną się naszą rzeczywistością więc takie wydarzenia nie będą budziły w nas stresu tylko wszyscy kiedy spojrzą że gotuje się w naszym ciele a to tworzy choroby natychmiast pomyślą o spokoju harmonii pokoju i ta piękna fala wszystkich ludzi połączy się i zmieni wydarzenie w rzeczywistość. Mówi się że nie wolno modlić się do Boga tylko do Stwórcy. Powiem tak dla wielu osób Bóg kojarzy się z religią. Dla mnie jak powiedziałem wiele razy jest to piękna nazwa istoty która wszystko stworzyła. Ludzie mówią też o źródle o Stwórcy każdy sam wybiera formę. Ale jeżeli ktoś miał na pieńku z inkwizycję to słowo Bóg kojarzy mu się bardzo sympatycznie. Jeżeli w poprzednim wcieleniu był torturowany czy spalony przez inkwizycję to nic dziwnego że teraz woli inną nazwę. Tak to wygląda. Jak mogłem zobaczyć co czeka moją firmę kurs jasnowidza nie nam się przyda ale też i kurs kreacji dla przedsiębiorców który też będzie na platformie głosowej.

[01:49:25.010] - Aron
Jak zadbać w tych czasach o tę firmę. Dlatego że wiele jest nauk dotyczących poprzedniego czasu ale w tym roku zmieniło się wszystko i tak też się zmienia wszystko trzeba umieć energetycznie spojrzeć na zmiany na ziemi i dostosować swoją firmę. Więc w kursie jest nie tylko możecie zadać pytanie o firmę o przyszłość o rodzinę ale też i o wiele rzeczy które się dzieją na ziemi. Ukraina ma się pogodzić z losem ukraińskiej aby godzić się z losem czy nie możecie zmienić los ale. To proste Ukraina miała wiele lat na to aby zmienić swoją rzeczywistość. Aby na przykład podać rękę Władimirowi Putinowi i odsunąć od siebie NATO i USA które to zrobili. Macie odpowiedź na swoje pytanie czy ludzie którzy krzyczeli i zmieniali władzę która była wtedy prorosyjska to słowo na Majdanie którzy byli oburzeni przed USA. Teraz patrząc na wydarzenia będą wspominali Majdan jako coś fajnego. Może lepiej trzeba było zachować dostęp do demokracji rosyjskiej w której można kupić każdy produkt w której po prostu żyć. To co się teraz dzieje. Teraz widzimy już skutki wyborów które zadziałały na Ukrainie i skoro tańczy się sobie z diabłem to czego się spodziewacie obfitości szczęścia i radości miłości nie dostaniecie dokładnie to co dalej diabeł zniszczenie agresję itd.

[01:51:02.250] - Aron
Więc sami dokonali wyboru. Może najlepiej w ogóle się nie bronią i pogodzony z losem. Nie podoba mi się to co mówisz. Wielu osobom się nie podoba którzy żyją w firmie to co mówię ale rzeczywistość pokazuje że mieli wybór. Rozmowy trwały dwa miesiące. Od grudnia trwają miesiące później już trzy więc Ukraina mogła wybrać czy poda rękę. Bayernowi czy Putinowi. Natomiast wiele z Was kompletnie nie rozumie sytuacji na świecie bo nie ma innego wyjścia. W drugiej części filmu. Dlaczego teraz straszą nas wojną. Dokładnie bo powiedziane że to nie jest ani złe ani dobre. Putin i Biden zapobiegają czemuś o wiele większemu ustawka na Ukrainie tworzy energię negatywną która zasila kryształy i negatywnych które siedzą podziwiał jeżeli one by weszły na ziemie to mieli byście faktycznie wojnę jaka była w średniowieczu wtedy byście mogli mówić o tragedii traumie o czymś niewyobrażalne. Natomiast teraz ta ustawka karmi te istoty aby one nie wyszły i nie stworzyły wam powtórki z drugiej wojny światowej. Ale druga wojna światowa byłaby tak naprawdę czymś w rodzaju szukam jakiegoś określenia żeby Wam uzmysłowić że pomógł nam ją. Małym fiatem.

[01:52:30.720] - Aron
W porównaniu do tego co zgotowali nam teraz stworzyli by nam w cudzysłowie podróż wozem konnym małym fiatem też się przejechało. Było często i tak dalej jechało się długo i sympatycznie śmierdzi spalinami w w aucie ale gdzieś tam można było jechać wozem konnym jechało się na świeżym powietrzu i w zimie itd. Nie było to miłe i fajne. Długo o wiele dłużej. ITD w innym komforcie mniej więcej istoty które są na naszej planecie zgotował nam piekło o jakim nawet sobie nie śnił. Mało tego w średniowieczu trzeba było ruszyć czas aby zamknąć tę wojnę. Ale tego nas nie uczą w szkołach więc nie macie pojęcia na temat całej historii waszej cywilizacji mówię waszej bo wiele jest przeze mnie mówi pokazuje mi wiele rzeczywistości Mało tego wiele osób nie chce mieć tej wiedzy dlaczego rozwój duchowy jest nam podarowany mamy przekaz wydrukowany został podarowany ludzkości od początku. Dlaczego tak wiele ludzi wyśmiewa rozwój duchowy. Dlaczego się nie rozwija skoro po śmierci własnego ciała to duchem idą dalej. Trzeba teraz stworzyć wydarzenia w których ludzie zrozumieją że składają się z ducha i z materii i w którym właśnie takie pytanie trzeba się pogodzić z losem zrozumieją co mogą zmienić aby wpływać na swój los nie tylko na swoje życie ale na całą rzeczywistość zamiast podoba mi się nie podoba.

[01:54:01.630] - Aron
Trzeba zadać pytanie co możemy wspólnie zrobić aby takich ustawy jak nie było i to nas ma jednoczyć. Dlatego jest platforma abyśmy razem wspólnie zmieniać rzeczywistość. Ludzie którzy wchodzą na platformę mówią piękne słowa że nie spodziewali się że razem wspólnie można dokonywać cudów. Ludzie proszą o uzdrowienie siebie i swoich bliskich a potem dziękują że to uwolniona stało że guz się zmniejszył że choroba zniknęła. Robią wiele fajnych rzeczy ktoś prosił o pracę. Nagle okazuje się że dostał pracę i dziękuje społeczności. Pracujemy tam dla dobra ludzi chociaż to się wydaje jednym biznesem złe sektą itd. Mimo tego że sama sekta oznacza drogę czyli zostało przedstawione przez zapalone umysły wielu ludzi dla wszystkich tych którzy nazywają platformę sektą zróbcie lekcje sekty byście słowo sekta Przeczytajcie jak piękne jest to słowo i jak zostało zakrzywione przez religię i przez ludzi jak powtarzać za krzewienie tego słowa a nie to co ona naprawdę znaczy więc tak mogę powiedzieć kochani. Trzeba umieć teraz w tej sytuacji stworzyć rzeczywistość i zrozumieć rzeczywistość to się tworzy. Polska jest sercem Złotego Wieku i pomaga potrzebującym oraz prowadzi do jedności wszystkich ludzi. Odpowiedź na poprzednie pytanie tak z Polski wyjdzie iskra Boża.

[01:55:25.130] - Aron
Myślicie że dlaczego w Polsce mamy tyle osób które uświadamia uświadamiają was P2P czyli Klaudię macie grać na macie wiele kanałów które was uświadamia gdzie proszą was o to abyście zmienili świadomość. Wystarczy chcieć posłuchać te osoby mój kanał pokazuje wam że nie tylko można zmienić świadomość ale jeszcze można rozwinąć istotę ducha możliwości ducha aby widzieć więcej czuć więcej i cieszyć się rzeczywistością. Nie o to chodzi. Ukraina ma nie dać przelewać swojej krwi kosztem kogoś innego nas Polaków przed drugą wojną też opuściło do wojny pierwszych. Nie będę komentował niektórych wpisów bo dokładnie czytają rzeczywistość. Mieliśmy sojuszników liczyliśmy na sojuszników a potem się okazało że musieliśmy sami walczyć. Oni bronili siebie i wiedzieli o co chodzi ale wszystko jest właściwie. A czy będą trudności z kupnem paliwa bo niektórzy zostają tutaj zacytuję i kupują zapasy. No mogę powiedzieć tak. Cena paliw wzrośnie o tak mogę powiedzieć dlatego obniżyli cenę paliw wzrośnie natomiast jak powiedziałem Putin nie zależy na tym żeby zakręcić gaz i ropę to nie o to chodzi chodzi o to żeby. Spodobać Amerykanom. Dalsze czynności na Ukrainie. Nie pozwolić im zamontować rakiet. I nakarmić kryształy.

[01:57:08.750] - Aron
Dokładnie o to chodzi. Więc ktoś kto sobie tam powiedzmy zrobi zapasy będzie musiał potem je przejść. żywność pójdzie do góry to bedzie się cieszył że kupił tanio. Natomiast pytanie brzmi czy to zapasy bo data ważności ogranicza pewne zapasy a wilgoć również która teraz jest wszechobecna powoduje że nasze kochane zapasy gdzieś tam mąka cukier gdzieś tam nie do końca nam służą więc tak to wygląda. Talibowie też idzie do góry więc tak to wyglądało spytajcie że to jest ustawka więc tutaj jeżeli powiedzmy nie poradzą sobie na Ukrainie to będą nas straszyć różnymi wiadomościami. U nas na południu Polski dziś sklepy dziadki szaleją jakby miała nadejść wojna. Robią zapasy i papier toaletowy są towar. Ktoś kto żyje wiadomością w telewizji po prostu wystraszył się że nic nie będzie. Mam telefon więc po prostu włączyłem. Niektórzy ludzie nazywają rozwój duchowy folia i to jest mega dziwne. A jak widzicie na pytanie a po śmierci czym idziesz dalej to oni ci powiedzą od razu czym jest śmierć i co tutaj się dzieje. Więc tak to mogę powiedzieć. Każdy ma prawo nazwać rozwój duchowy tak po swojemu natomiast w rozwoju duchowym Ja nie obrażam się na inną osobę jak widzę czytam komentarze które nie do końca są przyjemne dla ucha i dla mnie ale każdy ma prawo żyć po swojemu natomiast ja pokazuję że rozwój duchowy prowadzi do zrozumienia istoty stworzenia np.

[01:58:51.490] - Aron
tutaj ktoś napisał herezja. Oczywiście że nie wiem kto napisał o swoim światopoglądem. Pewnie tak więc skoro spotkał się z innym światopoglądem no to teraz musi nazwać albo mój albo swoich. Czy Polska też powinna podać rękę Rosji. Jak ma jak zagrożą wojnę. Oczywiście że tak bo przecież jeżeli chcecie mieć pokój o tym mówiłem to oni już to robią pod stołem. Już dawno dogadują się z Rosją dlatego jak mówiłem pan Tusk krzyczał na nich prorosyjski rząd. Jeżeli chcemy mieć pokój to w tym momencie powinniśmy wejść na. Na zgodę z Rosją. A pan Jackowski mówi o negatywnej rzeczywistości jaką widzi i tłumaczą ją ludziom do głowy. Pan Jackowski widzi swoją część rzeczywistości swoje wizje i nich opowiada ale to ludzie decydują czy wierzą w te wizje czy nie. Tak bardzo dużo o tej wizji tragicznej że będzie wojna w tamtym roku miała być we wrześniu że dużo nie sprawdziły się żeby takie stały się w polskim rządzie że się rząd rozpadnie itd. Z tego się nie sprawdziło ale powiedziałem niełatwo jest poruszać się w wizjach kiedy są światy równoległe i kiedy widzę że świat równoległego przechodzi do was tak jak powiedziałem każdy kto powiedzmy skorzysta z punktu widzenia sam zrozumie jak niełatwo być jasnowidzem i jak duża presja jest na jasnowidza i jak dużo się oczekuje w tych czasach jasnowidza.

[02:00:14.200] - Aron
Dlaczego Pan Jackowski nagle wypłynął wszyscy zaczynają cytować i tak dalej straszenia wojną to się ogląda sprawdza itd. Bo w tym momencie kiedy przyszłość jest niepewna ludzie szukają odpowiedzi na pytanie. Natomiast najważniejsze jest to że każdy teraz jest jasnowidzem każdy ma przeczucia i każdy z Was może otworzyć ten dać ten potencjał czy to możliwości jak to nazwać. Czy szczepionka bankowa Nova Fit jest lepszy czy gorszy od pozostałych a także te szczepionki mają określone działanie. Czy jest lepsza czy gorsza. Szczepionka działa inaczej ma wzmocnić wasz układ odpornościowy ale też zmienia wasze DNA aby zamknąć geny panów żebyście się nie bali w tych trudnych czasach. żeby nie było agresji irytacji między wami żebyście sobie nie skakali gdzieś tam w sklepach. Teraz do swojej twarzy do gardeł tak to mogę powiedzieć. Białko ma wzmocnić Inaczej wasz układ odpornościowy. Więc tutaj trudno mówić czy jest lepsza czy gorsza ma inne zadanie. Tak mogę powiedzieć. Czasem jest tak że czasem przeskakuje bo jest was bardzo dużo więc. Wczoraj widziałeś genialnego przywódcę pokojowego i dalej go widzę. Co miał zrobić facet któremu strzelają do jego rodziny czyli do jego żołnierzy.

[02:01:53.950] - Aron
Mógł odezwać się i po prostu odbić. Jak tłumaczy Wam kochani jeżeli ktoś zacznie strzelać do waszej rodziny to co zrobicie. To Amerykanie rozpoczęli ten konflikt to oni od kilku dni tworzą dziwne wybuchy. I w tym momencie kiedy Putin zaczął odpowiadać kiedy chcieli sprawdzić jego wojska ustawieniem wojsk w tych powiedzmy niezależnych republikach to macie ustawka. Tak to wygląda. Więc dalej próbuje zatrzymać trzecią wojnę światową którą chcą wywołać wojnę z ekipą. Wszystko na ten temat a wszystko po to żeby nie wywołać kompletnego globalnego konfliktu. Zatem powiem takimi które żyją w podziemiach i Odsyłam wszystkich do filmów. Rasa panów do tej playlisty. To co tam przeczytacie czy odsłuchać nie pomyśli pomyślcie wam się w głowie ale dokładnie pamiętniki Józefa Bartnik a są pamiętniki prawdy pamiętniki które dokładnie pokazują że jesteśmy tam na planecie i po co są takie ustawki. Ale on nic nie wie o szczepieniach pewnie nie wiem nic dlatego że jeżeli Wiedziałby wtedy kiedy im powiedział że są złe że wam nie służą wtedy by pasowało. A kiedy mówią że są niezbędne w tych czasach dla wielu ludzi ratują życie. I liczby pokazują że taki jest mój światopogląd jest zły i ja nie wiem nic.

[02:03:25.200] - Aron
Myślę że wiem więcej niż wam się wydaje i o tym mówiłem w filmach tylko wasz światopogląd nie jest w stanie przyjąć mojego światopoglądu. Stąd musicie to jakoś nazwać. Na platformie nie ma opcji wpłaty jednorazowej na rok jest kochana wpłata i to bardzo szybko jest i przy wyborze karty kredytowej i debetowej i przy tzw. niebieskim przycisku przelewy zagraniczne polskie więc i tu i tu możecie wpłacić jednorazowo. Mało tego nawet jest tak zrobione że wpłata jednorazowa to 2 miesiące gratis. Tak to wygląda więc wszystko jest na platformie mówię że jak teraz kochani spokojnie uruchomimy platformę kursował i kręcimy nowy film w którym pokażemy wam nowości na platformie jak się poruszać itd. Myślę że wtedy wiele z Was zobaczy to co widzieliście w grudniu i jest zupełnie inne niż to co jest teraz cały czas ekipa codziennie daje coś nowego pracują nad tym pracujemy z informatyka i którzy są najlepsi w Polsce jeżeli chodzi o płatności z kart więc naprawdę naprawdę jest amerykańska firma która stworzyła nam możliwość zbudowania tej platformy pochwaliła nas za ten projekt cały czas z nimi współpracujemy. Kochani cały czas budujemy coś nowego coś zupełnie innego coś co łączy w sobie wiele rzeczy.

[02:04:53.950] - Aron
Za chwilę dojdzie sklep za chwilę dojdzie telewizja do jakiegoś radio za chwilę będą podczas tej naprawdę księga cudów jest teraz naprawdę wiele rzeczy na platformie się zmienia. Wczoraj kilka dni temu weszła strona pomagamy sobie czyli proszę o pomoc czyli razem tworzymy energię operacji w atomowej której ktoś prosi o pomoc czy o operację dla kogoś czy dla tego dziecka wysyła zdjęcie cała grupa pracuje dzieją się cuda bo ludzie po prostu sobie pomagają i większa energia sprawca popłynie do danej osoby. Nic dziwnego że dzieją się takie fajne cuda. Naprawdę to działa. Tylko że trzeba wejść na tą przestrzeń i ją zobaczyć. Każdemu kto mu się nie podoba zawsze może wycofać wpłatę. Czyli może wejść pooglądać tą platformę po uczestniczyć w niej. Jak się wam nie podoba jest opcja wyjścia z Platformy i wychodzić w ten sposób również jest to zrobione. A co z tymi żołnierzami którzy rzekomo dziś przeszli na drugą stronę około żołnierze żołnierzy czy to prawda. Kochani nie wszystko jest prawdą. Będą umieszczali te informacje będą wam pokazywali że prawda jest z dwóch stron Amerykanie mają swoje Rosjanie mają swoje więc będziecie widzieć różne sprzeczne wiadomości wszystko po to aby tworzyć zamieszania energię jakby nie zrozumienia tej całej sytuacji.

[02:06:16.510] - Aron
Czy grupa krwi może się zmienić. Gdzieś mi uciekło i czy można mieć naturalną odporność na te wirusy tak można mu tłumaczyłem to w filmach i Modena i grupa krwi może się zmienić a to wymaga naprawdę olbrzymiej pracy. Tutaj bakterie. Co uważasz o Marku koreańskim jego forum bracia. Sam nie znam tego forum więc nie będę się wypowiadał na ten temat. Mój syn jest chory na odkładanie się żelaza w mózgu jest to nieuleczalna kiedy będą na to lekarstwo. Po pierwsze trzeba nauczyć syna medytacji i w ogóle wejść w formę medytacji czyli stworzyć to operacja atomowa. Lekarstwo. Powiem wam co widzę i widzę taką wizję że dziecko osoba jest podłączona pod jakąś maszynę która wymienia krew. Ale też tłumaczy coś nowego coś innego jest to na poziomie komórek robionych mózgiem tej technologii bo to dopiero przyjdzie więc pokazuje mi się coś zupełnie innego. Jakaś federacja jakaś wymiana która powoduje że stabilizuje się ta przestrzeń zrealizuje się w ogóle układ tworzenia minerałów witamin w naszym organizmie potem przechodzi to przez jakąś specjalną dietę czyli taki okres rekonwalescencji tak to mogę powiedzieć. Natomiast widzę 4 kreska 5 to może być 4 kreska 4 5 lat.

[02:07:50.240] - Aron
Daj Boże żeby to było 4 5 dni albo 4 5 miesięcy. Jaki następny krok ataku. Powiedziałem wam że Majdan jest otoczony tymi istotami trudno mi się do niego dostać. Natomiast. Trudno się atakuje przeciwnika który doskonale wie gdzie odpowiedzieć i jak odciąć skrzydła w cudzysłowie całej armii. Tu jest o wiele potężniejsze niż ci którzy atakują. Więc na dzień dzisiejszy. Widzę coś takiego że są przy tych granicach jakieś tam wybuchy itd. Uruchamiane są wybuchy wewnątrz Ukrainy czyli nie ma nikogo a coś wybucha jakby to ustawka trwa nadal ale nie widzę jakiegoś konkretnego ataku. Może mam nie wiedzieć po prostu jest to tak zrobione nie wszystko da się zobaczyć tak powiedziałem w widzeniu dlatego czasami pokazuję mam wizję a później rzeczywistość weryfikuje. Czy widzisz że ktoś pokusił się zaatakować Rosję. Na hodowlę koni. Na dzień dzisiejszy mówiłem nie widzę żeby tak było. Nie widzę żeby coś takiego było nie ma tutaj żadnej wizji na ten temat. Już o tym mówiliśmy wcześniej. Nie widzę żeby ktoś pokusił się w ten sposób widzę prowokację która gdzieś tam będzie trwała ale nie widzę żeby oficjalnie wojska ukraińskie czy polskie czy NATO czy amerykańskie wjechały na teren Rosji.

[02:09:44.850] - Aron
Jak powiedziałem w tym momencie kończy się porównaniem tych wojsk czyli mnóstwo żołnierzy odejdzie i wtedy będą już wiedzieli o co chodzi ale też nie chcę żeby Rosja chciała użyć tej broni bo będzie krzyczeć będą krzyczeć głośno że Rosja używa broni masowej zagłady zginęło 26 tysięcy żołnierzy czy wyparowało. Więc będą znowu krzyczeli jaka to Rosja zła. Więc na dzień dzisiejszy nie odpowiem na to pytanie ale nie widzę żeby coś takiego czegoś takiego doszło. Co nas czeka w najbliższych dniach i tygodniach. Zawirowania na giełdzie zawirowania na walutach. Panika wśród ludzi. Dyskusja wśród ludzi skupienie się na tym żeby było dobrze czy na pokoju na harmonii. Rozłam w polityce. U polityków próba złagodzenia sytuacji próba wpłynięcia na Władimira Putina. Taka ustawka część dalej no tak to mogę powiedzieć ale nie widzę nie widzę żadnej trzeciej wojny światowej użycie broni nuklearnej. Pamiętajcie że. Wiele istot pozaziemskich mieszka z nami i dlaczego zamykały swój ich losy nie pozwalały wyszkolić rakietę. Dlaczego ludzie na całym świecie żołnierze którzy pracowali w lasach czy w tych bazach nuklearnych mówią o statkach kosmicznych o wyłączanie im całej bazy. Można to sobie poczytać pooglądać na internecie.

[02:11:12.540] - Aron
Nie jesteśmy sami na tej planecie i to nie służy tylko nam więc tak to wygląda. Zamykają taką możliwość. Czy mógłbym dostać moderatora do filmów na żywo. Hehehe. Na razie. Moderatorem są osoby które są ze mną od kilku ładnych lat i one gdzieś tam pilnują i trzeba to i tak samo. Miłosz zupełnie się tym zajmuje na platformie. Tam ludzie zgłaszają się do modelowania natomiast. Film na żywo jest nagrywany dlatego że po wczorajszym filmie wielu z Was miało do mnie pytanie na platformie co się stało i tak dalej chcieliście posłuchać tego co mam do powiedzenia i dlatego nagrywał ten film. Jak długo potrwa ten konflikt. Ja mam czwórkę czyli cztery dni 4 tygodnie. Kwiecień. Więc mogę odpowiedzieć ja widzę czwórkę liczba liczbę. Trzeba będzie ją uporządkować do rzeczywistości cztery tygodnie. Jak według Ciebie przetrwa ta Polska to Polska. Powiem tak kochani w polskim ma być iskra Boża. Może to jest właśnie ten punkt w którym w której Polacy zaczną się jednoczyć. Zobaczycie że Polacy mają tą bezinteresowna się to czym się zawsze przy zagrożeniach i. Może tutaj Polacy przestaną już krzyczeć że ten zły ten dobry wejdzie po prostu w przestrzeń jednoczenia się i pomagania sobie na dzień dzisiejszy nie widać żeby Polska weszła w jakiś kryzys jakaś tragedia żeby spadał na nas bomby.

[02:13:05.750] - Aron
Nic z tego nie wychodzę jakby nic z tego nie widzę i wychodzę z założenia że kiedy nie mam takiej wizji. To na 99 proc. ona się nie sprawdzi. Natomiast jest to nie tym kiedy pojawia się pytanie kiedy faktycznie globalnej coś może spowodować jakąś lekcję pokory dla nas czy dla roztworów czy dla osób które będą chciały wojny a na dzień dzisiejszy. Uważam że Polska przejdzie ze spokojem bo od kilku lat ten rząd pod stołem dogaduje się z Rosją. Więc. Putin nagle nie zrobi czegoś takiego że jesteście z Amerykanami więc my wam tutaj zrzuciły bomby. Skoro mogli się dogadać co do Białorusi zrobili stawkę na Białorusi skoro wychodzimy z Unii skoro tworzymy między morze skoro pokazują wam na billboardach jaka to Unia jest warta każdy widział ten WIBOR żarówek itd. To dokładnie ich linia jest jedna odzyskanie niepodległości i wykorzystają to co się dzieje na to żeby odzyskać niepodległość. Nadal Putin to obrońca pokoju tak obronią was już kilka razy przed trzecią wojną światową. Teraz też to robi. Czemu tej straty nie położą kres tym wszystkim wojną na ziemi. A dlaczego mają coś zrobić dla nas zadawał pytanie czy ktoś za was przeżyje wasze życie dokona wyboru.

[02:14:36.940] - Aron
Nie to my musimy dokonać wyboru na co się zgodziliśmy i to my zaprosiliśmy ich aby pokazać im siłę światła więc to my oddamy lekcje odrabiają swoją lekcję. One umieją niszczyć atakować zemścić się itd. My umiemy kochać być szlachetnie i dobrze przytulać się cisnąć itd. I my teraz robimy to co umiemy i to co umiał. Mamy to co mamy na ziemi teraz każdy z nas zachowa się po swojemu. Zobaczymy ile energii będzie więcej. Jeździectwa czy przejdzie transformację. Dużo będzie wolności czyli tak jakby dużo będzie tzw. amerykańskich gdzie konie będą wolne i gdzie ludzie będą chcieli być razem z nimi. Nie widzę żeby to przechodziło przez jakąś dużą transformację ale widzę że na przykład jakieś takie wyścigi gdzie kończy się zmusza do kolejnych wyścigów itd. Tutaj będą jakieś zawirowania natomiast sama przyjemność bycia z tą istotą będzie jakby propagowania tak to mogę powiedzieć i dla dzieci i dla ludzi. Mamy polegać na katolickich polegać na katolickiej proroctwa. Pamiętajcie że wszędzie więc i w Biblii podano prawdę i w wielu księgach więc są proroctwa katolickie które się sprawdzają i które się nie sprawdzają. Teraz takie piękne słoneczko światełko wyszło chociaż cały dzień było pochmurno czyli oświetla ten świat i pokazuje ten czas i pokazuje że trzeba po prostu zrobić a teraz mamy taką wiedzę.

[02:16:21.970] - Aron
światło to mrok i tak jesteśmy przygotowani ze światła i z mroku kochani. Więc my decydujemy co w nas istnieje co nas ekscytuje to że pierwszy raz mam coś takiego na czacie na wszystkich tych filmach to nagrałem ostatnio więc pokazuje nam się że światło zawsze dla nas pada i to może taki znak dla wszystkich ludzi którzy uważają że teraz nie ma na moim kanale światła czy na platformie nie ma światła a taki znak od Boga i o tym że światło jest dalej tylko spojrzenie na świat jest trochę inne i trzeba czasami spojrzeć na światło inaczej. Czy warto wierzyć w modlitwy szefa. Powiem tak szef ducha która Dunka o tak mogę powiedzieć bo wie że użył tego słowa szeptem czyli sztuka która wie czym jest praca z energią i która układa się w energię pozytywną dodawano mnóstwo możliwości rozwinie was oczywiście wasza itd. Ale są też szybkie ruchy które używają klątwy z orzeczenia niech mu się tam stanie itd które bawią się właśnie w światło i mrok czyli to co widzimy teraz. I one w tym momencie mogą używać pewnych słów które tworzą nie sympatyczne. Tylko że odbite do niej wracają a wtedy ich życie się rozsypie.

[02:17:43.330] - Aron
I bardzo często są samotnych ciała się rozpadają nikt nie chce z nimi rozmawiać i tak dalej są złośliwe agresywne. Co z Syrią jest obsługiwana przez Izrael. Jak widzicie wykorzystują wiele rzeczy żeby nakarmić kryształy. Więc tak to mogę powiedzieć. Jak widzicie to słońce to taki znak co mówił w filmie kiedy zagości wiosna i lato. Wielu z was znów będzie myśleć tylko o przyjemności przebywania na podwórku na dworze i tak dalej więc nie będzie się o tym co z telewizji więc mają ostatnią szansę żeby się tym nakarmić. Tutaj mamy że Polska przejdzie ze spokojem ale fala migrantów zaleje rynek a teraz nam coś powiem. Wiecie że brakuje pracowników do tego żeby wybudować farmy wiatrowe na Bałtyku żeby wybudować magazyny energii dokończyć drogi dokończyć połączenie między morzu stworzyć nowe połączenie szybkiej kolei między morzu brakuje rąk do pracy tzw. robotników którzy będą chcieli pracować i co się dzieje. Mamy stawkę w Ukrainie i nagle się okaże że w rozwoju ten brak rąk pracy które od tych którzy odczuli przedsiębiorcy a o których często mówili stał się rzeczywistością czyli w momencie teraz kiedy powiedzmy część z tych ludzi przyjdzie i będzie mogło zasilać przysłowiową inwestycje państwowe bo jest ich bardzo dużo a teraz nagle się okaże że przedsiębiorcy czy nasze firmy czy firmy polsko zagraniczne które będą budowały infrastrukturę zielonej energii w Polsce będą miały pracowników.

[02:19:28.940] - Aron
Wszędzie są pozytywne rezultaty tylko nie wszędzie tak na to patrzą ludzie. Putin dał orędzie że będzie atak na Ukrainę. W Newsweeku pewnie o tym przeczytałeś. Na amerykańskich amerykańskich powiedzmy platformach też o tym czytałem. Okazało się że powiedział że będzie tylko i wyłącznie odzew na to co zrobią tutaj Ukraińcy i kiedy będą chcieli przesuwać się na wschód broni się tak jak ty byś się bronił żeby strzelali. Ale o szczepionkach odporności pojęcia nie masz to do końca racji. Kochani jak powiedziałem jeżeli ktoś uznał szczepionki za zło wcielone to nic dziwnego nie mam pojęcia odporności ilość operacji atomowych ilość cudów które po prostu stworzyłem poprzez podniesienie odporności ludzi którzy byli chorowali na raka czy właśnie na brak odporności w organizmie czy na alergię pokazuje że nie tylko widzę więcej jeżeli chodzi o wasze ciała ale też i widzę więcej jeżeli chodzi o szczepionki i szczepionka wiem że się nie podoba. Są też bankowcy i oni gdzieś nie mogą znieść tego że ja mówię inaczej o szczepionkach. Ja powiedziałem wszystko jest po coś i wszystko czemuś służy jedynie jednym to służy innym nie. Jeżeli szczepionka uratuje życie jednemu człowiekowi a tak się stało to jest dobra czy zła odpowiedź która tworzy.

[02:21:01.300] - Aron
Czy tak to mogę powiedzieć w którym bedziecie mieli argumenty za to że jest zło i to jest dobre. Co będzie teraz z Białorusią. A to ciekawe bo jak widać Białoruś jest bardzo z Rosją i zobaczcie co się stało Białoruś dzięki temu że ma takiego dyktatora w cudzysłowie takiego pana który nie dopuścił do tego co jest na Ukrainie to teraz się okazuje że ta decyzja tego pana była właściwa czyli chcieli rozbijać Białorusi mieliśmy strajki On tu miał te wszystkie powiedzmy bunty wolności w sympatyczny sposób cała Europa krzyczała na Białoruś i teraz spójrzcie na to co się dzieje na Ukrainę. Na Ukrainie mieli byście to samo na Białorusi. I teraz jego polityka i tłumienie tych zapędów do wolności amerykańskiej są dobre czy złe były właściwe czy nie. Nic na świecie nie jest czarno białe wszystko jest po coś i teraz nagle się okazuje że pan z Białorusi który właśnie do tej pory podaje rękę panu Putinowi ochroni swoich obywateli i swój kraj przed tym czego nie zrobiła Ukraina. Widzicie teraz że to co wam się wydawało wtedy złe było konieczne niezbędne i rzeczywistość pokazała że to było genialne posunięcie z jego strony.

[02:22:24.920] - Aron
Mimo tego że jest dyktatorem jak śmie to robić na tym to polega cała ta rzeczywistość i oni mają spokój a Ukraina ma to na co się zgodziła. Nadal uważasz że Putin jest ojcem pokoju gdzie giną cywile. Jak powiedziałem kiedy ktoś strzeli do Ciebie i zabije ci dziecko a ty stoisz i zabijesz wszystkich w domu bo nie widziałeś ile ich tam jest to jesteś obrońcą swojej rodziny czy agresorem bo zrobiłeś więcej osób. Paradoks naszej rzeczywistości. Kiedy mówicie w ten sposób zacznijcie widzieć rzeczywistość na inny sposób. Czym byś teraz się zaszczepił. Jako przypomnienie poczyna sobie dalej Johnsonem. Jeżeli w ogóle jest bombą bo poczuł że tutaj mu dalej Johnsonem z tego powodu że jednorazowa dawka ułatwia mi życie po drugie daje mi jakby tutaj sprawdziłem tę odporność. Dalej testuje swoje ciało. Dalej się przy wiatrach i przy tym jak jest zero stopni itd. Dalej potrafię zrobić to że mi nogi moje ciało będzie czekało na drugi dzień nie ma żadnych objawów więc dalej bawię się w coś co kiedyś wywoływało u mnie kilkudniowy po prostu dbanie o swoje zdrowie. Postawiłem się Johnsonem i pewnie tak zrobię na jesień albo patrzą pokazują mi że szczepionki się zmienią bo zmienił się wirus jego struktura więc może być tak że będziemy w lecie musieli dokonać nowych szczepień adekwatnie do zmiany jeżeli chodzi o wirusy które się pojawią.

[02:24:17.910] - Aron
Ludzie obudźcie się nie słuchajcie bajek jak i obrońca pokoju który atakuje ludzi mówisz o Bidena. Biden atakuje ludzi i wciska wam bajki że to dla waszego dobra. Więc faktycznie nie słuchajcie tych bajek. Jak widzicie każdy wasz komentarz można odwrócić i pokazać wam że wasz światopogląd nie widzi wszystkiego. Wypłaca się kasę z banków. Nie widzę takiej potrzeby kompletnie. Gdyby był na Ukrainie tak ale tutaj w Polsce kompletnie nie widzę takiej potrzeby żeby wypłacać kasę z banków i wiem że za chwilę będzie panika ludzie to robić. Więc wam blokują bankomaty. Ale nie widzę takiej potrzeby. Będą zawirowania jeżeli chodzi o to co powiedziałem. Pewne przypominanie zostawił tutaj sojusznikom o tym że się nie opłaca wojować z Rosją. I to wszystko. Moja babcia zajmuje się od lat pracą z energią czy ja też mogę być jakoś bardziej uwolniona w tej sprawie z energią. Oczywiście że tak bo każdy z was podejmuje możliwość rozwoju duchowego i na platformie w Platformie głosowej która się pojawi za chwilę pasma kursowe jest właśnie kurs jak zacząć spłacać obelgami nie tylko dla początkujących ale też dla tych osób które pracują z nerwami więc myślę że jeżeli chcecie to zrobić to możecie się tego nauczyć ale też i uruchomić ten proces bo każdy umie przesyłać energię każdy umie pobrać energię to kwestia naszego wyboru.

[02:25:52.860] - Aron
Ale co do pracy z nerwami i siedzenia w trauma wielu ludzi chociażby teraz odbijanie energii tej złości i agresji oto wielu ludzi którzy źle życzą i przyjmowanie energii przyjemności obfitości podziękowania podziękowań od ludzi którzy rozumieją to co mówisz. Ty decydujesz o tym czy chcesz siedzieć w takich energia. Pamiętaj że praca z mediami to tak naprawdę 99 procent czasu spędzam z osobami którym pomagać którzy mają jakieś problemy w życiu którzy nie rozumieją swojej egzystencji więc czasami może to bardzo zmęczyć Twoją psychikę i fizykę więc wtedy jeszcze chcesz pracować z mediami. To nie tylko wysyłanie energii zza komputera czy w gabinecie ale też i życie w energia zamieszania bo ludzie o tobie myślą więc wysyłają automatycznie energię do Ciebie. Każdy taki wasz wpis wysyła energię do mnie każdy negatywny musi odbić się od mojej ochrony opieki. Czyli od kuli energii i wraca tam skąd przyszedł tylko nie wraca w takiej formie jak nie rzuci Cię czyli nienawidzę go zwłaszcza niech mu się tam stanie tylko to mówię to z energią bo Bożego błogosławieństwa szlachetności dobroci czyli niech wróci tam skąd przyszło w boskim światłem boskim błogosławieństwem aby ta osoba się obudziła i mogę dodać dzisiaj żeby wszystko odbyło się z energią zrozumienia akceptacji rzeczywistości której ludzie żyją i w ten sposób musisz sobie zobaczyć czy chcesz w ten sposób pracować ochraniać nie tylko siebie rodzinę ale w tym cię dokładnie mówię o co chodzi.

[02:27:20.280] - Aron
I jest taki fajny film na moim kanale. Plusy i minusy pracy z energią w wyszukiwarkę na moim kanale wpisz plusy i minusy pracy z nerwami. Tłumaczę dokładnie na czym to polega. Wtedy podejmę. Decyzję natomiast będzie ci łatwiej robić bo skoro babcia tak że umiesz to robić i uruchomić ten proces u siebie żebyś chciała. A czemu według ciebie ludzie boją się poznania prawdy poprzez medytację lub po usłyszeniu wewnętrznego ducha a wolą słuchać tego co leci w TV bo jest prościej usłyszeć tego co leci w TV czy w kościele niż wejść w medytację i poznać świat ducha nad którym co umysł nie panuje. Tłumaczyłem to w wielu swoich filmach że tak jak my teraz mówimy inną prawdę czyli jabłko okazuje swoją wiedzę i wiele ludzi się z tym nie zgadza. Tutaj krzyczy w komentarzach że to bzdury że to herezja i tak dalej bo tam giną ludzie. Ich światopogląd jest inny natomiast nie są gotowi na poznanie co zrobią ile prawdy mają swoją. Ale teraz każdy z Was spotkał się z czymś takim że ktoś wam powiedział jakąś prawdę która wam się nie spodobała. Zaowocowało to was więc nic dziwnego że nie każdy lubi prawdę na swój temat.

[02:28:35.920] - Aron
Jeżeli ja nazwałem w ostatnim filmie ludzi którzy oglądają TVP1 ludzi którzy dali się zmanipulować wiadomościami amerykańskimi że to Rosja jest zła to dziwnego że się zanotowało w internecie i na tym czacie ale dokładnie pokazałem że trzeba odrobić pewną lekcję. Natomiast tutaj kiedy wasz umysł na czymś nie panuje to co się robi wspina się wasze ciało. On nie ma odpowiedzi jak sobie poradzić z wydarzeniem dlaczego są tak zwane wersety czyli. Macie wydarzenie i nagle jest ktoś z Was zachorowało. Strach ma wielkie oczy i was Paraliżuje umysł nie wie co z tym zrobić. W momencie kiedy medytacji zobaczycie coś z czym sobie nie poradzi to nic dziwnego się wystraszyć. I ktoś powie medytacja jest zła bo mnie tam sparaliżowała. Boję się wystraszyła. Dlatego tak jak uczymy się czytać tak uczymy się medytacji krok po kroku. Staram się na swoim kanale pokazać Wam jest tutaj miejsce dla początkujących jest mutacja dla dzieci pokazana która cieszyła się dużym powodzeniem cieszy się dalej i dzieci które nigdy nie notowały mandatu razem z rodzicami. Piszą do mnie żeby stworzyć kolejną część medytacji czyli kiedy cudzysłowie zrozumiemy czy eksploatacja i świat ducha i uwierzyły w swoje światła które ma w sobie byśmy mieli pewność że to światło istnieje.

[02:29:52.220] - Aron
Wtedy będziecie mieli ten spokój natomiast będziecie też chcieli rozwijać się duchowo. Natomiast spojrzeć na telewizor i zobaczyć wiadomości. Ten dobry ten zły jest o wiele łatwiej wejść z takim światopoglądem człowieka i powiedzieć Ja widziałem w TVN ie niezły ten jest dobry co ty będziesz mi gadał tak jak tutaj na czacie co ja gadał ludziom jak TVN i Polsat pokazali że to Rosja atakuje wszystkich. Tak to wygląda więc jest im łatwiej uwierzyć w takie rzeczy niż wejść w nie potwierdzoną prawdę bo przecież tych wizji które ja widzę teraz nikt nie widzi widzę tylko ja ja mam je opisuje ktoś kto nigdy nie miał wizji w swojej głowie albo nigdy się nie spotkał z jasnowidzem czy nie spotkał się z taką rzeczywistością. Dla niego to są bzdury to nie jest żaden dowód że ja coś widzę. Natomiast to że wizja się sprawdzi to jest przypadek a udało mu się. A tam jedna wizja zobacz że tam dwie się nie sprawdziły a dzisiaj się sprawdziła te dwie się nie sprawdziły to nie wiadomo czy to te nowe się sprawdzą. I to jest taki argument dla tych osób które wolą mieć światopogląd ułożone przez media bo łatwiej się żyje.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

[02:31:03.340] - Aron
Kiedy rozmawiam z ludźmi na wakacjach czy gdzieś w kolejce gdzieś tam gdzieś stoję to. Spokój i argumenty. Zadawanie pytań tak jak ktoś zadaje pytania osobom które nie akceptują mojego spojrzenia na to wydarzenie powoduje odwracanie ich komentarzy powoduje że zmusza mnie do szukania odpowiedzi we własnym umyśle. Ale wiele osób boi się jednej rzeczy bólu głowy kiedy rozbija beton w głowach tak mogę powiedzieć które gdzieś tam zostały ukształtowane przez religię światopogląd telewizyjny naukowy. Kiedy chociaż rozumiemy beton w głowach ludzi o tym że żyją tylko raz to ból jaki towarzyszy im przy szukaniu odpowiedzi jest tak niewygodny że oni wolą powiedzieć a to bzdura bo naukowcy udowodnili że twoje życie i twój słuch udowadnia że tak jest. W tym momencie czasami ludzie wolą odbić i nie szukać oczywistości które mają przed oczami. Wolą to co płynie z ekranu. Potrafił zeskanować ludzi na odległość kim kto jaki jest nie tyle na odległość co potrafię. Zobaczcie zdjęcia. Kto ma tam. Jego poprzednie wcielenia zobaczyć jakie wartości ma do zrobienia zobaczyć jego stan zdrowia zobaczyć jego opiekuna i ziemskich zobaczyć opiekuna zmarłych. Jaką karmę ma do odrobienia i czasami potrafię zobaczyć sceny z jego życia a czasami jego myśli bo tak było też na warsztatach.

[02:32:42.850] - Aron
I w tym momencie podzielić się z tym czasami zobaczyć jego datę śmierci i powiedzieć o tym co należy zrobić więc wiele rzeczy mogę zobaczyć kiedy skanuje ludzi stąd moje spojrzenie potrafię robić takie rzeczy będzie inna rzeczywistość niż osoba która tego nie potrafi zrobić. Roku jesteś wielki masz nerwy ze stali. Powiem wam tak kiedy wchodzę na taki czat i wiem że mamy trudność dookoła nas mamy coś co wielu ludzi nie umie zrozumieć. To właśnie w rozwoju duchowym duchowym nauczyłem się jednej rzeczy że wszystko co nas spotyka w życiu to zabawa. Kiedy wchodzisz na drugą stronę po swoim ciele po swoim odejściu Już mnie męczy bo jestem zmęczony więc kiedy wchodzimy do raju i patrzymy na swoje życie mamy rachunek sumienia przed oczami wagę do nas dociera że to wszystko to była jedna krótka zabawa. Każdy z was widzi jak to życie szybko przemija. Ja mam już 50. Dobrze się w tym czuję. Natomiast kiedy patrzę na swoje życie to pytam się kiedy to przeminęło. I tak jest po drugiej stronie. Ja bawię się życiem Bawię się tym tematem w mojej głowie jest zabawa w życie czyli kolejny etap poziomu rozwoju duchowego.

[02:34:04.680] - Aron
Ale dla wielu ludzi zabawa w życie jest nieosiągalne bo jak można się bawić energią wojny czy to z wydarzeniami na Ukrainie. Jak można mówić z lekkością o tym co się dzieje. Wiele osób nie jest gotowa zaakceptować że ich życie które wypełnione jest plotkami itd. Jest. Zabawą przyjemnością ale kiedy tylko zmienią retorykę na bawię się w życie bawię się w pracę to poczują coś fenomenalnego coś co ja poczułem kiedy zacząłem tak mówić odprężenia i lekkości. To powoduje że nasz umysł nie przygotowuje się nie ma kajaków nie ma zmian nie ma bólów głowy jest lekkość w widzeniu lekkość w podejmowaniu decyzji. Na tym to polega zabawa w życie najwięcej ludzi dopiero po drugiej stronie widzi jako małe szanse ile miało możliwości. Zabaw tutaj w swoim życiu ile nie zostało wykorzystanych. Dlatego potem tak szybko schodzimy. Jaka przyszłość czeka Polaków pracujących w niemieckiej firmie w Polsce. To pytanie nie jest łatwe bo powiem tak. Niektóre fabryki motoryzacyjne zostaną zamknięte dlatego że zostanie ograniczona liczba aut. Natomiast rewolucja czyli będzie wymiana aut na elektryczne. Niemcy są bardzo sprytnym narodem. Przynajmniej ich polityka dlatego że tutaj mówią o sankcjach wobec Rosji a z Rosją porozumiewają się teraz porozumieją się z Amerykanami więc tak samo będą chcieli zadbać o swoje interesy w Polsce.

[02:35:56.630] - Aron
Po zamykają fabryki które mogą przenieść do Rosji albo przenieść do Rosji. Wtedy byłby spokój przenieść do siebie. Będą mieli teraz bardzo dużo rozmów z Chinami aby przez ten przestał ustawka i nie stracić jakby tutaj dopływu dostaw do swojego przemysłu. Więc mogę powiedzieć tak że 30 proc. fabryk gdzieś się zamknie natomiast nie będzie brakowało pracy w Polsce dlatego że tak widziałem jest wiele wiele rozpoczętych inwestycji w Polsce i trzeba zbudować na nowo inwestycje aby po prostu to zadziałało i przyspieszyć te zmiany na ziemi. Natomiast będą też. Próbować się dogadać. Największą siłą tłumi pokazuje największą siłą polskiej gospodarki i Europy środkowej. Było to wydarzenie w którym to pani Merkel poprosiła polski rząd o to żeby Niemcy dołączyły do z morza. To oczywiście ukłon w mediach głównych ale to była informacja która pokazała co Polacy budują z sąsiadami i jak Niemcy dbając o swoją gospodarkę chcą wejść we wszystko i mieć jeszcze kontrolę nad wszystkim. Mało tego tam dostali odmowną decyzję i rozpoczęła się w cudzysłowie mini wojenka między Polską a Niemcami co widzicie teraz na billboardach i oto i ta przepowiednia też się sprawdziła. O czym ty gadasz chłopie nie znasz się na niczym.

[02:37:29.580] - Aron
Jesteś bardzo zaszczepione więc powiem tak Johnson. O czym ty chłopie gadasz nie znasz się na niczym. Skoro nie potrafisz tak oczywistych rzeczy zobaczyć. Widzicie jakie to proste. Coś jeszcze odbierasz każdy wasz komentarz można odbić w ten sposób. Jeżeli uważasz że twój światopogląd jest jedyny na świecie i ty się na tym znasz to co robi 7 mld ludzi koło ciebie wszyscy są. Zaś lepiej co może tylko ty nie widzisz rzeczywistości. Takie to proste. Kiedy przestaną być granice międzypaństwowe. Mówiłem o 2024 roku i gdzieś w tym czasie widzę zmiany jeżeli chodzi o o granice między morzem. Się w Unii bo ten rok jest bardzo trudny bardzo ciężko będzie podobny do roku 2020 więc jakby w ten sposób to będzie się działo. Jeśli zajmujecie się skargami to nie oglądajcie tej ideologicznej osoby czy wy tego nie widzicie. Marcin widzi więcej więc pewnie każda osoba która myśli inaczej niż on jest dynamiczna. Każda osoba która się z nim zgadza jest od światła. Widocznie ludzie mają inne spojrzenie na tę rzeczywistość i widzą więcej od siebie. Więc trzeba zaakceptować to fakt że twój światopogląd jest twoim światopoglądem.

[02:38:57.150] - Aron
To nie oznacza że on jest jedynym właściwym to że wiesz kogoś demonem nie oznacza tylko to że ty nie akceptuję jego światopoglądu i musisz go wyprzeć ze swojej rzeczywistości. Takie to proste. Inwestować na giełdzie. Powiem tak. Giełda zacznie szaleć teraz. I będzie można tanio kupić akcje ale uważajcie bo oni robią teraz reset na giełdzie czyli bardzo mocno startują. Firmy te które już się nie podniosą nie są potrzebne. W nowym świecie i te które będą potrzebne nowym świecie więc powiem tak ja bym nie odważył się inwestować na giełdzie. Natomiast tutaj jeżeli chodzi o kupno waluty tutaj na czacie na żywo w strefie biznesu na platformie ostra wymiana walut rozmawiamy o tym co będzie jutro to idzie do góry która nie ITD chce inwestować więc tutaj akurat co do giełdy bym jeszcze się wstrzymał. Natomiast jeżeli chodzi o kupno waluty tutaj można zacząć powoli robić zakupy. Dlatego teraz następuje nagła śmierć sportowców. A dlaczego ich ciała są tak napięte. Dlaczego są tak zmęczone tak przemęczony. Dlaczego wspomagali się wieloma rzeczami które nie służyły nie służyły ciało. To już jakoś nie zapomina dopingu nie znaczy że on nie stosuje jakby substancji które ratują jego ciało więc prawda jest jedna dla wszystkich każdy otrzyma.

[02:40:35.720] - Aron
Energii w czasach ostatecznych jeżeli nie szanuje się swojego ciała i twoją drogą jest tylko zwyciężać rywalizacja wojna itd. To nic dziwnego że te osoby są odwoływane teraz okazuje się że w tych czasach nikt nie jest zwolniony od swojej karmy i obojetnie czy ma milion dolarów czy jest sportowcem czy jest politykiem bankierom itd. Wszystko teraz przechodzi przez naszą karmę. Globalną i karmę wieczną czyli coś na egzaminie w waszej. Karmy życia wiecznego. Każdy czas ostateczny i tym zakończy każdy czas. Każdy czas ostateczny. Jest egzaminem dojrzałości was samych czy nas samych egzaminem rozwoju duchowego i waszych życie między ostatnim egzaminem czyli powiedzmy Potokiem a dzisiejszymi czasami decyduje czy zdaje ten egzamin czy nie. Tu się rozbijać o od książki o wydarzenia na Ukrainie czy rozbicie się o wydajności w telewizji przy rozbiciu się o wirusa czy 55 g itd. To teorie spiskowe. Więc co zrobicie w czasach ostatecznych i czy stanie się marką dla siebie dla swojej rodziny i przeprowadzić ich przez te czasy czy rozbijać się i odejdzie. Czasy Ostateczne kochani więc każdy przechodzi egzamin na który się sam zgodził. Ukraińcy czy też Rosjanie też Amerykanie też więc tak na to spójrzcie.

[02:42:13.750] - Aron
życzę wam aby każdy z was zdał ten egzamin z pokoju harmonii miłości szczęściu radości aby każdy z was nie negował światopoglądu innego człowieka tylko zastanowił się nad tym dlaczego ja nie myślę tak jak on. Co mnie blokuje przed takim spojrzenia na świat i nie sprawdzą się wszystkie rzeczy o które tutaj prosili. Niech wasze życie będzie pełne spokoju harmonii miłości obfitości i spełniania marzeń zdrowia i wszystko co najpiękniejsze niech popłynie do was z tego czatu kiedy. Na Ukrainę zasilić jedną myślą niech nastanie tam pokój. Nie mówcie niech nie będzie wojny bo prawo przyciągania działa w dwie strony. To czego nie chcecie i to co chcecie mówcie chce pokoju to jest ta myśl która buduje pokój. życzę wam pokoju w waszych umysłach w waszych sercach i w waszych domach. Dziękuję za ten czas i jak powiedziałem w takich. Okolicznościach będę się odzywał też na Youtubie ale jeżeli chcecie rozwijać się duchowo zapraszam do naszej Arki tak to ludzie nazywają enklawy kresowej tak ludzie nazywają Aron kropka pl. Za chwilę ruszy fundacja i tak będziemy dalej spełniać marzenia wielu ludzi bądźcie szczęśliwi. Wszystkiego dobrego wam życzę spokoju w te dni na dzień dzisiejszy wyłączy telewizor i udał się na piękny spacer w tę piękną pogodę.

[02:43:42.750] - Aron
Bądźcie szczęśliwi.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome