|
10/6/22

Wydarzenia na świecie (cz.2) - Praca ludzi obudzonych, sfera komfortu życia

Film pokazuje co będzie działo się na świecie odnośnie finansów, jak to wpływa na ludzi obudzonych, świadomych, czym jest kontrola umysłów, jak zmieni się stopa życiowa ludzi.

Wydarzenia na świecie (cz.2) - Praca ludzi obudzonych, sfera komfortu życia

Poniżej znajdziesz materiał w formie wideo, podkast i automatycznej transkrypcji.

Materiał w formie wideo

Materiał w formie podcast

Transkrypcja odcinka

[00:00:21.680] - Aron
Witam moje serduszka i zapraszam na film który będzie mówił o tym co się dzieje teraz na świecie. Ale dla wszystkich tych którzy mają inną świadomość czyli świadomość zmian na ziemi świadomość czasów ostatecznych świadomość pracy na rzecz pokoju na rzecz współistnienia z mamą ziemią. Dlatego ten film jest dla społeczności ale i dla wszystkich tych którzy będą chcieli do niej dołączyć i będą chcieli zrozumieć te czasy i popracować w tych czasach. Pytanie 1 dlaczego teraz w tych miesiącach bolą nas głowy. Dlaczego mamy migreny. Dlaczego wiele osób choruje na jakieś dziwne przeziębienia. Po pierwsze podkręcili do granic absurdu wręcz kontrole umysłów czyli nadajniki które znajdują się na wieżach kościoła na różnych budowlach w miastach zostały podkręcone aby większość ludzi tworzyła energię nienawiści agresji w stosunku do Rosjan aby nie zastanawiali się nad tym co się dzieje gdzie leży prawda o co tutaj chodzi. Tylko lali ślepo schematy które są przedstawiane w ich telewizorach w radiu. Po prostu w ten sposób kształtowali swoją świadomość. Więc wielu z nas którzy mają inną świadomość inaczej patrzą na świat nie dają się tak łatwo zaprogramować. Amerykańskiej i zachodniej ale też i rosyjskiej propagandzie.

[00:01:39.760] - Aron
Kiedy chcemy widzieć świat po swojemu i kiedy mamy jedną wspólną drogę współistnienia na Ziemi i zamknięcia starego systemu to nic dziwnego że nasz organizm po prostu walczy z tym. Czyli nasz umysł jest atakowany tzw. myślami które nie są wasze. Bardzo często polega to na tym że powstaje tak zwany sabotaż we własnej głowie. Czyli nagle zostajecie oglądając jakieś wiadomości słuchając radia że coś tu jest nie tak. Skąd to przyszło. I nagle jest taka myśl że ten zły ten dobry zrób to i to. To jak to może być w ten sposób że oni tak to robią. Oni są najgorsi i chodzi o to żeby zbudować was nienawiści agresji złości. Adekwatnie do waszej świadomości. Te myśli są różnorodne i różnorakie. Co następuje kiedy taka myśl gości w waszej głowie. Jesteście zdziwieni. Czyli zaczynają sabotować. Czyli w ten sposób próbuje pozbyć się tak zwanego wirusa. Jak wiemy każdy program antywirusowy powoduje że w momencie kiedy mamy wirusa w komputerze trzeba go uruchomić i trzeba poczekać aż nastanie oczyszczenie komputera. Często wiąże się to z tym że procesor pamięć jest przegrzewa bo bardzo mocno pracuje żeby pozbyć się wirusa bo wirus atakuje procesor atakuje pamięć czyli atakuje cały system operacyjny który ma spowolnić ma działać według tego co wirus przyniósł.

[00:03:08.050] - Aron
Więc nic dziwnego że tutaj u nas jest tak samo. Naszym procesorem jest nasz kochany umysł. Naszą pamięcią są nasze wspomnienia komórki. Naszym układem operacyjnym jest nasz układ nerwowy który wyniesie wszystko po całym ciele. I w tym momencie kiedy dostajemy wirusa z kontroli umysłu nic dziwnego że nasze ciało się zaczyna spadać czyli zaczyna walczyć. I są to takie naturalne objawy walki bóle głowy migreny przeziębienie katar jakieś bóle stawów bóle po prostu rąk jakieś zawroty głowy. Coś jest nie tak ale spójrzcie na swoje zachowanie wcześniejsze. Jeżeli będziecie mieli jakieś podkręcenie na poziomie toksycznych relacji oglądanie jakiejś wiadomości się podniesie. Cię zagłosujecie bo coś wam się nie spodoba. To te wirusy uruchamiają się właśnie takimi wibracjami. Jeżeli jest spokój harmonia zrozumienie akceptacja albo izolacja czyli mnie to nie obchodzi. Ja skupiam się na współistnieniu z ziemią. To te wirusy wchodzą do naszej głowy ale one są jakby w uśpieniu czekają na aktywację. Natomiast umysł walczy z nimi więc nawet wtedy pojawia się migrena jakieś pocenie się jakieś dziwne objawy oczyszczenie po prostu organizmu. W tym momencie kiedy my damy mu atmosferę do istnienia czyli denerwujemy się czujemy się ze złości.

[00:04:25.880] - Aron
My wtedy te wirusy atakują i pojawia się w głowie taka niekontrolowana agresja nienawiść na coś na kogokolwiek na nasze zachowanie na zachowanie innych ludzi na naszych bliskich. Wtedy ten wirus atakuje ze zdwojoną siłą i automatycznie. Jesteście chorzy macie dziwne przeziębienia. Do tego dochodzą wirusy które cały czas mutują. Nie zniknął on po prostu jest. Wirusy grypy uaktywniają się wtedy kiedy jest wilgoć tak jak np. w dniach kiedy pada kiedy są burze i oczywiście zanikają wtedy kiedy jest upał. Teraz przyjdą upały więc będzie wam łatwiej. Ale klimatyzacja znowu stworzy drogę do tego żeby one zaistniały ponieważ one ciągle mutują więc ciągle się zmieniają i wasze organizmy. Kiedy otrzymają takiego wirusa grupowego. Chcą zbudować system przeciwciał i chcą zbudować system odpornościowy na to aby sobie z nim poradzić. I stąd takie przeziębienia 2 3 dniowe takie dziwne przeziębienia bo jak powiedziałem pogoda bardzo wariuje w jeden dzień grzeje w drugi dzień leje i po prostu jest to taka pożywka dla tych wirusów. Uważajcie na klimatyzację w aucie w domu w pracy bo bardzo mocno przez klimatyzację będą tworzyły się znowu schorzenia grupowe. Kolejna rzecz to jak widzicie reset naszego systemu i mamy tutaj pierwsze układanie pieniądza.

[00:05:49.530] - Aron
To układanie pieniądza przejście przez ten miesiąc. Następny będzie wrzesień tutaj na jesieni mogą to przedłużyć na wrzesień październik i oczywiście grudzień czyli takie podsumowanie roku. Najtrudniejsze miesiące. Wtedy zobaczycie że pieniądz nie ma takiej wartości. Jak na początku to już widać. Natomiast trzeba go ukierunkować na to co jest niezbędne na żywność i wodę. Jeżeli ktoś potrzebuje mieć oszczędności na opał to musi liczyć się z tym że rząd się tym zajął. Będą dotacje do węgla będą regulować ceny surowców o czym była mowa i mówiłem że tak będzie że powinny być właśnie państwowe ceny surowców. Czyli wracamy do tak zwanej komuny w której wiadomo było ile to kosztuje. I był spokój. Nie było spekulacji nie było podwyższenia podbijania cen chęci zysku zarobku. Tak naprawdę na ziemi teraz zapanuje olbrzymia chciwość i pazerność. Wiele ludzi będzie chciało się dorobić na tych czasach. Więc wtedy trzeba będzie zjednoczyć się aby jednostki korporacje nie zarabiały na zasadzie systemu i również zmuszać rządy do tego aby interweniowały. Więc czeka was zrozumienie czym jest istota pieniądza. Trzeba zacząć naprawdę tutaj oszczędzać pieniądze w ten sposób że trzeba przeznaczyć je z górką.

[00:07:09.580] - Aron
Tak to mogę powiedzieć na kolejne rzeczy które są wam niezbędne do istnienia jak właśnie żywność woda pewne opłaty. I jeżeli mówimy o ogrzewaniu tutaj to również te opłaty wzrosną. Czeka nas kreacja aby wszystko było w spokoju i w harmonii ale z nową świadomością ludzi ponieważ mamy tutaj zamknięcie już od spalinowych i zamknięcie węgla gazu i ropy. Widzimy że trzeba przyspieszyć te formy nowej budowy ekosystemu na Ziemi czyli odnawialnych źródeł energii. W pierwszej części tego filmu słyszeliście że wszystko jest zrobione za szybko że część odnawialnych źródeł energii nie radzi sobie z zapotrzebowaniem które wzrasta przy zmianach klimatu. Więc trzeba to wszystko zrównoważyć. Więc chodzi o zrównoważenie tej energii która płynie ze wschodu na zachód i po całym świecie. Kolejna rzecz to inwestowanie w tych czasach. Wiadomo że mamy podpowiedzi z wielu stron. Natomiast trzeba być też bardzo ostrożnym bo załamania na giełdach towarów na giełdach akcji będą normą w momencie kiedy wychodzi się od strefy pieniądza od strefy konsumpcji i od strefy tzw. demokracji. To trzeba wstrząsnąć ludźmi żeby rozbijać wszystkie schematy liniowe przyspawany do zarabiania pieniędzy do tego że ten pieniądz będzie szedł takim samym torem jak było 5 10 lat temu.

[00:08:36.410] - Aron
Pieniądz nie będzie miał takiej wartości jak 50 lat temu. Zwłaszcza że będą za chwilę wycofywać gotówkę. Będą starali się ograniczać gotówkę i będą chcieli mieć pod kontrolą przepływ pieniądza. Wszystko po to aby po pierwsze nie dodrukować pieniądza. Po drugie aby wyeliminować całą nieuczciwość ze strefy pieniądza wyeliminować same zagrożenia które będą powstawać przy spekulacjach podczas zmiany klimatu podczas powiedzmy niedoboru żywności czy wody. Jeżeli będą szli w tą stronę resetu systemu tak samo jak teraz była spekulacja na węglu tak samo na eko groszku tak samo tutaj będą próbowali nad tym zapanować. I to wszystko będzie pod pełną kontrolą. Będą wiedzieli kto za ile kupuje a kto za ile sprzedaje kto jest spekulantom a kto podporządkowuje się nowym przepisom. Mówiłem o tym że w tych czasach będzie cena żywności państwowa. Tak samo może być cena żywności surowców państwowa. A to spowoduje że zostaje wyeliminowana ta część ludzi powiedzmy pośredników którzy na tym zarabiali. Oczywiście to się nie spodoba tym pośrednikom. Nie spodoba się to wielu firmom które z tego żyły. Ale idą nowe czasy i trzeba mieć świadomość tego że część tzw. branż które do tej pory istniały handlowych znikną.

[00:10:01.370] - Aron
Część pośredników będzie musiała poszukać nowej pracy a tak naprawdę będzie musiała się dokształcić być elastyczna i ułożyć się w to co przyjdzie. Więc tutaj czeka was zmiana. Mówię to do osób które handlują które są na platformie. Będziecie wiedzieli że już z towarem jest coraz gorzej i w tym momencie będzie jeszcze gorzej adekwatnie do zmian na ziemi i do tego co będę robi przy pieniądzach. Osoby mówiły że mieszkania nie tanieją. Już mam artykuł gdzie mieszkania tanieją gdzie nie dają kredytów hipotecznych. Więc w tym momencie za chwilę ten artykuł pojawi się na platformie dla tych wszystkich którzy teraz szukają jakiegoś mieszkania dla siebie. Będą spadać ponieważ kredyty hipoteczne będą wstrzymane. W ogóle kredyty będą wstrzymane po to aby nie zadłużać ludzi nie dokładać im. Nie sympatyczne będą one szły w tzw. dotacje bo przepowiednia sprzed kilku lat że państwo będzie dopłacało ludziom do pewnych rzeczy do egzystencji będą właśnie wchodzili w dotacje a nie w kredyty. Stanie się rzeczywistością dla wszystkich tych którzy są zszokowani tym że Węgry w takich cenach i że zamykają jako groszkiem potem pakietem wcześniej węglem. Mogę powiedzieć tylko tak najwyższy czas skorzystać z czystego powietrza i przejść na pompy ciepła których też teraz będzie brakowało.

[00:11:22.170] - Aron
Więc również firmy które przeszły na pompy ciepła będą się musiały uzbroić w cierpliwość ze względu na brak towaru na rynku ponieważ fotowoltaika zostaje przez chwilę wstrzymana bo brakuje właśnie odbioru energii czyli tych magazynów energii o czym mówiłem też kilka lat temu że tak będzie to firmy fotowoltaiczne będą też przeżywały przez pewien okres tylko kryzys. Teraz można się zgodzić na to aby budować magazyny energii ponieważ baterie są nieefektywne i bardzo drogie jeszcze te przydomowe. Więc na razie te dofinansowania do przydomowych baterii nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Natomiast kiedy baterie będą miały większą pojemność będą się szybciej budowały i będą tańsze. Wtedy znowu będzie bo na te magazyny energii. Więc teraz czeka nas takie wyhamowanie i przy fotowoltaiki i przy pompach ciepła trzeba być elastycznym bo pewne branże będą dalej wzrastać. Kolejna branża to branża IT. Tutaj wszystko będzie wzrastać bo wszystko idzie do internetu więc trzeba będzie się doszkolić jeżeli ktoś ma ochotę popracować przy komputerze. Jeżeli chodzi o stopę życiową Polaków i w ogóle na świecie to powiem tak pogorszy ona się na całym świecie ale nie w tych krajach które są biedne i przystosowane do tzw.

[00:12:51.350] - Aron
swojej biedy. Czyli część społeczeństwa biednego które oglądamy w telewizji kiedy podróżujemy ona nie odczuje tego co się dzieje. Ona po prostu mając w swojej perspektywie radzenie sobie kiedy jest brak żywności brak wody i tak dalej będą dalej sobie radzić. Natomiast to Zachód i ta część tych stacji zachodniej będzie odczuwała to najmocniej. Więc okaże się że ci którzy słuchają żyli w piekle będą przechodzili to o wiele łagodniej niż ci którzy w cudzysłowiu żyli w tak zwanym raju gdzie można wszystko kupić zarobić itd. Powstanie wiele depresyjnych stanów powstanie wiele samobójstw powstanie wiele tzw. załamań nerwowych dlatego że ludzie będą tracić pieniądze a za tym idzie firmy a co za tym idzie nie będą umieli się dostroić do nowego. Będą obwiniali rząd będą obwiniali Rosję Putina za wszystko więc co się stanie będzie się nam oberwało. Dlaczego. Dlatego że my nie tylko jesteśmy do tego dostosowaniem. Nie tylko o tym wiedzieliśmy ale jeszcze umiemy zachować spokój i umiemy tworzyć nową rzeczywistość. Tworzymy rzeczywistość której oni nie chcą. Nie chcą żeby ta rzeczywistość powstała więc będą traktowali nas za wrogów. Czujecie to w rodzinach. Czujecie to w pracy wśród znajomych.

[00:14:12.560] - Aron
Wyjdziecie mówili o upadku systemu i będziecie cieszyć się że to nastąpi. Oni będą w tym widzieli katastrofy depresje samobójstwa i będą mówili wam o samopoczuciu o tzw. pladze chorób czyli raka bo wiadomo że ktoś zjada siebie nie chce żyć w tej rzeczywistości. No to w tym momencie tworzy raka pladze chorób wirusowych grupowych dziwnych. Tak to mogę powiedzieć niezidentyfikowanych przez współczesna medycyna. I w ten sposób będzie po prostu taki podział o czym mówiłem który zaistnieje między ludźmi obudzony ludźmi którzy współpracują którzy rozumieją a ludźmi którzy chcą starego. Mało tego dojdzie do podziału między ludźmi obudzony w poprzedniej firmie o zaległych pytaniach z czatu na żywo. Powiedziałem tam właśnie o tym że zmieniła się poprzez ustawkę na Ukrainie liczba ludzi oblodzonych że ludzie obudzenie poprzez to co się zadziało na Ukrainie też po prostu zmienili swoją wibrację. Tak mogę powiedzieć. Nie udźwignęli tego co się zadziało. Wielu ludzi ginęło niedźwiedzi ginęło szczepionek. Teraz zniknęło. Tej operacji wojskowej która jest na Ukrainie. Więc nic dziwnego że wśród oburzonych dochodzi do kłótni. Dochodzi do dziwnych wyzwisk. Czasami czytam komentarze na grupach oblodzonych i dziwi mnie to że moderatorzy dopuszczają takie komentarze wyzwiska ataki.

[00:15:38.660] - Aron
U nas na grupie też pojawią się ludzie którzy będą chcieli rozbić całą tą naszą strukturę spokój i harmonię. Wszystko po to aby wyrazić swoją frustrację że to jednak my mieliśmy rację i że to my pracujemy nad rozbiciem tego systemu. Oni nie będą chcieli rozbicia Unii nie będą chcieli rozbicia USA nie będą chcieli rozbicia demokracji. W momencie kiedy dobrze zarabiali to żyli jak pączki w maśle. A nagle tutaj okazuje się że ich pieniądze nie będą miały takiej wartości bo nie będą mogli ich wydać bo będzie brakowało artykułów. Będzie brakowało pewnych rzeczy które oni chcieli jakby mieć którym chcieli się otaczać. Czyli poczucie własnej wartości zbudowane na tzw. ilości rzeczy które posiadam będzie rozbijane a co za tym idzie wiele osób popadnie właśnie w tym momencie w depresję. Bo jeżeli dowartościowuje zakup torebki którą się pochwalę na Facebooku czy pochwalę się wśród znajomych czy jakąś podróżą itd. I nagle jest sobie zabrane to to. W tym momencie mam dwie drogi albo zrozumieć że wartością jestem ja sam albo tutaj jest droga do depresji smutku żalu. Wtedy ci ludzie dochodzą do tych narzekających ludzi na cały świat na Putina itd.

[00:16:56.510] - Aron
Na polityków. Więc tych ludzi będzie przybywać. Dlatego czeka nas większa praca. Czeka nas nawet praca na Platformie w której trzeba będzie pomóc takim ludziom wyjść z tego narzekania aby zrozumieli że to wszystko idzie do współistnienia. To wszystko zakończy się wspólnymi rozmowami i zupełnie czymś nowym na świecie. Czeka nas atak też od tzw. łowców. Czyli oni widząc co się dzieje będą wręcz forsowali na internecie teorie Klausa szwaba i innych tzw. łowców którzy powstaną w filmie właśnie o zaległych pytaniach tłumaczy to dokładnie jak to będzie. To mogę powiedzieć tak nie dajcie się nabrać na te strachy i lęki. Nie dajcie się nabrać na te argumenty. Stało się tak bo zapisane w książkach po prostu. Wiecie że droga łowców i wroga zmian na ziemi idzie do siebie równolegle. Różni się tylko zakończeniem więc wiele rzeczy musi upaść z tej właśnie rewolucji przemysłowej i powstać na nowo aby właśnie zrównoważyć klimat i to co się dzieje na Ziemi. Czekają nas niełatwe czasy ale czasy przejściowe takie były czasy pracy i czasy zrozumienia dla wszystkich tych którzy odbiją kontrolę umysłów którzy zadbają o swoje zdrowie którzy będą elastyczni aby dostroić się do nowych zmian na ziemi wybiorą sobie zawody.

[00:18:24.720] - Aron
Wybiorą sobie tutaj dotacje aby polepszyć standard życia którzy będą widzieli że można też inwestować w tych czasach. Tylko trzeba wiedzieć w które spółki i w której kryptowaluty itd. Bo będzie można też zarobić. Będzie ludziom żyło się lepiej łatwiej i przyjemniej. I wasz uśmiech stanie się też sympatyczną siecią dla innych ludzi. Dlatego tzw. chwalenie się na internecie tym że jest wam bardzo dobrze spowoduje atak ludzi którzy teraz tracą i będą tracili wiele. Dlatego ilość energii zawiści i zazdrości będzie bardzo duża w stosunku do każdego uśmiechniętego człowieka szczęśliwego człowieka. Więc czeka nas też atak zazdrości zawiści na Platformę i po prostu w Platformie bo widziałem takie obrazy zostały pokazane. Dlatego trzeba się uzbroić w cierpliwość akceptację zrozumienie i jak to mówią nasi przyjaciele ze Wschodu. Ciszej jedziesz dalsze będziesz. Czyli czas chwalenia się. Po prostu trzeba będzie wyciszyć czas uśmiechu i radości przebywania. Przyjemność egzystencji jest przyjemnością którą po prostu podzielimy się w pewnych kręgach pewnie społecznościach która umie się cieszyć szczęściem innych ludzi. Tak to będzie wyglądało na dzień dzisiejszy więc tutaj wielu z was odczuje pewien dyskomfort. Natomiast kiedy odrobić lekcje wartości wibracji kiedy odrobić lekcje z pomagania.

[00:19:58.650] - Aron
Kiedy docenić to co zostało zbudowane podarowane nam. Bo tak naprawdę platforma powstała z pomysłu sprzed kilku lat i w tych trudnych czasach natychmiast została tak fajnie rozbudowana to. Będzie Wam przyjemnie przechodzić przez ten okres. Mało tego pamiętajcie że prawo przyciągania zawsze działa. W momencie kiedy tworzymy dobro to dobro tworzy dla nas przestrzeń i przestrzeń dla wszystkich. Ponieważ mamy świadomość wspólnoty więc tworzymy dobro nie tylko dla wspólnoty naszej platformę ale też dla wspólnoty światowej dla wszystkich ludzi. Tym jest właśnie świadomość tych czasów. Jesteśmy arką która tworzy energię dla wszystkich która zaprasza wszystkich. I wiecie co jest najpiękniejsze w tej Arce. Że jeżelibyśmy zbudowali Arkę powiedzmy statek na tak zwaną wodę czy jakąś Arkę aby przetrwać suszę to wszystkie te Arki miałyby pewne granice. Jakie. Granice dotyczące ile osób możemy wpuścić na statek czy do podziemnego miasta. Natomiast tutaj mamy wirtualną arkę która może przyjąć każdego. Nie ma ograniczeń. To jest właśnie geniusz tej energii. To jest geniusz internetu. Tutaj mamy możliwość tworzenia przyjemności na wielu płaszczyznach w wielu językach. Dlatego chcemy aby Platforma była w wielu językach aby właśnie dotarła do jak największej ilości osób.

[00:21:38.690] - Aron
Kiedy zacznie się projekt Przystań. Połączenia z istotami pozaziemskiego połączenia wynalazków nowych technologii. To w tym momencie kiedy znikną narodowości staniemy się wielo narodowościową marką która nie ma żadnych granic. To jest właśnie ten projekt i każdy z Was ten projekt teraz zasila świadomością i finansowo i energetycznie. Po to aby później móc powiedzieć że stworzyliśmy cudowną piękną przestrzeń bez granic. I to jest właśnie to co tworzymy teraz. Także spokojnie patrzcie na to co się będzie działo. Ten rok jest rokiem gdzie będą układali strukturę pieniądza ale to wszystko idzie dla dobrobytu. Stąd eksperymenty o dochodzie gwarantowanym eksperymenty o czterodniowym dniu pracy. I wszystko jest właśnie po to abyście mniej pracowali więcej mieli pieniędzy i abyśmy tymi pieniędzmi nie niszczyli. Mamy ziemi tylko kupowali to co jest nam niezbędne. I w ten sposób powstrzymali zmiany klimatu. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Bądźcie ostrożni jeśli chodzi o prowokacje w naszych domach miejscach pracy po prostu. Róbmy swoje. Dziękuję za ten film i za chwilę przejdę do nowego filmu też dla Platformo widzów ponieważ zostałem wywołany do tablicy. Jeżeli chodzi o to jak żyło się przed potopem.

[00:23:07.090] - Aron
Jakie były stylizacje. I myślę że medytacja która cofnie was w czasie abyście sami to przeżyli będzie ukoronowaniem właśnie tej przyjemności przebywania w tej nowej naszej społeczności. Adam Hope Do zobaczenia za chwilę w następnym filmie.