Aktualne wydarzenia
|
6/3/22

Ustawka na Ukrainie. Kolejne dowody na podział wpływów między Niemcami, Rosją, USA i Chinami

Ustawka na Ukrainie. Kolejne dowody na podział wpływów między Niemcami, Rosją, USA i Chinami. Film zawiera kolejne puzzle do całej układanki jaką jest ustawka na Ukrainie

Ustawka na Ukrainie. Kolejne dowody na podział wpływów między Niemcami, Rosją, USA i Chinami

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podkastu

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

Transkrypcja automatyczna nagrania.

[00:00:00.270] - Aron
Witam w kolejnym filmie w którym znów pokażę wam kilka artykułów które dokładnie pokażą strefę wpływów jaka teraz jest ustalana na świecie. Chcę pokazać wam że ta ustawka na Ukrainie cały czas trwa i ewidentnie widać że coś tutaj nie działa. Cieszę się że bardzo dużo ludzi i w Polsce i na całym świecie wyłapuje teraz te wszystkie fakty wniosek którym karmią się główne media i które karmią ludzi zapatrzony w tzw. telewizory. W tamtym filmie poprzednim pokazałem że Niemcy dogadały się z Rosją i tutaj znowu pokaże wam że ten układ cały czas trwa ale pokażę wam to co mówiłem w tamtym filmie że wszystko się sprawdza czyli nowy podział wpływów jeżeli chodzi o Azję i Europę środkową to że Rosja dogaduje się z Chinami to że sankcje to tylko chwyt muszki to że Niemcy rządzą wszystkim i rozdają karty w Europie i pokazują wszystkim gdzie ich miejsce. Więc tak naprawdę przygotowałem dla Was kilka takich wisienką na torcie na tej stawce Ukraina Rosja Niemcy USA i reszta krajów i Chiny reszta krajów się temu przygląda i niektórzy w telewizorze mają wielką wojnę tragedię. Niektórzy patrzą na to i się dziwią o co tu chodzi.

[00:01:18.300] - Aron
Coś jest nie tak cały internet bawi się w jedną rzecz czyli szukanie tych wniosków. Apeluję do wszystkich informatyków hakerów którzy śledzą mój kanał kochani chciałbym Was poprosić abyście podarowali nam trochę swojego cennego czasu życia i zrobili takie zestawienie jakie filmiki jakie niosły lecą w mediach głównego nurtu czyli abyście mogli porównać tak jak to robią np. Amerykanie teraz i cały świat. Jakie zdjęcia sprzed kilku lat stawiają nam przed oczy jako te właśnie które zachowały się teraz na Ukrainie. Które filmy z których gier komputerowych bo do tego doszli Amerykanie zostały wystawione w wiadomościach jak to wszystko jest zbudowane na minusach sprzed kilku lat. Na wybuchach np. w Chinach abyśmy mogli pokazać ludziom że to co widzą w telewizorze to nic innego jak jedna wielka propaganda wojenna wymyślona wcześniej i ustawiona wcześniej aby oni tworzyli energię strachu i lęku i aby coś zrobić odwrócić uwagę od tzw. Nowej Ery która teraz dzieje się w Azji a tak naprawdę chodzi o podział zysków i podział sfer. Ale o tym mówiłem że powstanie euro Azja powstanie tutaj Afryka czyli znikną narodowości będzie kontynentalne na ziemi i to się sprawdza dla tych wszystkich ludzi którzy tak mocno krzyczą teraz na mój kanał że to jednak jest wielka wojna bo on w telewizorze widzi wojnę więc jak to widzą że pokazują wojnę to wojna musi być i on nie wierzy że media mogą tak oszukać go jego rodzinę i oszukiwać ludzi stawiając swój wniosek sprzed kilku lat.

[00:03:03.740] - Aron
Mogę powiedzieć tak kochamy bardzo ci dziękuję za tą energię strachu i lęku bo ona też ma olbrzymi sens tutaj na świecie też jest potrzebna ale o tym po prostu nagrałem inny film i ten film jest dla ludzi którzy trochę szerzej patrzą na świat. Mało tego nagrał też film na ten temat dlatego że czeka nas o wiele większa w cudzysłowie ustawka a raczej o wiele większe nasze zaangażowanie w pewien projekt który pojawi się na ziemi. Ale o tym będzie w innym filmie. Natomiast Amerykanie już o tym głośno mówią że po tej stawce na Ukrainie czeka nas jeszcze ustawka z Chinami. To też prawda. Potem walka wpływów o której za chwilę powiem o jakie kontynenty rozpocznie się kolejna walka wpływów. Natomiast dobra wiadomość jest taka że żadnej trzeciej wojny z tego nie będzie. Tak jak powiedziałem na początku żadnej globalnej wojny z tego nie będzie. Jest to słowo układanie w strefie wpływów przez Rosję i Chiny tutaj w Europie środkowej i gwarancja bezpieczeństwa dla Rosji którą zatwierdziła Niemcy. Amerykanie jeszcze trochę mają z tego powodu jakieś tam animozje do Rosji ale widać ewidentnie że będą kazali zapłacić za tą stawkę sobie duży haracz komu.

[00:04:12.350] - Aron
I to jest dla nas ucieszyła wiadomość że zostawiłem ją na koniec. Zaczynamy od kolejnych wiadomości które wam przedstawię mam nadzieję że one rozwieje kolejne wątpliwości które wiele osób teraz ma w głowie patrząc na wydarzenia które widzą w telewizji że coś tu kompletnie nie jest tak jak oni nam pokazują że gdzieś w tej fazie Wielkiej Wojny tutaj nie ma bo internet pokazuje nam zdjęcia na żywo z Kijowa gdzie nie ma żadnych walk gdzie kamery idą na żywo. Mało tego kiedy jest wojna powinny być miasta zapewnione no bo przecież pokazują naloty tych złych Rosjan a tutaj widzimy że są światła w Kijowie że nic się nie dzieje że jeżdżą samochody że normalnie życie się toczy ale taka prawda jest niewygodna bo skoro uwierzyło się w prawdę z telewizora no to nic dziwnego że to internet kłamie telewizja zawsze mówi prawdę i w ostatnim filmie powiedziałem że kiedy ktoś uznał telewizor za Boga to nic dziwnego że kiedy do niego mówi Bóg sam obok Phillips to on nie będzie negował Bożych słów. Przypomniało mi się teraz takie stwierdzenie że w jednej z ksiąg zapisano że nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. Może właśnie chodziło o to żeby nie pojawił się Bóg Samsung Bóg Sony Bóg Philips który będzie dla ludzi wyznaczał ich światopogląd i w tym momencie kiedy Bóg mówi to człowiek słucha.

[00:05:34.550] - Aron
I nagle religią stały się wydarzenia i ludzie po prostu uważają że to co widzą w tych że to jest jedyna prawda nie istnieje żadna inna. No i tutaj powielają te fakty mocy którymi są karmieni na bieżąco. No i oczywiście z Ukrainy odgrywa swoją rolę w tym wszystkim ale żeby nie być go osobnym zapraszam do przeglądu prasy nagrywał te filmy w ten sposób dlatego że projekt platformy społecznościowej i platformy rozwoju duchowego przechodzi przez kolejne etapy czyli staramy się rozwijać chcemy mieć swoje radio chcemy mieć swoją telewizję aby właśnie przygotować was i przeprowadzić was ze spokojem przez takie wydarzenia jakie teraz mają miejsce na ziemi ponieważ ich będzie więcej. Więc jeżeli wystraszyli się się wydarzeniem na Ukrainie to mogę powiedzieć że trochę tych wydarzeń jeszcze będzie więc postaram się aby tak jak teraz jestem z wami. Przeprowadzić was w spokoju w harmonii rozładować napięcie ten strach i tę panikę którą sieją media i uspokoić was że to nie o trzecią wojnę światową tutaj chodzi tylko o strefę wpływów. Więc cała ta ustawka na Ukrainie ma po prostu podzielić strefę wpływów którą teraz widzicie. Zacznę od mojego ulubieńca Olafa czyli po prostu pokażę wam jak to Niemcy ułożyły siebie w tej stawce jak powiedziałem jak Niemcy przegrały Ukrainę to będziecie kolejne dowody na to że.

[00:06:56.400] - Aron
Zacznę od mego ulubieńca Olafa bo widać ewidentnie że Niemcy mówią prawdę i pokazują kto rządzi w Unii o czym mówiłem w poprzednich filmach. Kanclerz Niemiec Olaf Schultz wyklucza bezpośrednie zaangażowanie Bundeswehry i NATO w wojnę rosyjsko ukraińską studzi oczekiwania w sprawie wejścia Ukrainy do Unii Schultz zaapelował również o zawieszenie broni w wojnie będącej rezultatem ataku Rosji na Ukrainę i zapewnił że niemiecki rząd wykorzysta wszystkie dyplomatyczne możliwości by do tego doprowadzić. Nie jesteśmy stroną konfliktu zbrojnego który ma tam miejsce i nie będziemy nią oświadczył w piątek kanclerz Niemiec Olaf podczas wizyty w dowództwie operacji Bundeswehry. Dla nas jest jasne że NATO i jego kraje członkowskie nie biorą udziału w wojnie. Schulz zaapelował również o zawieszenie broni w wojnie. Kolejny smaczek z Niemiec. Tutaj mamy taką piękną. Perełka. Wicekanclerz Niemiec mówi nie. Embargo na paliwa z Rosji nie poparł embarga na import paliw kopalnych w Rosji powiedział minister gospodarki i wicekanclerz Niemiec Robert. Potrzebujemy tych dostaw aby utrzymać stabilność cen i bezpieczeństwo energetyczne Niemiec. Oczywiście tutaj jest że szukają innych po prostu rozwiązań ale na dzień dzisiejszy jest choć trochę zaszkodzić Putinowi oszczędzać energię zaapelował Hubert.

[00:08:23.110] - Aron
Kolejny smaczek z Niemiec to pozostawiam bez komentarza. Ludzie którzy widzą że coś jest nie tak. Takimi wiadomościami potwierdzają swój światopogląd że jeżeli nie wiadomo o co chodzi wiadomo że chodzi o pieniądze i że te sankcje są takie aby nie zrobić nikomu krzywdy ani Niemcom ani Rosji ani innym ludziom. Ale tutaj mamy kolejny smaczek. Niemcy chcą przekazać Ukrainie przestarzałe pociski leżały w małych skrzyniach. Setki przeciwlotniczych pocisków rakietowych które Niemcy chcą dostarczyć Ukrainie nie nadają się do użytku ustalił tygodnik Der Spiegel. Jak podaje gazeta Berlin szykuje się do przekazania Ukrainie 2800 przeciwlotniczych pocisków rakietowych typu z Kremla w ramach nowej dostawy. Według tygodnika pochodzą one jeszcze zasobów Narodowej Armii Ludowej z okresu Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Wskazano że pociski typu Stella zostały wycofane przez Bundeswehry w 2012 roku. To broń która ma co najmniej 35 lat. Oczywiście Ministerstwo Obrony nie chciał komentować szczegółowych pytań dotyczących ewidentnie całkowicie przestarzałych broni możecie sobie przeczytać więc tutaj widać ewidentnie że pomagamy Ukrainie tak aby nie zaszkodzić Rosji. Ja wiem że to się może nie podobać wielu ludziom bo mamy tam ludzi którzy biorą udział w tej całej stawce. Mamy cywilów którzy jakby są między tak jak powiedziałem armią ukraińską rosyjską armią fałszywej flagi która kręci nosem i tworzy materiały aby odwrócić uwagę od tego o co chodzi.

[00:09:59.340] - Aron
Więc przejdźmy dalej teraz pojedziemy do Rosji. To fikcja i Piotr Romanowski ostro o sankcjach wobec Rosji. Mamy do czynienia z zabiegiem biurowym kiedy na Ukrainie giną kobiety i dzieci mówi wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. Tylko że pan Marcin też pewnie uwierzył w minusy które widzi w telewizorze bo tak pokazują i jaka to zła Rosja jak napada na te osiedla jak bombarduje a potem się okazuje że te efekty juz są sprzed kilku lat nie z Rosji a z Donbasu że pochodzą z gier komputerowej. Ale jak powiedziałem proszę osoby które chciałyby się zabawić aby to zrobiły. Ja oczywiście jeżeli wycieczkę do mnie jego opublikuje dziękując wam za to że chcieliście swój czas podarować nam wszystkim i pokazać jak to wszystko jest poukładane jak to wszystko jest na. Ale dalej wiceszef MS wskazuje że Polska żądać będzie stanowczych konsekwentny sankcje wobec Rosji. To z czym mamy teraz do czynienia to jest fikcja i parę. Przypomnijmy zresztą że to dziurawe sankcje zostały przyjęte i zaakceptowane przez Berlin tylko i wyłącznie pod zmasowany naciskiem na niemiecką opinię publiczną ze strony Polski a następnie innych państw członkowskich Unii Europejskiej. Wcześniej nie było o tym mowy Niemcy można powiedzieć stały z karabinem u nogi czekały aż Ukraina padnie.

[00:11:17.780] - Aron
żeby nie było pretekstu do sankcji. To wszystko było oczywiste dla każdego kto przygląda się tej sytuacji. Obecnie sankcje nie obejmują dwóch największych rosyjskich banków które zostały włączone do rozliczenia SWIFT o czym mówiłem. Mamy do czynienia z zabiegiem zbiorowym. Kiedy na Ukrainie giną kobiety giną dzieci i tutaj oczywiście stwierdzenie żeby uwiarygodnić tę wielką wojnę są bombardowane sierocińca są bombardowane przedszkole i szpitale. Taka taka narracja jest głównych mediów. To jest sytuacja absurdalnie niedopuszczalna i społeczność metalowa musi zrobić wszystko żeby odciąć Władimira Putina od jakichkolwiek źródeł dochodu. Musimy zrobić wszystko co możliwe jeżeli chodzi o świat zachodni aby powstrzymać Władimira Putina na Ukrainie ale również powstrzymać jego dalsze kroki bo dalszymi krokami będzie Polska i Kraje Bałtyckie. Mam nadzieję że to państwo które najbardziej w ostatnich latach złamało praworządność dostarczając Władimirowi Putinowi euro w zamian za ropę za gaz za węgiel poniesie jako pierwsze odpowiedzialność za naruszenie art. 2. Tam chodziło o ustawę klubową. Ciekawe że mówi o państwie które powinno ponieść konsekwencje za to że dopuszcza do ustawki i za to że blokuje wszystkie sankcje. Ale za chwilę się dowiecie że 50 proc. paliwa które Polacy leją do swoich Baku pochodzi z rosyjskiej ropy czyli.

[00:12:39.730] - Aron
W tym momencie my też zasilany rosyjski biznes będziemy dalej ponad 50 proc. paliw sprzedawanych w Polsce jest produkowana z rosyjskiej ropy i ciężko się tu obrażać na ten stan rzeczy bo wynika ona ze specyfikacji naszego rynku że korzystamy z rurociągu czy że nasze rafinerie są przystosowane do odbioru tej ropy. Czyli chcemy karać kraj Niemcy za to że blokują sankcje i unie a tutaj po prostu mamy to co mamy czyli żeby to jak rosyjski biznes czerpie zyski z tankowania samochodów na polskich stacjach paliw. Prawda jest smutna. Czyli co mamy sami siebie ukarać i sami sobie odciąć rosyjski gaz i ropę bo nie podobają się polskim politykom ruchy Niemiec. Tak wygląda cała ta sytuacja że wszystko jest powiązane i chodzi o coś więcej o co lecimy dalej. Pewnie widzieliście że cały świat jest przeciwko Rosji tak widzieliśmy sceny jaką Amerykanie wylewają rosyjską wódkę. Jak ludzie nie chcą kupować rosyjskich produktów jak koncerny wielkie naftowe się odcinają od Rosji jak samochodowe Concorde się odcinają od Rosji a tutaj nagle okazuje się że prawda jest inna Shell kupuje rosyjską ropę z rekordową zniżką europejski gigant naftowy Shell zamówił dostawę flagowej rosyjskiej ropy po rekordowej niskiej cenie co potwierdza decyzją firmy o kontynuowaniu zakupów surowca z tego kierunku pomimo trwającej wojny na Ukrainie donosi agencja.

[00:14:11.470] - Aron
Agencja podaje że za baryłkę ropy zapłacił o wiele mniej niż powinien. I w tym momencie Bloomberg powołując się na swoje źródła w Seulu informuje że brytyjsko holenderski koncern nie zamierza zrezygnować z zakupu ropy i gazu w Rosji. Zmieni się to dopiero wówczas gdy takie embargo zostanie wprowadzone przez poszczególne państwa. Jak dotąd rządy nie zakazał importu ropy i gazu obawiając się wzrostu cen jaki spowodowałby taki krok. Słyszeliśmy o tym jak w Anglii po prostu grzmi tutaj o sankcjach wielkich a tutaj widzimy że brytyjsko holenderski koncern dalej ciągnie i to jeszcze kupuje ropę po zaniżonej cenie. Dlaczego teraz macie odpowiedź kolejno przesył gazociągiem jamalskim przebiega bez zakłóceń. Tu macie matkę jak on wygląda skąd idzie tak no gdzie on idzie przesył gazu gazociągiem jamalskim i jest realizowany zgodnie z zamówieniami klientów poinformował w piątek operator przesyłowych gazu Gaz-System. Jak zaznaczył przesył na tym gazociągu w kierunku zachodnim został zwiększony od godziny 21 w piątek który miał powiedzieć że cała ta ustawka pokazuje że ropa płynie gaz płynie a gdyby chcieli naprawdę zaszkodzić Rosji powinni to wyłączyć i nie płacić za to. A tutaj nic takiego się nie dzieje.

[00:15:27.400] - Aron
Mało tego ktoś wybudował ceny ropy i gazu do absurdu aby na tym zarobić. Zobaczycie dlaczego nie działają w tym momencie sankcje nie działają. Ceny poszybowały do góry ale czy przed stawką na Ukrainie. Nie płynęła ropa i gaz na Zachód płynęła płynęła w mniejszych ilościach więc nagle mamy stawkę. Ceny poszybowały. Ropa dalej płynie gaz dalej płynie. Sankcje jak widzimy nasi politycy się oburzają to sankcje były muszki i. Ewidentnie ktoś na tym zarabia a kto myślę że teraz wszystko jest jasne kto na tym zarabia. Do Polski płynie rekordowa ilość skroplonego gazu LNG dotrze z Kataru i USA w marcu do Polski dotrze nawet 600 mln metrów sześciennych skroplonego gazu ziemnego przekazał prezes. Marzec to dla Polski rekordowa liczba dostaw. To będzie 5 gazoportu z których każdy od 100 do 200 mln metrów sześciennych gazu ziemnego po Legacy fikcji dostarczy do terminala w świnoujściu. No i oczywiście zapłacimy Amerykanom za gaz jest to normalne że kiedy mamy taką stawkę to po prostu ktoś na tym zarabia. Kto najpierw przejdzie do Rosji aby wam pokazać że już wiecie że cała ta ustawka na Ukrainie okraszone takimi wielkimi sukcesami w mediach gdzie krzyczy się o wojnie została po prostu wyreżyserowana a Niemcy pokazały kto rządzi w Unii kto rozdaje karty w Unii.

[00:17:09.150] - Aron
Kto wysyła w cudzysłowie broń był blamaż z wami teraz mamy blamaż kolejny z tą bronią starą aby nie zaszkodzić Rosji a to co miało tak wstrząsnąć Rosją pokazuje to co mówię w filmie że tworzy się tutaj Jedwabne szlak którym to muszą zmienić system rozliczeń. I proszę was bardzo. Największe rosyjskie banki przechodzą na chiński system płatniczy. Kilka rosyjskich banków oświadczyło w niedzielę że wkrótce rozpoczną wydawanie kart płatniczych przy użyciu systemu chińskiego operatora kart Union Pay połączonego z rosyjską siecią Mir. Po tym jak Visa i Mastercard ogłosiły że zawieszają działalność w Rosji o przejściu na Union Pay poinformowały Sbierbank największy rosyjski kredytodawca a także Alfa banki tylko Visa i MasterCard zawieszają operacje w Rosji z powodu inwazji tego kraju na Ukrainę. MasterCard przypomniał że ze względu na bezprecedensowy charakter obecnego konfliktu i niepewne otoczenie gospodarcze postanowił zawiesić swoje usługi sieciowe w Rosji. Mówiłem że chodzi o system płatniczy i o nowe rozdanie że ten system płatniczy który mamy teraz odchodzi i proszę bardzo. Rosja bardzo szybko poradziła sobie z tymi wielkimi sankcjami ale widzicie to nie były wielkie sankcje tylko sankcje były muszki i ewidentnie wszystko zostało zaplanowane przez te dwa miesiące rozmów które odbywali przed stawką na Ukrainie.

[00:18:40.220] - Aron
Kolej wiadomości dobre są dla Rosji i o tym też mówiłem że Arabia Saudyjska odetnie się od USA i będą współpracować z Rosją. Ta przepowiednia też się sprawdza na naszych oczach tak samo jak to że mówiłem że powstanie taki dziwny front Rosji z Francją a Niemców z USA. I ta przepowiednia też się sprawdza jest ona w przychodniach na 2012 rok gdzie właśnie to makaron cały czas dzwoni do Putina Putin do niego ustalają o co chodzi. Przekazują informacje panu z Ukrainy a my po prostu jeszcze to wszystko trwało i ewidentnie prawdy w tej stawce odgrywa swoją rolę ale aby pokazać wam że ta różnica Arabii Saudyjskiej się sprawdza Władimir Putin ostrzegł następcę tronu w Arabii Saudyjskiej. Władimir Putin przekazał ostrzeżenie księciu Arabii Saudyjskiej Mohammeda bin Salman by nie próbował upolitycznienia globalnych kwestii energetycznych poinformowały władze w Moskwie. Królestwo tymczasem odrzuciło prośbę USA o zwiększenie wydobycia ropy naftowej w związku z rosnącymi cenami surowca na światowych giełdach ale smaczek macie na końcu. Saudyjczycy poinformowali poprzez swoją agencję informacyjną EPA że książę Ali bin Salman powtórzył iż królestwo pragnie utrzymać stabilność na rynkach ropy naftowej i podkreślił znaczenie utrzymania porozumienia między Organizacją Krajów Eksportujących Ropę Naftową OPEC pod przewodnictwem Arabii Saudyjskiej a jej sojusznikami z Rosji.

[00:20:18.080] - Aron
Stacja CNN oceniła na swojej antenie że słowa Putina to czysta hipokryzja. Rosyjski prezydent wielokrotnie wykorzystywał dostawy gazu jako element nacisku. Nie mieści się w głowie to że Ameryka traci sojuszników a Rosji sojusznicy przybywają. Nic dziwnego kiedy słowa Orbana który stwierdza że Rosja zaatakowała Ukrainę bo NATO systematycznie rozszerza się na wschód a Rosjanom coraz mniej się to podobało pokazuje prawdę tylko że taka prawda nie płynie z głównych mediów i nie odwraca uwagi pokazuje że coś jest nie tak. Kolejny smaczek który udało mi się który nie jest już miły dla Polaków to. USA sprzeda Polsce 250 Abrams ów to najważniejszy kontrakt od lat. Smutne jest to że zapłacimy tzw. haracz Amerykanom za tą stawkę czyli dochodzi do podziału wpływów w Eurazji. Widzimy że Niemcy rządzą unią i to wszystkie sankcje zależą od ich decyzji ot tak lub nie. Reszta krajów nie ma nic do powiedzenia. Pokazały Polsce gdzie jej miejsce i mówiłem że Polska między Niemcami USA a Rosją będzie musiała wybrać jedną ze stron. Jarosław Kaczyński mówi o samowystarczalności kraju armii i widzi że trzeba zmienić narrację w narodzie aby pokazać im prawdę. Natomiast tutaj macie po prostu przykład tego po co pojechał pan Duda do USA.

[00:21:49.520] - Aron
Ano po to żeby zapłacić Amerykanom haracz czyli będziemy kupować bezwartościowe złom od Amerykanów aby po prostu zapłacić za to że strefa wpływów się zmienia za to że tutaj Niemcy zaczynają rządzić wyrzucając Amerykanów. Ta panika wywołana przez media pokazuje tylko że żadnej wojny nie będzie o czym mówiłem. Stawka która została zorganizowana nie mieści się ludziom w głowie. Dla ludzi wjazd wojsk na inny teren to wojna. Powiem wam tak że sytuacja Putina na świecie kiedy ktoś patrzy na to przez pryzmat tego co się wylewa z telewizora ale przez pryzmat normalności przez pryzmat tego że nie wierzy ślepo i bezmyślnie we wszystkie filmy które nagrywają które wypuszczają z telewizora tylko potrafi zobaczyć więcej. Mało tego umie odróżnić fakty USA od prawdy bo umiesz czytać energią Chcę Wam pokazać że te moje filmy które wzbudziły takie zamieszanie wśród moich słuchaczy i wśród ludzi pojawił się oczywiście olbrzymi hejt od ludzi którzy uwierzyli że telewizory mają rację i tylko one mają rację. Teraz chcą pokazać że żadnej wojny nie będzie. że mamy podział wpływów Chiny i Rosja zmienia cały system walutowy wchodzi na Ukrainę wchodzi na przestrzeń między morza i to będzie norma.

[00:23:16.120] - Aron
Niemcy rządzą w Unii. Francja widzi i mówiłem o tym że będzie rozłam między Francją a Niemcami że każdy będzie szedł po swojemu. Francja idzie z Rosją więc w tym momencie chce korzystać z tej po prostu drogi która otworzyła. Stąd te spotkania pana Putina z makaronem więc wszystko to. Dzieje się w ten sposób że Polska jest między młotem a kowadłem. Natomiast nadal nie widzę żadnego zagrożenia dla Polski żadnego zagrożenia trzecią wojną światową jest ustalanie wpływu. Tutaj natomiast przyjdą nowe ustawki ale nie będę teraz o tym mówił powiem w innym filmie. Film będzie na platformie bo aby zrozumieć dlaczego one są trzeba mieć o wiele szerszą świadomość niż tylko świadomość telewizyjną czy świadomość dobry i zły. Natomiast trzeba pokazać że Putin jest w takiej sytuacji w której to powiedzmy byliby Polacy którzy by zaatakowali w 36 37 roku Adolfa Hitlera razem z jego powiedzmy armią czy z ludźmi którzy byli w jego partii. Wyobraźcie sobie taką sytuację. Polska atakuje Adolfa Hitlera i robi rzeź w Niemczech czyli zabija Adolfa i wszystkich jego towarzyszy. Wszystkie osoby które są w partii FDP macie ulgę bo natychmiast wyświetla wam się że nie byłoby obozów nie byłoby drugiej wojny światowej jest uśmiech na twarzy jest ale jak zostałoby to zapisane w historii.

[00:24:50.190] - Aron
O tego uśmiechu już nie ma. Dlaczego. Dlatego że gdyby Polacy dokonali takiej rzezi to zostałoby to zapisane jako brutalna rzeź na Adolfem. Dlaczego. Dlatego że nie powstała by druga wojna światowa. I nie byłoby obozów koncentracyjnych więc ludzie którzy żyli by później nie widzieli tej rzeczywistości którą my widzimy i nazwali by Polaków mordercami. Dokładnie w takiej sytuacji jest Władimir Putin czyli zapobiega czemuś co się już nie wydarzy czyli trzeciej wojnie światowej. I jest nazwany tak jak nazywają go ludzie. Ale gdyby nie zrobił tego a za kilka miesięcy Amerykanie zrobiliby fałszywą flagę zaczęli strzelać w stosunku Rosji z Ukrainy i z Polski i na Polskę i na Ukrainę posypały by się rosyjskie rakiety w odwecie. To co byście powiedzieli czemu Władimir nie zapobiegł temu czemu nie wjechał na Ukrainę czemu pozwolił na Ukrainie zainstalować rakiety i się otoczyć. I to jest dokładnie to w czym bierzemy udział. Dlatego bardzo się cieszę że Władimir zapobiegł trzeciej wojnie światowej ale przygotowujemy się do czegoś o wiele większego do jeszcze jednej ustawki ale o tym w innym filmie. Na zakończenie bardzo dobra wiadomość proszę bardzo. Mark Zuckerberg jest w tarapatach twórca Facebooka prosi o pomoc.

[00:26:15.950] - Aron
Dlaczego przedstawiciele mety pojawili się podczas pokazów w Barcelonie. Zwrócili się do firm technologicznych o pomoc w stworzeniu meta. żadna pojedyncza firma ani branża nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie. Powiedziałem że największym zagrożeniem dla ludzi po tym co teraz się stało widać że tak jest jest meta wersją Marka. Dlaczego. Dlatego że dzieli ludzi tak łatwo jest zmanipulować kwietniu sami w telewizji. Wystarczy pokazać im wielką wojnę. Ludzie nie zastanawiają że to co widzą w telewizji to są świetnie nagrane w Chinach kiedy wybucha na przykład ta fabryka z chemikaliami. Oni pokazują to jako olbrzymie straty jako bombardowania rosyjskich wojsk pokazują im zdjęcia pokazują ich filmy z gier komputerowych kiedy przylatują samoloty i ludzie uważają że to jest prawda. Więc pomyślcie sobie jeżeli daliśmy się tak łatwo zaprogramować. Telewizją i Prusami to co zrobi z nami podłączenie do meta versa. No mamy taki test dla ludzkości tak naprawdę cała ta ustawka to testy dla ludzkości. Czy w nas się obudzi nienawiść agresja i bezmyślne patrzenie w telewizor. Wzywanie ludzi wezwanie Putina. Czy jednak spojrzymy na to ze spokojem filharmonią i poszukamy prawdy na ten temat.

[00:27:44.600] - Aron
Nie będziemy bezmyślnie wierzyć w telewizor i filmy które nam tam pokazują wydarzenia tylko zaczniemy spokojem do tego podchodzić. Mało tego możemy oczywiście pomóc tym dwóm narodom bo i Rosja i Ukraina poświęca się aby zmienić całkowicie sytuację na ziemi. Więc trzeba podziękować tym duszą z jednej i z drugiej strony za ich poświęcenie i w temacie uruchamia się wielu Polakach szlachetności. Pomagamy Ukrainie natomiast to jest dobra wiadomość że Mark nie tak łatwo zbuduje coś co mogłoby w ten sam sposób programowania wiele ludzi i jak ja powiedziałem prać mózgi ludziom którzy oderwanie się od tej rzeczywistości od tego co jest a skupili się na rzeczywistości wirtualnej w której mogliby robić wszystko co chcą. Dlatego to jest akurat dobra wiadomość i na zakończenie to co wam się nie spodoba. Nieoczekiwany zwrot w polityce Unii Europejskiej wobec uchodźców. Co za różnica. Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji. Unia chce przyjąć miliony Ukraińców w trwającym od lat sporze o politykę imigracyjną. Może nieoczekiwanie nastąpić krok naprzód. Nie dalej jak sześć tygodni temu Polska rozpoczęła budowę muru na granicy z Białorusią. Też mówiłem że to ustawka. Już wiecie dlaczego uchodźcy osoby ubiegające się o azyl.

[00:29:05.490] - Aron
Imigranci którzy chcieliby dostać się do Unii w Syrii Iraku lub Afganistanu przez Białoruś mają być powstrzymywanie dramat kilku tysięcy osób które musiały przetrwać na mrozie w strefie przygranicznej którymi nie pozwolono ani na wjazd do Polski ani na powrót na Białoruś. Od tygodni wracają na pierwsze strony gazet. A teraz zupełnie inna reakcja. Polska podobnie jak wszystkie inne kraje Unii Europejskiej szeroko otworzyła swoje granice dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Każdy i wszyscy mają być przyjęci. Taką obietnicę złożyła przewodnicząca Komisji Europejskiej. Co za różnica mówi dyrektor Rady do Spraw Uchodźców i wygnani z Brukseli. Od wielu lat pracuję nad polityką migracyjną w ramach stowarzyszenia zrzeszającego kilkadziesiąt organizacji pomocowych. Obecny kryzys w którym spodziewanych jest nawet cztery miliony uchodźców jest największym kryzysem z jakim Europa będzie musiała się zmierzyć od czasów drugiej wojny światowej. Tutaj chodzi o to że nie ważne czy to jest osoba z Ukrainy czy osoba która właśnie została przeniesiona z Białorusi na naszą granicę. Po prostu ma być przyjęta wielu Polakom się to nie podoba i wielu Europejczykom to się nie spodoba. Co robią teraz z uchodźcami. W ostatnim oświadczeniu pana prezydenta Ukrainy który używa swojego talentu aktorskiego aby po prostu grać na emocjach tam były słowa że dziękuje Polakom że ma przyjaciół tutaj w Polsce i mówi że Ukraińcy za chwilę będą przychodzić z powrotem do Ukrainy że on już dostanie pożyczki pieniądze i prosi o pieniądze z każdego kraju z każdego miejsca na świecie żeby odbudować Ukrainę.

[00:30:41.870] - Aron
Te zniszczenia itd. Tylko że tak jak te mosty pokazują że coś tu nie gra w tej całej stawce a potem się okaże że tych zniszczeń też nie ma i że te filmiki nagrywane powiedzmy na zielonych ekranach nie mają przełożenia w rzeczywistości ale pieniądz czyni cuda jak to niektórzy mówią albo przynajmniej tak uważają. Więc automatycznie kiedy jak powiedziałem nastanie podział zysków z tej ustawki to Ukraina bardzo się uśmiechnie bo z biedy wyjdzie do kraju z którego. Popłynie dobrobyt dla. Swoich obywateli. I w tym momencie można będzie stworzyć między może będzie można stworzyć Jedwabne szlak będzie można stworzyć wpływ Niemiec tutaj na tę sytuację więc dalej polski rząd będzie musiał tutaj trochę powalczyć z Niemcami o tą przestrzeń i Amerykanie którzy zaczną tworzyć wpływy w dwóch kontynentach Ameryka Południowa i Afryka. Przepowiednia na 2020 rok. Widziałem nie sympatyczną w Ameryce Południowej więc teraz jeżeli Chiny i Rosja opanowały tą część Europy i Azji to jeszcze czeka nas sympatyczną która również będzie w ten sposób. Taką retoryką wojenną straszenia trzecią wojną światową itd. Będzie po prostu podawana w mediach że wielu Polaków spodziewa się od telewizora i nie będzie tak ślepo wierzyć we wszystkie filmiki które tam puszczają i we wszystkie słowa które tam puszczają.

[00:32:19.700] - Aron
Ale to taki test dla nas. Czy ktoś. Będzie miał innych bogów czy po prostu zacznie widzieć że jest też internet i można zobaczyć prawdę. Dziękuję za ten film i myślę że wszystko staje się jasne.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome