Aktualne wydarzenia
|
4/3/22

Ustawka na Ukrainie. Mediacja Chin. Jedwabny szlak. Niemcy-Usa kontra Rosja-Chiny. Co z Polską?

Film, który pokaże wam, jak to wszystko jest planowane. Dlaczego teraz jest taka panika w polskim rządzie. Jak Niemcy dogadują się z Rosją i jak to wszystko jest zaplanowane żeby nie zrobić sobie krzywdy. O co w tym wszystkim chodzi w tej ustawce z Rosją

Ustawka na Ukrainie. Mediacja Chin. Jedwabny szlak. Niemcy-Usa kontra Rosja-Chiny.  Co z Polską?

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podcastu

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

Transkrypcja automatyczna

[00:00:05.230] - Aron
Witam w kolejnym filmie który pokaże wam jak to wszystko jest planowane. Dlaczego teraz jest taka panika w polskim rządzie jak Niemcy dogadują się z Rosją jak to wszystko jest zaplanowane żeby nie zrobić sobie krzywdy. O co w tym wszystkim chodzi w tej ustawki z Rosją. Dlaczego powiedzmy te fajki miłosne się nie odbywają nie pokrywają pokaże wam kilka artykułów w tym natłoku wręcz chaosie dezinformacji z jednej i drugiej strony napływają sprzeczne informacje więc postaram się pokazać o co chodzi w tej stawce i rozładować napięcie. Wiele osób pyta mnie o to czy faktycznie tutaj Rosja nie wejdzie do Polski itd postaram się w tym filmie wam krok po kroku wyjaśnić. Dla wielu osób które oglądam i którzy weszli pierwszy raz na mój kanał którzy są zdumieni tym że mamy kanał o rozwoju duchowym a tutaj mamy takie informacje czy komentowanie wydarzeń które się dzieją na świecie ale wielu z Was też zwraca się z prośbą o to aby to wszystko jakoś wyjaśnić bo widzą że coś się nie klei coś jest nie tak. Zacznę od tego o co chodzi tutaj na początku mówiłem o tym że w poprzednim filmie nie będę go powtarzał że wszystko jest tak ustawione żeby Zachód był bezpieczny.

[00:01:24.520] - Aron
Ropa płynęła gaz dalej płynie. Mówi się o wielkich sankcjach a teraz chce wam coś pokazać. Jak to wszystko jest ustawione czyli dlaczego tzw. Wielkie sankcje którymi się chwalą powiedzmy zachodni sojusznicy. Mają się nijak do rzeczywistości tak jak był blamaż z pięcioma tysiącami hełmów dla Ukrainy tak samo coś przy tych sankcjach jest nie tak. Coś jest nie tak. Kochani pokażę wam teraz kilka rzeczy które złapałem z tego chaosu informatycznego aby wam to wszystko poukładać. O co chodzi z tą ustawka na Ukrainie. Tutaj mamy wypowiedź pana Bidena który oczywiście krzyczy na Władimira Putina nie przyzna się że dwa miesiące rozmawiali jak to wszystko ma działać i to co chyba najbardziej wszystkich zadziwia czyli to że pan z Ukrainy prosi wszystkich sojuszników aby mu pomogli aby po prostu zajęli się Władimirem. A tutaj mamy deklarację wszystkich sojuszników że oni oczywiście wyślą broń wspomniane hełmy żeby się tam wcielać ale nie będą wysyłać tam wojsk czyli nie będą angażować się tak naprawdę w konflikt z siłami rosyjskimi na Ukrainie. Nasze wojsko nie jest i nie będzie zaangażowane w konflikt z siłami rosyjskimi w Ukrainie. Nasze siły nie jadą do Europy by walczyć z Ukrainą ale by bronić naszych sojuszników z NATO na wypadek gdyby Władimir zdecydował się dalej podążać na Zachód mówił Biden.

[00:02:56.740] - Aron
No to jak to jest. Jak wspomniałem w tamtym filmie najpierw rozszerzyli wojska NATO na Ukrainę obiecując im pomoc. Gdyby coś takiego się działo a teraz macie broń macie hełmy. Macie samoloty ale my nie dajemy wam wojsk. Coś dokładnie się nie klei w tym wszystkim dlaczego. Za chwilę pokaże Wam kolejne. Wisienką na torcie. Tutaj macie Sbierbank i Gazprom wyłączone z unijnych sankcji. Morawiecki to jest nie do zaakceptowania tak jak pan Morawiecki przy pięciu tysiącach hełmów był kompletnie zdziwiony tym co się dzieje tak dokładnie tym postanowieniem Unii. No widzi że ktoś tutaj gra na dwa fronty czyli Polska domaga się skutecznego i pełnego objęcia sankcjami wszystkich rosyjskich podmiotów przez które Rosja finansuje wojnę. Na liście nie zostały umieszczone Sbierbank i Gazprom Bank które obsługują płatności za dostarczanie do Europy rosyjskie surowce energetyczne. Na opublikowanej w środę liście rosyjskich banków które zostaną objęte unijnymi sankcjami nie znalazły się dwa duże banki. Według unijnych urzędników pominięcie tych dwóch banków wynika z faktu że obsługują one płatności za dostarczenie do Europy rosyjskie surowce energetyczne głównie gaz i ropę ostatniej firmie. To czy się to komuś podoba czy nie pokazałem jak ta ustawka działa czyli że mamy w cudzysłowie działania na Ukrainie propagandę z jednej i drugiej strony kompletnie sprzeczne wiadomości.

[00:04:28.960] - Aron
Praktycznie zero korespondentów wojennych którzy na żywo by nagrywali co się dzieje. A tutaj mamy Unię która tworzy wielkie sankcje które mają wstrząsnąć rynkiem. I nagle ten dobrobyt unijny czyli ciepło w domu. Ropa na stacji paliw. Tak jak powiedziałem po tym filmie tam się strzelają. Nas nie ruszają i płatności za to że ropa dalej płynie przez Ukrainę płyną dalej do Rosji. Coś tu kompletnie się nie klei i widać ewidentnie że coś tu jest nie tak. Pan premier Morawiecki szuka jakiegoś rozwiązania. Zwraca uwagę na to że zostaje Polska w zdrowiu oszukana przez Niemców i przez Unię. Pan Orban mówi krótko Nie mieszaj mnie w tą stawkę. Dalej twierdzę że to Amerykanie zrobili to o stawkę. Dalej twierdzę że nie chce się mieszać to wszystko. Dlaczego pan Orban pokazuje taką sytuację że on nie chce się w to mieszać. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi wiadomo że chodzi o pieniądze. Dlaczego za chwilę do tego dojdzie. Mamy coś takiego jak wojna w Ukrainie Chiny gotowe do podjęcia działań w celu zakończenia konfliktu a teraz przeszliśmy całą tą ustawę. Mamy Władimira którego ludzie określają jako Najgorszy człowiek na Ziemi który dysponuje tak olbrzymią armią który dysponuje najnowszym sprzętem najnowszymi okrętami podwodnymi samolotami bronią z kosmosu itd.

[00:06:06.670] - Aron
O czym wspominałem i co. I ten pan wjeżdża na Ukrainę. Nie zdobywa żadnego miasta i po czterech dniach. Siadają do stołu i rozmawiają o pokoju. Coś tu się kompletnie nie klei. Jeżeli ja mam taką armię i chcę zdobyć jakiś kraj i pokazać wszystkim że to ja tutaj rządzi i to zrobię to w ten sposób że wszyscy wsiądą i będą lecieli do mnie z podpisaniem dekretów pokojowych to mając rakiety które mogą zniszczyć jedno miasto w ciągu kilku sekund. Mając tak olbrzymią armię. Nie radzę sobie z zajęciem Ukrainy. No chyba że to nie chodzi o zajęcie Ukrainy tylko o coś zupełnie innego. Dlatego cały czas nad tą stawką. Jeżeli wyjeżdżam na Ukrainę mamy na Ukrainie trzy rodzaje armii i o tym mówią już ludzie. Armia rosyjska ukraińska i tak zwanej fałszywej flagi która kradnie czołgi i tworzy jakieś dziwne wydarzenia kręcą efekt. Jedni zrzucają winę na drugich czyli kompletny chaos aby ludzie nie łapali się o co chodzi. I teraz mieliśmy pierwsze rozmowy przedstawili sobie powiedzmy projekty po pierwszych rozmowach. Tak jak mówiłem Niemcy w cudzysłowie ustalili dla siebie wszystko czym jest bezpieczeństwo ropa gaz płynie nie przejmuj się nie będziemy tutaj robić pod górkę zobacz twoje banki rozliczenia płyną.

[00:07:38.410] - Aron
Podobno rozliczenie miało być utrudnione a tutaj jednak rozliczenia są ułatwione więc automatycznie ty robisz dalej. Tworzymy energię strachu natomiast dbamy o swoje interesy. O co chodzi w tych interesach. Są trzy tzw. księstwa na ziemi USA Rosja z Chinami i Niemcy ze swoją Unią w momencie kiedy rozbija się cały system produkuje się system sprawdzają się moje przepowiednie w których mówiłem wszystko co zbudowane na kłamstwie upadnie i nastąpi reset systemu więc wszystko co znacie zniknie. Ale żeby tak się stało muszą pokazać Wam całe kłamstwo tego systemu w czym uczestniczymy. Wiele ludzi wyobraża sobie że Rosja systemu będzie taki że oni dzisiaj powiedzą że kasują kredyty i kasują świat pieniądza kasują naszą religię kasują ekonomię a jutro rano obudzimy się w cudownej pięknym świecie nie do końca tak nadejdzie czas ostateczny w czasach ostatecznych okazuje nam się wszystko to co powinniśmy sami zamknąć czyli wszystko to co jest sympatyczne powinniśmy zamienić na pozytywne i na słowo pokój. Więc tutaj. Mamy powiedzmy tak wielką armię takie wielkie mocarstwo połączone z drugim mocarstwem które wjeżdża na Ukrainę nie zdobywa miasta wycofuje się zostawia sprzęt za miliony dolarów. I co robi i zaczyna rozmawiać.

[00:09:04.950] - Aron
Rozmawia z Ukrainą rozmawia z Unią pod stołem. Sankcje takie sobie. Mówi się że dadzą im samoloty tyle że Władimir Putin pokazał w Syrii że może te samoloty wyłączyć jednym impulsem elektromagnetyczne i samoloty natowskie spadały w Syrii. To jest normalny fakt o którym wspominałem. Więc co Ukrainie po pomocy takiej którą on może wyłączyć w każdej chwili. Druga rzecz po co oni zostawiają tam ten sprzęt. Po co oni w ogóle tam dali ten sprzęt. Może dlatego że wiedzą że ten sprzęt za chwilę będzie bronił granicy polsko ukraińskiej więc nie będą musieli go przewozić bo już tam jest. I ten sprzęt spowoduje że armia ukraińska będzie chronić w cudzysłowie siebie i Rosję przed wojskami NATO i amerykańskimi. To by się zgadzało jest sens odstawienia tego sprzętu. Kolejna przepowiednia to teraz jest spotkać na żywo to powiedziałem że będzie to tak zwana ustawka w której Władimir Putin zagrozi dużym uderzeniem atomowym czy rakietą która zniszczy miasto. Jak to jest że mamy tzw. złego Putina i on powinien wjechać na Ukrainę powinien zbombardować miasta bo jest zły jest opętany jak to ludzie mówią posiadał rozum jak to się słyszy.

[00:10:29.330] - Aron
I w tym momencie jak powiedziałem rzuci wszystkich na kolana mając rakiety które mogą w kilka sekund zniszczyć wszystkie miasta i zrobić sobie powiedzmy nową Rosję. A tutaj się okazuje że to kompletnie idzie zupełnie inaczej. Co się teraz dzieje. Wchodzą do gry Chiny. Minister spraw zagranicznych zapewnił że jego kraj jest gotowy do odegrania roli mediatora w wojnie wypowiedzianych na Ukrainie przez Rosję łąki. Wyraził zaniepokojenie z powodu śmierci ukraińskich cywili. Zapowiedział że Chiny podejmą działania mające na celu zawieszenia broni. No to w tym momencie nagle kraj w którym powiedzmy gdzieś tam USA ma na pieńku wchodzi w rolę mediatora ale posłuchajcie dalej o co tu chodzi. Chiny podkreślają że ubolewają nad wybuchem wojny ale zarazem respektują integralność terytorialną wszystkich krajów Unii przekonywał że jego kraj chce doprowadzić do zawieszenia broni. Jednocześnie Chiny podtrzymują krytykę NATO wskazując że regionalne bezpieczeństwo nie może być uzyskane poprzez ekspansję sojuszy militarnej czyli my wam pomożemy ale dalej jesteśmy z Rosją. Lecimy dalej. Rzeczniczka chińskiego MSZ Hua czujnik. Przepraszam jeżeli pomyliłem nazwisko zasugerowała w niedzielę że to NATO i USA są winne coraz bardziej krwawej wojny w Ukrainie. Co ciekawe zamieściła wpis na Twitterze który jest zablokowany w jej kraju.

[00:11:57.620] - Aron
Bo prawda nie do końca jest wygodna w tym wszystkim. Jeśli USA i NATO naprawdę zależy na pokoju i Ukraińca to dlaczego nie mogą po prostu powiedzieć że nie wezmą Ukrainy do NATO i pozwolić jej być pomostem a nie polem bitwy. Pyta pani rzecznik. Rzeczniczka stwierdziła również że Zachód nie powinien dostarczać Ukraińcom broni jeśli naprawdę chcą uniknąć kolejnych ofiar. Dlaczego wciąż dostarczają śmiercionośne broń do Ukrainy. Zamiast zachęcać do rozmów i popierać jej słowa padają w ślad za wypowiedzią byłej amerykańskiej kongresmen i żołnierskiej polski kabaret która stoi na stanowisku że wojnę na Ukrainie można było łatwo uniknąć gdyby administracja prezydenta USA Joe Bidena i NATO uznała uzasadnione obawy Rosji związane z możliwością włączenia Ukrainy do Sojuszu. Powszechnie wiadomo że Rosja i Chiny od lat ściśle ze sobą współpracują. I tutaj jest dalej to co możecie przeczytać. Czyli od początku mamy Wybuchy na Ukrainie przy powiedzmy tutaj tych dwóch niepodległych już republikach następuje w cudzysłowie odpowiedź Rosji wjeżdżają do Ukrainy i co się dzieje i zamiast zdobywać miasta zamiast tworzyć naloty bombowe no bo to jest wojna czyli chce przejąć ten kraj to bawią się w jakieś podchody jedni drugim dają benzynę zaczynają porozumiewać się.

[00:13:27.290] - Aron
Coś tu kompletnie się nie klei. Kilka dni. Unia się wycofuje gaz płynie ropa płynie. Wielkie poruszenie w Unii nie ma jednego stanowiska a każdy sobie. Niemcy Francja Węgry. I tak naprawdę za chwilę dogadują się przerywają rozmowy pokojowe a raczej każdy otrzymał to co ma być. Wchodzą teraz Chiny jako wielki rozejm i to się tworzy jedność. Tak naprawdę tworzy się wspólnotę Azji. Czy to podoba się Amerykanom. Nie. Dlaczego. Dlatego że chodzi o jedną rzecz i co chcą zobaczyć chodzi o Jedwabnym Szlaku Europejską. Bruksela szykuje demokratyczną alternatywę dla chińskiego Nowego Jedwabnego Szlaku. Europejska brama na świat ma zmobilizować do 300 mld euro inwestycji do 2027 r.. Przedstawiona dziś strategia bramy na świat nie wymienia Chiny z nazwy ale jej głównym motywem jest konkurowanie z chińską inicjatywą Pasa i Szlaku nazywaną też Nowym Jedwabnym Szlakiem. Chodzi głównie o inwestycje infrastrukturalne które umacniają ekspansję strategiczną Chin a także często taktycznie wiążą lokalne rządy w Afryce z Pekinem za pomocą ich rosnącego zadłużenia. W nowym chińskim szlaku nie chodzi o jedną drogę lecz ich globalną sieć lądowy pas ma łączyć Chiny z Azją środkową i Europą a morska droga z Bliskim Wschodem i Afryką.

[00:14:54.810] - Aron
Prezydent Joe Biden ostatniego lata na szczycie G7 uzyskał od Europejczyków zapowiedź konkurowania z chińskim szlakiem a sam rozwija teraz amerykański projekt inwestycyjny którego celem jest również polityczne i gospodarcze odzyskanie pola w każdym razie zatrzymanie chińskiej ekspansji w Afryce i Azji. Zamierzamy pokazać że Współpraca inwestycyjna oparta na wartościach demokracji i praworządności przynosi efekty deklarowała dziś Ursula von der Leyen szefowa Komisji Europejskiej. Pytanie czy w unijnej bramie na świat chodzi o pomoc rozwojową ze strony Unii czy też o politykę zagraniczną przypomniała swoje hasło z początku kadencji Sarkozy'ego obecna Komisja Europejska jest komisją geopolityczną. Możecie sobie poczytać o co chodzi. Jedwabne szlak po europejską nowy Jedwabnym Szlaku pokażę wam mapę. Mamy tutaj. To znienawidzony Rosję mamy Ukrainę mamy Białoruś Litwę łotwę estonię i mamy Polskę mamy też Słowację Czechy Węgry. Wodny szlak płynie z Chin przez Rosję przez Białoruś aż do Polski. Wiemy że kończy się w łodzi i tutaj kto tak w Jedwabnym Szlaku zatwierdził zatwierdził ten rząd z Białorusią. Z Moskwą i z Chinami. Czyli z jednej strony mamy tzw. stawkę do Jedwabnego Szlaku z drugiej strony Ameryce się to kompletnie nie podoba. No bo co się dzieje.

[00:16:29.280] - Aron
Wzmacnia się pozycję Chin na świecie. Więc teraz mamy huśtawkę na Ukrainie i po co ona jest. Zobaczcie w tej całej ustawki mamy Węgry. One są tutaj spokojnie graniczą z Ukrainą ma przybliżać żeby wszyscy widzieli. Czyli mamy Węgry które graniczą z Ukrainą które oczywiście oficjalnie mówią że nie chcą brać udziału w tej stawce bronią swój naród i. Powiedzmy że zaakceptują te sankcje ale. Remiksy odwołują się z całej tej ustawki. Mamy Niemców którzy dbają o swój kraj. Powiedziałem ostatnio w filmie 5 hełmów. No i co się dzieje. Przepowiednia o tym że czeka nas kompletna zmiana i ocenie tego świata do góry nogami staje się naszą rzeczywistością. Na tym świecie mamy trzy waluty dolar euro i teraz Juan. Dolar oparty jest na gazie i ropie na ropie. Im więcej Europy i więcej płynie do świata tym dolar jest mocniejszy. Euro oparte jest na gospodarce europejskiej i nie tylko. I elektroniczny Juan powiedziałem że pierwszą elektroniczną walutą będzie waluta chińska. Później przejdzie to przez Rosję. Teraz trzeba potrącić wszystkie te waluty aby stworzyć jedną walutę na świecie. No i teraz widzicie że mamy tak zwane wprowadzenie tej wspólnej waluty.

[00:18:03.280] - Aron
Dlaczego. Dlatego że ilość narodowych walut po prostu przestaje się opłacać. W tzw. rozliczeniach i uzależnienia od siebie cała ta ustawka pokazała nam że Europa nie funkcjonuje bez Rosji a Rosja może funkcjonować bez Europy. Pokazuje się nam że robią sankcje tak żeby nie zaszkodzić sobie i też nie zaszkodzić Rosji. Mówi się o tym Jedwabnym Szlaku nowym który został po cichu stworzony więc jeżeli on został stworzony to polski rząd białoruski rząd rosyjski rząd i chiński rząd musiał się dogadać. Jeżeli popatrzymy na między morze i popatrzymy że tutaj wjeżdżają chińskie towary to nie podoba się to ani Niemcom ani Amerykanom więc nic dziwnego że polski rząd teraz pani kupuje bo patrząc na to jak Niemcy potrafili oszukać Ukrainę jak Amerykanie potrafią zniszczyć dany kraj. Nic dziwnego że. Tworzy się karma z drugiej wojny światowej gdzie tak zwani sojusznicy mieli nam pomóc a zrobili jedno czyli zamknęli oczy. Nasz rząd chcąc nie chcąc musi dogadać się z Rosją bo już to robił wcześniej. Dlatego stworzyli jednorodny szlak dogadać się z Chinami dogadać się z Białorusią stąd ustawka na Białorusi i dogadać się też z Ukrainą a tym samym poprzez to że jest między Amerykanami a Niemcami musi grać powiedzmy między tymi dwoma sądami o czym mówiła ale co się dzieje mamy ustawka na Ukrainie.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome

[00:19:43.480] - Aron
Jakimś cudem Putin mając tak wielką armię tyle rakiet co robi nie niszczy Ukrainy stara się aby ta infrastruktura została zachowana przejmuje pewne miejsca strategiczne w których będzie płynęła ropa będzie płynął gaz z którym będzie można rozwijać dalej po prostu infrastrukturę. Po co. Ano po to żeby zrobić jeszcze jedną nitkę. Jedwabnego Szlaku. Dokąd do Węgier. Przecież to z Węgrami ma najlepsze połączenie. Pan Władimir Putin i Węgry twardo mówią my się nie boimy Unii nie boimy Amerykanów nie było żadnych sankcji jesteśmy z Rosją. W momencie kiedy mamy dwie nitki jedwabnego szlaku między morzu to nic dziwnego że Niemcy czują się zdradzony i co mogą konkurować z Rosją i z ich sojusznikami i z Chinami. Oczywiście że nie. Więc nic dziwnego że cała ta ustawka na Ukrainie. To nic innego jak zapewnienie sobie dostaw do m.in. morza powiększenie ekspansji Chin tutaj w Europie i na Afrykę i tak naprawdę krzyczy się wielkimi słowami o wojnie a tu kompletnie nic się nie klei. Mamy sprzeczne wiadomości. Mamy dziwne zachowania i co się dzieje. Teraz widzimy sankcje powiedzmy że zadziałały pokazuje nam się jak to Rosja jest rzucona na kolanach a później okazuje się że na czym będą polegały te rozmowy.

[00:21:26.930] - Aron
Myślę że na takim stwierdzeniu co nam teraz dacie. Czyli przyjdą i powiedzą tak Ok. My tworzymy tutaj drogę do Jedwabnego Szlaku. Otwieramy was tutaj na całej między morze przepływ towarów będzie o wiele większy dwoma szlakami czyli przez Białoruś i przez Ukrainę niż tylko jednym natychmiast wzmocnią się i Węgry i Polska czyli wzmocni się między może to nic dziwnego że Niemcom się to nie podoba. I polski rząd bo i niemcom i amerykanom się to nie podoba. I tak naprawdę geniusz Putina polega na tym że w momencie kiedy oni chcieli odciąć go i zaatakować żeby zostały dwa mocarstwa czyli Niemcy i USA tak w tym momencie on wyprzedził te ruchy i zrobił to co zrobił. Oczywiście jest to wszystko pokazane dla osób które nie rozumieją tego co mówiłem w drugiej części filmu. Dlaczego teraz straszą nas wojną i o co chodzi tutaj jeżeli chodzi o energię strachu i lęku. Wiele osób żyje w dualizm dobry jest pokazali tego Putina wszyscy krzyczą zły Putin. Natomiast ewidentnie widać że w tej ustawie chodzi o coś więcej wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Widzimy że giełdy spadały w dół teraz wybuch na giełdzie można sprzedawać można zarabiać tak samo z walutami.

[00:22:52.670] - Aron
Ewidentnie widać że ktoś na tym bardzo dobrze zarabia. Widać ewidentnie że ktoś odcina się od Ukrainy że my bronimy powiedzmy sojuszników w Europie ale ukraina niech się broni sama. Ewidentnie widać że ktoś kto ma taki potencjał militarny który może zmieść z powierzchni Ziemi w ciągu kilku sekund każde państwo. Bawi się w jakieś podchody bawi się w jakąś dziwną zabawę aby jak najmniej zniszczyć jak najszybciej to rozwiązać czyli otrzymać w rzeczywistości nową. W momencie kiedy Ukraina również chce na tym zyskać jak najwięcej to nic dziwnego że kiedy ustalili że po pierwszym dniu w cudzysłowie ustawki natychmiast padła propozycja ze strony Rosji aby dogadać się z Ukrainą i ten pan z Ukrainy zaczął mówić ale ja wyciągnąć więcej dla Ukrainy szybciej od budujemy kraj co zrobią szybciej będziemy żyli w dostatku. Dlaczego nie Nic dziwnego że bawimy się zdenerwował bo ten pan mu odmówił. Potem mamy to co powiedziałem czyli że będzie tzw. ultimatum nie do odrzucenia. Groźba nuklearna a wychodzi Pan z Rosji i mówi że wojna atomowa nuklearna nie jest tutaj konieczna potrzebna. Nikomu to nie będzie służyć. Czyli z jednej strony straszą dają argument do tego żeby wszystko zatrzymać.

[00:24:20.140] - Aron
Z drugiej strony przeczą sobie więc natłok dezinformacji jest tak wielki że nic dziwnego że ludzki rozumy tego nie ogarnia ją i powoli ludzie widzą że coś tu jest kompletnie nie tak. Najpiękniejsze tym wszystkim jest to że to jest taki test dla wielu ludzi na ziemi czasy konsumpcji i czasy starego systemu jak powiedziałem znikną wszystko się rozsypie na ziemi. A żeby tak się stało muszą być wydarzenia które wstrząsnął ludźmi i zmuszą ich do jednej rzeczy do czego do kreacji pokoju czyli do rozwoju duchowego. Powiedziałem że te czasy są czasami w których każdy z was zmierzy się z jedną rzeczywistością z rzeczywistością. Rozumu i z rzeczywistością. Czym jest świat ducha gdy rozumu nie ogarnia w rzeczywistości nie odróżniają prawdy od kłamstwa bardzo łatwo można nią manipulować wiadomościami itd. Dla wielu ludzi bogiem stał się telewizor to nic dziwnego że kiedy mówi Bóg Sony czy Bóg sam czy Bóg Philips czy Bóg ludzi to ludzie patrząc w tego boga uważają że wszystko co tam widzą to jest jedyna prawda bo to Bóg do nich mówi Bóg LG mówi jest wojna straszna wojna na Ukrainie. Bóg sam mówi to samo. I w tym momencie ktoś jak Bóg mówi no to słucha nie przyjmuje żadnych innych argumentów.

[00:25:39.480] - Aron
W momencie kiedy są ludzie którzy dorwali się od Boga Sony LG Samsung itd. Zaczęli szukać informacji w internecie. Zobaczyli że coś tutaj kompletnie nie gra że każdy tutaj zachowuje tak bezpieczeństwo. No to i każdy dba o swój biznes. To ewidentnie zaczynają się przepychanki. Polski rząd chce bezpieczeństwa i to co mówi pan DUDA że mamy tutaj 10 tysięcy żołnierzy amerykańskich i ci super bohaterowie nas obronią przed 150 tysięczną armią albo przed rakietami które powiedzmy zrobił wystrzelił by Władimir. Bo przecież taki jest zły że on musi wyszkolić rakiety na Polskę. No więc tych 10 tysięcy bohaterów powoduje że zatrzymają rakiety. No przecież będą strzelać się w cudzysłowie na polskiej ziemi a nie na ukraińskie bo na ukraińską nie ma pozwolenia na wejście. Więc coś tu kompletnie nie pasuje do siebie więc polski rząd mówi no tak na Ukrainie zrobili stawkę. Teraz dogaduje się ze wszystkimi chcemy się do tego włączają. Niemcy dbają o swoje interesy a Polacy jak zwykle między jednym a drugim też muszą zadbać o swoje interesy żeby nie było wybuchów nad głowami. Jak pozbyć się tych którzy wywołają całą tą falę ustawki jak pozbyć się wojsk amerykańskich z Polski.

[00:27:06.480] - Aron
Musi być wydarzenie które spowoduje panikę wśród Polaków czyli kolejna manipulacja olbrzymia w mediach. Czyli bokser po chwili znowu przemówi wielkimi firmami. Ustawka i fakt ustami okrzykami paniką i strachem aby ludzie powiedzieli jedną rzecz wyrzucić tych którzy powodują że Władimir ma pretekst do strzelania. Wielce zadowolone bo tam Amerykanów nie ma bo do Polski ropa płynie gaz płynie. Spokój w Unii. Wszystko jest OK. Można zarabiać sprzedawać. Giełda szaleje więc. Jest wiele do zrobienia a Polacy muszą się zmierzyć z tym wszystkim tak jak mierzą się ukraińscy i w momencie kiedy to w Polsce jest jedna z nitek Jedwabnego Szlaku to nic dziwnego że jest solą w oku Niemców i Amerykanów. Jedwabnym szlak wzmacnia wpływy Rosji i Chin mocno że dwie potęgi jakimi są Niemcy z Unią i Amerykanie spadają z podium. I w ten sposób teraz Chiny wchodzą do gry aby ochronić swoje interesy w ten sposób Rosja zabezpieczyła kolejną nitkę jedwabnego szlaku do Węgier i spowodowała że zwiększy przepływ towarów a co za tym idzie Ukraina chce na tym zarobić tak jak zrobiła tym Białoruś. I w tym momencie. Nastąpi budowanie szybkiej kolei ponieważ zmiany klimatu latanie nie do końca jest bezpieczne.

[00:28:49.260] - Aron
Myślę że to wszystko wyjaśnia to co się dzieje na Ukrainie dlatego nie nazywa tego wojną tylko stawką która została zaplanowana w której każdy gra o to aby mieć jak najlepsze ułożenie na przyszłość. Czeka nas rewolucja słuchajcie w zielonej energii czyli odnawialnych źródłach energii. Rewolucja jeżeli chodzi o motoryzacja. Rewolucja jeżeli chodzi o baterię o magazyny energii. Rewolucja w budownictwie. Czeka nas nowa rewolucja. Która ma zamknąć stare a otworzyć się na nowe. I teraz ci którzy wiedzą o tym którzy produkują rzeczy które przydają się w nowym. Po prostu tworzą drogę do tego nowego. Wszystko się skończy tak że usiądą tak powiedziałem przy okrągłym stole i zbudują kompletnie coś nowego. Zniknął narodowości i wreszcie będą jednością czyli staniemy się ziemia i do tego to dąży. Natomiast trzeba się przygotować na liczne straszne informacje w tzw. mediach natomiast w internecie znajdziecie prawdę znajdziecie informacje takie jakie teraz są i znajdziecie tzw. wyciszenia czy paniki medialnej. Jeżeli ktoś chce przejść przez te czasy to musi zmienić Boga nie Bóg Sony Philips Bóg LG czy Samsung jest jego mentorem tylko głos Boga w sercu. Każdy z nas ma bezpośrednie połączenie ze źródłem.

[00:30:28.020] - Aron
Tylko że to połączenie i numer telefonu do Boga zapisanej w waszych sercach ażeby otworzyć się na język serca i na takie połączenie trzeba. Zacząć rozwijać się duchowo. Trzeba zapanować nad własnym umysłem a stworzyć sobie drogę do zrozumienia rzeczywistości trwa w najlepsze reset systemu trwa w najlepsze układanie nowej ekonomii i Putin wziął na siebie takie zadanie. Myślę że na koniec przeczytam wam jeden z komentarzy który opublikowała na naszej platformie Alonso PL. Komentujemy na platformie Aaron Hope. Wydarzenia tutaj na ziemi i oczywiście ja odpisuje tam nie odpisuje na komentarze na kanale na YouTubie ponieważ jest tam mnóstwo osób które wydało wyrok na Rosję nie rozumie całej tej sytuacji więc myślę że tutaj na platformie znajdzie się ludzi którzy są w zupełnie innej świadomości którzy pracują dla nas. Natomiast rozmowy płyną w takim klimacie. Ludzie się boją tego że w świecie systemu który teraz widzimy na Ukrainie mogą być użyte takie argumenty i wydarzenia w których bezpośrednio wezmą udział czasami wbrew swojej woli. Z tym że mamy wolę rozumu i wolę karmy i to czego nie ogarnia rozum. Doskonale rozumie to dlatego rozwój duchowy to bilety do dalszej podróży.

[00:31:49.160] - Aron
Rozumie widzą wojnę tragedie a duch widzi genialny plan Boski który daje jedność na planecie. Kiedy Jezus poprosił Judasza o najtrudniejsze zadanie mówiąc pomoże wszystkim ale wszyscy zrobią z ciebie zdrajcę. Judasz odpowiedział zrozumieją Ci którzy z sercem będą patrzeć i z nimi chcemy iść dalej. Tak samo jest teraz serca widzą to czego nie widzą rozumy a zmianą systemu otrzymują najważniejsze dusze i szlachetnie jeszcze biorą w tym udział a reszta obserwuje komentuje i się uczy. Myślę że ten komentarz pokazuje wam o co chodzi tak naprawdę na ziemi upadnie wszystko co zbudowane jest na kłamstwie. A ponieważ żyjemy w świecie w którym wszystko zbudowane jest na kłamstwie to nic dziwnego że i media. Będą pokazywać kłamstwo aż wam się znudzi i aż sami zaczniecie szukać prawdy. I cały system ekonomii się rozsypie bo jest budowany na kłamstwie i wszystko będzie dążył do jedności tylko nie wszystko rozumieją ludzie. Jeszcze jeden komentarz do uchodźców tutaj mamy post natomiast tutaj mamy odpowiedź aby rozwijać system monetarnej podziałów narodowości i trzeba w każdym państwie pokazać absurd. Czym jest narodowość i czym są własne waluty dlatego używa się uchodźców do tego aby rozsypał się system.

[00:33:15.970] - Aron
W końcu żyjemy w czasach kiedy cały system ma upaść zresetować się więc ustawka na Białorusi i na Ukrainie. Wszystko to zmierza do rozszyfrowania systemu. Mówiłem w wielu filmach że pani systemu przejdzie przez pokazanie jego absurdu nam przed oczy więc teraz patrzymy na losy pani systemu na kolejny fragment całej układanki i zaczynamy widzieć że ci uchodźcy to też ludzie którzy żyją na tej samej planecie którzy powinni żyć w dobrobycie. Wielu z nas boi się o jedno o to że straci swój dobrobyt więc zmusi ludzi do tego aby stworzyli kreację dobrobytu w każdym miejscu na ziemi dla wszystkich nie tylko dla siebie. Powiedziałem przepowiednia że wszystko w tych czasach zostanie nam pokazane. A ponieważ ludzie nie lubią niewygodnej prawdy wolą piękne kłamstwa wolą zamykać oczy na drugą część świata. To nic dziwnego że teraz ta część świata wchodzi do naszego świata. Wszystko nauczy nas kreacji nowej rzeczywistości. Jest to na naszej platformie gdzie cały czas komentujemy wydarzenia gdzie są przepiękne rozmowy połączenia z ludźmi połączenia z Jezusem można poczytać jak ludzie czują. Jest tu mnóstwo aniołów którzy teraz przeprowadzają wiele ludzi którzy dają nadzieję wielu ludziom spokój i którzy pracują dla wielu ludzi.

[00:34:25.030] - Aron
Więc każdy z Was może dołączyć do Platformy aby być przyjemnością przebywania z osobami o podobnej świadomości i nauczyć się ogarnąć całą rzeczywistość. Uruchomiliśmy już platformę kursował w nowym filmie o nowościach na platformie zobaczycie odpowiedź na pytania jak dokonać przelewu jak się zalogować jak nabyć powiedzmy dostęp do kursów jasnowidzem jak do kursu są ulepszenia kreacji itd bo będzie tego bardzo bardzo dużo i proszę o jedno nie dajcie się zmanipulować. Jak powiedziałem przed samą tą stawką wyłącznie telewizory bo jeżeli ktoś sobie nie radzi z napływem informacji to po prostu odłączyć się od tego wszystkiego co nam pokój stwórz Pokój na ziemi. Wiadomości będą skrajne. Propaganda idzie z każdej strony każdy dba o swój stary interes. Dlaczego. Bo oni świetnie zarabiali na starym systemie a teraz kiedy zmiany klimatu i to co się dzieje na ziemi rozsypał się stary system to każdy próbuje jeszcze ciągnąć w swoją stronę. Wielu z Was pyta mnie o Polskę czy będzie nie sympatyczna w ostatnich filmach opowiedziałem co widzę jeżeli patrzę na tę wizję jeżeli chodzi o Polskę to widzę panikę strach lęk potoczne słowa które nic nie wnoszą ale prowokują wielu ludzi do tego żeby znów zasiać.

[00:35:54.610] - Aron
Po prostu nie sympatyczne w swoim życiu. Ale widzę że dużo tych słów po prostu spowoduje znowu strach i lęk. Jeżeli chodzi o Polskę będą zmuszeni do tego żeby jeszcze raz dogadać się i z Węgrami i dogadać się z Rosją i z Chinami. Ja nadal nie widzę trzeciej wojny światowej w takiej formie jaką sobie wielu ludzi wyobraża ona przedstawiają bogowie Philips Sony Samsung LG i inne telewizory które macie przed sobą widzę cały czas stawkę bo rzucanie nowych interesów oraz programowanie w starej ekonomii jeżeli mówimy o tym że koncerny naftowe odchodzą od tzw. kontraktów z Rosją tracą miliardy teraz zrywają kontrakty to co to da to to że przyspieszy się proces odnawialnych źródeł energii budowy nowej ziemi. Tak to mogę powiedzieć kiedy powiedzieliby że macie nie jeździć samochodami z pionowymi poprzez normę spalin. Zresztą robią bo norma Euro 7 zamyka taką możliwość. No to teraz kiedy dorzuca do tego brak ropy na stacjach paliw to szybko ludzie się rzucą na auta elektryczne. Wszystko zostało zaplanowane pomyślane zrobione przeprowadzone. Teraz każdy rząd odgrywa swoją rolę. No i mamy Chiny które są mediatorem. Rosja która jest największym agresorem.

[00:37:23.900] - Aron
Tak uważa większość ludzi a tak naprawdę nie doprowadziła do trzeciej wojny światowej. Polska która jest między młotem a kowadłem między mocarstwami i tak naprawdę Węgry które cieszą się z tego co się dzieje bo dostaną możliwość wpływania między morze i wreszcie będą mieli argument żeby uwolnić się z Unii aby w ogóle powstało między morze i tak naprawdę Unię która dostała wniosek o przyjęcie Ukrainy w swoje struktury i jakoś im się nie spieszy aby ten wniosek rozpatrzyć. Wszystko tutaj się nie klei ale dla wielu osób jak strzelają to jest wojna. Jak strzelają to jest konflikt który prowadzi do czegoś. Wojna byłaby wtedy kiedy byłyby równanie miasta z ziemią i kiedy jedna ze stron. Robi wszystko aby w jak najszybszym czasie rzucić państwo na kolana i ludzi na kolana i nie bawi się w to kim jest nie strzela tylko do wojskowych tylko równa kraj po prostu z ziemią tak jak powiedziałem w tej stawce nic nie pasuje do siebie ale trzeba. Mieć otwarty umysł i serce aby to zobaczyć. Wszystkim ludziom którzy piszą komentarze zgłaszają mój kanał jako Ten prorosyjski mogę powiedzieć tak. Przedstawiłem Wam artykuły które są w internecie.

[00:38:51.290] - Aron
Ja nie jestem ani za Rosją ani przeciwko Rosji nie jestem ani za Ukrainą ani przeciwko Ukrainie. Jestem obserwatorem który żyje tu na ziemi rozwija się duchowo który pokazuje możliwości które przewidział te czasy i że wszystko się rozpadnie. Przewidział wiele ustawień który przeprowadzał was przez ustawki w Turcji w Syrii Iranie w Korei i teraz mamy kolejną stawkę tylko jest blisko nas przez którą trzeba przejść. Wiem że jest wiele czarnych przepowiedni ja na dzień dzisiejszy takowej nie widzę nie widzę też żebym musiał uciekać na Węgry. Jeżeli otrzymam powiedzmy takowe informacje to podzielę się z nią na internecie. Na razie widzę spokój harmonię i przerzucanie się rzeczywistością. Widzę układanie chińskich wpływów w Europie i w między morzu. Nic dziwnego że reszta będzie krzyczeć ale będzie tak krzyczeć żeby mieć święty spokój. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Dziękuję za ten film i zapraszam na film o Carmen narodowościowe jaką karmę odrabiają narody Chin Rosji USA Polski Niemiec. Ten film o karczmie będzie na platformie tylko dostępny dlatego że aby go oglądać trzeba odrobić w ogóle istotę karmy istotę życia wiecznego istotę życia i śmierci reinkarnacji i zrozumieć że aby odrobić swoją karmę muszą być wydarzenia podobne do poprzedniego życia abyśmy mogli się w nich zachować inaczej niż było ostatnio i o karmę Ukrainy mówiłem w jednym z ostatnich filmów dziękuję za ten film.

[00:40:28.920] - Aron
Mam nadzieję że was uspokoił i dajcie sobie trochę cierpliwości. Jest piękna pogoda za oknem. Korzystacie z tej pogody. Jeżeli przerażają WAS. Wiadomości telewizorów to po prostu je wyłącznie skupili się na pokoju a pokój zagościł w naszej przestrzeni. Dziękuję za ten film.

Dołącz do naszej platformy społecznościowej Aronhome